Lelum.pl > Agnieszka Kaczorowska Chłopak

Agnieszka Kaczorowska Chłopak

agnieszka kaczorowska
28.07.2018 12:57 Agnieszka Kaczorowska weźmie ŚLUB w ten weekend?!

Agnieszka Kaczorowska już dawno zerwała z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Sama wspominała, że była zaszufladkowana przez fanów Klanu i każdy kojarzył ją wyłącznie z Bożenką. Sprawy przybrały innego obrotu, kiedy gwiazda pojawiła się w programie Taniec z gwiazdami. Gwiazda wyraźnie rozkwitła, a w jej życiu pojawił się mężczyzna, z którym najwyraźniej chce spędzić resztę życia 😉 Agnieszka Kaczorowska swoją przemianą zaskoczyła niemal wszystkich. Niestety nie miała do tej pory szczęścia w miłości i choć w życiu zawodowym wiodło jej się doskonale, to gwiazda przez dłuższy czas była samotna. W końcu w jej życiu pojawił się mężczyzna, który ma tę samą pasję co Agnieszka i można stwierdzić, że para tworzy związek idealny. Kaczorowska chętnie publikuje zdjęcia i filmiki ze swoim ukochanym – Maciejem Pelą. Widać, że związek im służy, a razem wyglądają przepięknie. Z twarzy Agnieszki od długiego czasu nie schodzi uśmiech i zdecydowanie w takim wydaniu prezentuje się najlepiej 😉

Agnieszka Kaczorowska
01.06.2018 14:01 Agnieszka Kaczorowska spodziewa się dziecka? Jest dopiero miesiąc po zaręczynach

Agnieszka Kaczorowska z Bożenki przerodziła się w prawdziwą kobietę sukcesu. Tancerka występuje w programie Taniec z gwiazdami, a także prowadzi własną szkołę tańca, w której poznała miłość swego życia. Artystka miała wiele nieudanych związków, jednak ten zapowiada się naprawdę obiecująco, a Agnieszka już planuje wspólne dziecko! Agnieszka Kaczorowska w zwyczaju miała związki z dużo starszymi mężczyznami. Niemałym zaskoczeniem był fakt, że Agnieszka Kaczorowska związała się z Maciejem Pelą, który nie jest od niej starszy kilkanaście lat. Jak widać, tancerce dużo lepiej układa się z młodszym partnerem. Niedawno Maciej oświadczył się Kaczorowskiej, a para nie zwalnia tempa i już planuje potomstwo.

Agnieszka Kaczorowska
23.05.2018 13:52 Kaczorowska planuje ciążę w tabloidzie. „Ja jestem gotowa na dzieci”

Agnieszka Kaczorowska, której pląsy na parkiecie podziwiać mogliśmy w ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami” zdradziła swoje plany dotyczące związku z Maciejem Pelą. Para spotyka się od kilku miesięcy, zaś w kwietniu ogłosili na Instagramie swoje zaręczyny. Agnieszkę Kaczorowską śledzi na tym portalu blisko 170 tys. obserwatorów.

Agnieszka Kaczorowska
23.04.2018 13:40 Kaczorowska ZARĘCZYŁA się. Odbiła narzeczonego dobrej koleżance

U Agnieszki Kaczorowskiej jak zwykle dużo się dzieje. Kaczorowska, tak mocno walczyła z wizerunkiem Bożenki z Klanu, że otrzymała przydomek Kobiety Fatalnej. Jej romanse są szeroko komentowane, a Agnieszka Kaczorowska co chwile dostarcza nam nowych, pikantnych informacji. Agnieszka Kaczorowska zaręczyła się! Jej wybrankiem został Maciej Pela, z którym aktorka spotyka się od jakiegoś czasu. W weekend pojawili się wspólnie na gali Polish Businesswomen Awards, gdzie Kaczorowska chwaliła się pierścionkiem.