Lelum.pl > Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

mąż
28.01.2020 14:36 Agnieszka Kaczorowska zlinczowana przez inne matki. Jej mąż nie wytrzymał i stanął w jej obronie

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej to prawdziwy skarb. Gdy gwiazda umieściła na Instagramie wpis, po którym spadła na nią krytyka internautów, mogła liczyć na wsparcie ze strony swojego ukochanego. Co się stało? Agnieszka Kaczorowska stosunkowo niedawno została mamą. Gwiazda wciąż uczy się trudnej sztuki rodzicielstwa, a efektami tej nauki dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie. Jej najnowszy wpis stał się niestety obiektem internetowego hejtu. Aktorka i tancerka nie jest jednak sama oku medialnego cyklonu – wspiera ją kochający mąż.

Agnieszka Kaczorowska
01.01.2020 20:54 Agnieszka Kaczorowska pokazała intymne zdjęcie z mężem. Fani nie mogą oderwać oczu

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie pokazała intymne sylwestrowe zdjęcie z mężem. Fanom naprawdę trudno było oderwać wzrok od zakochanych. Uwodzicielski kadr opatrzyła imponującym podsumowaniem roku 2019. Szczęśliwi. Życzymy wszystkim takiego szczęścia – napisała tancerka. Nie ulega wątpliwości, że rok 2019 dla gwiazdy i jej męża był naprawdę wyjątkowy i niezapomniany. Przypomnijmy, że w wakacje na świecie przywitali ich wyczekaną córeczkę, Emilkę. Od tej pory dumna mama i jej pociecha wydają się zupełnie nierozłączne. Pomimo że tegorocznego Sylwestra Agnieszka Kaczorowska spędziła w zaciszu domowym, prezentowała się zjawiskowo.

córka
06.12.2019 12:16 Córka Agnieszki Kaczorowskiej jest w niebezpieczeństwie? „Pojawiły się jakieś groźby”

Córka Agnieszki Kaczorowskiej jest jej oczkiem w głowie. Niestety, aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że otrzymała groźby od anonimowych hejterów – miały dotyczyć bezpośrednio jej kilkumiesięcznej pociechy. O co chodzi? Agnieszka Kaczorowska od jakiegoś czasu chętnie wrzuca zdjęcia swojej kilkumiesięcznej córki, która stała się dla niej oczkiem w głowie. Ostatnio jej główną aktywność w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, jest związana z macierzyństwem. Jednak nie wszystkim to się spodobało – aktorka otrzymała kilka anonimowych gróźb.

10.11.2019 13:37 Agnieszka Kaczorowska nie wstydzi się publicznie karmić piersią „Nie mam oporów, to natura”

Karmienie piersią nie jest wstydliwym tematem dla aktorki. W poście na Instagramie Agnieszka Kaczorowska podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat tabu, jakim zostało okryte karmienie piersią. Nie mam oporów, to natura – napisała aktorka. Karmienie piersią to dla wielu kobiet temat tabu. Wiele matek boi się robić to w miejscach publicznych. Okazuje się, że Agnieszka Kaczorowska nie jest jedną z nich. W poście na Instagramie zawarła swoje myśli na temat karmienia piersią i nie obawiała się krytyki!

córka
09.11.2019 20:51 Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z mężem. Ma na sobie obłędny sweter, jego cena rozkłada na łopatki

Wełniany sweter Agnieszki Kaczorowskiej zdecydowanie przyciąga uwagę. Gwiazda podzieliła się zdjęciem w ciekawym elemencie garderoby. Okazuje się jednak, że za tego typu sweter trzeba zapłacić fortunę. Ile kosztuje sweter Agnieszki Kaczorowskiej? Nie uwierzycie. Wełniany sweter Agnieszki Kaczorowskiej natychmiast przykuł uwagę wielbicieli aktorki i tancerki. Na szczęście dla fanów stylu gwiazdy, Agnieszka Kaczorowska oznaczyła na zdjęciu na Instagramie markę swetra, który miała na sobie. Ile kosztowało to doskonałe dopełnienie jesiennej stylizacji?

poród
29.10.2019 13:22 Agnieszka Kaczorowska wyznała prawdę o swoim porodzie. Nie było łatwo

Poród Agnieszki Kaczorowskiej. Gwiazda urodziła już kilka miesięcy temu, a niemal całą ciążę relacjonowała na Instagramie. Teraz wspomniała jeden z najważniejszych dni w jej życiu i wyznała prawdę. Nie ukrywa, że nie było łatwo. Na szczęście mogła liczyć na fachową opiekę i ukochanego. Gwiazda Klanu już wróciła do dawnej formy i waży tyle, ile przed ciążą. Jak podkreśla, wszystko zawdzięcza sportowemu trybowi życia. Agnieszka Kaczorowska poród ma już dawno za sobą, a dziś skupia się na opiece nad swoją córeczką Emilią. Zdecydowała się jednak opowiedzieć o tym, jak wspomina te najważniejsze chwile.

Agnieszka Kaczorowska Taniec z gwiazdami
13.10.2019 18:47 Agnieszka Kaczorowska krytykuje „Taniec z Gwiazdami”. ”Szkoda, że taniec się nie broni”

Taniec z gwiazdami został skrytykowany przez Agnieszkę Kaczorowską. Mocne słowa padły po tym, jak była tancerka programu znalazła się na widowni jednego z odcinków nowej edycji. „Szkoda, że taniec się nie broni” powiedziała Kaczorowska. Było aż tak źle? Agnieszka Kaczorowska przez sześć edycji brała udział w programie. Najpierw jako uczestniczka, a później jako tancerka świetnie sobie radziła zajmując wysokie miejsca, a nawet w 2015 roku wygrywając u boku Krzysztofa Wieszczeka. Dlaczego skrytykowała najnowszą edycję programu?

14.08.2019 14:54 Agnieszka Kaczorowska padła ofiarą hejtu. W komentarzach grożono jej córeczce

Agnieszka Kaczorowska padła ofiarą skandalicznego hejtu. Okropne komentarze pojawiły się na Instagramie aktorki. Oprócz licznych słów nienawiści możemy zobaczyć też groźby karalne i słowa o śmierci jej córki. Młoda mama reaguje natychmiastowo – idzie na policję. Agnieszka Kaczorowska to aktorka, która największy rozgłos zyskała dzięki roli Bożenki w Klanie. Dziś jest jednak gwiazdą więcej niż jednej roli, a od niedawna spełnia się w kolejnej – została mamą! Ostatnie wydarzenia jednak nie pozwalają jej na spokojne cieszenie się macierzyństwem. Jej córka nie ma jeszcze miesiąca, a już padła ofiarą hejtu.

agnieszka kaczorowska: karmienie piersią
13.08.2019 16:50 Brat Agnieszki Kaczorowskiej jest od niej sporo starszy. Gwiazda pokazała ich wspólne zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska: brat jest od niej sporo starszy, ale w dzieciństwie spędzała z nim mnóstwo czasu. Do tej pory utrzymują bliskie relacje. W 2015 roku gwiazda zabrała brata do programu Hell’s Kitchen, gdzie wspólnie oceniali dani przygotowane przez uczestników. Jedzenie to ich wspólna pasja! Agnieszka Kaczorowska: brat Piotr zawsze był dla niej bardzo opiekuńczy. Choć jest między nimi duża różnica wieku, to są przykładnym rodzeństwem. Aktorka i tancerka opowiedziała, co brat robił dla niej w młodości! Specjalnie dla siostry opuszczał lekcje.

agnieszka kaczorowska
01.08.2019 19:26 Agnieszka Kaczorowska pokazała córkę. Jej wzruszające słowa rozczuliły fanów

Agnieszka Kaczorowska, która zaledwie kilka dni temu została mamą, opublikowała na swoim Instagramie wzruszające i piękne zdjęcia. Gwiazda podkreśliła, jak cenne i ważne jest dla niej to, co właśnie dzieje się w jej życiu. Aktorka i jej ukochany, Maciej Pela, z niecierpliwością wyczekiwali przyjścia na świat ukochanej córeczki. Gdy gwiazda urodziła, fani oraz znajomi z branży składali jej serdeczne gratulacje. Jak przyznała Agnieszka — Rodzinka w końcu jest w komplecie!

poród
28.07.2019 12:45 Agnieszka Kaczorowska urodziła! Gwiazda pokazała zdjęcia maleństwa

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Aktorka i jej mąż: Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami. Ciąża gwiazdy serialu Klan była jednym z bardziej gorących tematów roku. Tancerka regularnie relacjonowała całą swoją ciążę w mediach społecznościowych, a teraz pochwaliła się zdjęciami z narodzin swojej wyczekiwanej córeczki! Do świeżo upieczonych rodziców spływają setki gratulacji. Na ten moment czekali wszyscy fani aktorki! Po 9 miesiącach oczekiwania możemy z radością poinformować, że Agnieszka Kaczorowska urodziła. Tancerka chętnie dzieliła się szczegółami swojego macierzyństwa, publikując zdjęcia na Instagramie, a także prowadząc kanał parentingowy na YouTube. Teraz gwiazda pochwaliła się profesjonalną sesją zdjęciową ze świeżo urodzonym maleństwem wykonana tuż po porodzie. Zobaczcie zdjęcia!

poród
07.03.2019 11:31 Agnieszka Kaczorowska zwalnia tempo w pracy. Jej mąż przejmie obowiązki

Agnieszka Kaczorowska szykuje się do najważniejszej roli, jaką przyjdzie jej odegrać w życiu – roli mamy. Z tej okazji musiała poważnie zmienić swój tryb życia. Właśnie ogłosiła, że jej mąż przejmie część obowiązków. W jaki sposób? Niektóre przyszłe matki pozostają aktywne zawodowo praktycznie do porodu. Inne przestają pracować, gdy tylko dowiadują się, że są w ciąży. A jeszcze inne – stopniowo ograniczają swoje obowiązki, by w pełni móc przygotować się do macierzyństwa. Do tej grupy należy Agnieszka Kaczorowska. Mąż wspiera ukochaną, przejmując na siebie jej zobowiązania zawodowe. Jakie?

agnieszka kaczorowska w ciąży!
28.02.2019 10:54 Agnieszka Kaczorowska w ciąży pokazała NOWE zdjęcie: „Jak ja kocham to nasze Pelątko

Agnieszka Kaczorowska w ciąży promienieje. We wrześniu 2018 roku wyszła za mąż za tancerza Macieja Pelę, a teraz spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Tancerka zamieściła na swoim Instagramie nowe ciążowe zdjęcie. „Jak ja kocham to nasze Pelątko”- napisała pod postem. Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela spodziewają się pierwszego dziecka. Para jest podekscytowana, a sama Agnieszka chętnie dzieli się z fanami na Instagramie szczegółami z przygotowań do narodzenia maluszka. Jak wygląda Agnieszka Kaczorowska w ciąży? Gwiazda pokazała zdjęcie z dorodnym już brzuszkiem.

agnieszka kaczorowska
17.02.2019 18:54 Agnieszka Kaczorowska pokazała odważne zdjęcie. Twierdzi, że jej mężowi się podoba

Agnieszka Kaczorowska to jedna z najbardziej śledzonych na instagramie polskich gwiazd! Tancerka zachwyca urodą i często dzieli się z fanami zdjęciami swoimi i swojego męża. Tym razem pokazała odważne zdjęcie – twierdzi, że jej mężowi się podoba! Tancerka od kilku miesięcy jest na językach wszystkich – Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem spodziewają się dziecka! Spekulacje na temat płci, imienia i terminu porodu codziennie pojawiają się w mediach, a tymczasem gwiazda wciąż zachwyca nas pięknymi zdjęciami na instagramie. Ostatnie z nich wzbudziło falę emocji w komentarzach!

Agnieszka Kaczorowska w ciąży
26.01.2019 12:41 Ile waży Agnieszka Kaczorowska? Pokazała ZDJĘCIE przed i po metamorfozie

Ile waży Agnieszka Kaczorowska? Gwiazda ostatnio pochwaliła się swoją przemianą — pokazała zdjęcie przed i po metamorfozie. Jak się okazuje, przez długi czas miała kompleksy -nadmiernie przejmowałam się swoim wyglądem i formą własnego ciała — napisała na Instagramie. To mąż miał największy wpływ na jej zmianę. Ile schudła ? Chociaż sport jest obecny w życiu zawodowym gwiazdy, to nie zawsze dobrze wpływaj na jej sylwetkę. Kres przyszedł, kiedy mimo ćwiczeń i walki, dochodziły kolejne kilogramy. Wtedy zdecydowała się na przemianę, a w decyzji i motywacji pomógł jej partner. Ile waży Agnieszka Kaczorowska?

Agnieszka Kaczorowska
21.10.2018 12:59 Ile zarabia Agnieszka Kaczorowska? Zarobki ma wręcz kolosalne

Ile zarabia Agnieszka Kaczorowska? Zarobki tancerki i aktorki są bardzo wysokie i mogą budzić zazdrość. Jednakże, Agnieszka Kaczorowska długo pracowała na swoją pozycję i nic dziwnego, że teraz spija śmietankę. Na czym zarabia?

Agnieszka Kaczorowska oszukana
14.08.2018 17:12 Agnieszka Kaczorowska OSZUKANA! „Zgłaszam sprawę do moich prawników!”

Agnieszka Kaczorowska oszukana – brzmią nagłówki portali internetowych. Aktorka i tancerka padła ofiarą złodziei wizerunku. Przeczytajcie, o co chodzi. Twarz aktorki została wykorzystana do promocji preparatów na odchudzanie. Ta sama sytuacja spotkała niedawno Martynę Wojciechowską. Obie panie mocno się oburzyły i podjęły odpowiednie kroki ku zakończeniu rozpowszechniania ich wizerunku. Bardzo słusznie.

agnieszka kaczorowska
28.07.2018 12:57 Agnieszka Kaczorowska weźmie ŚLUB w ten weekend?!

Agnieszka Kaczorowska już dawno zerwała z wizerunkiem grzecznej dziewczynki. Sama wspominała, że była zaszufladkowana przez fanów Klanu i każdy kojarzył ją wyłącznie z Bożenką. Sprawy przybrały innego obrotu, kiedy gwiazda pojawiła się w programie Taniec z gwiazdami. Gwiazda wyraźnie rozkwitła, a w jej życiu pojawił się mężczyzna, z którym najwyraźniej chce spędzić resztę życia 😉 Agnieszka Kaczorowska swoją przemianą zaskoczyła niemal wszystkich. Niestety nie miała do tej pory szczęścia w miłości i choć w życiu zawodowym wiodło jej się doskonale, to gwiazda przez dłuższy czas była samotna. W końcu w jej życiu pojawił się mężczyzna, który ma tę samą pasję co Agnieszka i można stwierdzić, że para tworzy związek idealny. Kaczorowska chętnie publikuje zdjęcia i filmiki ze swoim ukochanym – Maciejem Pelą. Widać, że związek im służy, a razem wyglądają przepięknie. Z twarzy Agnieszki od długiego czasu nie schodzi uśmiech i zdecydowanie w takim wydaniu prezentuje się najlepiej 😉

Agnieszka Kaczorowska
01.06.2018 14:01 Agnieszka Kaczorowska spodziewa się dziecka? Jest dopiero miesiąc po zaręczynach

Agnieszka Kaczorowska z Bożenki przerodziła się w prawdziwą kobietę sukcesu. Tancerka występuje w programie Taniec z gwiazdami, a także prowadzi własną szkołę tańca, w której poznała miłość swego życia. Artystka miała wiele nieudanych związków, jednak ten zapowiada się naprawdę obiecująco, a Agnieszka już planuje wspólne dziecko! Agnieszka Kaczorowska w zwyczaju miała związki z dużo starszymi mężczyznami. Niemałym zaskoczeniem był fakt, że Agnieszka Kaczorowska związała się z Maciejem Pelą, który nie jest od niej starszy kilkanaście lat. Jak widać, tancerce dużo lepiej układa się z młodszym partnerem. Niedawno Maciej oświadczył się Kaczorowskiej, a para nie zwalnia tempa i już planuje potomstwo.

Popek
29.05.2018 15:07 Popek odwiedził Wardęgę i wyruszył na pomoc pieskom

Popek przez swoje zachowanie zyskuje coraz większą sympatię. Artysta oprócz tego, że dał się poznać z zupełnie innej strony, mocno zaczął się angażować w akcje charytatywne. Z pewnością nikt nie spodziewał się, że mężczyzna, który wygląda tak brutalnie, może mieć tak wielkie serce. Tym razem Popek wystąpił u Wardęgi i pomógł pieskom! Na kanale Wardęgi pojawił się filmik z gościnnym udziałem Popka. Raper podczas drogi do schroniska udzielił także wywiadu, w którym wyznał kilka ciekawych szczegółów dotyczących programu Taniec z gwiazdami, a także jego wizerunkowej zmiany. Trzeba przyznać, że Popek daje się poznać z coraz bardziej pozytywnej strony.

Agnieszka Kaczorowska
23.05.2018 13:52 Kaczorowska planuje ciążę w tabloidzie. „Ja jestem gotowa na dzieci”

Agnieszka Kaczorowska, której pląsy na parkiecie podziwiać mogliśmy w ostatniej edycji „Tańca z gwiazdami” zdradziła swoje plany dotyczące związku z Maciejem Pelą. Para spotyka się od kilku miesięcy, zaś w kwietniu ogłosili na Instagramie swoje zaręczyny. Agnieszkę Kaczorowską śledzi na tym portalu blisko 170 tys. obserwatorów.

popek
17.01.2018 13:12 Popek WYSTĄPI w Tańcu z gwiazdami! Wiemy z kim zatańczy

Lista gwiazd biorących udział w „Tańcu z Gwiazdami”, w tym roku mocno nas zaskoczyła. Znalazła się na niej m.in mało lubiana Renulka czy popularna youtuberka Little Monster. Twórcy najwyraźniej nie mieli pomysłu na skład nowej edycji, w związku z czym zaprosili również Popka. Paweł Ryszard Mikołajuw to polski raper i zawodnik MMA. Jest znany głównie z grupy muzycznej o nazwie Firma. Od 2014 roku jest również współtwórcą zespołu muzycznego Gang Albanii. Kilka lat temu dokonał skaryfikacji na swojej twarzy. Zabieg, który polega na nacinaniu skóry tak, aby w danym miejscu utworzyła się tkanka bliznowa. Jednak to nie wszystko, czym zaskoczył nas Popek. Artysta poddał się zabiegowi wytatuowania całych gałek ocznych oraz wymiany zębów na złote protezy. Te działania doprowadziły do jego unikalnego wyglądu, którym bez cienia wątpliwości się wyróżnia. Przypomnijmy, że w jego ślady poszedł nastolatek z Kalisza, który zapragnął mieć na swojej twarzy charakterystyczną bliznę. Jedno jest pewne, jest fanem, który naprawdę oddany jest swojemu idolowi. ZOBACZ TEŻ: Makaron i szynka parmeńska. Przepis na zimową sałatkę prosto z Włoch

  • 1
  • 2