Lelum.pl > Akcje Charytatywne

Akcje Charytatywne

wypadek
16.01.2020 16:27 Polski muzyk jest sparaliżowany po wypadku. Potrzebuje pilnej pomocy, bliscy apelują

Wypadek zamienił życie muzyka w piekło. Gdy zespół, w którym występował, wspinał się powoli na szczyt popularności, stała się tragedia, która zmieniła życie gwiazd na zawsze. Jedna z nich bardzo potrzebuje teraz pomocy. Wszystko im się układało – ich zespół zyskiwał na popularności, a oni sami mogli spełniać swoje marzenie, jakim jest gra dla setek ludzi. Praca muzyka wiąże się ze spędzaniem dużej ilości czasu w samochodzie – przemieszczając się z koncertu na koncert. Ta trasa dla niektórych członków zespołu była ostatnią… Wypadek zmienił wszystko.

hospicjum
23.08.2019 13:17 Metallica przekazała 200 tys. złotych na hospicjum dla dzieci w Warszawie. Niezwykły gest światowych gwiazd

Hospicjum dla dzieci w Warszawie zostało obdarowane czekiem na ponad 200 tys. złotych od zespołu Metallica po wczorajszym koncercie na Stadionie Narodowym. Członkowie grupy znani są ze swojej działalności charytatywnej. Na oficjalnej stronie fundacji pojawiły się wzruszające i szczere podziękowania. Taka kwota jest naprawdę wielkim gestem i nieopisaną pomocą dla nieuleczalnie chorych dzieci. Koncert zespołu Metallica w Polsce był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych tego roku. Bilety rozeszły się w kilka godzin łącznie z dodatkową pulą biletów, która niezapowiedzianie została rzucona w ostatniej chwili. Stadion Narodowy w Warszawie na ten moment zamienił się w świątynię heavymatalu. Muzycy zaskoczyli widownię nie tylko swoją oprawą, ale też niezwykłym gestem w stronę warszawskiego hospicjum.