Lelum.pl > Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Katarzyna Cichopek Marcin Hakiel
02.05.2022 18:09 Aleksandra Domańska zabrała głos ws. Cichopek i Hakiela. Poszło o ich dzieci

Aleksandra Domańska postanowiła wypowiedzieć się na temat głośnego rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Według aktorki znanej z serialu „Mecenas Porada” najbardziej poszkodowane są w tej sytuacji dzieci pary. Gwiazda Telewizji Polsat wypowiedziała się na temat kontrowersyjnego wywiadu Marcina Hakiela na swoich mediach społecznościowych. Aktorka twierdzi, że małżeństwo nie powinno publicznie prać swoich brudów.

Marcin Hakiel
28.04.2022 21:35 Aleksandra Domańska ostro podsumowała ostatni wywiad Marcina Hakiela. „Dorośnij, koleś”

Za sprawą głośnego wywiadu w „Mieście kobiet” Marcin Hakiel jeszcze mocniej podzielił fanów. Część przyklaskuje tancerzowi, z kolei inni krytykują jego postawę. Nieoczekiwanie głos w sprawie zabrała aktorka, Aleksandra Domańska. Gwiazda ostro podsumowała zachowanie byłego partnera Cichopek. Nie wiadomo, jak potoczyłyby się medialne losy „rozstania” Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, gdyby nie coraz śmielsze wyznania tancerza na temat byłego związku. Choć od pamiętnego ogłoszenia na Instagramie miną wkrótce dwa miesiące, sprawa nie tylko nie wygasa, ale wręcz nabiera rumieńców. Szum wywołał głośny wywiad, jakiego były partner aktorki udzielił Aleksandrze Kwaśniewskiej w „Mieście kobiet”. Tancerz opowiedział o tym, co działo się w jego małżeństwie oraz wyraźnie zasugerował, że partnerka zostawiła go dla innego mężczyzny, lub nawet zdradziła.

Aleksandra Domańska
23.01.2022 20:33 Aleksandra Domańska chce dokonać apostazji. Opublikowała oświadczenie

Gwiazdy, które odeszły z Kościoła Katolickiego, także w Polsce mają coraz liczniejsze grono. Do tej listy właśnie dołączyła aktorka Aleksandra Domańska. Opublikowała w mediach społecznościowych bardzo poruszające oświadczenie. Lista ludzi świata show-biznesu, którzy nie chcą mieć nic wspólnego z instytucją Kościoła Katolickiego, robi się coraz dłuższa. Ma na to wpływ wiele czynników; do ostatnich należą afery związane z pedofilią w tej organizacji oraz wpływ na politykę krajową.

dziecko
06.10.2021 15:02 Aleksandra Domańska nadała dziecku imię „no gender”. „Jest 50% szans, że to dziewczynka i 50%, że chłopczyk”

Aleksandra Domańska urodziła, czym pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dziś uchyliła rąbka tajemnicy na temat imienia swojej pociechy. Przy okazji odniosła się do plotek odnośnie płcy dziecka. Okazuje się, że aktorka zdecydowała się na imię „no gender”, czyli takie, które nie definiuje płci dziecka. –Jest 50% szans, że to dziewczynka i 50%, że chłopczyk — wyznała Domańska.

Aleksandra Domańska
03.09.2021 20:28 Gwiazda TVP pokazała się bez ubrań. W komentarzach posypały się gratulacje

Aleksandra Domańska dała się poznać większej rzeszy publiczności w chwili przyjęcia jednej z propozycji Telewizji Polskiej – przez kilka lat kreowała bowiem rolę Joanny w serialu „O mnie się nie martw”. Ostatnimi czasy aktorka znana jest jednak głównie z działalności w mediach społecznościowych. Tam też przekazała (w charakterystyczny dla siebie sposób) informację o swojej przyszłości.

anna seniuk: mąż
14.04.2021 21:24 Aleksandra Domańska jest w ciąży? Nie wiadomo, co dalej z jej rolą w serialu Polsatu

Aleksandra Domańska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Zyskała dużą sympatię fanów, którzy kibicują jej w karierze. Jak się okazuje, ulubienica widzów może spodziewać się dziecka. Jak nieoficjalnie udało się ustalić portalowi Plotek.pl, jeden z członków ekipy serialu, w którym Domańska gra główną rolę, poinformował o ciąży aktorki. Rzekomo dla ekipy ta wiadomość to niemałe wyzwanie.

dzień dobry tvn
22.01.2020 16:34 Aleksandra Domańska przyszła do „Dzień Dobry TVN” na kacu. Wideo z programu już jest hitem sieci

Dzień Dobry TVN: Aleksandra Domańska, po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans. Aktorka przyszła do śniadaniówki… na kacu. Wideo, które opublikowała na swoim Instagramie w mgnieniu oka stało się prawdziwym hitem internetu. Jej reakcja na widok wody rozbawiła obserwatorów do łez. Aleksandra Domańska sympatię widzów zyskała dzięki wyjątkowemu poczuciu humoru oraz dystansowi do samej siebie. Jako jedna z nielicznych gwiazd potrafi się śmiać z własnych wpadek i chętnie o nich opowiada. Tym razem uwielbiana aktorka udostępniła filmik z wizyty w programie Dzień Dobry TVN. Jak sama przyznaje, była skacowana, a woda stojąca na stoliku najwidoczniej okazała się jej wybawieniem!

Aleksandra Domańska
21.07.2019 19:41 Aleksandra Domańska nago na plaży! Wspiera ideę ciałopozytywności

Aleksandra Domańska pokazała nagie zdjęcia z plaży! Obok niej pozują też inne kobiety. To część jej kampanii, w której wspiera ideę ciałopozytywności. Akcja skierowana jest do kobiet, które padają ofiarami kultu nierealnych standardów piękna. Aleksandra Domańska już od jakiegoś czasu apeluje do kobiet, aby dobrze czuły się we własnych ciałach. Aktorka chętnie daje przykład i odważnie eksponuje niedoskonałości swojego ciała. Tym razem poszła o krok dalej i wraz z koleżankami nago pozowała do zdjęć promujących ideę samoakceptacji.

aleksandra domańska: instagram
28.02.2019 15:44 Instagram Aleksandry Domańskiej. Top 5 najśmieszniejszych momentów

Aleksandra Domańska: instagram gwiazdy jest świetnym źródłem wiedzy o poczynaniach aktorki. Domańska jednak nie ogranicza się do wstawiania zdjęć, na których pozuje w pięknych kreacjach. Instagram gwiazdy przepełniony jest jej zabawnymi zdjęciami, memami i nagrywanymi przez aktorkę skeczami. Gwiazda w idealny sposób pokazuje, że celebryci wcale nie różnią się od nas aż tak bardzo. Otwarcie pokazuje swoje niedoskonałości i z rozbrajającą szczerością pokazuje światu, jaki ma do siebie dystans. Jej krótkie skecze podbijają serca fanów, a naturalne zdjęcia bez makijażu sprawiają, że Aleksandra wydaje się być osobą twardo stąpającą po ziemi, której woda sodowa nie uderzyła do głowy. Aleksandra Domańska: instagram zwyciężczyni najnowszej edycji Ameryka Express jest świetnym sposobem na szybką poprawę humoru. Oto top 5 naszych ulubionych momentów z instagrama aktorki!

Aleksandra Domańska
30.05.2018 16:19 Pokazała cellulit, żeby obśmiać tytuły Pudelka. Aktorka walczy z hipokryzją

Aktorka Aleksandra Domańska zdecydowała się powiedzieć dość internetowej hipokryzji. Na swoim Instagramie wszczęła niezwykłą akcję. Obrywa się Pudelkowi! Ostatnio głośno było o Oli z powodu jej pierwszoplanowej roli w filmie „Podatek od miłości” w reżyserii Bartłomieja Ignaciuka. Film odniósł duży sukces komercyjny.