Lelum.pl > Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed
03.07.2021 16:15 Aleksandra Szwed urodziła. Gwiazda ,,Rodziny zastępczej” pokazała zdjęcie ze szpitala

Aleksandra Szwed podała najwspanialszą wiadomość. Gwiazda powitała na świecie swoją drugą pociechę. Niedługo po porodzie opublikowała zdjęcie prosto z placówki szpitalnej, na którym pozuje wraz ze swoim partnerem. Jak podaje portal Jastrząb Post ukochany aktorki, Krzysztof Białkowski był obecny przy porodzie dziecka. W dalszym ciągu nie zdradzili jego płci. Jeszcze przed porodem fani aktorki spekulowali, że tym razem para powita na świecie córeczkę, podając kilka dowodów. Przypomnijmy, że w styczniu 2015 roku urodził im się synek Borys, który niejednokrotnie gości na Instagramie swoich rodziców.

TVP
28.06.2020 20:06 Polsat zapowiedział ogromne zmiany. Decyzja zapadła, nie wszyscy będą zadowoleni

Polsat zapowiedział ogromne zmiany. Jak udało się dowiedzieć Pudelkowi, stacja planuje skupić się na gwiazdach, które doskonale radzą sobie w mediach społecznościowych z nadzieją, że przyciągną one nowych widzów. Dotychczasowi prowadzący odchodzą powoli w niepamięć, a ich miejsce zajmuje świeża krew. Polsat zdecydował się na drastyczne zmiany, które nie spodobają się gwiazdom pracującym dotychczas dla stacji. Telewizja chce skupić się na modnych influencerach, którzy są uwielbiani przez wielu Polaków.

polsat
28.08.2019 13:54 Aleksandra Szwed zdradziła, co robi, by utrzymać rodzinę. Pasja stała się jej pracą

Aleksandra Szwed opowiedziała o tym, jak udaje jej się utrzymać rodzinę. Gwiazda ma głowę na karku i ima się wielu zajęć, co więcej ma to szczęście, że jej wielka pasja stała się jej pracą. Aktorka swoje pierwsze kroki na scenie stawiała u już legendarnej piosenkarki. Będziecie zaskoczeni, jak dowiecie się, z kim występowała, jako mała dziewczynka. Aleksandra Szwed dała się poznać polskiej publiczności jako dziecko, występując w serialu Rodzina Zastępcza. Mało kto wie, że już wtedy miała doświadczenie sceniczne, które nabyła, u boku jednej z największych polskich gwiazd. Artystka ma na tyle szczęście, że jej pasja z czasem stała się jej pracą.

polsat
26.07.2019 16:52 Aleksandra Szwed poprowadzi swój własny program . Czy „Ninja Warrior” okaże się hitem Polsatu?

Polsat wykupił prawa do programu uwielbianego przez widzów na całym świecie! Prowadzącą została Aleksandra Szwed, a u jej boku pojawi się dwóch przystojnych mężczyzn. Czy Ninja Warrior okaże się hitem także w Polsce? Polsat jest kolejną stacją, która jesienią chce bić rekordy oglądalności. Nowy program i piękna prowadząca mają być sposobem na przyciągnięcie milionów widzów. Sukces jest niemal pewny, bo widowisko podbiło serca widzów na całym świecie.

Ola Szwed
31.05.2018 12:52 Ola Szwed już tak nie wygląda! Postawiła na ekstrawagancką metamorfozę

Ola Szwed popularność zyskała dzięki serialowi Rodzina Zastępcza. Później była rozbierana sesja do Playboya i kilka mniej znaczących ról. Mimo, że aktorka rzadko pojawia się na ekranach telewizorów, niezmiennie zachwyca nas swoją oryginalną urodą. Teraz postanowiła na dużą zmianę w wizerunku. Najnowsza metamorfoza Oli Szwed spodobała się fanom. Ola Szwed przez wszystkie lata w show-biznesie, pokazała się w kilku odsłonach. To nie jest jej pierwsze, tak odważna odsłona. Kilka lat temu aktorka mocno inspirowała się Rihanną, która znana jest ze swoich „włosowych” eksperymentów. Jeszcze jakiś czas temu mogliśmy Olę podziwiać w blond włosach. Teraz zmiana jest jeszcze bardziej odważna.