Lelum.pl > Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś
18.05.2022 00:35 Alicja Bachleda-Curuś w rozpaczy. Opłakuje śmierć wspaniałego polskiego artysty

Alicja Bachleda-Curuś zamieściła bardzo poruszający wpis w mediach społecznościowych. Aktorka opłakuje śmierć słynnego polskiego aktora. Jej słowa wzruszają. Artystka urodziła się w Tampico, ale jej życie związane było z Krakowem. Choć zagrała w wielu filmach, najbardziej znana jest z roli w „Panu Tadeuszu”. Nawiązała do tego w swoim wpisie.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell
07.03.2022 11:18 Światowej sławy gwiazdor, ojciec syna Alicji Bachledy-Curuś na wizji zdradził, czego nie może znieść ich pociecha

Alicja Bachleda-Curuś jest jedną z najpopularniejszych aktorek, która karierę zrobiła nie tylko w rodzinnej Polsce, ale również za oceanem. Prywatnie gwiazda jest mamą syna Henia. Niedawno ojciec chłopca wyznał, czego zabrania mu robić nastolatek. Alicja Bachleda-Curuś i znany amerykański aktor Colin Farrell doczekali się syna Henry’ego Tadeusza. Niedawno były ukochany aktorki wyjawił, czego wstydzi się jego pociecha.

Alicja Bachleda-Curuś
18.04.2021 20:26 Wszyscy mówili o złym stanie ojca Alicji Bachledy-Curuś. Teraz aktorka przekazała komunikat ws. taty

Od kilku dni wszystkie media pisały o tym, że ojciec Alicji Bachledy-Curuś ma problemy ze zdrowiem. Wszyscy z niepokojem oczekiwali kolejnych informacji i komentarza aktorki. Gwiazda dopiero teraz zabrała głos i postanowiła wyjaśnić całą sprawę. Okazuje się, że ojciec Alicji Bachledy-Curuś czuje się bardzo dobrze. Aktorka wyjaśniła, że informacje powielane przez kolejne media są nieprawdziwe, jednak to nie wszystko, co chciała przekazać internautom.

Alicja Bachleda-Curuś
16.04.2021 10:37 Alicja Bachleda-Curuś przez obostrzenia nie może dotrzeć do chorego ojca

Alicja Bachleda-Curuś jest znaną polską aktorką, która już od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. To tam rozwija się i układa swoje życie prywatne. Jak się okazuje, gwiazda chciałaby jak najszybciej wrócić do Polski, ale niestety sytuacja jest skomplikowana. Alicja Bachleda Curuś planuje jak najszybciej dostać się do Polski. Niestety epidemia koronawirusa i panujące obostrzenia wszystko utrudniają.

Alicja Bachleda-Curuś
05.03.2021 08:44 Alicja Bachleda-Curuś usłyszała o diagnozie choroby nauczyciela. Aktorka postanowiła mu pomóc

Aktorka nie może swobodnie rozporządzać miejscem zamieszkania jej syna ze związku z Colinem Farrelem. Gwiazdor jest z nim bardzo związany. Alicja Bachleda-Curuś usłyszała niedawno o diagnozie poważnej choroby u jednego ze swoich ukochanych nauczycieli. Aktorka nie tylko wspomogła akcję, ale również zastanawia się nad powrotem do Polski. Problemem jest jedynie jej syn.

alicja bachleda-curuś
23.12.2020 16:23 Alicja Bachleda-Curuś zaskoczyła bliskich. Rodzina się nie spodziewała, wielka radość

Czas pandemii i ograniczonych obowiązków zawodowych wielu artystów wykorzystało do rozwijania się w innych aspektach życia. Alicja Bachleda-Curuś dołączyła do takich osób i przez czas kwarantanny napisała pracę magisterską, którą obroniła tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Swój sukces zadedykowała rodzicom, którzy się tego zupełnie nie spodziewali. Aktorka zdecydowała się na poświęcenie nauce. Jak sama przyznaje, w swoim życiu studiowała bardzo wiele kierunków, by ostatecznie zostać magistrem historii sztuki. Rodzice nie spodziewali się, że Alicja Bachleda-Curuś otrzyma dyplom jeszcze przed świętami.

alicja bachleda-curuś
05.05.2020 10:31 Alicja Bachleda-Curuś jest w ciąży? Pojawiło się nagranie, po którym wiele osób nie ma już wątpliwości

Alicja Bachleda-Curuś jest niezwykle skrytą osobą, ale pod jednym nagraniem fani gromnie zaczęli dopytywać o jej stan, a nawet składać gratulacje. Internautom nic nie ujdzie uwadze. Dopatrzyli się czegoś, z czego aktorce trudno się będzie wytłumaczyć. Czy Bachleda-Curuś rzeczywiście spodziewa się dziecka?Alicja Bachleda-Curuś ma za sobą kilka głośnych związków, m.in. z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, Colinem Farrellem oraz Marcinem Gortatem. Każdy z nich zakończył się jednak rozstaniem. Obecnie podobno ma nowego partnera, którego tożsamość pozostaje ukryta.

Alicja Bachleda-Curuś
13.01.2020 16:21 Alicja Bachleda-Curuś planuje ślub? Jej partner przyleciał do Polski, aby poznać przyszłych teściów

Partner Alicji Bachledy-Curuś prawdopodobnie zdecydował się na kolejny krok w ich związku! Mężczyzna przyleciał do Polski, aby poznać przyszłych teściów. Czy zakochani planują ślub? Tego jeszcze nie wiadomo. Jednak nieco bardziej spostrzegawczym internautom udało się dostrzec na palcu aktorki dość jednoznacznie wyglądającą błyskotkę. Aktorka do tej pory raczej nie miała szczęścia w miłości. Zwykle wszystkie medialne związki Alicji, niespodziewanie kończyły się. Wszystko wskazuje na to, że kobiecie w końcu udało się trafić na właściwego partnera. Co więcej, fani dostrzegli na placu gwiazdy pierścionek zaręczynowy. Kto wie, może aktorka jeszcze w 2020 roku stanie na ślubnym kobiercu? Ukochany Bachledy-Curuś nie bez przyczyny przyleciał do Polski!

alicja bachleda-curuś
01.01.2020 16:00 Alicja Bachleda-Curuś się zaręczyła? Aktorka po raz pierwszy pokazała ukochanego

Zaręczyny w Sylwestra? Czyżby Alicja Bachleda-Curuś powiedziała tak w ten wyjątkowy dzień? Aktorka złożyła fanom noworoczne życzenia, a przy okazji pierwszy raz pokazała swojego ukochanego i… pokaźny pierścionek! Wygląda na to, że końcówka roku była dla niej niezwykle emocjonująca i pełna wrażeń. Alicja Bachleda-Curuś właśnie ogłosiła światu swoje zaręczyny? Gwiazda opublikowała niezwykłe zdjęcie, a uwadze fanów nie umknął okazały pierścionek znajdujący się na jej palcu. Szybko pojawiły się spekulacje, że aktorka i jej tajemniczy ukochany planują ślub.

alicja bachleda-curuś
20.12.2019 16:50 Syn Alicji Bachledy-Curuś na Instagramie. Gwiazda w końcu pokazała ślicznego Henry’ego. Podobny do taty?

Syn Alicji Bachledy-Curuś pojawił się na Instagramie. Fani gwiazdy po raz pierwszy mogli zobaczyć uroczego Henry’ego w całej okazałości. Wszystko dzięki rodzinnemu wypadowi i przedświątecznej atmosferze, która udzieliła się mieszkańcom Los Angeles. Alicja Bachleda-Curuś niezwykle rzadko pokazuje swoją pociechę. Do tej pory nawet jeśli Henry pojawiał się na publikowanych przez nią zdjęciach, to nie mogliśmy zobaczyć jego twarzy. Teraz aktorka podzieliła się z fanami uroczymi zdjęciami z parku ze świątecznymi atrakcjami, dzięki czemu możemy zauważyć, jak bardzo jej syn jest podobny do taty.

Syn alicji bachledy-curuś
15.10.2019 18:21 Alicja Bachleda-Curuś pokazała syna. Colin Farrell również załapał się na zdjęcie

Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella coraz bardziej przypomina rodziców. Polska aktorka pokazała zdjęcie chłopca z ojcem podczas urodzinowego obiadu. Internauci są zachwyceni rodzinnym, włoskim klimatem i pierwszą fotografią gwiazdora z synem. Henry Tadeusz ma już dziesięć lat. Syn gwiazdorskiej pary niezwykle rzadko jest pokazywany przez rodziców. Tym razem, z okazji urodzin chłopca, dumna mama postanowiła pokazać zdjęcie z włoskiej restauracji, w której cała rodzina spędzała ten ważny dzień.

syn
06.10.2019 18:37 Alicja Bahleda-Curuś nie posiada się z radości. Pokazała na instagramie swoją nową miłość

Szczęście i wzruszenie w domu Alicji Bahledy-Curuś! Gwiazda nie posiada się z radości, odkąd zdecydowała się na adopcję. Pokazała na Instagramie swoją nową miłość. Dawno nie widzieliśmy jej tak zadowolonej. Szczęście uśmiechnęło się do niewielkiego psiaka przebywającego w schronisku. Zwierzak został adoptowany przez Alicję Bachledę-Curuś, która stworzyła mu ciepły i bezpieczny dom. Gwiazda pochwaliła się uroczymi zdjęciami z nowym członkiem rodziny.

syn
09.09.2019 15:27 Ślub Alicji Bachledy-Curuś to tylko kwestia czasu? Na palcu aktorki zauważono pierścionek zaręczynowy

Ślub Alicji Bachledy-Curuś zbliża się wielkimi krokami? Aktorka pojawiła się na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka w towarzystwie tajemniczego mężczyzny, a na jej palcu zauważono pierścionek zaręczynowy. Czyżby aktorka zdecydowała się powiedzieć sakramentalne „tak”? Od jej ostatniego rozstania minął już ponad rok. Alicja Bachleda-Curuś jest jedną z większych polskich gwiazd i jedną z nielicznych, którym udało się zrobić karierę za granicą. W mediach jednak bardziej mówi się o jej romansach, niż spektakularnych rolach filmowych, a ostatnio ta znowu podgrzała zainteresowanie. Obok aktorki pojawił się nowy mężczyzna, a na jej palcu pierścionek zaręczynowy. Czyżby aktorka planowała ślub?

piotr woźniak-starak
23.08.2019 16:16 Alicja Bachleda-Curuś była partnerką Piotra Woźniaka-Staraka. Aktorka opublikowała wzruszające słowa po jego śmierci

Alicja Bachleda-Curuś w przeszłości była związana z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Nic więc dziwnego, że śmierć producenta wyjątkowo ją dotknęła. Aktorka uczciła pamięć po Staraku zamieszczając jego zdjęcie na Isntagramie, wraz ze wzruszającym podpisem. Piotr Woźniak-Starak nie żyje, a informacja o jego śmierci wstrząsnęła show-biznesem. Od wczoraj w mediach społecznościowych pojawiło się kilkadziesiąt wpisów kolegów i koleżanek z branży, w których wspominają zmarłego producenta. Internauci wyczekiwali reakcji ze strony byłej dziewczyny zmarłego producenta, którą była Alicja Bachleda-Curuś. Aktorka zamieściła wzruszający wpis na Instagramie.

Piotr Wożniak Starak
22.08.2019 13:11 Rozstanie z Alicją Bachledą-Curuś było dla Woźniaka-Staraka traumą, łączyła ich wielka miłość. Dziś wiadomo, dlaczego się skończyła

Rozstanie z aktorką było dla producenta traumą. Piotr Woźniak-Starak: Alicja Bachleda-Curuś spotykała się z milionerem przed laty, a ich związkowi wróżono świetlaną przyszłość. Niestety uczucie nie przetrwało próby czasu i odległości i para się rozstała. Jaka była ich miłość i dlaczego im nie wyszło? Zanim producent związał się z Agnieszką Szulim był zakochany w innej piękności show-biznesu. Piotr Woźniak-Starak: Alicja Bachleda-Curuś była jego wielką miłością, dlatego bardzo przeżył rozstanie. Para spotykała się przez 2 lata, dlaczego im nie wyszło?

Alicja Bachleda-Curuś: pochodzenie
24.02.2019 18:57 Alicja Bachleda-Curuś wcale nie przyszła na świat w Polsce! Urodziła się w Meksyku

Alicja Bachleda-Curuś: pochodzenie gwiazdy jest bardzo zaskakujące. Myślicie, że aktorka urodziła się w Zakopanem? Nic bardziej mylnego. Aktorka przyszła na świat w dalekim Meksyku. Jak do tego doszło? Sprawdźcie. Alicja Bachleda-Curuś: pochodzenie aktorki zaskakuje. Nasza przedstawicielka w Hollywood urodziła się w Meksyku, a to wszystko za sprawą jej ojca-geologa. Co więcej, Bachleda-Curuś jest honorową obywatelką jednego z meksykańskich miast.

Alicja Bachleda-Curuś: syn
18.02.2019 15:10 Jak wygląda syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella? Podobny do taty

Alicja Bachleda-Curuś: syn aktorki jest już dużym chłopcem! Niedawno paparazzi udało się zrobić chłopcu zdjęcie z Colinem Farrellem. Okazało się, że mały Henry Tadeusz Farrell jest bardzo podobny do sławnego taty! Też tak uważacie? Związek polskiej aktorki i hollywoodzkiego gwiazdora wzbudził sensację nie tylko w naszym kraju. Alicja i Colin poznali się na planie filmu Ondine i szybko zrozumieli, że łączy ich coś więcej niż zwykła sympatia. Owocem miłości jest mały Henry Tadeusz. Alicja Bachleda-Curuś: syn pięknej artystki przyszedł na świat w 2009 roku. Jakiś czas temu w mediach znalazło się zdjęcie, na którym widać twarzyczkę malucha. Uważacie, że jest bardziej podobny do mamy czy taty? Dowiedzcie się więcej o synu Colina i Alicji!