Lelum.pl > Alicja Majewska

Alicja Majewska

Alicja Majewska
30.05.2023 16:31 Alicja Majewska nigdy nie przestała go kochać. Zdrada i rozstanie, a potem wstrząsająca diagnoza

Jedna z najsłynniejszych i najbardziej lubianych polskich piosenkarek, jaką jest Alicja Majewska, świętuje dziś 72 urodziny. O jej życiu można by nakręcić film, a jego fabuła zaskoczyłaby wiele osób.Z Włodzimierzem Korczem artystka jest już od przeszło 30 lat, ale tylko zawodowo. Jego żoną jest kto inny, a historia jej miłości jest znacznie bardziej zawiła.

Alicja Majewska
24.02.2023 08:07 Alicja Majewska nie wytrzymała. Stanowczo wypowiedziała się o młodych artystach, wielu może być oburzonych

Alicja Majewska jest jedną z najważniejszych wokalistek dla polskiej muzyki rozrywkowej. Ma więc pełne prawo wypowiadać się o branży. Ostatnio nie szczędziła gorzkich słów współczesnym wykonawcom.W rozmowie z Magdą Mołek wyjawiła, jak postrzega dzisiejszą muzykę. Wskazała również błąd, który jej zdaniem popełniają dzisiejsi wokaliści.

Alicja Majewska
19.02.2023 18:52 Zdradził ją, Alicja Majewska czuwała przy nim gdy umierał. Jej słowa o potomstwie wyciskają łzy

Historia tej miłości była burzliwa a jej zakończenie do dziś wywołuje emocje. Alicja Majewska i Janusz Budzyński byli małżeństwem przez 12 lat. To właśnie piosenkarka czuwała przy nim w ostatnich chwilach, mimo iż kilka lat wcześniej zaznała z jego strony zdrady i w świetle prawa — nie była już jego żoną. Mężczyzna, którego kochała odszedł do innej kobiety. Mimo to Alicja Majewska ostatecznie wybaczyła eksmężowi zdradę. Kiedy odchodził po walce z rakiem, to właśnie ona czuwała przy jego łóżku.

Alicja Majewska
17.01.2023 17:14 Najpierw krwiak, potem kolejne niepokojące wieści o Alicji Majewskiej. Jest komunikat artystki

Alicja Majewska od wielu lat jest wzorem witalności wśród artystów z jej pokolenia. Mało która koleżanka po fachu ma tyle siły, werwy, a w zasadzie żadna nie wygląda tak młodo. Ostatnio jednak pojawiły się doniesienia, że wbrew pozorom wokalistki nie oszczędza zdrowie. Piosenkarka postanowiła więc zabrać głos publicznie w tej sprawie. Chciała być z fanami zupełnie szczera.

Alicja Majewska
25.11.2022 20:09 Alicja Majewska zwolniona przez TVP? Gwiazda wyznała, co tak naprawdę się wydarzyło. Fani długo na to czekali

Alicja Majewska od trzech edycji programu wcielała się w rolę trenerki utalentowanych seniorów. Tym razem zabraknie jej wśród jurorów. Niedawno w wywiadzie wyznała, co się stało. Autorka „Być kobietą” oraz „Odkryjemy miłość nieznaną” od początku programu muzycznego TVP poszukiwała wokalnego talentu wśród dojrzałych uczestników. Okazuje się, że podczas czwartego sezonu „The Voice Senior” nie zobaczymy jej wśród jurorów. Jak do tego doszło?

Alicja Majewska
30.05.2022 18:19 Alicja Majewska obchodzi dziś urodziny. Do sieci trafiło nagranie z prywatnego świętowania

Alicja Majewska ma dziś niemałe powody do radości. Jedna z największych gwiazd w Polsce świętuje dziś swoje urodziny. Z tej okazji zamieściła specjalne nagranie na swoim profilu na Instagramie. Piosenkarka pochwaliła się w sieci wzruszającym filmikiem z uroczystego świętowania jej urodzin. W tym specjalnym dniu nie mogło zabraknąć jej bliskich oraz pięknie przystrojonego tortu.

Alicja Majewska i Marta Manowska
03.04.2022 19:08 Smutne wieści o zdrowiu Alicji Majewskiej. Musiała ją zastąpić Marta Manowska

Podczas tegorocznej gali Wiktorów Alicja Majewska została nagrodzona SuperWiktorem za całokształt pracy artystycznej. Niestety wokalistka nie mogła pojawić się na ceremonii, a nagrodę odebrała za nią Marta Manowska. Wiele gwiazd odmówiło uczestnictwa w gali rozdania Wiktorów ze względu na bojkot stacji TVP i obecnego rządu. Jednak w przypadku Alicji Majewskiej było inaczej. Odebranie statuetki SuperWiktora uniemożliwiła jej choroba.

naturalne maseczki do wlosow
07.02.2022 19:05 Gdzie mieszka Alicja Majewska? Gwiazda wyszła przed dom, spojrzała na płot i zamarła

Alicja Majewska już od dawna jest niezwykle popularną piosenkarką, a w ostatnim czasie dała się widzom lepiej poznać dzięki uczestnictwu w programie The Voice Senior, którego była jurorką. Jak się okazuje, na tyle zaskarbiła sobie sympatię fanów, że może liczyć na coś, co innym gwiazdom nawet się nie śniło.

Alicja Majewska, The Voice Senior
04.02.2022 18:28 Ujawniono sekret Alicji Majewskiej. Gwiazda „The Voice Senior” opowiedziała o swoim amulecie

Już jutro, w sobotę 5 lutego finał programu „The Voice Senior”. Z tej okazji jedna z jurorek Alicja Majewska postanowiła podzielić się niezwykłą tajemnicą – pokazała swój „amulet szczęścia”. Co nim jest? Finał 3. edycji „The Voice Senior” już jutro – będzie można go obejrzeć o godzinie 20:00 w programie TVP2. Tymczasem wyszedł na jaw sekret Alicji Majewskiej.

The Voice Senior
29.01.2022 19:38 Przykre informacje o Maryli Rodowicz tuż przed półfinałem „The Voice Senior”. Alicja Majewska triumfuje

Już dziś (29 stycznia) półfinały programu TVP2 „The Voice Senior”. Tymczasem w sieci pojawiły się przykre informacje, dotyczące Maryli Rodowicz. Alicja Majewska ma za to spore powody do zadowolenia. Półfinały „The Voice Senior” będzie można obejrzeć dziś na TVP2 o godzinie 20:00 i 21:05. Tymczasem w internecie trwa rywalizacja także między jurorami programu.

Alicja Majewska
18.01.2022 13:04 Były mąż Alicji Majewskiej cieszył się wielką sławą. Śmierć Budzyńskiego wstrząsnęła gwiazdą

Alicja Majewska jest jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek. Prywatnie gwiazda przez 12 lat związana była z dziennikarzem Januszem Budzyńskim. Jak dokładnie wyglądała ich relacja? Alicja Majewska w wywiadzie dla „Wirtualnej Polski” opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa ze zmarłym Januszem Budzyńskim. Kim był ukochany wokalistki?

alicja majewska
30.05.2020 19:53 Alicja Majewska kończy dziś 72 lata. Mało kto zna szczegóły z jej życia, gotowy scenariusz na film

Alicja Majewska kończy dziś 72 lata. Piosenkarka, której przeboje takie jak Odkryjemy miłość nieznaną, Być kobietą czy Jeszcze się tam żagiel bieli, w swoim życiu widziała niejedno. Artystka na własnej skórze poznała miłość, szczęście, cierpienie i gorzki smak zdrady, lecz nigdy nie przestała być optymistką.Alicja Majewska przyszła na świat dokładnie 72 lata temu, 30 maja 1948 roku. Wybitna piosenkarka ma na swoim koncie nie tylko muzyczne przeboje, ale również historie, które mogłyby posłużyć na scenariusz do filmu. Szklanka jest dla mnie zawsze do połowy pełna, a nie pusta – wyznała w wywiadzie dla Vivy! gwiazda, której prywatne życie mogłoby zabiegać o Oscara!

14.08.2019 18:50 Wypadek drogowy, w którym kilka lat temu ucierpiała polska piosenkarka mógł skończyć się tragicznie. Z jej samochodu nie zostało nic

Alicja Majewska zrezygnowała z jazdy samochodem po pewnym wypadku, który miała osiem lat temu. Po latach nadal nie wróciła za kierownicę. Była o krok od tragedii, jej auto zostało kompletnie zniszczone. Czy uporała się z traumą? Alicja Majewska to znana polska piosenkarka. Słynie z takich piosenek, jak Odkryjemy miłość nieznaną czy Bywają takie dni. Wiele lat przyjaźniła się ze Zbigniewem Wodeckim. Po traumatycznym wypadku nadal nie wróciła za kierownicę.