Lelum.pl > Andrzej

Andrzej

Rolnicy. Podlasie apel Andrzeja
08.05.2021 21:39 Pilny apel Andrzeja z ,,Rolnicy. Podlasie”. Prosi widzów tylko o jedno, nie chce się więcej narażać

Andrzej z programu „Rolnicy. Podlasie” przekazał ważny apel, który skierował do wszystkich osób, które mają zamiar odwiedzić jego gospodarstwo. Skierował go szczególnie do osób młodych. Andrzej i jego tata Gienek dzięki programowi „Rolnicy. Podlasie” zyskali dużą popularność. Niedawno w internecie pojawiło się nagranie z zatrzymania Gienka, które miało miejsce w weekend majowy. Teraz Andrzej przekazał wszystkim swoim widzom niezwykle ważny apel. Chodzi dokładniej o zachowanie osób, które przyjeżdżają, aby osobiście poznać Andrzeja i Gienka. Bohater programu podkreśla, że wciąż będą przyjmować gości, ale prosi ich o szczególne zachowanie.

Sanatorium miłości
26.03.2021 21:31 Sanatorium miłości: Uczestnik programu ukrywał swoje prawdziwe imię? Wszyscy myśleli, że ma na imię Andrzej

Andrzej z Sanatorium miłości 3, uważany za najprzystojniejszego uczestnika przez cały czas ukrywał swoje prawdziwe imię? Podczas jego wystąpienia w programie Familiada fani byli nieco zdezorientowani, na jego plakietce z imieniem widniało bowiem imię Antoni, a nie Andrzej. Sanatorium miłości to program emitowany na TVP 1. Cieszy się coraz większą popularnością, a jego uczestnicy zyskali dużą sympatię widzów. Tym razem ich uwagę przykuł Andrzej.