Lelum.pl > Andrzej Krawczyk

Andrzej Krawczyk

brat
08.05.2021 09:23 Brat Krzysztofa Krawczyka zmarł, nie wiedząc, że muzyk nie żyje. Druzgocące doniesienia o Andrzeju Krawczyku

Na profilu Krzysztofa Krawczyka pojawiła się informacja, że brat muzyka odszedł do wieczności. Andrzej Krawczyk ostatnie tygodnie swojego życia spędził w szpitalu, niestety mimo wielkich nadziei i starań lekarzy mężczyzna zmarł. Jak przekazuje Super Express, brat piosenkarza z powodu stanu swojego zdrowia miał nie wiedzieć o jego śmieci. Rodzina Krawczyków w ostatnim czasie przeżywa trudny okres. 5 kwietnia zmarł Krzysztof, a kilka tygodni później odszedł jego brat Andrzej.

Marin J. Chomsky
07.05.2021 20:00 Kim był młodszy brat Krzysztofa Krawczyka? Zmarł dzisiaj po ciężkiej chorobie, wiemy czym się zajmował

Andrzej Krawczyk zmagał się z ciężką chorobą. W mediach pojawiła się właśnie informacja o śmierci brata znanego artysty. Wiemy, czym zajmował się Andrzej Krawczyk. Rodzina Krzysztofa Krawczyka musi uporać się z kolejną tragedią. Właśnie media obiegła informacja o śmierci Andrzeja Krawczyka, czyli młodszego brata wybitnego muzyka. Niestety jego stan zdrowia w ostatnim stanie był bardzo zły. Doszło nawet do tego, że mężczyzna nie wiedział o śmierci swojego brata. O stanie Andrzeja Krawczyka informowała wcześniej Ewa Krawczyk, która sama przyznała, że jej rodzina musi się przygotować na najgorsze. – W tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie. Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! – stwierdziła Ewa Krawczyk. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo: