Lelum.pl > Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Wiemy, kim jest ukochany Andrzeja Piasecznego
15.09.2023 18:34 Wyszło na jaw, kim jest partner Andrzeja Piasecznego. Studiuje na drugim końcu świata. "Mówił do mnie: proszę pana"

Andrzej Piaseczny od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku z tajemniczym ukochanym. Piosenkarz niechętnie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego i unika rozmów o swoim partnerze. Teraz jednak na jaw wyszły informacje o karierze i wieku Kacpra. Między nim a współpracującym z nim wokalistą jest spora różnica wieku!

Andrzej Piaseczny
26.06.2023 16:07 Sąsiedzi nie kłamali. Potwierdziły się doniesienia o Andrzeju Piasecznym i jego partnerze!

Andrzej Piaseczny już jakiś czas temu wyjawił opinii publicznej prawdę o swojej orientacji seksualnej. Zrobił się nieco śmielszy w opowiadaniu o swojej relacji, dlatego jakiś czas temu opowiedział o planach na przyszłość. Te są naprawdę poważne.Wokalista i jego ukochany z wiadomych względów nie mogą w tym momencie sformalizować swojego związku w kraju. Nie tracą jednak nadziei. 

27.01.2023 10:13 Przykre wieści o zdrowiu Alicji Piasecznej. Andrzej i jego partner przechodzą trudne chwile

Andrzej Piaseczny stroni od celebryckiego życia. Zamiast tego woli mieszkać z dala od stolicy, w spokojnej miejscowości z partnerem i swoją mamą. Ostatnio tę sielankę zaburzył jednak stan zdrowia rodzicielki wokalisty. Kochający syn oczywiście nie mógł nie zająć się swoją ukochaną mamą. Co się stało?

Andrzej Piaseczny
07.01.2023 15:48 Andrzej Piaseczny świętuje kolejne urodziny, na jego torcie pojawiła się liczba 137. Powód może zaskoczyć

Andrzej Piaseczny 6 stycznia świętował kolejne urodziny. Ciężko uwierzyć, że artysta skończył właśnie 52 lata! Z tej okazji na jego instagramowym profilu pojawiło się urocze zdjęcie z mamą i okazałym tortem na pierwszym planie. Na pięknie udekorowanym cieście umieszczono świeczki formujące liczbę 137. Dlaczego? Andrzej Piaseczny zaintrygował swoich obserwatorów zdjęciem tortu urodzinowego. Jednak to nie finezyjne dekoracje zwróciły największą uwagę, a trzycyfrowa liczba na nim widniejąca. Muzyk nie wsadził przypadkowych świeczek, które akurat miał pod ręką – okazuje się, że liczba 137 w tym dniu miała dla niego ogromne znaczenie.

Andrzej Piaseczny
11.12.2022 12:15 Andrzej Piaseczny podjął nagłą decyzję w swojej karierze, wydał oświadczenie. „Dla Waszego i naszego dobra”

Andrzej Piaseczny jest właśnie w trakcie trasy koncertowej, promującej jego najnowszy, być może najważniejszy w karierze album „50/50”. Dla wokalisty to wyjątkowy czas, ale niestety nie obyło się bez komplikacji. Artysta musiał więc podjąć trudną decyzję. W mediach społecznościowych wokalista nie raz już podkreślał, jak istotna jest dla niego ta trasa, dlatego chciał, by wszystko było idealnie zorganizowane. Nie zawsze tak było.

Andrzej Piaseczny
08.12.2022 23:12 Andrzej Piaseczny wyznał, dlaczego nie pokazuje się ze swoim partnerem. Zaskakująca odpowiedź, nigdy go nie zobaczymy?

Andrzej Piaseczny już od jakiegoś czasu nie utrzymuje w tajemnicy swojej prawdziwej orientacji. Nie ukrywa także tego, że na co dzień mieszka wraz ze swoim partnerem. Mimo to nie pokazuje się z nim na wydarzeniach branżowych i w mediach społecznościowych. Dlaczego? Wokalista wyjaśnił to dokładnie w wywiadzie udzielonym dla „Wirtualnej Polski”. Przy okazji wytłumaczył też swoje podejście do orientacji i do wiary.

Andrzej Piaseczny
15.11.2022 02:00 Andrzej Piaseczny pogrążony w smutku. Pożegnał wybitnego artystę, „do zobaczenia Mistrzu”, nie żyje legenda

Przekazano smutną wiadomość o śmierci wybitnego polskiego muzyka Jerzego Połomskiego. 89-letniego wokalistę pożegnało wielu przygnębionych fanów. Swoją wiadomość pozostawił również Andrzej Piaseczny. Juror programu „Taniec z gwiazdami” zamieścił na swoim profilu na Instagramie wzruszający post, za pomocą którego postanowił ostatni raz zwrócić się do zmarłego dziś wokalisty.

Andrzej Piaseczny
02.11.2022 14:44 O czym rozmawiają jurorzy TzG? Andrzej Piaseczny ujawnia: „Gdyby ktoś nas podsłuchał, wytoczono by nam kilka procesów”

„Taniec z Gwiazdami” nie jest pierwszym programem, w którym Andrzej Piaseczny występuje jako juror. Wokalista w ostatnim wywiadzie pozwolił sobie porównać atmosferę pracy we wszystkich show, w których się pojawiał. Jak więc dogaduje się z Pavlović, Grabowskim i Malitowskim? Przy okazji artysta wspomniał także o swojej relacji z Dodą, która w ostatnim czasie zaciekawiła media. Piosenkarz był wyjątkowy szczery i nie chciał uciekać od odpowiedzi.

Andrzej Piaseczny
26.10.2022 06:00 Andrzej Piaseczny krytycznie ocenił ostatnie zachowanie Dody. Powiedział, że się jej nie boi

W ostatnich dniach głośno było o zachowaniu Dody, która wyszła w środku rozmowy z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim, bo nie chciała odpowiadać na niewygodne pytania dotyczące jej przeszłości. Sprawę skomentował Andrzej Piaseczny. Wokalista został o całą sprawę zapytany przez reportera serwisu „Pudelek”. Wiadomo bowiem, że jego przyjacielem jest Nergal, który swego czasu miał go namawiać przeciw swojej byłej partnerce. Jaka była prawda?

Andrzej Piaseczny Złotopolscy
22.10.2022 14:48 Andrzej Piaseczny ma pretensje. Wspomina grę w „Złotopolskich” z Anną Przybylską, jednej rzeczy nie może wybaczyć

Dwadzieścia lat temu Andrzej Piaseczny miał przyjemność wcielać się w postać Kacpra Górniaka w kultowym serialu „Złotopolscy”. Jego bohater konkurował wraz z Tomkiem Gabrielem o względy Marylki, w którą wcielała się Ania Przybylska. Teraz piosenkarz zdradził, czego najbardziej żałuje. Niedawno obchodziliśmy ósmą rocznicę śmierci znanej aktorki. Z tej okazji duet reżyserów: Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski, postanowił nakręcić film poświęcony pamięci zmarłej. Przy produkcji wzięło udział wiele polskich gwiazd, które wypowiedziały się na temat swoich relacji z aktorką lub powspominały jej role. Jedną z nich był Andrzej Piaseczny, który nagrał piosenkę promującą produkcję. Wcześniej gwiazdor spotkał się z Anną Przybylską na planie serialu „Złotopolscy”.

Andrzej Piaseczny
18.10.2022 23:33 Najpierw Andrzej Piaseczny dokonał coming outu, potem wyznał, co się stało gdy w metrze natknął się na kibiców Legii

Andrzej Piaseczny został najnowszym jurorem podczas 13. edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Oprócz oceny uczestników zdradza wiele anegdot z życia prywatnego. Jedna z nich miała zaskakujący finał. Polsat emituje właśnie najnowszą edycję tanecznego show w odświeżonym składzie. Umiejętności uczestników oceniają: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski oraz Andrzej Piaseczny. Pomiędzy występami udaje się jurorom opowiedzieć ciekawe historie prosto z codziennego życia.

Andrzej Piaseczny
04.10.2022 00:18 Trafiony w czuły punkt Andrzej Piaseczny we łzach. „Nie miałem szansy w dorosłym życiu poczuć miłości ojca”

Andrzej Piaseczny otworzył się na temat swojego życia prywatnego i relacji, jakie miał ze swoim tatą. Okazało się, że w dorosłym życiu wcale nie były one najlepsze. Wokalista nie krył łez, gdy poruszył temat stosunków z rodzicem. Piosenkarz pojawił się gościnnie w drugim sezonie programu „To tylko kilka dni”, podczas którego miał szansę spotkać się i spędzić trochę czasu z 28-letnim Krzysztofem. Mężczyzna od dziecka choruje na nowotwór kości. W wyniku jego dolegliwości usunięto mu kość od kostki aż do uda, a w jej miejsce wszczepiono endoprotezę. Podczas spotkania Krzysztof porozmawiał z wokalistą na temat jego stosunków z rodziną. W pewnym momencie trafił w czuły punkt artysty. Andrzej Piaseczny nie krył łez.

Andrzej Piaseczny
28.09.2022 13:54 Andrzej Piaseczny nie mieszka sam. W jego mieszkaniu jest więcej osób. „Nie oznacza to poliamorii”

Andrzej Piaseczny już od jakiegoś czasu wprost mówi o tym, że jest homoseksualny. Nie ukrywa też, że mieszka z partnerem w małej miejscowości, gdzie wszyscy ich znają i kojarzą. Jak się okazuje, w tym samym domu na co dzień urzędują nie tylko oni. Kto jeszcze? Artysta sam się do tego przyznał w rozmowie z reporterem serwisu „Pomponik”. Wokalista chciał przy tym nieco rozładować sytuację, dlatego postanowił skwitować ją wymownym żartem dotyczącym ostatnich trendów społecznych i miłosnych.

Andrzej Piaseczny
24.09.2022 13:48 Smutna informacja. Koncert Andrzeja Piasecznego odwołany, co się stało?

W mediach pojawiły się zaskakujące doniesienia, które wywołały żywą reakcję wśród fanów. Andrzej Piaseczny musiał odwołać koncert planowany w ramach trasy z okazji pięćdziesięciolecia. Wersje artysty i organizatora się rozmijają a zawiedzeni widzowie chcą znać prawdziwy powód tej decyzji. Choć trudno w to uwierzyć, w tym roku Andrzej Piaseczny obchodzi swoje pięćdziesięciolecie. Artysta postanowił zrobić sobie (i swoim fanom) niepowtarzalny prezent i wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami nagrał urodzinową płytę „50/50” która swoją premierę miała na początku maja. Wkrótce rusza jubileuszowa trasa koncertowa.

Taniec z gwiazdami
15.09.2022 09:33 „Taniec z gwiazdami”: Andrzej Piaseczny podsumował udział pana Wiesława. Słowa prosto z mostu

Andrzej Piaseczny po raz drugi został jurorem w programie „Taniec z gwiazdami”. Piosenkarz zazwyczaj jest dość łaskawy w ocenach uczestników, jednak podczas audycji live nie gryzł się w język. „Piasek” został jurorem w 12. edycji „TzG”, po odejściu z programów muzycznych TVP „The Voice of Poland” i „The Voice Senior”. Taneczne zmagania na parkiecie ocenia także w trzynastym sezonie.

Andrzej Piaseczny
14.09.2022 23:44 Andrzej Piaseczny wsiądzie na statek i wypłynie. Znamy sekretny plan piosenkarza, dopiero teraz o nim powiedział

Andrzej Piaseczny zorganizował dziś w swoich mediach społecznościowych spotkanie live, podczas którego wyjawił, jakie ma plany koncertowe na jesień. Okazuje się, że wiążą się one z wyprawą statkiem w rejs. Muzyk bardzo aktywnie działa na Instagramie. Zebrał tam spore grono fanów: jego profil obserwuje niecałe 200 tysięcy osób. Zaledwie godzinę temu ujawnił tam swoje najbliższe plany.

Andrzej Piaseczny
06.09.2022 19:04 Po odwołaniu Kurski obejmie specjalne stanowisko? Piasek zabrał głos. „Można mieć trochę obaw”

Kolejna gwiazda zabrała głos w sprawie ostatnich zmian w TVP. Andrzej Piaseczny dosadnie skomentował odsunięcie Jacka Kurskiego z funkcji. Wokalista ma pewną teorię na temat przyszłej kariery byłego prezesa TVP. Wspomniał o pewnych obawach. Nie jest tajemnicą, że Andrzej Piaseczny i Jacek Kurski mają zupełnie odmienny pogląd na wiele społecznych kwestii. Wokalista, który przed rokiem dokonał coming outu, a ostatnio zdradził co nieco na temat swojego życiowego partnera z pewnością nie zrobiłby kariery w TVP za czasów byłego prezesa. Teraz jednak strażnik konserwatywnych wartości Telewizji Polskiej został odsunięty ze swojej pozycji i coraz głośniej mówi się o jego dalszej karierze. Jakie zdanie na ten temat ma „Piasek”? Przede wszystkim wątpi, czy rzeczywiście było to usunięcie.

Andrzej Piaseczny
03.09.2022 19:57 Andrzej Piaseczny pierwszy raz o swoim ukochanym. „Mojego partnera się rozpoznaje”

Minął rok od premiery singla „Miłość” i głośnego coming outu popularnego piosenkarza. Teraz Andrzej Piaseczny szczerze opowiedział o swoim partnerze i ich codzienności. Artysta zdradził, jak na jego związek reagują sąsiedzi. Kwestia orientacji seksualnej uwielbianego artysty już od dawna była komentowana przez jego fanów. Andrzej Piaseczny nigdy nie ukrywał, że popiera środowisko LGBT+, jednak dopiero w ubiegłym roku zdecydował się na głośny coming out. W czerwcu ubiegłego roku na Instagramie zapowiadał rychłe pojawienie się nowego singla. Utwór „Miłość”, wyznający uczucie do drugiego mężczyzny stał się czymś w rodzaju publicznego wyznania. Od tego czasu niejeden wielbiciel wokalisty zastanawiał się, czy piosenka była skierowana do konkretnej osoby. Teraz gwiazdor otwarcie opowiedział o swoim ukochanym.

andrzej piaseczny
24.08.2022 11:24 Andrzej Piaseczny oglądał i zalewał się łzami. Nikt nie wie, jak bardzo brakuje mu Ani

Zbliża się premiera filmu o Annie Przybylskiej. Skomponowanie przewodniej piosenki produkcji powierzono jednemu z najlepszych przyjaciół aktorki. Andrzej Piaseczny nie mógł się powstrzymać. W pewnym momencie po prostu zalał się łzami. Już wkrótce do kin ma trafić film „Ania” — hołd w kierunku zmarłej przed ośmioma laty aktorki, która jeszcze jako nastolatka, zawróciła w głowie milionom Polaków. W produkcji zobaczymy niepublikowane wcześniej, archiwalne nagrania z udziałem pięknej gwiazdy, a zdjęcia, a także osoby, z którymi była szczególnie związana. Z pomocą rodziny, za produkcję wzięli się Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski, zaś o skomponowanie utworu, który nadałby wspomnieniom dodatkowych barw poproszony został Andrzej Piaseczny.

Taniec z Gwiazdami
23.08.2022 12:52 „Taniec z gwiazdami”: Andrzej Piaseczny zabrał głos ws. pary jednopłciowej. Na ten komentarz czekali wszyscy

Nowa edycja programu „Taniec z gwiazdami” zwiastuje wielkie emocje. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że w programie wystąpi jednopłciowa para. Teraz głos w sprawie zabrał Andrzej Piaseczny, który w ubiegłym roku dokonał głośnego „coming outu”. Widzowie czekali na ten komentarz. Wiele osób nie kryło zaskoczenia, kiedy w maju 2021 r. Andrzej Piaseczny, doceniany i wielokrotnie nagradzany artysta, w wieku 50 lat dokonał głośnego „coming outu”, chwilę później prezentując nowy utwór, poświęcony miłości do mężczyzny. Nic dziwnego, że gdy rok później głośnym echem w mediach odbiła się wieść, że w programie „Taniec z gwiazdami” wystąpi jednopłciowa para, wszystkie oczy zwróciły się ku jurorowi. Teraz „Piasek” nareszcie zabrał głos w sprawie.

Andrzej Piaseczny
07.08.2022 15:42 Andrzej Piaseczny wydał oficjalne oświadczenie, granica została przekroczona. „Świat jest pełen oszustów”

Andrzej Piaseczny przez lata swojej kariery zaskarbił sobie całkiem pokaźne grono fanów, które na bieżąco śledzi poczynania muzycznego idola, między innymi na Instagramie czy Facebooku. Obserwatorzy artysty mogą jednak trafić na oszustów, którzy się pod niego podszywają. Andrzej Piaseczny opowiedział o tym w swoim oświadczeniu, które opublikował w formie nagrania wideo. Ostrzegł przy tym wszystkich swoich fanów, bo ci mogą paść ofiarą internetowych cwaniaków.

Magda Narożna
24.07.2022 13:58 Magda Narożna w objęciach Andrzeja Piasecznego. Gwiazda właśnie ogłosiła: „Jestem taka szczęśliwa”

Magda Narożna to wokalistka jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo „Piękni i Młodzi”. Choć bez wątpienia sama jest idolką dla wielu początkujących muzyków, ona również ma artystów, którymi się zachwyca. Jak się okazuje, jednym z nich jest Andrzej Piaseczny. Piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z kolegą po fachu. Wprost rozpływała się nad nim. Jego występ z kolei uwieczniła w kilku filmikach opublikowanych w relacji. Działo się.

Andrzej Piaseczny
12.04.2022 21:00 Andrzej Piaseczny podjął szlachetną decyzję. Muzyk chce wesprzeć ukraińskich żołnierzy

Andrzej Piaseczny podzielił się niezwykłą inicjatywą. W hełmie i pełnym rynsztunku ogłosił, że zamierza pomóc ukraińskim żołnierzom. Na Instagramie zamieścił wpis, a w nim piękne słowa skierowane do wschodnich sąsiadów. Andrzej Piaseczny od samego początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę mocno zaangażował się w sytuację za naszą wschodnią granicą. Piosenkarz brał udział w koncercie charytatywnym „Solidarni z Ukrainą” w Kielcach, a na jego Instagramie nie zabrakło postów i relacji wyrażających wsparcie dla obrońców.

Andrzej Piaseczny
28.02.2022 14:20 Andrzej Piaseczny wydał apel do Rosjan. Poruszające słowa

Wielu celebrytów próbuje się w miarę możliwości angażować się w pomoc ludziom dotkniętym wojną w Ukrainie. Swoje trzy grosze postanowił dorzucić także Andrzej Piaseczny, który jednak zareagował inaczej od innych. Wystosował bowiem bezpośredni apel do Rosjan, mówiąc w ich ojczystym języku. Co powiedział?

19.02.2022 23:50 Andrzej Piaseczny przypadkiem, w emocjach ujawnił o mamie Witolda Paszta nieznane Polakom fakty

Andrzej Piaseczny jest jedną z osób, które były głęboko poruszone śmiercią Witolda Paszta. On również zdecydował się uczcić jego pamięć przy pomocy rozczulającego wpisu w mediach społecznościowych. Piosenkarz zdecydował się przy tym na opisanie prywatnych wspomnień obu Panów. Zdradził nieznane wieści o matce Paszta.

Dawid Kwiatkowski
06.12.2021 22:43 Niewiarygodne, co na wizji Polsatu zrobili Kwiatkowski i Piaseczny. Na scenie przeszli samych siebie

Za nami jubileuszowy koncert „Fundacja Polsat. 25 lat Jesteśmy dla dzieci”, którego gośćmi i gościniami są największe polskie gwiazdy. Na warszawskiej scenie wystąpili między innymi Krzysztof Zalewski, Ewa Farna, Alicja Majewska i Kayah. Największe emocje wzbudzili jednak Dawid Kwiatkowski oraz Andrzej Piaseczny, którzy porwali widzów swoimi występami.

Andrzej Piaseczny
29.11.2021 23:09 Andrzej Piaseczny prosi o pomoc. „Samotna matka z wyrokiem śmierci”

Andrzej Piaseczny wykorzystuje swoje media społecznościowe nie tylko do promowania muzycznych wydarzeń czy opisywania swojej codzienności. Muzyk wiele razy zwracał się już do swoich fanów z prośbami, dotyczącymi najważniejszych problemów. Tak stało się i tym razem. Profil Andrzeja Piasecznego na Instagramie obserwuje 173 tysięcy użytkowników. Nic więc dziwnego, że artysta postanowił wykorzystać swój profil do nagłaśniania ważnych kwestii społecznych, jak zbiórki na szczytne cele.

08.11.2021 19:34 Andrzej Piaseczny prosi o pomoc dla małej Marianki

Andrzej Piaseczny wykorzystuje swoje media społecznościowe nie tylko do dzielenia się sukcesami zawodowymi lub życiem codziennym. Czasem publikuje posty, w których zwraca się z apelem do fanów w różnych ważnych sprawach. Tak było i tym razem. Piaseczny wrzucił na swoim Instagramie na Instastories bardzo ważny apel. Sprawa dotyczy małej dziewczynki.