Lelum.pl > Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny
09.01.2021 21:00 TVP wydało oświadczenie ws. hucznych urodzin Piasecznego. Czegoś podobnego nikt nie przewidział

TVP wydało oficjalne oświadczenie ws. hucznych 50. urodzin Andrzeja Piasecznego, podczas których muzyk skandował m.in.: je*ać PiS i Konfederację. Telewizja Polska nie mogła przejść obojętnie, obok podobnych zachowań. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej — można przeczytać. Czy wokaliście grożą jakieś poważne konsekwencje? W minioną środę Andrzej Piaseczny skończył 50 lat. Z tej okazji przyjaciele zorganizowali mu imprezę, o której dzień później zrobiło się wyjątkowo głośno. Teraz do wszystkiego odniosło się również TVP.

Andrzej Piaseczny
07.01.2021 18:42 Skandaliczne sceny na urodzinach Piasecznego. Niewiarygodne, kto pojawił się na imprezie, do sieci trafiły nagrania

Andrzej Piaseczny niedawno świętował swoje 50. urodziny. Jednak chyba nikt się nie spodziewał, że przyjęcie będzie wyglądać właśnie tak. Był tort i dużo wina oraz wyzwiska dotyczące obecnej partii rządzącej. Pojawiła się też Majka Jeżowska, która śpiewała piosenkę o narkotykach. Wszystko zostało nagrane i upublicznione w sieci. Andrzej Piaseczny bardzo hucznie świętował swoje urodziny. Jego fani mogą się zdziwić, ponieważ na co dzień wokalista jest kojarzony raczej z wizerunkiem kulturalnego mężczyzny. Na nagraniach z imprezy jednak wyraźnie słychać, że czasem daje ponieść się emocjom.

Andrzej Piaseczny
06.01.2021 17:43 Andrzej Piaseczny w szpitalu z najbliższą jego sercu osobą. „Bardzo prosimy o dobre myśli”

Andrzej Piaseczny opublikował zdjęcie, na którym pozuje ze swoją mamą w szpitalu. Okazuje się, że muzyk odwiedził swoją rodzicielkę nie bez powodu. Oboje obchodzą w podobnym czasie urodziny, zatem postanowił, że będą świętować te wyjątkowe daty jednego dnia, wspólnie. Do opublikowanego zdjęcia dołączył gorącą prośbę. „[…] bardzo prosimy o dobre myśli” – napisał pod zdjęciem muzyk. Andrzej Piaseczny obchodzi dziś swoje 50. urodziny. Piosenkarz ujawnił, że ten wyjątkowy dzień w roku świętuje z najbliższą swemu sercu osobą – z mamą. Jednak tym razem okoliczności są nieco inne, ponieważ mama Piaska obecnie przebywa w szpitalu.

Andrzej Piaseczny
22.08.2020 23:48 Co się dzieje z Andrzejem Piasecznym? Muzyk opublikował nagranie, od jednego szczegółu nie można oderwać wzroku

Andrzej Piaseczny dalej aktywnie działa jako piosenkarz. Mimo panującej pandemii, co rusz planowane są jego koncerty. Niedawno muzyk dodał na swojego Instagrama nagranie, które wywołało poruszenie wśród obserwujących. Na uwagę zasługuje jeden szczegół, przez który pod postem polała się lawina komentarzy.Popularny Piasek od ponad 20 lat reprezentuje polską scenę muzyczną. Niedawno za pośrednictwem Instagrama opublikował film, którym przyciągnął do siebie rzeszę obserwujących. Fani zastanawiają się, czy Andrzej Piaseczny ma się dobrze?

17.05.2018 13:21 Andrzej Piaseczny pokazał zdjęcie ze ślubu! „Najlepsze życzenia dla młodych”

Andrzej Piaseczny pochwalił się na swoim Instagramie pięknymi zdjęciami ze ślubu. Fani popularnego piosenkarza składają gratulację młodej parze. Kim jest panna młoda? Andrzej Piaseczny (46 lat) to nie tylko piosenkarz, ale także autor tekstów, osobowość telewizyjna i aktor. Na małym ekranie mogliśmy oglądać Piasecznego w serialu Złotopolscy, w którym odgrywał postać piosenkarza Kacpra. Muzyczną karierę solową rozpoczął w szczycie swojej kariery aktorskiej – wystąpił m.in. w duecie z Natalią Kukulską, współpracował z Sewerynem Krajewskim, reprezentował także Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji.