Lelum.pl > Andrzej Sołtysik

Andrzej Sołtysik

Andrzej Sołtysik
30.11.2022 12:48 Andrzej Sołtysik odebrał wyniki badań „na wizji” w „Dzień dobry TVN”. Nie spodziewał się takiej diagnozy

Andrzej Sołtysik zwykle jest prowadzącym „Dzień Dobry TVN”, ale w dzisiejszym wydaniu pojawił się na wizji w nieco innej roli. W jednym z segmentów producenci chcieli zachęcić do regularnych badań osoby w średnim wieku. Zrobiono to właśnie na przykładzie prezentera, który poddał się przeróżnym analizom, aby zweryfikować swój stan zdrowia. Wyniki zaskoczyły nawet jego. Andrzej Sołtysik udał się do specjalnej kliniki, gdzie przeprowadzono na nim szereg specjalistycznych badań. Później usłyszał od lekarza diagnozę. Nie wszystko było w porządku.

Andrzej Sołtysik
16.07.2022 13:59 Ogromne rozczarowanie Andrzeja Sołtysika i jego żony. Nie mogą adoptować dziecka, powód wyciska łzy

Mało kto wie, ale na co dzień uśmiechnięty i znany ze stacji TVN Andrzej Sołtysik ma za sobą poważne problemy życiowe. Niestety, nie wszystko da się już rozwiązać po jego myśli, o czym w niedawnej rozmowie opowiedziała jego żona. Para chciałaby mieć kolejne dziecko, ale ze względów zdrowotnych, nie mogą pozwolić sobie na nie drogą naturalną. Niestety, jak się okazuje, nie są w stanie także pociechy adoptować, choć bardzo by chcieli. Dlaczego?

Andrzej Sołtysik
06.03.2022 21:11 Poszło na wizji DDTVN, Kukulska przekazała wieści z Ukrainy. Andrzej Sołtysik i Kalczyńska we łzach

Wojna w Ukrainie przynosi coraz bardziej ponure żniwo. O tragicznym losie dzieci opowiedziała w studiu „Dzień dobry TVN” Natalia Kukulska. Prowadzący – Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska z trudem powstrzymywali łzy. Siły rosyjskie od samego początku atakują cywilów, a w ostatnich dniach uniemożliwiają utworzenie korytarzy humanitarnych z powodu ciągłego ostrzału. Sytuacja humanitarna staje się coraz bardziej rozpaczliwa.

Dzień dobry TVN
12.02.2022 17:19 Piękna niespodzianka w „Dzień dobry TVN”. Andrzej Sołtysik zaskoczył gościnię kwiatami

Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska jest polską piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką. Artystka urodziła się 12 lutego 1987 roku w Wyszkowie. Obecnie prowadzi solową działalność. Pisała także utwory dla innych wykonawców np. dla Roksany Węgiel czy Viki Gabor.12 lutego gościem programu Dzień dobry TVN była Lanberry, która tego dnia obchodzi urodziny. Andrzej Sołtysik zaskoczył wszystkich niespodzianką, jaką dla niej przygotował z tej okazji.

Dzień Dobry TVN
02.08.2021 15:33 Wszyscy nagle zamilkli. Wielka wpadka na antenie TVN, ludzie w studio nie wiedzieli, co robić

Wielka wpadka na antenie TVN. Andrzej Sołtysik zaliczył niefortunną pomyłkę w czasie programu Dzień Dobry TVN, kiedy prowadził rozmowę z bohaterami „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Po tym co powiedział, przez moment zapanowała niezręczna cisza. Wpadki są nieodłącznym elementem programów na żywo. Tym razem to Andrzej Sołtysik popełnił gafę, która odbiła się szerokim echem w sieci.

Andrzej Sołtysik żona
08.04.2021 20:41 Andrzej Sołtysik od trzech tygodni nie widział żony. Kobieta jest odizolowana

Andrzej Sołtysik od trzech tygodni nie widział się z żoną twarzą w twarz. Ukochana gwiazdy DDTVN została odizolowana. To przykre, że musi zmagać się z chorobą bez swojego męża. Andrzej Sołtysik jest doskonale znany wszystkim fanom programu „Dzień dobry TVN”. Niestety od trzech tygodni dziennikarz nie miał możliwości spotkania ze swoją żoną. Wszystko przez fakt, że została odizolowana. Andrzej Sołtysik przeszedł zakażenie koronawirusem jeszcze w marcu. Dziennikarz wówczas odizolował się od swojej rodziny. Teraz Patrycja sama musi zmagać się z chorobą.

Dzień dobry tvn
09.12.2020 12:17 Ewa Drzyzga miała romans z prowadzącym „Dzień Dobry TVN”. Gwiazdor stacji wyjawił szczegóły

Ewa Drzyzga już jakiś czas temu dołączyła do ekipy programu Dzień Dobry TVN. Od 14 września, razem w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak, wspólnie witają widzów na ekranach. Jednak dopiero teraz wyszły na jaw sensacyjne informacje. Okazuje się, że była prowadząca Rozmów w toku, wdała się w romans z gwiazdorem ze śniadaniówki TVN. Mężczyzna zdradził wszystko w wywiadzie dla Dobrego Tygodnia. Z tego artykułu dowiesz się: Z którym obecnym prowadzącym śniadaniówki TVN Ewa Drzyzga miała romans W jaki sposób media dowiedziały się o szczegółach ich relacji Co się dzieje z mężem Ewy Drzyzgi Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak stworzyły pierwszy kobiecy duet w Dzień Dobry TVN. Była prowadząca Rozmów w toku na początku swojej kariery pracowała w radiu. I to właśnie tam wdała się w romans z obecnym gwiazdorem śniadaniówki, do której dołączyła we wrześniu.

żona
22.03.2020 09:39 Żona Andrzeja Sołtysika skrytykowana za różnicę wieku z mężem. Dzieli ich 24 lata, odpowiedziała

Żona Andrzeja Sołtysika została skrytykowana w sieci z powodu swojego związku. Pomiędzy partnerami jest spora różnica wieku, bo aż 24 lata. Kobieta odpowiedziała na zarzuty na swoim Instagramie. Jak poradziła sobie z hejtem?W show-biznesie mnóstwo jest związków z dużą różnicą wieku. Jednak w dalszym ciągu społeczeństwo postrzega to jako coś niestosownego. Niektóre złośliwe osoby źle życzą takim parom, twierdząc, że to jedynie przelotny romans. Negatywną opinię otrzymała również żona dziennikarza radiowego i telewizyjnego, Patrycja Sołtysik. Kobieta jednak radzi sobie z nieprzychylnymi opiniami, a nawet publikuje je w social mediach i śmieje się z autorów. Podobnie było tym razem.

dzień dobry TVN
27.02.2020 16:16 Anna Kalczyńska tłumaczy się z wpadki w ”Dzień dobry TVN”. ”Mieliśmy spotkanie kryzysowe”

Dzień dobry TVN zaliczyło wpadkę. Za kilka słów za dużo na wizji Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik wylądowali na rozmowie u prezesa telewizji. Kilkoma nieprzemyślanymi zdaniami narazili dobre imię stacji. W tej spontanicznej sytuacji prowadzący kompletnie sobie nie poradzili. Mieliśmy spotkanie kryzysowe – przyznała dziennikarka w rozmowie z Plejadą. Dzień dobry TVN to uwielbiana telewizja śniadaniowa, która ma naprawdę dużą oglądalność. Dlatego, gdy na antenie pojawi się wpadka, ma to duże znaczenie dla twórców programu i właścicieli stacji.

Dzień Dobry TVN
31.01.2020 16:04 Reporter zwolniony z „Dzień Dobry TVN” wydał oświadczenie. Mocne słowa w kierunku stacji

Dzień Dobry TVN to lekki poranny program, który towarzyszy wielu osobom w ich porannej rutynie. Sielankę zakłócił skandal z udziałem prowadzących. Teraz jeden z nich wydał oświadczenie, w którym skierował mocne słowa w kierunku swojej stacji. Redakcją programu Dzień Dobry TVN wstrząsnął wizerunkowy skandal dotyczący prowadzących i reportera, którzy w niewybrednych słowach wypowiedzieli się na temat zdobywcy tytułu najprzystojniejszego mężczyzny na świecie, oraz stworzyli na jego temat materiał, który jest bardzo tendencyjny. Jeden z reporterów został zwolniony ze stanowiska, teraz wydał mocne oświadczenie.