Lelum.pl > Angelika Mucha

Angelika Mucha

Angelika Mucha
12.11.2020 18:28 Angelika Mucha obchodzi rocznicę. 4 lata temu dotknęła Justina Biebera, zazdrościcie?

Angelika Mucha za pośrednictwem mediów społecznościowych reklamuje niemal wszystko, co jest możliwe, przez co niektórzy mogą ją uważać za osobę, która w niczym nie jest dobra, a robi karierę. Inlufencerka jednak na to nie zważa i wydaje się być szczęśliwa, co udowadnia, wspominając wyjątkowe zdarzenie ze swojego życia.Angelika Mucha obchodzi wyjątkową rocznicę. Dokładnie wczoraj minęły 4 lata, odkąd udało jej się dotknąć Justina Biebera. Kanadyjski wokalista to wielki idol polskiej infulencerki, która z wielkim wzruszeniem wspomina to wydarzenie.

Ile zarabia Angelika Mucha
11.02.2019 14:51 Ile zarabia Angelika Mucha? Littlemooonster96 śpi na pieniądzach

Ile zarabia Angelika Mucha? Młodziutka influencerka nie próżnuje — pracuje ciężko na swój sukces, a na jej Instagramie aż roi się od sponsorowanych postów. Gwiazdy potrafią zarobić naprawdę sporo na reklamowaniu produktów na swoich profilach. Angelika nie jest wyjątkiem – littlemooonster96 śpi na pieniądzach! Instagram, który wielu z nas służy bardziej jako pamiętnik, dla gwiazd jest prawdziwym źródłem złota. Zarobki pochodzące z kontraktów są naprawdę imponujące! Celebryci zasypują nas bardziej lub mniej subtelnymi reklamami i mają z tego naprawdę duże korzyści. Zobacz, ile zarabia Angelika Mucha na swoim Instagramie!

Deynn
29.05.2018 14:25 Angelika Mucha broni Deynn i Majewskiego. „Nie możemy wchodzić komuś w życie prywatne”

Deynn i Majewski to para, która nie wzbudza szczególnej sympatii wśród internautów. Choć przeszli ogromną metamorfozę, to ich wizerunek wciąż wzbudza niechęć. Co ciekawe, para, która wyjechała, aby prowadzić ubogie życie, może liczyć na wsparcie ze strony rodzimych gwiazdek. Szykuje się kolejna show-biznesowa przyjaźń? To, co zrobiła fit para, do tej pory w wielu osobach wzbudza zażenowanie. Dresowy ślub, nawrócenie i głęboka wiara w Boga, a to wszystko po to, żeby ponownie zyskać sympatię internautów. Niestety, choć Deynn i Majewski sporo zainwestowali w nowy wizerunek, ciężko stwierdzić, czy faktycznie im się to opłacało. Z pewnością zyskali wsparcie, ze strony jednej z najpopularniejszych infulencerek.

05.04.2018 13:48 LittleMonster96 uczy, jak robić tatuaże długopisem żelowym ku czci Justina Biebera

Pasją i obsesją Angeliki Muchy od lat jest Justin Bieber. Blogerka szczyci się tym, że dotknęła jego ręki, czym niejednokrotnie pochwaliła się na Snapchacie. Możecie przeczytać o tym tutaj. Młoda gwiazda Internetu świetnie odnajduje się w naszym rodzimym show-biznesie, ma duże grono obserwujących, jest uczestniczką najnowszego Tańca z Gwiazdami. Jednak jej początki nie były już tak kolorowe.

LittleMonster96 i Maseraka
12.03.2018 14:40 Skandaliczne słowa LittleMonster i Maseraka. „Pavlović to krowa, spalmy jej dom!”

Angelika Mucha, znana w internecie jako LittleMonster96, bardzo dobrze dogaduje się ze swoim tanecznym partnerem Rafałem Maserakiem. Poczuła się tak swobodnie, że postanowiła wraz z nim zaatakować na swoim InstaStory jurorkę Tańca z Gwiazdami – Iwonę Pavlović. Najnowsza edycja Tańca z Gwiazdami zaskakuje. Są dramatyczne rozstania, skandale i nowe przyjaźnie. Jednym z zaskoczeń edycji jest przyjaźń Rafała Maseraka i Angeliki Muchy (psychofanki Justina Biebera). Okazuje się, że młoda blogerka nie radzi sobie z krytyką, która spadła na nią po 2 odcinku Tańca i postanowiła zaatakować jurorkę, znaną jako Czarna Mamba. To, co powiedziała, jest skandaliczne!

02.03.2018 11:29 Maserak już narzeka na LittleMonster96: „Nie miała do czynienia z wysiłkiem”

Nowa edycja Tańca z Gwiazdami od dawna nie wzbudzała tyle emocji. Stacja Polsat za zainteresowanie może podziękować m.in. Angelice Mucha, znanej w internecie jako LittleMooonster96. Dziewczyna na swoim profilu na Instagramie ma 1,2 mln fanów! W liczbach przebiła samą Maffashion i zepchnęła ją z tronu. Angelika Mucha to jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Jej kariera rozkwita – dostaje propozycje reklamowe, zaproszenia do popularnych programów telewizyjnych, a jej konta na Instagramie i Snapchacie są śledzone przez ponad milion ludzi. Angelika zasłynęła ze swojej obsesji Justinem Bieberem. Teraz zatańczy w Tańcu z Gwiazdami, a jako partner trafił jej się stary wyjadacz – Rafał Maserak. Niestety już zaczął na nią narzekać. ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska pobiła rekord! Ewa Chodakowska patrzy z zazdrością