Lelum.pl > Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska
06.07.2023 21:05 Kalczyńska spakowała się i wyjechała na północ kraju. Po zwolnieniu z DDTVN tak wygląda jej codzienność

Anna Kalczyńska od czasu swojego zwolnienia z “Dzień Dobry TVN” w swoich mediach społecznościowych niejednokrotnie z żalem odnosiła się o decyzji stacji. Wiele jednak wskazuje na to, że dziennikarka postanowiła iść naprzód. Wyjechała na północ Polski, by oderwać myśli od minionych wydarzeń. 

Barbara Kurdej-Szatan Anna Kalczyńska
30.10.2022 00:28 Barbara Kurdej-Szatan i Anna Kalczyńska skomentowały związek Cichopek z Kurzajewskim. Mądre słowa

Wciąż nie milkną komentarze wokół niedawnego wyznania Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, dotyczącego ich związku. Teraz głos w sprawie zabrały Barbara Kurdej-Szatan i Anna Kalczyńska. Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” zaskoczyli cały Internet swoim niespodziewanym wyznaniem. Gwiazdy TVP w dniu 40. urodzin Kasi Cichopek, wyznały, że od pewnego czasu są w szczęśliwym związku. Chwilę po ogłoszeniu większość znanych osób z polskiego show-biznesu zaczęła przesyłać swoje słowa wsparcia i gratulacje. Teraz o zdanie zapytano kolejne gwiazdy.

19.08.2022 01:02 Kalczyńska w Sopocie wyglądała jak gwiazda Hollywood. Suknia robiła wrażenie, uwagę zwracało coś jeszcze

Anna Kalczyńska zrobiła ogromne wrażenie, gdy pojawiła się na scenie Opery Leśnej w Sopocie. Prowadząca całkowicie przyćmiła inne gwiazdy, a jej hollywoodzka kreacja przykuwała wszystkie spojrzenia. Jeden drobiazg widać było z ostatnich rzędów. Top of the Top Sopot Festival to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Podczas niego prowadzący zawsze prezentują się niezwykle elegancko i swoimi strojami nie odstają od wokalistów. W tym roku Kalczyńska zrobiła szczególne wrażenie.

Anna Kalczyńska
17.08.2022 20:56 Anna Kalczyńska pęka z dumy. Wyznała, co jej córki zrobiły na wakacjach. „Były łzy i wzruszenie”

Nie wszyscy celebryci decydują się na pokazywanie wizerunku swoich dzieci, by chronić je przed potencjalnymi zagrożeniami, które niesie internet i sława. Anna Kalczyńska zdecydowała się jednak pochwalić córkami. Nic dziwnego, miała ku temu powód. Jaki? Prezenterka wybrała się ze swoją rodziną na wakacje nad Morze Bałtyckie, konkretnie decydując się na kemping w Chałupach. To, co zrobiły tam jej córki, przerosło jej oczekiwania. Może być z nich bardzo dumna.

Anna Kalczyńska
22.07.2022 15:12 Anna Kalczyńska pokazała mamę w niespotykanej pozie, jak na 71-latkę. Ciężko uwierzyć w jej wiek

Anna Kalczyńska jest jedną z najbardziej docenianych prezenterek, prawdziwą twarzą stacji TVN. Pomimo popularności i aktywności na Instagramie, mało kto znał prawdę o jej mamie. Teraz obie zapozowały do wyjątkowego zdjęcia, a fani nie kryli zdumienia. Nie sposób uwierzyć, że Halina Rowicka ma 71 lat. Poza karierą telewizyjną, Anna Kalczyńska umiejętnie łączy życie rodzinne z regularną aktywnością w mediach społecznościowych. Obok kadrów i zdjęć z planu „Dzień Dobry TVN” na Instagramie prezenterki nierzadko goszczą także zdjęcia jej męża, Macieja oraz dzieci. Mimo, iż gwiazda nie ma nic do ukrycia przed fanami, do tej pory nie wszyscy wiedzieli o jej korzeniach. Ojcem dziennikarki był słynny aktor Krzysztof Kalczyński. Imponującą filmografię posiada również jej mama, Halina Rowicka. Artystka zagrała w blisko 50 produkcjach na małym i dużym ekranie, pojawiała się także na deskach teatru.

Anna Kalczyńska
07.05.2022 19:24 Beata Kozidrak zapadnie się pod ziemię? Anna Kalczyńska rozbawiona obrazkiem z gwiazdą

Ostatnio po raz kolejny w sądzie rozstrzygano losy Beaty Kozidrak, która odwołała się od wcześniej wymierzonej kary. Anna Kalczyńska w zabawny sposób skomentowała całą sytuację, nawiązując do głośnego w USA procesu. Tam bowiem znany aktor Johnny Depp sądzi się ze swoją byłą partnerką, Amber Heard. Cała sprawa jest niezwykle medialna i dosyć kontrowersyjna.

Anna Kalczyńska
10.03.2022 19:39 Nie zobaczymy już zdjęć Anny Kalczyńskiej? Podjęła decyzję w słusznej sprawie, zaczyna już dziś

Anna Kalczyńska podjęła poważną decyzję. Od dziś nie zobaczymy już zdjęć gwiazdy na Instagramie. Fani będą musieli pogodzić się z nagłą zmianą, zapowiedzianą na profilu prezenterki. Anna Kalczyńska w ostatnich latach dała się nam poznać, jako otwarta i profesjonalna prowadząca programu „Dzień Dobry TVN”. Niejednokrotnie na antenie przeprowadzała poważne i trudne rozmowy z różnymi gośćmi, ale jedna z ostatnich rozmów kompletnie wytrąciła ją z równowagi. Temat dotyczył najmłodszych ofiar rosyjskiego ataku na Ukrainę. Zaproszona do studia Natalia Kukulska opowiadała o działaniu i potrzebach SOS Wiosek Dziecięcych oraz o dramatycznej sytuacji dzieci i młodzieży szukających schronienia przed wojną. W pewnym momencie Annie Kalczyńskiej po prostu załamał się głos. — Aż głos mi więźnie w gardle, gdy mam powiedzieć to zdanie, ale tak jak słyszeliśmy przed chwilą… Dzieci cały czas mają nadzieją, że wrócą do domu — mówiła z trudem, aż z odsieczą i pocieszającym gestem ruszył współprowadzący Andrzej Sołtysik, który podsumował rozmowę wyrażając, że również dzieli tę nadzieję.

Anna Kalczyńska
04.03.2022 18:12 Niestety, Anna Kalczyńska przekazała bolesne informacje. „Porzućcie złudzenia”

Anna Kalczyńska jest jedną z gwiazd, które bardzo przeżywają wojnę za naszą wschodnią granicą. Od momentu jej wybuchu opublikowała już kilka wpisów dotyczących tej tematyki. Teraz podzieliła się wynikami badań naukowych. Udostępniła wnioski pracy profesor Tatiany Deriuginy, która przeprowadziła pewien eksperyment społeczny.

Anna Kalczyńska
06.12.2021 14:32 Smutek w domu Anny Kalczyńskiej. Prowadząca „Dzień dobry TVN” nie może przytulić własnych dzieci

Prowadząca „Dzień Dobry TVN”, Anna Kalczyńska przekazała za pośrednictwem Instagrama bardzo smutne informacje. Dziennikarka spędza Mikołajki z dala od swoich dzieci. Jaś i Krysia znajdują się w szpitalu i mama nie może ich odwiedzić. Takie chwile należą do najsmutniejszych w życiu każdego rodzica. Mikołajki kojarzą się z radością i prezentami, jednak Anna Kalczyńska nie może im sprawić ich osobiście. Bez wątpienia zrobi to już wkrótce.

Ola Kwaśniewska zachwyciła zdjęciem
01.05.2021 14:54 Piękne zdjęcie Oli Kwaśniewskiej trafiło do internetu. Kalczyńska i Olejnik zachwycone

Ola Kwaśniewska zachwyciła wszystkich swoim ostatnim zdjęciem. Wśród licznych odpowiedzi ze strony internautów znalazły się też te od Kalczyńskiej i Olejnik. Ola Kwaśniewska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Córce byłego prezydenta udało się zebrać naprawdę pokaźną liczbę fanów, którzy głównie skupili się wokół jej konta na Instagramie. Co ciekawe, Kwaśniewska w przeciwieństwie do wielu innych celebrytek bardzo pilnuje swojej prywatności, przez co trudno znaleźć tam zdjęcia ukazujące, chociażby jej dom. Mimo to wciąż udaje się jej zachwycać internautów kolejnymi fotografiami.

anna kalczyńska
06.09.2020 20:25 Anna Kalczyńska schudła 10 kg i zupełnie zmieniła fryzurę. Co za metamorfoza, wygląda obłędnie

Prowadząca poranny program Dzień Dobry TVN zaskoczyła swoich fanów. Postanowiła wprowadzić coś nowego w swoim wyglądzie, czym oczarowała internautów. Pod opublikowanymi zdjęciami pojawiło się mnóstwo przychylnych komentarzy pochwalających nowy image prezenterki.Anna Kalczyńska przeszła zaskakującą metamorfozę. Kobieta opublikowała zdjęcia, na których gołym okiem widać, że postanowiła wprowadzić zmiany w swoim wyglądzie. Schudła 10 kilogramów i całkowicie zmieniła fryzurę. Internauci nie szczędzili pochwał. Twierdzą, że gwiazda wygląda znakomicie, a zmiana wyszła jej na dobre.

10.07.2020 00:34 Anna Kalczyńska pokazała męża. Mało kto wie, że to przystojny członek zarządu TVN

Mąż Anny Kalczyńskiej to członek zarządu TVN. Para poznała się w pracy i od razu zapałała do siebie uczuciem. Oboje byli dopiero na początku swojej kariery w stacji. Od kiedy są razem, są uznawani za najbardziej zgodną parę show-biznesu.Anna Kalczyńska pokazała w swoich mediach społecznościowych męża. Para jest ze sobą od 2007 roku. Przez ten czas na świat przyszło troje ich dzieci. Choć dziennikarka często dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach, rzadko wspomina o swoim ukochanym. Mało kto więc wie, że jest to członek zarządu TVN.

Anna Kalczyńska
27.06.2020 22:15 Wielka radość w domu Anny Kalczyńskiej. Gratulacje, cała rodzina świętuje

Anna Kalczyńska opublikowała wczoraj w mediach społecznościowych wpis, w którym zdradza coś, czego nikt się nie spodziewał. Dziennikarka włożyła tzw. kij w mrowisko. Powiało hipokryzją – piszą niektórzy internauci. Anna Kalczyńska to jedna z gwiazd programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN, prywatnie zaś jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Dziennikarka na co dzień dzieli się życiem swoim i swojej rodziny w mediach społecznościowych. Tym razem zdradziła prawdziwą tajemnicę. Jak sama pisze, nikt się nie spodziewał. Rodzina ma powody do radości, jest co świętować.

dzień dobry TVN
27.02.2020 16:16 Anna Kalczyńska tłumaczy się z wpadki w ”Dzień dobry TVN”. ”Mieliśmy spotkanie kryzysowe”

Dzień dobry TVN zaliczyło wpadkę. Za kilka słów za dużo na wizji Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik wylądowali na rozmowie u prezesa telewizji. Kilkoma nieprzemyślanymi zdaniami narazili dobre imię stacji. W tej spontanicznej sytuacji prowadzący kompletnie sobie nie poradzili. Mieliśmy spotkanie kryzysowe – przyznała dziennikarka w rozmowie z Plejadą. Dzień dobry TVN to uwielbiana telewizja śniadaniowa, która ma naprawdę dużą oglądalność. Dlatego, gdy na antenie pojawi się wpadka, ma to duże znaczenie dla twórców programu i właścicieli stacji.

Dzień Dobry TVN
31.01.2020 16:04 Reporter zwolniony z „Dzień Dobry TVN” wydał oświadczenie. Mocne słowa w kierunku stacji

Dzień Dobry TVN to lekki poranny program, który towarzyszy wielu osobom w ich porannej rutynie. Sielankę zakłócił skandal z udziałem prowadzących. Teraz jeden z nich wydał oświadczenie, w którym skierował mocne słowa w kierunku swojej stacji. Redakcją programu Dzień Dobry TVN wstrząsnął wizerunkowy skandal dotyczący prowadzących i reportera, którzy w niewybrednych słowach wypowiedzieli się na temat zdobywcy tytułu najprzystojniejszego mężczyzny na świecie, oraz stworzyli na jego temat materiał, który jest bardzo tendencyjny. Jeden z reporterów został zwolniony ze stanowiska, teraz wydał mocne oświadczenie.

Dzień dobry TVN
29.01.2020 09:02 Brzydka wpadka Kalczyńskiej i Sołtysika w „Dzień Dobry TVN”. Internauci są zażenowani i wściekli

Dzień Dobry TVN zaliczyło kolejną wpadkę. Widzowie się oburzeni zachowaniem prowadzących. Czy stacja poradzi sobie z tym kryzysem wizerunkowym? Co tym razem stało się wizji popularnego programu śniadaniowego? Internauci są zażenowani brakiem profesjonalizmu ze strony prowadzących i całej stacji TVN. Jak Dzień Dobry TVN upora się z falą krytyki? Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik zdecydowanie się nie popisali. O wpadce piszą już nie tylko polscy internauci. Co wydarzyło się tym razem?

anna kalczyńska: brat
24.12.2019 12:13 Brat Anny Kalczyńskiej to niezły przystojniak. Pokazał się w programie prowadzonym przez siostrę

Brat Anny Kalczyńskiej to prawdziwy przystojniak! Razem pojawili się ostatnio na szklanym ekranie i wzbudzili ogromny entuzjazm widzów. Czym zajmuje się brat dziennikarki? Gwiazda Dzień Dobry TVN jest jedną z najbardziej lubianych prowadzących. Zawsze uśmiechnięta, inteligentna i piękna dziennikarka dziś pojawiła się w programie u boku kogoś wyjątkowego! Brat Anny Kalczyńskiej zasiadł na kanapie naprzeciwko niej i opowiedział trochę o sobie. Czym zajmuje się Filip Kalczyński?

Anna Kalczyńska
30.11.2019 15:01 Dom Anny Kalczyńskiej robi wrażenie. Gwiazda DDTVN pokazała luksusowe wnętrza

Dom Anny Kalczyńskiej zrobił ogromne wrażenie na jej wielbicielach. Gwiazda Dzień dobry TVN uchyliła rąbka tajemnicy i pochwaliła się luksusowymi wnętrzami. Jak mieszka Anna Kalczyńska? Gwiazda stacji TVN postanowiła za pomocą Instagrama pokazać swoim fanom, jak mieszka. Luksusowe wnętrze wprawiło fanów w osłupienie, a jej gustownie urządzony dom przypadł jej fanom do gustu!

anna kalczyńska
17.10.2019 19:32 Anna Kalczyńska w odważnej stylizacji. Dawno nie pokazała tak dużo

Anna Kalczyńska na swoim Instagramie opublikowała ostatnio zdjęcie w odważnej stylizacji. Dziennikarka szykowała się na galę French Touch. Dawno nie pokazała tak dużo! 43-letnia dziennikarka parę dni temu pochwaliła się na swoim Instagramie stylizacją, wybraną na galę French Touch w Teatrze Wielkim. Wieczorowa suknia jest bardzo odważna i wiele odsłania!

córka
14.10.2019 17:03 Dzieci Anny Kalczyńskiej pójdą w ślady mamy? ”Garną się do mediów. Interesują się YouTubem”

Dzieci na całym świecie w coraz młodszym wieku zaczynają interesować się mediami społecznościowymi. Troje dzieci Anny Kalczyńskiej nie są żadnym wyjątkiem. Dziennikarka stacji TVN wyznała w rozmowie z portalem Plejada, że jej pociechy żywo interesują się mediami. Czy to zapowiedź początku kariery? Anna Kalczyńska również dorastała pod opieką sławnych rodziców. Jej ojciec Krzysztof Kalczyński był aktorem często pojawiającym się na srebrnym ekranie, a jej matka Halina Rowicka wsławiła się rolą w kultowym serialu Dom. Czy dzieci Anny Kalczyńskiej też pójdą w ślady sławnej mamy i dziadków?

anna kalczyńska
03.10.2019 14:43 Anna Kalczyńska zabrała głos po śmierci ojca. „Będę nosić tę żałobę całe życie”

Dzień Dobry TVN: Anna Kalczyńska zabrała głos po śmierci swojego ukochanego ojca. Gwiazda zdecydowała się udzielić wywiadu, w którym opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszą jej po odejściu ojca. Krzysztof Kalczyński zmarł 10 września, w wieku 87 lat. Będę nosić tę żałobę całe życie, powiedziała dziennikarka w rozmowie z Jastrząb Post. Anna Kalczyńska sporadycznie opowiada o swoich najbliższych, jednak tym razem nie powstrzymała się od komentarza. Prowadząca Dzień Dobry TVN w jednym z najnowszych wywiadów odniosła się do śmierci swojego ojca- Krzysztofa Kalczyńskiego. Kim był ojciec zmarłej prezenterki TVN?

jak schudła anna kalczyńska
02.10.2019 15:52 Anna Kalczyńska komentuje swoją wpadkę na wizji. ”Poczułam się bardzo zawstydzona”

Anna Kalczyńska skomentowała swoją wpadkę na wizji. Dziennikarka podczas ostatniej rozmowy z Mariną w programie Dzień Dobry TVN przekręciła imię jej syna, co wywołało niemałą medialną aferkę. Teraz prowadząca DDTVN się tłumaczy. -Poczułam się bardzo zawstydzona- wyznała w rozmowie z Jastrząb Post. 22 września Marina Łuczenko była gościem w programie Dzień Dobry TVN, w którym pojawiała się z okazji promocji powracającego po latach serialu 39 i pół tygodnia. Rozmowę prowadziła Anna Kalczyńska wraz z Andrzejem Sołtysikiem, jednak to prezenterka zaliczyła małą wpadkę, przekręcając imię synka piosenkarki. Z pozoru niewinne przejęzyczenie stało się pretekstem do niemałej medialnej burzy. Teraz obie panie skomentowały całą sytuację.

Anna Kalczyńska
20.09.2019 16:28 Anna Kalczyńska wspomina tatę we wzruszającym wpisie.”Tej dziewczynce Tata nie powie już jaka jest mądra i dzielna”

Anna Kalczyńska zamieściła na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Na fotografii sprzed lat pozuje wraz ze swoim zmarłym niedawno ojcem. Tata prezenterki Dzień Dobry TVN zmarł 10 września, a gwiazda czule żegna go za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zamieściła wzruszający wpis. Tej dziewczynce Tata nie powie już, jaka jest mądra i dzielna – czytamy w poście. Ojciec Anny Kalczyńskiej zmarł 10 września br. Pogrążona w żałobie dziennikarka nie komentowała śmierci ukochanego taty, aż do dziś. Opublikowała na Instagramie poruszający wpis, do którego dodała urocze zdjęcie z ojcem z dzieciństwa. Prezenterka może liczyć na wiele słów wparcia, także od koleżanek z branży.

anna kalczyńska
13.09.2019 14:52 Anny Kalczyńskiej w żałobie. Gwiazdę wspierają inne sławy, wzruszające gesty

Tata Anny Kalczyńskiej nie żyje. Znaną prezenterkę wspierają inne sławy, które zdobywają się na wzruszające gesty. W prasie i mediach społecznościowych pojawiają się kondolencje oraz słowa wsparcia dla gwiazdy TVN, jej rodziny i mamy, Haliny Rowickiej. Krzysztof Kalczyński zmarł 10 września 2019 roku. Tata prezenterki Dzień dobry TVN był cenionym aktorem, dlatego całe środowisko boleśnie odczuwa jego odejście. Wyrazy współczucia napływają z całej Polski. W szczególny sposób artystę żegnają pracownicy TVN.

Anna Kalczyńska
11.09.2019 16:17 Mama Anny Kalczyńskiej w żałobie. Nie żyje jej mąż, słynny aktor

Mama Anny Kalczyńskiej, Halina Rowicka, jest pogrążona w żałobie. Nie żyje jej mąż, słynny aktor znany z najbardziej lubianych produkcji TVP. Para zakochała się od pierwszego wejrzenia, a do zaręczyn doszło już po dwóch tygodniach znajomości. Mama prowadzącej Dzień dobry TVN przechodzi trudne chwile. 10 września 2019 roku zmarł jej ukochany mąż, Krzysztof Kalczyński. Aktor był jej wielką miłością, ojcem trójki dzieci i najlepszym przyjacielem, z którym spędziła blisko pięćdziesiąt lat.

Anna Kalczyńska
07.09.2019 13:34 Anna Kalczyńska na celowniku oszustów! Na szczęście dziennikarka zareagowała błyskawicznie

Kochanek z Egiptu chciał oszukać Annę Kalczyńską? Gwiazda zareagowała błyskawicznie, ale nie była świadoma, jakie niebezpieczeństwo mogło ją spotkać. Wszystko wyjaśnili fani, którzy doskonale znają takie historie. Czym jest oszustwo na generała? Anna Kalczyńska podzieliła się z internautami wiadomością, którą otrzymała od zakochanego mężczyzny. Egipski kochanek, zachwycony urodą prezenterki chciał nawiązać z nią bliższy kontakt. Zaskoczona gwiazda odpisała, ale nie miała pojęcia, co tak naprawdę kryło się za niespodziewanymi amorami.

anna kalczyńska
04.09.2019 13:27 Anna Kalczyńska jako dziecko przyłapała mamę z obcym mężczyzną. „Był to dla mnie szok i wielkie rozczarowanie”

Mama w łóżku z obcym mężczyzną, paląca papierosa. Niezbyt zachęcający widok, jednak Anna Kalczyńska również takie ma wspomnienia z dzieciństwa. Matka prezenterki Dzień Dobry TVN była aktorką, co wcale nie było takie łatwe dla jej córki. -Był to dla mnie szok i wielkie rozczarowanie- wspomina Kalczyńska w Fakcie. Rodzicie gwiazd często w przeszłości również miały styczność z show-biznesem, a z pewnością było tak w przypadku matki Anny Kalczyńskiej. Mama prezenterki była aktorką, co nie do końca podobało się jej córce, gdy ta była mała. Anna Kalczyńska jako dziecko zobaczyła mamę z obcym mężczyzną w łóżku, co było dla niej traumą.

anna kalczyńska
29.08.2019 16:29 Anna Kalczyńska wzruszająco o Piotrze Woźniak-Staraku. Opowiedziała niesamowitą historię

Anna Kalczyńska bardzo przeżyła śmierć Piotra Woźniaka-Staraka. Gwiazda programu Dzień Dobry TVN opowiedziała o pewnej sytuacji, podczas której poznała zmarłego producenta. Historia jest niesamowita. Nie każdy może zdobyć się na taki gest. Gwiazdy chętnie wspominają Piotra Woźniaka-Staraka na swoich mediach społecznościowych, zamieszczając zdjęcia, aby uczcić w ten sposób jego pamięć. Znana prezenterka stacji TVN, Anna Kalczyńska opowiedziała o swojej znajomości ze zmarłym producentem. To piękna i wzruszająca historia.

  • 1
  • 2