Lelum.pl > Antek Królikowski

Antek Królikowski

Joanna Opozda
30.03.2023 07:41 Joanna Opozda wydała oświadczenie. Jej prywatne nagrania i zdjęcia trafiły do sieci, była w dramatycznym stanie

Joanna Opozda natychmiast po zobaczeniu materiałów zamieszczonych przez Antka Królikowskiego na jego profilu na Instagramie, postanowiła odwołać się do całej sytuacji. Aktorka wydała oficjalne oświadczenie.Wczoraj w nocy aktor opublikował na swoim profilu prywatne materiały z udziałem zapłakanej ciężarnej gwiazdy. Na zamieszczonych zdjęciach i nagraniach Joanna Opozda była w trudnym momencie swojego życia. Jak przyznała w oświadczeniu, walczyła z ciężką depresją. Wyznała, jak naprawdę wyglądało jej życie, kiedy pod sercem nosiła Vincenta. 

Antoni Królikowski
09.03.2023 15:25 Aktor Antoni Królikowski usłyszał zarzut. Właśnie zakończono przesłuchanie

Jakiś czas temu Antoni Królikowski został zatrzymany za kółkiem przez policję, a w jego organizmie wykryto wówczas THC, czyli substancję psychoaktywną zawartą w marihuanie. Dziś aktor składał zeznania w tej sprawie.Tuż po całym zamieszaniu publikował w mediach społecznościowych obszerne wyjaśnienie, w którym tłumaczył, skąd taki wynik testu narkotykowego.

Antek Królikowski
22.02.2023 17:37 Wyciekła notatka z zatrzymania Antka Królikowskiego. Coś się nie zgadza?

Antek Królikowski kilka dni temu został zatrzymany przez policję, a w jego organizmie wykryto psychoaktywną substancję THC zawartą w marihuanie. Sam aktor już skomentował sprawę. Teraz w sieci pojawiła się notatka policyjna z tej interwencji.Dotarł do niej “Fakt”. Co ciekawe, nie wszystko, co w niej napisano, zgadza się z wersją aktora.

Antek Królikowski
21.02.2023 16:16 Koszmar po zatrzymaniu Królikowskiego. Zero litości, aktor porządnie oberwał od internautów

Antek Królikowski nie ma w ostatnich miesiącach łatwego życia. Najpierw głośna sprawa z Joanną Opozdą, a teraz zatrzymanie przez policję podczas prowadzenia auta pod wpływem narkotyków. Poznaliśmy nowe szczegóły w tej sprawie. Do zdarzenia doszło w weekend w Warszawie. Policja zatrzymała prawo jazdy znanego aktora. Królikowski opublikował oświadczenie mówiące o tym, że był trzeźwy, a w narkoteście wykryto u niego THC, które pomaga mu w leczeniu.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
20.02.2023 20:29 Małgorzata Ostrowska-Królikowska pod ostrzałem hejterów. Przykre, co piszą

Nie cichną głosy krytyki i oburzenia po sobotniej aferze z udziałem Antka Królikowskiego. Przykre, hejterskie komentarze spadły także na jego mamę. Małgorzata Ostrowska-Królikowska chciała tylko pochwalić się miłymi chwilami — zamiast tego znalazła się pod ostrzałem bolesnych przytyków. W sobotę 18 lutego media obiegła informacja o kłopotach, w jakie miał wpakować się Antoni Królikowski. We krwi młodego aktora policja miała znaleźć ślady nielegalnej substancji. Okazuje się, że nie tylko na niego spadł grad krytyki.

Antek Królikowski
19.02.2023 22:24 Antek Królikowski relaksuje się podczas spaceru z psem. Wieczorowa pora w mieście

Antek Królikowski bez wątpienia miał wczoraj ciężki i stresujący dzień w związku z zatrzymaniem przez policję. Dziś z kolei w sieci wylało się na niego wiadro pomyj. Aktor pokazał, jak odreagowuje całe zajście.W mediach społecznościowych opublikował nagranie z wieczornego spaceru. Przy okazji nawiązał do wypowiedzi Maryli Rodowicz.

Joanna Opozda
18.12.2022 23:32 Niemal rok temu rozstała się z Królikowskim. Joanna Opozda zapozowała z przystojnym mężczyzną u boku

Niedługo minie rok, odkąd Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozstali. Wiele fanów aktorki jest ciekawych, czy znalazła już nową miłość. Gwiazda zamieściła zdjęcia z przystojnym fotografem. Wiadomo już, co ich łączy. Dokładna data rozstania Asi i Antka nie jest znana, wiadomo jednak, że ich związek rozpadł się jeszcze przed narodzinami ich synka Vincenta, który przyszedł na świat 22 lutego.

Antek Królikowski
04.12.2022 12:11 Antek Królikowski, Rafał Zawierucha i jego partnerka ubrali się nietypowo na pogrzeb. Po latach wciąż zadziwia ich decyzja

Antek Królikowski oraz Rafał Zawierucha i jego partnerka zdecydowanie wyróżniali się wśród innych na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. Stylizacje całej trójki wywołały niemałe emocje, zarzucono im brak szacunku do zmarłego. Do dziś trudno zrozumieć, skąd wzięła się ta modowa decyzja. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbił się szerokim echem w mediach. Dyskutowano na temat legalności pochówku oraz jego nieoczywistej formy i nawet duchowny twierdził, że najbardziej tradycyjnym elementem ceremonii było poświęcenie urny z prochami. Emocje wzbudziły także ubiory niektórych żałobników.

Antek Królikowski
06.09.2022 18:10 Antek Królikowski miał operację. Kilka dni temu lekarze „zareagowali w ostatniej chwili”

Popularny aktor udzielił niedawno szczerego wywiadu, w którym opowiedział nie tylko o swoim życiu zawodowym, ale też zdradził kilka szczegółów ze swojej prywatności. Antek Królikowski wyznał prawdę na temat swoich problemów zdrowotnych i zdradził, że jakiś czas temu miał poważną operację. Antek Królikowski jest aktorem, który od pewnego czasu budzi naprawdę skrajne emocje, a to wszystko z powodu różnego rodzaju skandali, których stał się bohaterem. Najpierw w mediach głośno było na temat jego problemów związkowych, a potem okrył się nieprzyjemną sławą po próbie zorganizowania kontrowersyjnej walki MMA między sobowtórami znanych polityków. Gwiazdor programu „Przez Atlantyk” jakiś czas temu otworzył się na temat swoich problemów ze zdrowiem i wyznał, że od 2016 roku zmaga się z poważną dolegliwością, jaką jest stwardnienie rozsiane. Teraz Antek Królikowski opowiedział na temat poważnej operacji, którą odbył dosłownie kilka dni temu.

Antek Królikowski Jan Paweł II
06.09.2022 13:55 Antek Królikowski jako Jan Paweł II? Dopiero teraz ujawnił, jaką propozycję dostał od TVP

Antek Królikowski pojawił się niedawno w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Aktor wyznał, jaki jest jego stosunek do Telewizji Polskiej i samego Jacka Kurskiego. Przy okazji zdradził, jaką propozycję roli otrzymał kiedyś od TVP. Gwiazdor budzi obecnie naprawdę skrajne emocje, a to nie tylko z powodu jego ról, ale głównie tego, co dzieje się u niego w życiu osobistym. Aktor mierzył się z wieloma słowami krytyki po tym, jak na jaw wyszły jego problemy miłosne czy pomysł organizacji gali walk, podczas której mieliby zmierzyć się ze sobą sobowtóry prezydentów Rosji i Ukrainy. Teraz Antek Królikowski zdecydował się na szczery wywiad w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego, w którym opowiedział nie tylko o swoich problemach zdrowotnych, ale też propozycjach zawodowych. Przy okazji powiedział on również parę słów na temat Jacka Kurskiego i swojego stosunku do TVP.

Antoni Królikowski
05.09.2022 15:07 Antek Królikowski na mieście z kochanką. Aktor coraz częściej pokazuje się z tajemniczą Izabelą

Antek Królikowski miał kilka miesięcy temu kryzys w swojej karierze. Po zaangażowaniu w szemraną galę spadła na niego fala krytyki i hejtu, która skłoniła go do zrobienia przerwy od mediów społecznościowych. Powoli do nich wraca i to nie sam. Na swoim Instagramie coraz śmielej publikuje kolejne materiały. Ostatni z nich pokazuje, jak spędzał czas ze swoją nową lubą. Aktor zabrał ją w ciekawe miejsce.

Antek Królikowski Ilona Łepkowska
25.08.2022 23:04 Łepkowska gorzko o Antku Królikowskim. Tak oceniła jego talent, że niejednemu zrobiłoby się głupio

Ilona Łepkowska udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, co uważa na temat talentu aktorskiego Antka Królikowskiego. Producentka poruszyła również temat Sebastiana Fabijańskiego i tego czy planuje z panami dalszą współpracę. Antek Królikowski ma na swoim koncie niejeden skandal. Zaczęło się od zaplanowania przez aktora gali streak fight, podczas której miałaby mieć miejsce walka pomiędzy sobowtórami prezydentów Rosji i Ukrainy. Pomysł ten bardzo nie spodobał się fanom i reszcie show-biznesu. Później gwiazdor został skrytykowany za publiczne pranie burdów i aferę ze swoją byłą ukochaną — Joanną Opozdą. Aktor został przyłapany na zdradzie małżonki i jednocześnie matki swojego syna Vincenta. W związku z tymi doniesieniami portal „Plejada” postanowił zapytać producentki, czy rozważałaby zatrudnienie aktora w jednej ze swoich produkcji.

Antek Królikowski
09.08.2022 16:19 Antek Królikowski przekazał ekscytującą nowinę. Fani ślą gratulacje, po złej passie, czas na nowy projekt

Antek Królikowski ma za sobą naprawdę ciężki czas. Aktor znalazł się w centrum zainteresowania ze względu na swoje kłopoty małżeńskie, które poniekąd zachęciły go do usunięcia się w cień i coraz rzadszego pojawiania się w mediach. Teraz gwiazdor planuje wielki powrót. Na swoim profilu na Instagramie aktor poinformował o rozpoczęciu prac nad nowym projektem. Wygląda na to, że ostatnie miesiące zainspirowały uczestnika programu „Przez Atlantyk” do powrotu do kariery zawodowej.

Antek Królikowski i Joanna Opozda
07.08.2022 22:15 Tak Joanna Opozda „świętowała” pierwszą rocznicę ślubu z Królikowskim. Pokazała wielki bukiet róż

7 sierpnia 2021 roku Joanna Opozda i Antek Królikowski stanęli na ślubnym kobiercu, a następnie przyrzekli sobie miłość na dobre i na złe. Czas pokazał, że nie byli sobie pisani, a ich rozstanie odbiło się szerokim echem w mediach. Dziś obchodziliby pierwszą rocznicę ślubu. Mimo że Asia i Antek próbowali pobrać się w zamkniętym gronie i ukrywali datę oraz godzinę ceremonii, zdjęcia z ich ślubu wykonane przez reporterów i tak trafiły do sieci. Świeżo upieczone małżeństwo następnie chwaliło się kolejnymi kadrami z zaślubin, by niedługo później ogłosić rozstanie.

Antek Królikowski
30.06.2022 14:29 Antek Królikowski dostał w twarz, nagranie trafiło do sieci. Słychać tylko głośny krzyk na jachcie „Przez Atalntyk”

Antek Królikowski w ostatnim czasie zniknął z życia publicznego, o czym sam poinformował w specjalnym oświadczeniu. Na jego decyzję złożyło się wiele powodów, zarówno wizerunkowych, jak i zdrowotnych. Teraz w sieci pojawiło się nagranie, na którym dostaje w twarz. Nie jest to jednak nowy materiał, a jedna ze scen, które nie dostały się do programu „Przez Atlantyk”, w którym występował między innymi właśnie Królikowski. Na wyciętym fragmencie widać, kto uderza aktora. Czym sobie zasłużył?

Antek Królikowski
22.04.2022 23:18 Dawny kolega pogrąża Antka Królikowskiego. W obliczu tragedii miał zachować się niewłaściwie

Antek Królikowski w ostatnich miesiącach był na medialnym świeczniku z wielu kontrowersyjnych powodów. Nie wszystkie jego ostatnie zachowania mogły być bowiem jednoznacznie ocenione moralnie. Jak się okazuje, niezbyt dobrze zachowywał się też w przeszłości. Tak przynajmniej twierdzi jego kolega z dawnych lat. Alan Andersz opowiedział w podcaście Katarzyny Zdanowskiej, jak względem niego zachował się Królikowski.

Antek Królikowski
20.04.2022 22:18 Antek Królikowski przyłapany z nową dziewczyną. Zachowywali się, jakby jutra miało nie być

Antek Królikowski ma za sobą kilka skandali i kryzys wizerunkowy. Teraz aktor został przyłapany na czułościach z tajemniczą kobietą. Czy to możliwe, że to jego nowa ukochana? Gwiazdor programu „Przez Atlantyk” postanowił na jakiś czas zniknąć ze świata show-biznesu. Nie oznacza to, że fotoreporterzy przestali interesować się jego życiem. Właśnie przyłapano go z nową dziewczyną.

Antek Królikowski
14.04.2022 01:02 Antek Królikowski przyznał się do strasznej choroby. W programie „Przez Atlantyk” ujawnił prawdę na swój temat

Antek Królikowski podzielił się z fanami zaskakującym wyznaniem. Podczas ostatniego odcinka programu „Przez Atlantyk” aktor zdradził, że zmaga się z nieuleczalną chorobą. Gwiazdor programu „Przez Atlantyk” wyznał, że od kilku lat cierpi na poważne schorzenie. Z tego powodu co miesiąc musi chodzić na rutynową kontrolę do szpitala. Co mu dolega?

Polsat
07.04.2022 19:29 Antek Królikowski podjął kolejną radykalną decyzję. Widzowie Polsatu mogą być zdumieni, nie zobaczą go w serialu

Antek Królikowski w ciągu ostatnich miesięcy generował wokół siebie ogromny szum medialny, ale ostatni pomysł przelał czarę goryczy. Promocja gali Royal Division, na której miały bić się sobowtóry prezydentów Rosji i Ukrainy, okazała się dla niego opłakana w skutkach. Teraz skutki kolejnych decyzji Antka odczuje też Polsat. Sam aktor już się z całego projektu wycofał, o czym zresztą poinformował przy okazji przeprosin za całe zamieszanie. Konsekwencje tej decyzji będzie jednak jeszcze długo odczuwał.

Przez Atlantyk
07.04.2022 15:08 Przez Atlantyk. Maja Hirsch ujawniła, co Królikowski robił w nocy. Rzadko potem pamiętał, do czego doszło

Maja Hirsch podczas emisji nowego odcinka „Przez Atlantyk” wyznała, że Antek Królikowski miał trudności z przetrwaniem nocy na niespokojnych wodach. Aktorowi brakowało ulubionych słodyczy. TVN rozpoczął niedawno emisję nowego programu, w którym polscy celebryci przeżywają niesamowitą przygodę życia. Z pomocą doświadczonych kapitanów muszą przetrwać na statku przemierzającym Ocean Atlantycki. Dla wielu uczestników jest to pierwsze starcie z niewyobrażalną siłą natury. Niektórzy przeżywają dość spore kryzysy.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
06.04.2022 14:02 W „Pytaniu na śniadanie” zaczęli mówić o Królikowskim. Katarzynę Cichopek wprost zamurowało

W jednym z segmentów „Pytania na śniadanie” rozmawiano o ostatnich kontrowersjach Antka Królikowskiego. Matka aktora zareagowała na jego najnowszy wpis na Instagramie. Szum medialny wokół gwiazdora nie ustaje od momentu ogłoszenia przez niego walki MMA, w której mieli wystąpić przeciwnicy przypominający przywódców Rosji i Ukrainy. W „Pytaniu na śniadanie” rozmawiano o decyzjach, jakie podjął aktor po fali krytyki ze strony gwiazd show-biznesu i internautów. Powiedziano również, jak zareagowała matka Antka Królikowskiego na przepraszający film opublikowany w mediach społecznościowych. Reakcja aktorki zaskoczyła prowadzących porannego programu.

Antek Królikowski
05.04.2022 23:43 Gwiazdor „M jak miłość” Tomasz Oświeciński stanął w obronie Antka Królikowskiego

Antek Królikowski wywołał ostatnio gigantyczną kontrowersję, promując swoim wizerunkiem galę, której gwoździem programu miała być walka pomiędzy sobowtórami prezydentów Rosji i Ukrainy. Wiele osób go skrytykowało, ale niektórzy stanęli w jego obronie. Zdecydował się na to chociażby gwiazdor „M jak miłość” Tomasz Oświeciński, który wytłumaczył swoje zdanie na ten temat w rozmowie z „Faktem”.

Antek Królikowski
03.04.2022 10:24 Gwiazdy oburzone pomysłem Antka Królikowskiego. Aktorka „Pierwszej miłości” apeluje do prezydenta miasta

Antek Królikowski i tak był już w ostatnim czasie jednym z głównych tematów medialnych ze względu na jego sprawy sercowe. Teraz jednak wzbudził jeszcze większą sensację swoją, bardzo kontrowersyjną galą. Aktor chciał widocznie podpiąć się pod trend na organizowanie ekscytujących walk. Wydaje się jednak, że poszedł przy tym o krok za daleko.

antek królikowski
22.03.2022 18:02 Antek Królikowski w objęciach przepięknej kobiety. Wypłynęło niezwykłe zdjęcie

Antek Królikowski w ostatnich miesiącach jest w centrum medialnych wydarzeń. Ostatnio urodził mu się syn, a wcześniej było głośno o awanturze rodzinnej z jego udziałem. Sam nie przestaje wzbudzać wśród fanów skrajnych emocji. Teraz bowiem dolał nieco oliwy do ognia, publikując zdjęcie z piękną kobietą, które można uznać za pstryczek w nos dla każdego, kto interesuje się jego życiem prywatnym.

Antek Królikowski
20.03.2022 08:50 Antek Królikowski pokazał syna. Po chwili dostał w twarz

Wkrótce minie miesiąc, odkąd Antek Królikowski został ojcem. 33-letni aktor już kilkakrotnie chwalił się na Instagramie swoim nowo narodzonym potomkiem. Jednak ostatnie nagranie zakończyła nieoczekiwana scena. Podobnie, jak przed laty jego ojciec, Antek Królikowski błyskawicznie zdobył ogromną popularność i zabłysnął na dużych i małych ekranach. W dużej mierze przyczyniły się do tego produkcje Patryka Vegi, m.in. głośna „Polityka” czy „Pętla”. Aktor z pewnością nie może narzekać na brak zajęć w życiu zawodowym. A jak jest w prywatnym?

Antek Królikowski
18.03.2022 22:34 Antek Królikowski skomentował gorące zdjęcie modelki. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki

Antek Królikowski wystosował, mogłoby się wydawać, że niewinny komentarz pod postem jednej z popularnych modelek. Internauci jednak szybko wychwycili drugie dno i skrytykowali zachowanie aktora. Warto przypomnieć, że mężczyzna całkiem niedawno został ojcem. Urodził mu się syn, któremu dano na imię Vincent.

Antek Królikowski
05.03.2022 08:55 Antek Królikowski opublikował zdjęcie z synem. Internauci zamiast na dziecko, patrzyli na jego dłoń, co się stało?

Na Instagramie Antek Królikowski opublikował nowe zdjęcie, na którym trzyma w ramionach swojego nowo narodzonego syna. Internauci błyskawiczne zareagowali na wpis, zwracając uwagę na dłoń aktora. Antek Królikowski znajduje się na w trudnym okresie swojego życia. Choć ciągle pojawia się na ekranach, teraz musi także włączyć do repertuaru piękną, choć wymagającą rolę ojca. Tymczasem fani są nieugięci, a aktor raz po raz musi się mierzyć ze słowami krytyki. Wiele osób jasno komunikuje rozczarowanie postawą gwiazdora po ostatnich wydarzeniach. Chodzi również o ostatnie projekty, w które zaangażowany był Antek Królikowski m.in. produkcję TVN „Przez Atlantyk”. W dużej mierze jednak chodzi o ostatnie wydarzenia z życia prywatnego celebryty — rozstanie oraz ojcostwo.

Antek Królikowski
03.03.2022 18:33 Skandal, Antek Królikowski zaczął siarczyście przeklinać przed kamerami TVN-u, puściły mu nerwy

Stacja TVN przedstawiła odbiorcom nowy program „Przez Atlantyk”. Zachowanie celebrytów pozostawia wiele do życzenia. Antek Królikowski nie przebierał w słowach podczas premierowego odcinka. Program Przez Atlantyk przedstawia zmagania polskich gwiazd podczas rejsu po nieprzewidywalnym oceanie. Bohaterowie w ciągu trzech tygodni mają pokonać trasę od Gran Canarii do wybrzeża Gwadelupy. Na pokładzie jachtu oprócz dwóch profesjonalnych kapitanów, podróżować będą gwiazdy polskiego show-biznesu m.in.: Antek Królikowski, Natalia Przybysz, Maja Hirsch, Piotr „Liroy” Marzec, Zygmunt Miłoszewski czy Renata Kaczoruk. Premierowy odcinek wzbudził masę emocji.