Lelum.pl > Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski
05.03.2022 08:55 Antek Królikowski opublikował zdjęcie z synem. Internauci zamiast na dziecko, patrzyli na jego dłoń, co się stało?

Na Instagramie Antek Królikowski opublikował nowe zdjęcie, na którym trzyma w ramionach swojego nowo narodzonego syna. Internauci błyskawiczne zareagowali na wpis, zwracając uwagę na dłoń aktora. Antek Królikowski znajduje się na w trudnym okresie swojego życia. Choć ciągle pojawia się na ekranach, teraz musi także włączyć do repertuaru piękną, choć wymagającą rolę ojca. Tymczasem fani są nieugięci, a aktor raz po raz musi się mierzyć ze słowami krytyki. Wiele osób jasno komunikuje rozczarowanie postawą gwiazdora po ostatnich wydarzeniach. Chodzi również o ostatnie projekty, w które zaangażowany był Antek Królikowski m.in. produkcję TVN „Przez Atlantyk”. W dużej mierze jednak chodzi o ostatnie wydarzenia z życia prywatnego celebryty — rozstanie oraz ojcostwo.

Antek Królikowski
03.03.2022 18:33 Skandal, Antek Królikowski zaczął siarczyście przeklinać przed kamerami TVN-u, puściły mu nerwy

Stacja TVN przedstawiła odbiorcom nowy program „Przez Atlantyk”. Zachowanie celebrytów pozostawia wiele do życzenia. Antek Królikowski nie przebierał w słowach podczas premierowego odcinka. Program Przez Atlantyk przedstawia zmagania polskich gwiazd podczas rejsu po nieprzewidywalnym oceanie. Bohaterowie w ciągu trzech tygodni mają pokonać trasę od Gran Canarii do wybrzeża Gwadelupy. Na pokładzie jachtu oprócz dwóch profesjonalnych kapitanów, podróżować będą gwiazdy polskiego show-biznesu m.in.: Antek Królikowski, Natalia Przybysz, Maja Hirsch, Piotr „Liroy” Marzec, Zygmunt Miłoszewski czy Renata Kaczoruk. Premierowy odcinek wzbudził masę emocji.

Antek Królikowski
02.03.2022 19:33 Jakiego wzrostu jest Antek Królikowski? Aktor nie należy do wysokich mężczyzn

Antek Królikowski jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Gwiazdor zasłynął grą w wielu kultowych produkcjach oraz udziałem w lubianych przez widzów programach. Przedstawiamy kilka podstawowych informacji o synu Pawła Królikowskiego. Jakiego wzrostu jest Antek Królikowski? Gdzie studiował i kiedy obchodzi swoje urodziny? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat popularnego aktora.

antek królikowski
27.02.2022 16:57 Antek Królikowski opublikował zdjęcie z synem. Przekazał niepokojące oświadczenie

22 lutego 2022 – w tym niezwykłym dniu przyszedł na świat wyczekiwany potomek syna uwielbianego aktora. Dziś, równo dwa lata po śmierci ojca, Antek Królikowski zamieścił piękne zdjęcie oraz podzielił się z fanami komentarzem na temat ostatnich wydarzeń. Antek Królikowski nareszcie doczekał się syna. Teraz gwiazdor zamieścił poruszający wpis na Instagramie, w którym opowiedział o cudzie narodzin w swojej rodzinie.

17.02.2022 22:45 Antek Królikowski w końcu się doczekał. Życzenia z okazji 33. urodzin spływają z całej Polski

Znany polski aktor, Antek Królikowski, dziś obchodzi swoje 33 urodziny. W mediach społecznościowych podzielił się życzeniami z tej okazji. Antek Królikowski od dziecka aktorstwo miał we krwi. Syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego już w wieku czterech lat stanął po raz pierwszy przed kamerą, wcielając się w kilkuletniego Wolfa Hausera w telewizyjnym dramacie 20 lat później. Jako dorosły aktor, Antek Królikowski, brał udział w takich głośnych projektach jak m.in.: Lejdis, Miasto 44, Bodo czy Miłość nad rozlewiskiem. Wyraźne postacie zapewniły młodemu aktorowi rozpoznawalność oraz sympatię wśród widzów. W ostatnich latach artysta często współpracuje z kontrowersyjnym reżyserem Patrykiem Vegą. Antek Królikowski niedługo wcieli się w rolę swojego życia, zostanie ojcem. Wraz z żoną, Joanną Opozdą, spodziewają się pierwszego dziecka. Dziś jednak aktor świętuje swoje urodziny – 17 lutego skończył 33 lata.

Antek Królikowski
13.01.2022 09:04 Antek Królikowski opublikował zdjęcie z Joanną Opozdą. Pokazał jak bardzo ją kocha

Antek Królikowski i Joanna Opozda przeżywają w ostatnim czasie niezwykle trudne chwile – kolejne rodzinne awantury zmusiły bowiem ciężarną aktorkę do pobytu w szpitalu. W związku z niedawnymi wydarzeniami mąż gwiazdy udostępnił w mediach społecznościowych najnowsze zdjęcie z żoną. Całość zyskała niezwykle wymowny podpis.

matka dariusza opozdy
12.01.2022 17:40 Pilny komunikat ws. matki Dariusza Opozdy. W PiS podjęto decyzję

Kilka dni temu doszło do niezwykle kontrowersyjnej awantury w rodzinie Opozdów. Sprawę relacjonował zarówno Antek Królikowski, jak i jego teść. W zamieszaniu brała także udział matka Dariusza Opozdy. Właśnie poniosła tego konsekwencje. Na jednym z nagrań, które zostały wrzucone do internetu, rzekomo słychać bowiem, co powiedziała Maria Opozda. Po takich słowach trudno byłoby ją pozostawić w szeregach partii politycznej.

antek królikowski
12.01.2022 09:02 Antek Królikowski prosi o pomoc. Bliska osoba aktora potrzebuje pilnego wsparcia

Na Instagramie Antka Królikowskiego pojawiła się prośba o pomoc. Aktor zaapelował o pomoc dla „koleżanki scenografki”, która jest w ciężkim stanie. W nocy z 8 na 9 stycznia doszło do przykrych wydarzeń. Marta Janecka, polska scenografka, koleżanka Antka Królikowskiego i wielu innych sław uległa poważnemu wypadkowi. Jej rodzina udostępniła zrzutkę, a do akcji włącza się coraz więcej osób. Uzbierano już znaczną część kwoty, jednak czasu jest coraz mniej.

Joanna Opozda
10.01.2022 10:23 Joanna Opozda przerwała milczenie. Rozpaczliwe słowa ciężarnej aktorki

Joanna Opozda zabrała głos w sprawie dramatycznej sytuacji, jaka miała miejsce w sobotę z udziałem jej ojca. W mieszkaniu Dariusza Opozdy w Busku-Zdroju doszło do strzelaniny. Joanna Opozda i jej ojciec nie utrzymują kontaktu już od dawna. W ostatnią sobotę doszło do skandalicznej sytuacji, podczas której Dariusz Opozda miał strzelać.

10.01.2022 09:02 Małgorzata Ostrowska-Królikowska smutno o sytuacji w rodzinie synowej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w przeszłości wielokrotnie wypowiadała się na temat partnerek swojego syna. Co ciekawe, aktorka niezbyt chętnie komentuje związek Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Co gwiazda uważa na temat trudnej sytuacji z udziałem ojca synowej? Małżeństwo Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy przeżywa obecnie trudny czas. Wszystko to spowodowane jest zachowaniem ojca aktorki i sytuacją, do której doszło w sobotę. Co na ten temat sądzi Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

31.12.2021 19:43 Joanna Opozda zdradziła imię dziecka. Nietypowy wybór

Joanna Opozda już niedługo zostanie mamą. Jej ślub z Antkiem Królikowskim był wielkim wydarzeniem tego roku. Czy narodziny ich syna będą równie głośne? Wiadomo na razie, że imię, które wybrali przyszli rodzice, zadziwiło wszystkich. Asia Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub 7 sierpnia 2021 roku. Już pod koniec września para ogłosiła, że spodziewają się dziecka. I choć wiele osób wróżyło rychły koniec ich związku, para już przygotowuje się do odpowiedzialnej roli rodziców.

antek królikowski
31.10.2021 21:10 Tłum ludzi, wszyscy krzyczą. Królikowski pokazał nagranie ze stadionu

Na Stadionie Miejskim przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie stołeczna Legia podejmowała dziś Pogoń Szczecin. Spotkanie drużyn przyciągnęło na miejsce tysiące kibiców. Wśród nich znalazł się także Antek Królikowski, który relacjonuje wydarzenie za pośrednictwem kont w mediach społecznościowych.

rozwód
29.09.2021 12:32 Dariusz Opozda wyleciał z Madagaskaru. Ojciec aktorki zacznie leczenie we Francji

Od kilku dni media społecznościowe rozgrzewają kolejne odsłony konfliktu Dariusza Opozdy – ojca Joanny i teścia Antka Królikowskiego – z najbliższą rodziną. Jakiś czas temu mężczyzna uległ na Madagaskarze (gdzie tymczasowo mieszka) poważnemu wypadkowi. Następnie zaś pożalił się w sieci na brak wsparcia żony oraz znanej córki, na co zareagował między innymi jego zięć. Teraz ojciec Asi poinformował o nowych faktach.

Joanna Opozda
28.09.2021 21:07 Przypadkiem poznaliśmy płeć dziecka Opozdy i Królikowskiego

Joanna Opozda i Antek Królikowski z pewnością chcieli przekazać światu, że spodziewają się dziecka, w zupełnie inny sposób. Choć okoliczności nowin są smutne, fani i tak gratulują przyszłym rodzicom. O tym, że Opozda jest w ciąży, świat dowiedział się poprzez kłótnię Antka Królikowskiego z teściem. W rodzinie trwa coraz mocniej zaogniający się konflikt, a ojciec Joanny miał jej grozić i straszyć. Antek Królikowski stanął w obronie żony i przyszłego dziecka, i wysłał ojcu Opozdy wiadomości SMS, prosząc tamtego o opamiętanie. Niestety, ojciec Joanny postanowił wiadomości upublicznić.

antek królikowski
28.09.2021 12:41 Antek Królikowski zabrał głos ws. swojego teścia. ”Spotkamy się w sądzie”

W rodzinie Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego narodziła się naprawdę napięta sytuacja. Wszystko za sprawą ojca modelki, Dariusza Opozdy, który obecnie w ciężkim stanie przebywa na Madagaskarze i wystawił na światło dzienne sprawy prywatne ich rodziny. Do sprawy odniósł się małżonek jego córki, który w rozmowie z Faktem zwrócił się do teścia słowami – spotkamy się w sądzie – czytamy. Pierwsze miesiące małżeństwa Opozdy i Królikowskiego nie należą do najłatwiejszych. Zamiast cieszyć się sobą i ich nadchodzącym maleństwem muszą znosić trudy, jakie narzucił im ojciec modelki.

Królikowscy
19.09.2021 00:44 Królikowski wrzucił do sieci zdjęcie żony bez makijażu. Opozda zapowiedziała zemstę

Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub 7 sierpnia, ale media wciąż żyją każdym drobiazgiem związanym z życiem tej popularnej aktorskiej pary. Młodzi małżonkowie już zaczynają sobie niewinnie, żartobliwie dogryzać – ku uciesze internautów. Ślub oraz wesele Opozdy i Królikowskiego zachwycały przepychem. Estetyka glamour dotyczyła najmniejszych dekoracji ślubnych (TUTAJ więcej szczegółów). Sama para nie ma w sobie jednak nic ze sztywności czy tradycjonalizmu. Młodzi brylują w social mediach, często żartując między sobą. Tak było i tym razem.

Antek Królikowski
13.09.2021 23:05 Antek Królikowski nie nosi obrączki? Fani zaniepokojeni

Antek Królikowski opublikował na swoim Instagramie selfie, poprzez które chciał pochwalić się nagraniami do nowego filmu. Aktor nie krył swojej wielkiej ekscytacji, natomiast jego fani dostrzegli jeden, niepokojący szczegół. Na jego palcu nie było obrączki, a przecież zaledwie miesiąc temu stanął na ślubnym kobiercu. Syn Małgorzaty i Pawła Królikowskich jest dzisiaj jednym z najbardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych aktorów. Nic dziwnego, że fani są w stanie tak wnikliwie przyglądać się jego publikowanym zdjęciom.

Antek Królikowski
11.09.2021 20:18 Miesiąc po ślubie Królikowskich do sieci trafiło niepokojące zdjęcie

Rok 2021 stoi w rodzinie Królikowskich pod znakiem ślubów. W najbliższym czasie stan cywilny zmienią Julia oraz Jan – dwójka z piątki dzieci nieżyjącego Pawła Królikowskiego oraz jego żony – Małgorzaty Ostrowskiej. Jeszcze kilka tygodni temu media żyły zaś głośną uroczystością zaślubin Antka Królikowskiego oraz Joanny Opozdy. Teraz na światło dzienne wyszła fotografia aktora, które zainteresowało internautów.

26.08.2021 19:53 Kolejne wesele u Królikowskich. Kto stanie na ślubnych kobiercu?

Od ślubu Antka Królikowskiego z Asią Opozdą nie minął jeszcze miesiąc. Jak sie jednak dowiadujemy, klan Królikowskich czeka na kolejne, zbliżające się wielkimi krokami wesele. Na kogo padło tym razem?

16.08.2021 10:16 Joanna Opozda jest w ciąży? „Gdy Antek się dowiedział, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować”

Jak donosi portal Pudelek, Joanna Opozda prawdopodobnie jest w ciąży. Już od dawna w mediach krążyły plotki, że aktorka być może spodziewać się dziecka, czy to prawda? Joanna Opozda i Antek Królikowski zostaną rodzicami? Informator portalu Pudelek twierdzi, że aktorka jest w 3. miesiącu ciąży.

Antek Królikowski
09.08.2021 19:19 Wszyscy zobaczyli, co zrobił Antek z Joanną kiedy goście już wyszli. Nagrali ich, wideo wzrusza do głębi

Joanna Opozda i Antek Królikowski są już po ślubie. Ich uroczystość została dokładnie zrelacjonowana na Instagramie nie tylko przez zaproszonych gości, ale także ich samych. Zaraz po weselu para młoda odbyła zapierający dech w piersiach taniec, który można zobaczyć na InstaStories pana młodego. Na ślubie Opozdy i Królikowskiego pojawiła się prawdziwa śmietanka towarzyska, a państwo młodzi wyglądali na wyraźnie podekscytowanych.

wesele
08.08.2021 12:52 Do sieci trafiło nagranie z wesela Królikowskiego. Sceny jak z filmu

Wczoraj odbył się ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Na uroczystości zjawili się nie tylko bliscy i rodzina, ale również wiele gwiazd ze świata show-biznesu. Impreza była przednia, co można zobaczyć na nagraniach udostępnionych przez Asię, gwiazda pokazała fragmenty weselnej zabawy. Joanna Opozda za pośrednictwem swojego InstaStories podzieliła się nagraniami, które zrobiono podczas wczorajszej imprezy weselnej. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

Antek Królikowski
08.08.2021 00:39 Wesele Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Pojawił się nietypowy gość

Dziś odbył się ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Na przyjęciu pojawiła się sama śmietanka towarzyska, w tym m.in. Marina Łuczenko. Żona Wojciecha Szczęsnego opublikowała zdjęcie z nietypowym gościem, który ozdobił przyjęcie pary młodej. Mowa o jasnogrzywym koniu, który spodobał się wielu fanom gwiazdy. W komentarzach można znaleźć wiele zachwycających się pomysłem sprowadzenia zwierzęcia fanów.

Antek Królikowski
11.02.2021 20:06 Antek Królikowski chce wrócić do Joanny Opozdy? Sąsiedzi widują go pod blokiem aktorki

Pudelek podał bardzo zaskakującą wiadomość. Sąsiedzi Joanny Opozdy informują, że Antek Królikowski coraz częściej widywany jest pod jej blokiem. Raz widziano go nawet z bukietem kwiatów. Czyżby popularny aktor ponownie walczył o względy swojej byłej ukochanej? Kiedy dwa dni przed wigilią Antek Królikowski i Joanna Opozda poinformowali, że się rozstają, aktor ograniczył dodawanie w mediach społecznościowych oraz nie był widywany w towarzystwie. Czyżby teraz powód tej absencji był znany?

Antek królikowski
01.01.2021 18:24 Internautka zaatakowała Antka Królikowskiego, wspomniała jego zmarłego ojca. Ostra reakcja Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek dodała zwiastun najnowszego filmu Patryka Vegi, w którym gra jedną z ról. W komentarzach wybuchła prawdziwa afera, a Antek Królikowski został słownie zaatakowany przez jedną z internautek. Do całej kłótni została również wciągnięta pamięć po jego zmarłym ojcu Pawle Królikowskim. „Perfekcyjna” nie wytrzymała i postanowiła napisać, co myśli o nieprzychylnych słowach fanki. — Z szacunku do siebie i jego zmarłego ojca to Ty mogłaś sobie darować ten komentarz — napisała żona Radosława Majdana. Co na to wszystko Antek Królikowski?

Antek Królikowski
30.12.2020 19:29 Antek Królikowski napisał w sieci komentarz, który natychmiast usunął. Na jaw wyszedł prawdziwy powód rozstania, była dziewczyna namieszała

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki, że Joanna Opozda i Antek Królikowski się rozstali. W celu potwierdzenia tych spekulacji aktorka zamieściła w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie. W pewnym momencie pojawił się tajemniczy komentarz, którego autorem był jej były partner. Co ciekawe, po chwili został on skasowany. Powód rozstania pary aktorów jest zadziwiający. Nie milkną echa spekulacji o rozstaniu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Chociaż jeszcze na początku listopada spekulowano, że aktor zamierza oświadczyć się swojej wybrance, to sprawy obrały całkowicie inny kurs i ostatecznie postanowili się rozstać. W sieci pojawiły się także szokujące doniesienia, w których świetle Antek Królikowski miałby dalej darzyć uczuciem swoją dawną partnerkę.

365 dni
29.12.2020 17:15 Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się. Wymowne słowa aktorki obiegły sieć, rozstanie musiało być burzliwe

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się. Jeszcze niedawno wydawało się, że aktor w końcu się ustatkował u boku pięknej koleżanki po fachu. Niestety, była ukochana poinformowała właśnie, że związek ten przeszedł do historii. Media obiegło wymowne oświadczenie. Antek Królikowski i Joanna Opozda zaczęli spotykać się latem. Nie mieli problemu z tym, aby publikować wspólne zdjęcia i otwarcie mówić o uczuciu. Jak się okazuje, nie była to najlepsza metoda, choć jeszcze niedawno plotkowano o zaręczynach.

TVP
22.12.2020 09:21 Pierwsze Boże Narodzenie bez Pawła Królikowskiego. Żona udostępniła poruszający wpis

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego 2020 roku. To pierwsze święta Bożego Narodzenia bez aktora. Na kilka dni przed świętami żona Królikowskiego opublikowała urocze zdjęcie na tle choinki, którym wzruszyła fanów. Podpisała je wierszem Jana Twardowskiego, poety ważnego dla swojego męża. Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest bardzo lubianą aktorką. Odkąd aktywnie prowadzi swoje social-media możemy zawsze dowiedzieć się, co słychać u rodziny aktorki. Najnowszy wpis, to uśmiechnięte zdjęcie na tle choinki. Choć fotografia jest wesoła, bardzo wzrusza.