Lelum.pl > Antek Królikowski

Antek Królikowski

Julia Wieniawa: Antek Królikowski czy to koniec wielkiej miłości? Fani są zrozpaczeni
24.12.2018 15:26 Julia Wieniawa: Antek Królikowski czy to koniec wielkiej miłości? Fani są zrozpaczeni

Julia Wieniawa: Antek Królikowski rozstał się z aktorką? Fani są zrozpaczeni. Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się spekulacje, że między parą nie układa się najlepiej. Wydawało się, że Wieniawa i Królikowski tworzą duet, którego nic nie zatrzyma. Aż do wczoraj… Julia Wieniawa i Antek Królikowski: te dwa nazwiska od kilku tygodni rozpalały opinię publiczną. Szczególnie że oboje nabrali wody w usta i nie zdradzili się przed nikim, czy są razem, czy jednak ich związek się zakończył. Jednak wczoraj wydarzyło się coś, co ostatecznie położyło kres wszelkim spekulacjom. Co to takiego? Czyżby plotki o rozstaniu były przesadzone? A może wręcz przeciwnie?

29.03.2018 16:58 ROZŁAM W RODZINIE! Brat Królikowskiego spotyka się z jego dziewczyną

Antek Królikowski to prawdziwy łamacz damskich serc. Jak na swoje dopiero co skończone 29 lat, ma już na swoim koncie sporą listę kobiet. Była to m.in. Kasia Sawczuk, Samuela Górska, Laura Broszka, a teraz od dłuższej chwili Antek zakochany jest w Julii Wieniawie. Okazuje się, że jego młodszy brat, Janek poszedł w ślady brata… Super Express donosi, że brat Królikowskiego spotyka się z jedną z byłych dziewczyn, Antka. O kogo chodzi? Okazuje się, że serce Janka zabiło mocniej do Joanny Jarmołowicz. Czy Antek jest zły na brata?

27.03.2018 18:35 19-letnia gwiazda Klanu schudła i jest piękną dziewczyną. Zobacz jej transformację

Julia Królikowska, czyli Kasia z Klanu dorastała na oczach widzów. Na przestrzeni lat dziewczyna sporo się zmieniła. Zobaczcie jej metamorfozę. Julia Królikowska skończyła w tym roku 19-lat. Dziewczyna jest znana głównie z serialu „Klan”, w którym gra Kasię, córkę Grażynki i Ryśka. W życiu prywatnym pochodzi z rodziny aktorskiej. Jest córką Małgorzaty Królikowskiej-Ostrowskiej i Pawła Królikowskiego oraz siostrą Antka Królikowskiego.

Azja Express uczestnicy
26.03.2018 13:19 Gessler i Karolak wystąpią w nowej edycji Azja Express. Plejada gwiazd w programie TVN

Wielki hit „Azja Express” powraca z trzecim sezonem. Tym razem program będzie miał miejsce nie w Azji, a w Ameryce Południowej. Uczestnicy programu zmagać będą się z wyzwaniami w Boliwii i Wenezueli. Magazyn „Party” ustalił, kto weźmie udział w nowej edycji programu. „Azja Express” to program pełen wyzwań. Dla uczestników program nie jest przyjemnym spacerkiem, ale trudnym wyścigiem pełnym niespodzianek. Do mety dotrą najwytrwalsi, najlepiej przygotowani i ci, którzy mają najwięcej szczęścia. Uczestnicy sprawdzą swoją siłę w wybranych przez siebie duetach jak i poza nimi. Zostaną wystawieni na próby i będą na nich czekać niespodzianki, których nie było w poprzedniej edycji.

Królikowski
10.03.2018 15:44 Wieniawa i Królikowski z płaczem: Nie chcemy być starzy!

W ostatnim odcinku „The story of my life” mogliśmy zobaczyć jak Julia Wieniawa i Antek Królikowski będą wyglądać za 30 i 60 lat. Para była w szoku. Oboje zaczęli płakać. „Ja nie chcę być stara” – wykrzyknęła zrozpaczona Julia. Za nami już drugi odcinek nowego programu Polsatu „The story of my life”. W każdym odcinku Katarzyna Montgomery zaprasza parę, która musi się zmierzyć z bolesnym wyzwaniem, jakim niewątpliwie jest zobaczenie siebie i swojego partnera w podeszłym wieku. W ostatnim odcinku gośćmi programu byli Julia Wieniawa i Antek Królikowski, którzy są parą tylko od roku, ale już przylgnęła do nich łatka jednej z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu.