Lelum.pl > Bartosz Opania

Bartosz Opania

Krzysztof Ibisz, Bartosz Opania
25.02.2022 22:23 Krzysztof Ibisz świętuje dziś kolejne urodziny. Uwierzycie, że jest sporo starszy od Bartosza Opani?

Krzysztof Ibisz świętuje urodziny. Aż trudno uwierzyć w to, ile lat kończy dziś wiecznie młody prezenter. Zestawiamy metryki celebryty oraz innych sław i zachodzimy w głowę, jak to możliwe, że prowadzący Polsatu jest znacznie starszy niż choćby Bartosz Opania. Choć trudno w to uwierzyć, znany polski prezenter i aktor, Krzysztof Ibisz, obchodzi dziś swoje 57 urodziny. Celebryta przyszedł na świat 25 lutego 1965 roku, jednak w jego przypadku wydaje się, że czas stanął w miejscu. Do dziś o gwieździe Polsatu mówi się: „Im starszy, tym młodszy”, a niektórzy przywołują żartobliwe analogie do filmowego hitu „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”. Tymczasem Krzysztof Ibisz zdradza, że swoją formę i młodzieńczy wygląd zawdzięcza regularnym ćwiczeniom i zbilansowanej diecie. W wywiadach podkreśla, że to właśnie zdrowy tryb życia jest remedium na przedwczesną starość.

Bartosz Opania
09.12.2021 14:01 Bartosz Opania zniknął z ekranów. Na co choruje aktor?

Bartosz Opania zyskał ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli Witka Latoszka w kultowym serialu „Na dobre i na złe”. Mimo popularności w 2019 roku aktor zniknął z show-biznesu, przez kolejne dwa lata unikał zaś jakichkolwiek mediów. Prawda o nieobecności artysty wyszła na jaw dopiero w październiku 2021 roku. Okazało się, że przez wiele miesięcy zmagał się on z poważną chorobą.

Bartosz Opania
18.10.2021 12:11 Nagle zniknął z telewizji. Dopiero teraz wyszło na jaw, z jaką chorobą zmaga się Bartosz Opania

Mimo że Bartosz Opania debiutował przed kamerami jeszcze w latach 90., ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła mu dopiero rola doktora Witka Latoszka w serialu „Na dobre i na złe”. Przed dwoma laty aktor zniknął jednak z życia publicznego, nie podejmując jednocześnie nowych wyzwań zawodowych. Teraz artysta wyjaśnił w rozmowie z jednym z tabloidów, co było tego powodem.

Bartosz Opania
17.01.2021 13:40 Pamiętacie lekarza z „Na dobre i na złe”? Niewiarygodne, jak teraz wygląda

Bartosz Opania uchodził kiedyś za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Swoją sławę zawdzięcza głównie roli doktora Latoszka w serialu Na dobre i na złe. Od jakiegoś czasu znajduje się jednak poza radarem mediów i słuch po nim zaginął. Po 3 latach paparazzi zrobili mu zdjęcia, podczas pobytu w teatrze. Zmienił się nie do poznania. Jeszcze dekadę temu kobiety wzdychały na punkcie męskiego wdzięku Bartosza Opani. Od jakiegoś czasu jednak aktor pozostaje poza radarami kamer i fleszy, a słuch o nim wręcz zaginął. Jednak to jak wygląda dzisiaj, jest wprost nie do opisania.