Lelum.pl > Barwy Szczęścia

Barwy Szczęścia

pod powierzchnią
23.07.2019 15:43 Mąż znęcał się nad Moniką Kwiatkowską. Aktorka „Barw Szczęścia” opowiedziała o swoim koszmarze

Barwy Szczęścia: Monika Kwiatkowska, jedna z gwiazd popularnego serialu TVN, opowiadała o swoich przerażających doświadczeniach. Jak czytamy na portalu pomponik.pl, była ofiarą przemocy ze strony własnego partnera. Aktorka opowiedziała o swoim koszmarze w wywiadzie. Przy okazji zdementowała kilka krzywdzących doniesień. Jeszcze niedawno przemoc domowa była uważana za prywatną sprawę danych osób, z którą powinny poradzić sobie we własnych czterech ścianach. Na szczęście z biegiem lat ofiary agresji zaczęły coraz odważniej dzielić się swoimi przeżyciami. Spora w tym zasługa gwiazd z pierwszych stron gazet, które uświadomiły rzeszom ludzi, że ani popularność, ani pieniądze nie chronią przed przemocowym partnerem. Monika Kwiatkowska, gwiazda serialu Barwy Szczęścia, przez wiele lat pozostawała w toksycznym związku. Jak ustalił pomponik.pl, aktorka była ofiarą psychicznej i fizycznej przemocy ze strony mężczyzny, z którym ślubowali sobie miłość i szacunek. Teraz wspomina tamte lata w wywiadzie dla magazynu Pani.

Barwy Szczęścia
18.07.2019 14:29 Tadeusz Chudecki przez 17 lat był żonaty z Włoszką. Ich szczęście przerwała nieuleczalna choroba kobiety

Barwy Szczęścia: Tadeusz Chudecki przez kilkanaście lat był żonaty z Włoszką. To była ogromna miłość. Gdy na ich drodze stanęła choroba, aktor za wszelką cenę próbował ratować zdrowie żony. Dramatyczne wydarzenia wpłynęły na całe jego życie. Do dziś nie potrafi zrozumieć tego, co go spotkało. Barwy Szczęścia: aktor wcielający się w postać Gabriela ma za sobą naprawdę trudne przejścia. Długo walczył o zdrowie ukochanej Luizy, a gdy nie udało się jej uratować, przeszedł prawdziwe piekło. Wiara pomogła mu przetrwać.

joanna moro w ciąży
17.07.2019 16:00 Joanna Moro w ciąży. Znajoma zdradziła płeć i imię dziecka, jest przepiękne

Joanna Moro w ciąży nie może już się doczekać, kiedy powita na świecie swoje kolejne maleństwo. Gwiazda serialu Barwy szczęścia przygotowuje się do powitania na świecie nowego członka rodziny. Znajoma aktorki zdradziła imię i płeć dziecka w rozmowie z magazynem Rewia. Jest przepiękne i ma dla przyszłej mamy wyjątkowe znaczenie. Kolejna gwiazda serialu Barwy Szczęścia będzie zmuszona zrobić sobie przerwę od grania z powodu powiększenia rodziny! Najpierw wszyscy gratulowali Malwinie Buss, a teraz okazało się, że jej koleżanka z planu także spodziewa się dziecka. Joanna Moro w ciąży snuje plany związane z kolejnym maleństwem. Magazyn Rewia dotarł do znajomej aktorki, która przyznała, że Moro zdążyła poznać płeć maleństwa, a nawet wybrała imię! Pozostanie wierna tradycji, a może postawi na coś bardziej nietypowego? My znamy odpowiedź!

Jacek Rozenek: partnerka
13.07.2019 15:10 Jacek Rozenek czuje się lepiej. Aktor przechodzi rehabilitację pod okiem specjalistów

Barwy szczęścia: rehabilitacja Jacka Rozenka zaczęła przynosić efekty? W ostatnich miesiącach fani gwiazdora mieli wiele powodów do niepokoju — trafił do szpitala, a doniesienia odnośnie do jego stanu zdrowia nie napawały optymizmem. Jego zdjęcia z rehabilitacji opublikowała niedawno Adrianna Biedrzyńska, która razem z nim gra w Barwach szczęścia i rozwiała wszelkie wątpliwości, co do stanu zdrowia aktora. W połowie maja gwiazdor serialu Barwy szczęścia nieoczekiwanie trafił do szpitala. Mimo że Jacek Rozenek mógł liczyć na wsparcie bliskich i przyjaciół, jego stan był naprawdę poważny. Niedługo miało się okazać, że aktora czeka wielomiesięczna rehabilitacja. Od tamtego czasu doniesienia przestały napływać, a fani zaniepokoili się, że stan ich idola znowu uległ pogorszeniu. Pogłoski rozpowszechniały się w takim tempie, że zaczęły stanowić kłopot dla Rozenka. Z tego powodu jego przyjaciółka zdecydowała się na interwencję i — za zgodą zainteresowanego — opublikowała najnowsze zdjęcia. Na dobre zamknęła usta hejterom?

04.03.2019 14:48 Katarzyna Glinka zaręczyła się. Kim jest partner aktorki?

Katarzyna Glinka zaręczyła się! Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek kilka dni temu przeżyła wyjątkowo romantyczne oświadczyny. Kim jest partner aktorki, który postanowił spędzić z nią resztę życia? Gwiazda Barw szczęścia zaręczyła się! Wybranek aktorki oświadczył jej się w wyjątkowo romantyczny sposób, czym wzruszył nie tylko swoją ukochaną, ale i… publiczność. Partner aktorki oświadczył jej się bowiem na scenie! Katarzyna Glinka zaręczyła się i wygląda na bardzo szczęśliwą.

Ile zarabia Katarzyna Zielińska
13.08.2018 12:31 Katarzyna Zielińska pokazała komiczne zdjęcie. Ma dystans?

Katarzyna Zielińska, polska aktorka, która grała m.in. w serialu Barwy szczęścia, pokazała, że ma bardzo duże poczucie humoru. Na swoim Instagramie umieściła komiczne zdjęcie. Zobaczcie, z czego zadrwiła aktorka. Konto Zielińskiej na popularnym portalu społecznościowym śledzi 217 tys. osób. Aktorka zagrała m.in. w hitowej produkcji Listy do M., jej sequelu oraz filmie Och, Karol 2.

Barwy Szczęścia
07.03.2018 16:56 Gwiazda „Barw Szczęścia” ZNIKA Z SERIALU! Wyjeżdża za granicę

Seriale TVP nie mają ostatnio dobrego czasu. Co chwilę pojawiają się informacje, że znani aktorzy rezygnują z grania w tasiemcach na rzeczy większych projektów. W przypadku tej gwiazdy chodzi o wyjazd za granicę. Fani nie będą zadowoleni. Barwy Szczęścia obok M jak Miłość są najbardziej popularnym serialem Telewizji Publicznej. Ostatnio producenci tych programów musieli zmagać się z odejściem wielu znanych aktorów. Wygląda na to, że kolejna znana aktorka pożegna się z programem… ZOBACZ TEŻ: Węże 2018. Oto najgorsze polskie filmy

  • 1
  • 2