Lelum.pl > Big Brother

Big Brother

Big Brother
17.12.2022 15:51 Córka Klaudiusza z „Big Brothera” zachwyca nietuzinkową urodą

Klaudiusz Sevković to niekwestionowana gwiazda pierwszej edycji programu „Big Brother”. Dziś nie jest już tak popularny, ale niewykluczone, że w jego przypadku sprawdzi się powiedzenie: „W rodzinie nic nie ginie”. Sławę może niedługo zdobyć jego piękna córka, Vanessa. Ta jest już całkiem dorosła, bo w tym roku ukończyła 25 lat. Powoli zaczyna też rozwijać swoją karierę.

Karolina Sztafa Big Brother
30.11.2022 20:02 Karolina Sztafa z „Big Brothera” nie żyje. Jej koleżanka opowiedziała o wspomnieniach

Karolina Sztafa była bohaterką 7. edycji wznowionego formatu „Big Brother”. Nagła wieść o jej śmierci wstrząsnęła mediami. Rodzina, bliscy, a także współuczestnicy programu pogrążyli się w smutku. Zapytano bliską koleżankę celebrytki o wspomnienia. Jej odpowiedź mogła zaskoczyć. Karolina Sztafa nie przetrwała w domu Wielkiego Brata zbyt długo, jednak ze swoją charyzmą, a także trudną historią z dzieciństwa zapisała się w pamięci widzów. Miała 32 lata, kiedy wzięła udział w nowej wersji Big Brothera. Trzy lata później media obiegła wieść o jej śmierci.

Big Brother
22.11.2022 18:44 Karolina Sztafa nie żyje. Ujawniono przyczynę śmierci 35-letniej gwiazdy polskiego „Big Brothera”

Karolina Sztafa wzięła udział w 2. edycji rozrywkowego programu „Big Brother”. Dzięki swojej charyzmie i podejściu do życia została zapamiętana przez widzów. 21 listopada bieżącego roku w sieci pojawiła się tragiczna informacja, związana z odejściem uczestniczki. Karolina zmarła w wieku 35. lat. Doniesienia o śmierci spotkały się z masą smutku i kondolencji składanych w stronę najbliższych. Dopiero teraz wyszło na jaw, co było przyczyną śmierci tak młodej kobiety.

Big Brother, Monika Sewioło
26.10.2022 12:02 Była gwiazdą „Big Brothera”, po programie zniknęła. Monika Sewioło przeszła wielką metamorfozę, z całej ekipy zmieniła się najbardziej

Zdobyła popularność, jako piękność, a zarazem naczelna skandalistka z programu „Big Brother”. 20 lat temu kochało się w niej pół Polski, a w mediach aż huczało od plotek na jej temat. Monika Sewioło przeszła największą metamorfozę. Dziś wygląda jak kompletnie inna osoba. Monika Sewioło wystąpiła w 1. edycji programu „Big Brother” i na długo zapadła widzom w pamięć, a w mediach była znana pod wieloma przydomkami. Poznaliśmy ją, jako „Góralkę”, ekranową seksbombę, a przede wszystkim — osobę, która lubiła robić wokół siebie szum. Jak zmieniła się przez 21 lat?

Agnieszka Frykowska
14.10.2022 14:53 Agnieszka Frykowska wpadła w depresję, miała myśli samobójcze. Dziś funkcjonuje pod innym imieniem, jej życie zmieniło się o 180 stopni

Agnieszka Frykowska znana jako „Frytka” po niechlubnym udziale w „Big Brotherze” przeszła prawdziwe piekło. Wpadła w depresję, a nawet zmagała się z myślami samobójczymi. Po wszystkim porzuciła dawne życie i imię. Przed laty zasłynęła jako skandalistka, dziś jest nie do poznania. Widownia poznała ją, jako „Frytkę”. Agnieszka Frykowska zwojowała media jako uczestniczka 3. edycji „Big Brothera”, choć z pewnością nie był ro rodzaj sławy, którego pragnęła. Celebrytka szokowała na ekranie swoim słownictwem i zachowaniem, a jej los przypieczętowała niefortunna, erotyczna scena w jacuzzi. Dziś ma 45 lat i otwarcie mówi o tym, co przeszła. To z pewnością jedna z największych metamorfoz w historii polskiego show-biznesu.

Gulczas Big Brother
09.10.2022 19:39 Gulczas wystąpił w pierwszej edycji Big Brothera, dziś ma 54 lata. Kiedy mówi, gdzie pracuje, ludzie myślą, że to żart

Gulczas zdobył popularność dzięki udziale w legendarnej, 1. edycji programu „Big Brother”. Aż trudno uwierzyć, że uwielbiany przed laty gwiazdor ma już 54 lata. Zapytali, czym się obecnie zajmuje. Jego odpowiedź mogła zbić z tropu, ludzie myśleli, że to żart. Dokładnie 3 marca 2001 roku wyemitowano 1. odcinek programu „Big Brother”, a widzowie w całej Polsce jeszcze nie wiedzieli, że reality show odniesie tak wielki sukces. Losy grupy obcych ludzi, zamkniętych w jednym domu i starających się zdobyć sympatię publiczności z odcinka na odcinek budziły coraz większe zainteresowanie. W ten sposób pierwsze kroki na drodze sławy stawiała m.in. Alicja Walczak, Klaudiusz Ševković i Sebastian Florek, a także — Piotr Gulczyński, który w naszej pamięci zapisał się jako Gulczas.

Big Brother Alicja Walczak
20.06.2022 21:36 Wystąpiła w 1. edycji Big Brothera, pokazała się po ponad 20 latach. Jak teraz wygląda Alicja Walczak?

Alicja Walczak wystąpiła w 1. edycji kultowego reality show „Big Brother”. Polacy poznali ją, jako czarnowłosą piękność, a udział w programie przyniósł jej sporą popularność. Teraz, po ponad 20 latach znów zobaczyliśmy uczestniczkę. Zaskakujące, jak dziś wygląda. Rok 2001. Szczęśliwcy chwalą się telefonami z klapką, serca podbijają kolorowe breloczki zdobyte w czasopismach, rodzice ulegają prośbom i kupują swoim pociechom bilety na najnowsze części „Harry’ego Pottera”, a atmosferę podgrzewają nagrani na kasetę „Ich Troje”, Stachursky, Łzy, Brathanki i Kasia Kowalska. Właśnie wtedy w telewizji mogliśmy zobaczyć reality show, które podbiło serca młodszych i starszych – „Big Brother”. Nieco kontrowersyjny, lecz może właśnie przez to tak popularny. Jednych uczestników kochaliśmy, innych nienawidziliśmy, jednak prym w ekipie z pewnością wiedli „Gulczas”, Klaudiusz i Alicja Walczak.

Big Brother
23.04.2022 13:36 Wygrał 1. edycję „Big Brothera”, 18 lat później zginął kilkaset metrów od domu. Zagadkowa śmierć Janusza Dzięcioła

Na kultowym programie „Big Brother” wychowało się całe pokolenie widzów. Nie wszyscy jednak wiedzą, że losy wielu uczestników potoczyły się tragicznie. Janusz Dzięcioł zatriumfował w 1. edycji, a 18 lat później zginął tragicznie zaledwie kilkaset metrów od domu. Kiedy w 2001 roku na polskie ekrany zawitał kontrowersyjny program „Big Brother”, został dość entuzjastycznie przyjęty, zwłaszcza przez złaknionych telewizyjnej rozrywki młodych ludzi. Wypromował takie gwiazdy, jak Jola Rutowicz, Jarosław Jakimowicz, czy Marcin Najman. Nie jest jednak tajemnicą, że w medialnych kuluarach szepcze się o klątwie, jaka zawisła nad programem. Należy tu wspomnieć Józefa Warchoła, Annę Baranowską, Mariana Majewskiego czy Romana Szewczyka, którzy odeszli przedwcześnie z tego świata. Jednak najgłośniejsza śmierć miała miejsce w 2019 roku. Wówczas w tragicznych okolicznościach zginął Janusz Dzięcioł — poseł na sejm i zwycięzca 1. edycji popularnego reality show.

Big Brother
31.01.2022 09:45 Był gwiazdą „Big Brothera”. Zdumiewające, co dziś robi i jak wygląda Klaudiusz Ševković

Pamiętacie pierwszą edycję programu „Big Brother”? Choć jej emisja miała miejsce w 2001 roku, jej uczestnicy wciąż cieszą się w mediach dużą popularnością. Jedną z bardziej lubianych postaci był kucharz Klaudiusz Ševković. Co dziś robi i jak wygląda? Reality show stacji TVN był wielkim hitem. Średnia oglądalność 1. sezonu wyniosła 4,2 miliona widzów, a jego finał przyciągnął przed telewizory prawie 10 milinów osób. Co dziś robi jeden z najpopularniejszych uczestników pierwszego „Big Brothera”?

maja frykowska
28.12.2021 10:47 Znał ją każdy Polak. Niesłychane, jak potoczyły się losy Mai „Frytki” Frykowskiej z „Big Brothera”

Dziś figuruje jako Maja Frykowska, ale Polacy poznali ją pod imieniem Agnieszka. Popularna Frytka była główną bohaterką wielkiej afery obyczajowej związanej z jej występem w reality show Big Brother. Choć wydawało się, że już na dobre zostanie kontrowersyjną celebrytką, w pewnym momencie w jej życiu nastąpił przełom, który wszystko odwrócił. Dziś jest inną osobą.

Janusz Dzięcioł
24.12.2021 18:15 Zwycięzca „Big Brothera” zginął tuż przed świętami dwa lata temu. Janusz Dzięcioł miał 65 lat

6 grudnia 2021 roku minęły dwa lata od tragicznej śmierci Janusza Dzięcioła – byłego posła na Sejm RP, a także zwycięzcy pierwszej polskiej edycji programu „Big Brother”. Gwiazdor stacji TVN zginął w wypadku na przejeździe kolejowym. Jak doszło do dramatu?

Manuela Michalak
11.07.2021 17:41 Pamiętacie Manuelę z ,,Big Brothera”? Niesłychane, jak dzisiaj wygląda i czym się zajmuje

Gwiazda pierwszej edycji programu Big Brother dziś pracuje z daleka od blasku fleszy, ale jak wspomina, zawsze chciała być sławna. Czym zajmuje się Manuela Michalak? Manuela z programu Big Brother zagrała w dwóch filmach, a później zniknęła z show-biznesu. Czym zajmuje się dziś?

Gulczas
14.05.2021 21:42 Pamiętacie Gulczasa z „Big Brothera”? Ma 53 lata, ludzie na ulicy aż się zatrzymują, kiedy go widzą

Skórzana kurtka, szelmowski uśmieszek i błysk w oku. Najwięksi fani programu Big Brother z pewnością od razu wiedzą o kogo chodzi. Piotr Gulczyński dał się poznać widzom stacji TVN w pierwszej edycji słynnego reality show. Jak potoczyły się jego losy po programie? Mimo że od emisji Big Brothera minęło już ponad 20 lat to najwięksi fani programu wciąż pamiętają o Gulczasie. 53-letni bad boy w skórzanej kurtce wciąż zachwyca, a kobiety przy każdej okazji zawieszają na nim swoje spojrzenia.

Maciej Kossowski
11.04.2021 13:17 Nie żyje 38-letnia gwiazda brytyjskiego Big Brothera

Nie żyje uczestniczka brytyjskiej edycji programu „Big Brother”. Uruchomiono specjalną zbiórkę, aby zebrać pieniądze na leczenie celebrytki. Niestety nie udało jej się uratować. „Big Brother” jest jednym z tych formatów programu telewizyjnego, który podbił dosłownie cały świat. Widzowie wprost nie mogli oderwać wzroku od ekranów, kiedy śledzili losy swoich ulubionych uczestników. Natomiast dla osób biorących udział w programie była to szansa na rozpoczęcie swojej kariery w show-biznesie. Tak też było w przypadku Nikki Grahame, która wzięła udział w siódmej edycji brytyjskiego „Big Brothera”. Niestety niedawno w internecie pojawiła się informacja o śmierci 38-letniej celebrytki.

Big Brother
18.02.2021 15:03 Pamiętacie Klaudiusza z „Big Brothera”? Niesłychane, jak dzisiaj żyje ulubieniec widzów

Klaudiusz Ševković był ulubieńcem widzów programu „Big Brother”. Przez lata znany im był głównie jako wesołkowaty kucharz. Jak się okazuje, swojej późniejszej kariery nie związał ani z mediami, ani z gastronomią, ale radzi sobie nadzwyczaj dobrze. Jak wygląda życie Klaudiusza? Lata temu dał się poznać jako sympatyczny kucharz i choć nie wygrał programu, to na zawsze zaskarbił sobie sympatię widzów.

pomoc
13.01.2021 11:59 Dramat uczestniczki show. Błaga fanów o pomoc, zmaga się z poważną chorobą

Jedna z uczestniczek Big Brothera zmaga się z poważną chorobą. Natalia Dawidowska błaga fanów o pomoc w walce z rakiem piersi. Leczenie jest bardzo kosztowne, przez co kobieta popadła w kłopoty finansowe. Nie stać ją, aby opłacić wszystkie bieżące wydatki, dlatego poprosiła o wsparcie. — Jeśli jest tutaj ktoś, kto ma możliwość i chęć pomocy finansowej, będę ogromnie wdzięczna — napisała na Instagramie Natalia Dawidowska, dodając numer konta.

big brother
29.11.2020 16:00 Ogromny skandal, uczestnik „Big Brothera” żartował z gwałtów. Padły obrzydliwe słowa

Uczestnik drugiej edycji Big Brothera Wiktor Standnichenko popełnił niewybaczalny błąd. Pozwolił sobie na publiczne żartowanie z gwałtów, co natychmiast wywołało falę oburzenia. Mężczyzna został skrytykowany przez internautów, a całe zdarzenie będzie go kosztowało zerwanie kontraktów zawodowych. Wiktor Stadnichenko osiągnął sporą popularność w drugiej edycji Big Brothera. Widzowie z zainteresowaniem śledzili jego losy, ponieważ pozwalał sobie na poważny flirt z jedną ze współuczestniczek, mimo że miał dziewczynę. Jak widać, jego skłonność do skandalu nie osłabła.

big brother
29.11.2020 08:10 Pamiętacie Klaudiusza z ”Big Brothera”? Pokazał zdjęcie z dorosłym synem, fani zachwyceni

Big Brother okazał się jednym z największych hitów telewizyjnych, a jego uczestnicy, na dobre utkwili w pamięci widzów. Pierwsze polskie reality show przyniosło im ogromną popularność. Pamiętacie Klaudiusza, który w pierwszym sezonie programu zajął piąte miejsce? Mężczyzna pokazał zdjęcie z dorosłym synem, a fani nie szczędzą zachwytów. Klaudiusz Sevković, który wystąpił w pierwszej edycji programu Big Brother, podbił serca widzów i szybko stał się ich ulubieńcem. Choć późniejsze próby zaistnienia mężczyzny w telewizji nie przyniosły oczekiwanych skutków, Polacy nie zapomnieli o uśmiechniętym uczestniku. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad trzy tysiące osób, a kiedy pojawiło się na nim zdjęcie już dorosłego syna mężczyzny, fani nie mogli przestać się zachwycać.

Big Brother
03.11.2020 23:00 Pamiętacie Manuelę Michalak z „Big Brothera”? Jest nie do poznania, niewiarygodne, czym się teraz zajmuje

Big Brother: Manuela Michalak wystąpiła w pierwszej edycji programu. Pamiętacie ją? Wiemy, jak wygląda i czym się zajmuje dzisiaj, po prawie 20 latach od zakończenia tej serii. Jej wizerunek jest nie do poznania, przeszła ogromną metamorfozę. Manuela Michalak, jedna z uczestniczek programu Big Brother, zdradziła, czym się obecnie zajmuje. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, niewiarygodne jak bardzo się zmieniła.

Big brother
14.09.2020 12:37 Pamiętacie zwycięzcę „Big Brothera”? Janusz Dzięcioł zginął tragicznie, jego śmierć wstrząsnęła wszystkimi

Big Brother: zwycięzca pierwszej edycji programu zginął tragicznie w wypadku. Śmierć Janusza Dzięcioła wstrząsnęła ogromną częścią Polaków, wielu nadal nie może w to uwierzyć. Współuczestnicy będą pamiętać o nim jeszcze długo, był dla nich niezwykle uprzejmy.Janusz Dzięcioł był zwycięzcą pierwszej edycji programu TVN Big Brother, która była emitowana w 2001 roku. Niestety w grudniu 2019 roku zginął w tragicznym wypadku. Jego śmierć była porażająca. Pamiętacie go z tego popularnego show?

big brother
06.07.2020 11:27 Pamiętacie Alicję Walczak z „Big Brothera”? Niesamowite czym się dziś zajmuje, przeszła długą drogę

Big Brother to jeden z pierwszych w Polsce reality show, który szybko podbił serca Polaków. Program wzbudził wielkie kontrowersje, tak samo jak jego uczestnicy. Jedną z nich była Alicja Walczak, która po wyjściu z domu Wielkiego Brata przeżyła prawdziwy koszmar. Gwiazda ledwo uszła z życiem przez poważny wypadek, jednak cudem wyszła na prostą. Dziś ciężko ją rozpoznać!Pięćdziesięcioletnia Alicja Walczak to gwiazda pierwszej edycji popularnego i kontrowersyjnego reality show – Big Brother. Kobieta podzieliła się swoimi przeżyciam w rozmowie z Dobrym Tygodniem. Wówczas opowiedział m.in. o tym, że po występie w programie przeżyła prawdziwe piekło. Czym zajmuje się dziś?

big brother
16.03.2020 19:03 Big Brother: uczestnicy trwającego programu nie wiedzą o epidemii. Produkcja nie zamierza ich informować

Producenci programu Big Brother uznali, że nie ma potrzeby, by uczestnicy byli informowani o tym co dzieje się poza murami domu. Osoby decydujące potwierdziły, że nie zmienią zdania w tej kwestii, chyba że osoba bliska któregoś z uczestników znalazłaby się w kręgu zarażonych. Uczestnicy Big Brother nieświadomi rozprzestrzeniającej się pandemii6 lutego, czyli w dzień kiedy członkowie programu opuścili swoje rodzinne domy, w Niemczech było zaledwie kilka przypadków zarażenia koronawirusem. Od tamtej pory sytuacja zmieniła się diametralnie. Na początku lutego życie na terenie Niemiec toczyło się normalnym trybem i nic nie wskazywało na żadne zmiany w tej kwestii. Uczestnicy programu Big Brother nadal żyją w przeświadczeniu, że nic się nie zmieniło. Big Brother: uczestnicy trwającego w Niemczech telewizyjnego show trwają w błogiej nieświadomości w związku z epidemią koronawirusa. Uczestnicy odkąd weszli w mury domu Wielkiego Brata, nie wiedzą też, jak sytuacja rozwija się i ile jest osób zakażonych. Nikt nie planuje udzielać im tych informacji. Ujawniono do kiedy ma trwać epidemia. Rządowy raport zdradza niepokojące szczegóły Rośnie tempo zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach Malutka dziewczynka zarażona koronowirusem, jest najmłodszą ofiarą w Polsce. Strasznie smutne doniesienia Stacja emitująca odcinki Big Brother – Sat 1 potwierdziła, że nowi uczestnicy programu nie mają pojęcia o tym co dzieje się na świecie. Dostęp do informacji został urwany w momencie kiedy weszli do programu, czyli 6 lutego, jak informuje portal sueddeutsche.de.

big brother
06.12.2019 11:58 Nie żyje Janusz Dzięcioł. Tragiczny wypadek zwycięzcy programu „Big Brother”

Big Brother: Janusz Dzięcioł, zwycięzca pierwszej edycji znanego telewizyjnego show zmarł w wypadku samochodowym na przejeździe kolejnym. Jego samochód osobowy zderzył się z pociągiem. Szczegóły tragicznego wypadku wywołują dreszcze na całym ciele. Do tragedii doszło 6 grudnia około godziny 8:35 w Białym Borze pod Grudziądzem. Śmiertelny wypadek wydarzył się na przejeździe bez szablonów. Na miejscu zginął szefem straży miejskiej w Świeciu nad Wisłą, uczestnik programu Big Brother oraz poseł na Sejm VI i VII kadencji.

16.09.2019 15:47 Wpadka Filipa Chajzera. Zażartował sobie z czarnoskórego gościa DDTVN

Wpadka Filipa Chajzera w Dzień Dobry TVN. Do niedawna dziennikarz zajmował się przeprowadzaniem sąd ulicznych dla śniadaniówki, jednak po odejściu Magdy Mołek i Marcina Mellera awansował na gospodarza show. Znany ze swojego specyficznego poczucia humoru prezenter zaliczył niemałą wpadkę w rozmowie z czarnoskórym gościem. Wpadka na wizji to coś, co internauci uwielbiają najbardziej, a taką ostatnio zaliczył Filip Chajzer. Prezenter od niedawna u boku Małgorzaty Ohme prowadzi poranny cykl Dzień Dobry TVN. Tym razem zażartował z czarnoskórego koszykarza, który był gościem śniadaniówki. Wszyło nieco niezręcznie.

Big Brother
14.09.2019 16:23 Prowadzący „Big Brothera” wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak. Wzruszający gest gwiazd

Big Brother: prowadzący program wspierają pogrążoną w żałobie Agnieszkę Woźniak-Starak. Podczas pierwszego odcinka na żywo, cała trójka zebrała się na solidarny i wzruszający gest wobec swojej koleżanki. Co takiego zrobili? Już wczoraj mogliśmy oglądać nową odsłonę programu Big Brother. Powracające po wakacyjnej przerwie reality-show zgromadziło sporą widownię, a to za sprawą występu Edyty Górniak i ciekawości związanej z nowymi uczestnikami. Zabrakło niestety Agnieszki Woźniak-Starak, która prowadziła poprzednią edycję. Podczas pierwszego odcinka na żywo prowadzący program pokazali swoje wsparcie dla byłej prowadzącej. To subtelny i wzruszający gest.

TVN
03.09.2019 17:13 Gabi Drzewiecka skomentowała pracę Agnieszki Woźniak-Starak. Nowa prowadząca „Big Brothera” chwali poprzedniczkę

TVN: Gabi Drzewiecka będzie nową prowadzącą Big Brothera. 18 sierpnia Agnieszka Woźniak-Starak straciła swojego ukochanego męża, który zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Wiadome było, że nieprędko wróci do pracy w telewizji. Wczoraj Gabi Drzewiecka oficjalnie potwierdziła pojawiające się ostatnimi czasy plotki, że to właśnie ona zastąpi Agnieszkę. Już jesienią rusza kolejna edycja programu Big Brother na TVN 7. Poprzednią edycję prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak, jednak w obliczu ostatnich wydarzeń z życia prezenterki nie ma się czemu dziwić, że nieprędko wróci do pracy. Gabi Drzewiecka oficjalnie poinformowała, że ona zastąpi Agnieszkę w najbliższym sezonie. Kim jest nowa prowadząca?

Agnieszka Woźniak-Starak
01.09.2019 15:29 Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi „Big Brothera”. Zastąpi ją młodsza koleżanka

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi kolejnej edycji Big Brothera. O jej decyzji poinformował w Dzień Dobry TVN dyrektor programowy stacji Edward Miszczak. Agnieszkę zastąpi młodsza, ale doświadczona koleżanka. Big Brother po 11 latach powrócił do telewizji i cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Odcinki eliminacyjne prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Zarówno władze stacji, jak i fani programu liczyli na to, że gwiazda poprowadzi także kolejny sezon. Tragiczny wypadek jej męża sprawił, że udział Agnieszki w jesiennej edycji stanął pod znakiem zapytania. Dziś poznaliśmy jej ostateczną decyzję.

Big Brother
31.08.2019 18:22 Prowadzący „Big Brother” wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak: „Wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech”

Big Brother: prowadzący program wspiera swoją koleżankę z pracy w czułym wpisie na Instagramie. Agnieszka Woźniak-Starak prowadziła słynne reality-show wraz z Bartkiem Jędrzejakiem, który uczcił pamięć jej zmarłego męża w specjalnym poście. – Wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech – czytamy. Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całym show-biznesem. W Internecie pojawiło się bardzo dużo pożegnalnych wpisów, w których gwiazdy uczciły pamięć po zmarłym producencie. Tym razem Bartek Jędrzejak, który prowadził wraz z Agnieszką Woźniak-Starak zamieścił czuły wpis.

  • 1
  • 2