Lelum.pl > Blond

Blond

Blond
28.02.2021 14:52 Coconut blonde to modny odcień blondu. Jest idealny dla fanek chłodnych tonów

Coraz więcej kobiet wybiera się do fryzjera, by sprawić sobie najmodniejszy obecnie odcień koloru blond. Mowa tutaj dokładnie o Coconut blonde, a jeszcze inaczej Toasted Coconut Hair, który stał się prawdziwym hitem roku 2021. Będzie pasować kobietom preferującym chłodny ton koloru oraz tym o jasnej karnacji. Kokosowy blond, to coraz częściej spotykana stylizacja kobiet na polskich ulicach i nie tylko. W połączeniu z odpowiednim ubiorem wygląda czarująco. Kolor ten zyskuje w mediach społecznościowych coraz większą rzeszę fanek.

gogglebox
20.02.2021 20:02 Ewa Mrozowska z ,,Gogglebox” odświeżyła fryzurę. Na jej głowie pojawił się najmodniejszy odcień blondu

Ewa Mrozowska z programu Gogglebox. Przed telewizorem zmieniła kolor włosów. Na jej głowie pojawił się najmodniejszy odcień blondu, a efektami lekkiej metamorfozy podzieliła się z fanami na Instagramie. Zapytała ich również o opinię. Jej koleżanka z ekipy TTV Sylwia Bomba odpowiedziała po mistrzowsku, z dystansem i humorem. Podzielacie jej zdanie? Duet Sylwii i Ewy z Gogglebox jest bardzo dobrze znany widzom TTV. Obie gwiazdy mają świetnie poczucie humoru, którym zarażają innych. W rzeczywistości również są przyjaciółkami i na co dzień z pewnością się wspierają oraz nie szczędzą sobie szczerości. Tak było i tym razem.

dance dance dance
10.02.2021 21:01 Ewa Farna w blondzie, wygląda zachwycająco. Niesamowite, jak odmienił ją nowy kolor włosów

Od momentu zabłyśnięcia na polskiej scenie muzycznej Ewa Farna wyróżniała się przede wszystkim swoimi charakterystycznymi ciemnymi włosami. Tymczasem gwiazda postanowiła nieco zaskoczyć swoich fanów. Na InstaStories stylisty fryzur Łukasza Urbańskiego pojawiło się zdjęcie piosenkarki w platynowych blond włosach. I chociaż jest to zasługa programu komputerowego, to wygląda wprost niesamowicie. Ewa Farna w blond włosach, to dla wielu osób nieśmieszny żart. Jednak okazuje się, że sama gwiazda wcale nie wyklucza takiego przebiegu zdarzeń. Aż 60 proc. ludzi zagłosowało, że widziałoby gwiazdę w takim kolorze na stałe.