Lelum.pl > Choroba Hashimoto

Choroba Hashimoto

Monika Miller
27.11.2021 13:37 Lekarze nie potrafili jej pomóc. Smutne wieści o wnuczce Millera, jest chora na Hashimoto

Monika Miller dopiero po kilku latach dowiedziała się, że choruje na Hashimoto, czyli autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. Niestety, przez długi czas nikt nie potrafił rozpoznać, co jej jest. Monika Miller przez długi czas nie wiedziała, co jej dolega. Problemy gwiazdy zaczęły się wraz z jej udziałem w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie, zamiast chudnąć w wyniku intensywnych treningów, zaczęła tyć. Wnuczka Leszka Millera przez długi czas nie mogła znaleźć pomocy u lekarzy.

Małgorzata Kożuchowska
30.01.2021 16:15 Małgorzata Kożuchowska jest nieuleczalnie chora. Ujawniła, jak naprawdę wygląda jej codzienność „Od lat zmagam się z chorobą”

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie. Aktorka w swoim felietonie dla magazynu Forbes przyznała, że od lat zmaga się z nieuleczalną chorobą Hashimoto – Od lat zmagam się z chorobą Hashimoto, biorę leki, muszę bardzo uważać na to, co jem – napisała artystka. Zdradziła także, jak zmieniło się jej życie po narodzinach syna Jasia w 2014 roku. Z tego artykułu dowiesz się Jak przejawiała się choroba u Małgorzaty Korzuchowskiej W jaki sposób choroba wpłynęła na macierzyństwo Małgorzaty Korzuchowskiej Czym jest choroba Hashimoto Małgorzata Kożuchowska przyznała, że choroba bardzo ciężko wpłynęła na jej codzienność. Przed rozpoczęciem leczenia bardzo utrudniała funkcjonowanie aktorce. Przez długi czas artystka nie ujawniała swojej choroby, jednak uznała, że nadszedł na to odpowiedni moment.

Edyta Pazura
28.12.2020 11:16 Choroba zaatakowała twarz żony Czarka Pazury. Edyta pokazała, co kryła pod makijażem

Edyta Pazura dodała zdjęcie, na którym pokazała swoje liczne przebarwienia na twarzy. Są one spowodowane chorobą, jak zdradziła żona aktora od 18 lat zmaga się z Hashimoto. Pomimo tego, kobieta zaakceptowała swój wygląd. Edyta Pazura aktywnie udziela się w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie możemy zobaczyć, że zawsze jest szczęśliwa i pełna energii. Aż trudno uwierzyć, że na co dzień zmaga się z poważną chorobą.

Top model
28.04.2019 16:17 Z kim jest Joanna Krupa? Gwiazda ma partnera, który wielu wprawi w osłupienie

Z kim jest Joanna Krupa? Piękna modelka do niedawna nie miała szczęścia w miłości. W dodatku okazało się, że cierpi na poważną dolegliwość, przez którą musiała odłożyć swoje marzenia o posiadaniu potomstwa w czasie. Dziś przynajmniej może liczyć na wsparcie bliskiej osoby. Chora gwiazda ma partnera, który wielu wprawi w osłupienie! Joanna Krupa należy do nielicznych polskich gwiazd, którym udało się zrealizować prawdziwy american dream. Jest rozpoznawalna i uwielbiana zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i ojczyźnie, ma bajecznie wysokie zarobki, a mężczyźni zabijają się o jej uśmiech. Do niedawna wydawało się, że życie gwiazdy to pasmo sukcesów. Niestety, później przyszło bolesne rozstanie z mężem, a niedawno okazało się, że modelka poważnie choruje. Dolegliwość może nawet pogrzebać marzenia Krupy o macierzyństwie. Na szczęście ma już u boku bliską osobę, gotową wspierać drugą połówkę w każdym momencie. Z kim jest Joanna Krupa? Będziecie zaskoczeni!

Joanna Krupa: choroba gwiazdy jest nieuleczalna. Dlatego nie może mieć dziecka?
30.01.2019 16:43 Choroba Joanny Krupy jest nieuleczalna. Dlatego nie może mieć dziecka?

Joanna Krupa: choroba nie pozwala jej w pełni cieszyć się życiem. Piękna modelka wyjawiła prawdę na temat swojego stanu zdrowia. Dolegliwość, na którą cierpi, znacznie utrudnia Joannie Krupie funkcjonowanie. Dlatego nie może mieć dziecka? Piękna, sławna, bogata i zakochana – Joanna Krupa wiedzie życie, o jakim wielu może tylko pomarzyć. Nigdy nie ukrywała, że jej pragnieniem jest zostać matką. Niestety, najwyraźniej nie spełni się ono zbyt prędko. Powód? Na co cierpi Joanna Krupa? Choroba, której nie da się wyleczyć, utrudnia modelce codzienne funkcjonowanie. Niedawno opowiedziała w Dzień Dobry TVN o problemach, z jakimi codziennie się zmaga. To może spotkać każdą z nas!