Lelum.pl > Ciąża Poród

Ciąża Poród

YouTube/ Rafał Maślak
12.02.2021 12:40 Czy mężczyzna wytrzymałby poród? Rafał Maślak postanowił sprawdzić

Rafał Maślak wybrał się do Specjalistycznego Centrum Rehabilitacji, aby za pomocą specjalnej aparatury, sprawdzić jaki ból odczuwa kobieta podczas porodu. ,,To nie było nic fajnego. Drogie kobiety naprawdę pełen szacunek”. Rafał Maślak to były Mister Polski. 29 marca 2019 roku wraz ze swoją żoną Kamilą Nicpoń przywitali na świecie dziecko. Chłopiec ma na imię Maksymilian. W tym czasie Rafał założył również kanał na YouTube „Maksymalny tata”. Pokazuje tam ważne momenty z życia dziecka, a także porusza tematy związane z ciążą i wychowywaniem dzieci.

wideo
27.12.2020 21:10 Nagranie z windy mrozi krew w żyłach. Szpital nie chciał przyjąć kobiety, jak tylko weszła do środka, zaczęło się najgorsze

Szpital dwukrotnie nie przyjął na swój oddział ciężarnej kobiety, pomimo tego, że ta miała już bóle porodowe, przekazuje portal webniusy.com. Personel uznał, że to nie jest jeszcze pora na rodzenie i odesłali ją do domu. Kiedy 26-latka weszła do windy, rozpoczął się poród, który został odebrany przez narzeczonego kobiety. Po chwili mama trzymała swoje dziecko w ramionach. Wszystko zarejestrowała jedna z kamer, a nagranie udostępniono w sieci. Żadna kobieta z pewnością nie marzy o tym, aby jej dziecko przyszło na świat w windzie. Ta kobieta nie miała jednak wyboru, wszystko zostało nagrane, a wideo trafiło do sieci.