Lelum.pl > Córka Eleni

Córka Eleni

Eleni
01.08.2019 12:02 Eleni po 25 latach zwróciła się do mordercy swojej córki. Jej słowa wywołały wielkie poruszenie

Eleni jest znana w całym kraju nie tylko z powodu swojej twórczości artystycznej, lecz także tragicznej przeszłości. Piosenkarka dwadzieścia pięć lat temu straciła jedyne dziecko — kilkunastoletnia Afrodyta została zamordowana przez byłego chłopaka. Gwiazda zdecydowała się zwrócić do mężczyzny, który odebrał jej córkę. O czym rozmawiali? Jej słowa wywołały wielkie poruszenie. Tą sprawą żyły media w całym kraju. Pewnego dnia 1994 roku Eleni, znana w całym kraju wokalistka, zgłosiła zaginięcie swojej siedemnastoletniej córki. Niestety, szybko okazało się, że chodzi o coś znacznie poważniejszego, niż zwykła ucieczka z domu czy spóźnienie. Zaczęło się od telefonów z żądaniem okupu, a skończyło na odnalezieniu ciała i rozpoczęciu dochodzenia w sprawie morderstwa. Szybko okazało się, że sprawcą strasznego czynu jest były partner dziewczyny, Piotr G. Mężczyzna trafił do więzienia — czy nadal przebywa za kratami? Wokalistka zdecydowała się porozmawiać z mężczyzną, który pozbawił życia jej jedyne dziecko. To, co mu powiedziała, zszokowało Polaków.

18.05.2019 16:09 Córka Eleni została brutalnie zamordowana. O tej tragedii mówiła cała Polska

Eleni: córka piosenkarki została brutalnie zamordowana. Ta tragiczna wiadomość wstrząsnęła całą Polską. Gwiazda do dzisiaj nie potrafi pogodzić się z olbrzymią stratą. Co takiego się wydarzyło? Jak doszło do tragedii? Eleni, piosenkarka greckiego pochodzenia, była niezwykle popularna w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. To za jej sprawą do Polski zawitały greckie hity. Chociaż z ust Eleni nie schodzi uśmiech, to niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że słynna piosenkarka przeżyła osobistą tragedię. Córka Eleni została zamordowana w wieku siedemnastu lat.

Eleni: mąż
31.01.2019 17:10 Eleni wraz z mężem przeżyła przed laty ogromną tragedię. Zamordowano im dziecko

Eleni: mąż piosenkarki pozostaje jej wielką miłością od ponad czterdziestu lat. Wspólnie przeżyli niewobrażalną tragedię jaką było zamordowanie ich córki, Afodyty. Kim jest Fotis Tzokas? To była miłość, jaka zdarza się raz na milion. Eleni i jej mąż poznali się, gdy przyszła gwiazda była jeszcze nastolatką. Chociaż w tak młodym wieku nie zawsze wybieramy odpowiednią osobę, im się udało. Są razem ponad czterdzieści lat. Wspólnie żyją i koncertują, a ich uczucia nie zniszczyła nawet przerażająca rodzinna tragedia. Kim jest mąż Eleni? Ma spory udział w sukcesie greckiej piosenkarki!