Lelum.pl > Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz
22.12.2022 12:39 Czesław Michniewicz nie będzie dalej selekcjonerem reprezentacji Polski. PZPN poinformował

Właśnie przekazano nieoczekiwane informacje. Czesław Michniewicz nie będzie dłużej selekcjonerem reprezentacji Polski. PZPN przekazał za pośrednictwem Twittera informację. Czesław Michniewicz pojechał razem z naszą reprezentacją na minione Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Po występnie Biało-Czerwonych wiele osób zastanawiało się, jaka będzie przyszłość trenera. Teraz Polski Związek Piłki Nożnej opublikował swoje oficjalne stanowisko.

Czesław Michniewicz żona
08.12.2022 10:46 Dlaczego Czesław Michniewicz ukrywa żonę przed światem? Grażynę Rzewuską poznał jeszcze w szkole średniej

Czesław Michniewicz i Grażyna Rzewuska poznali się jeszcze w latach szkolnych, jednak połączyła ich wyjątkowa więź. Żona trenera jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci związanych z polskim futbolem. Selekcjoner narodowej kadry ukrywa żonę przed światem? Ich małżeństwo rzeczywiście spowija tajemnica. Grażynę Rzewuską można nazwać jedną z „WAGs”, choć na jej temat wiadomo bardzo niewiele. Ze szczątkowych informacji wyłania się jednak niezwykły rodzinny obraz.

Czesław Michniewicz
06.04.2022 20:32 Nie żyje tata Czesława Michniewicza. Płyną kondolencje z całej Polski

Niestety ze świata piłki nożnej docierają do nas bardzo smutne informacje. W żałobie pogrążył się dziś selekcjoner reprezentacji Polski, Czesław Michniewicz. Zmarł bowiem jego tata. Informacja ta została podana do wiadomości publicznej dzisiejszego popołudnia. Pokrzyżowała poważne plany trenera.

Czesław Michniewicz
30.03.2022 11:33 Kim jest żona Czesława Michniewicza? Trener reprezentacji Polski poznał ją w nietypowych okolicznościach

Od wczoraj Czesław Michniewicz jest jednym z najbardziej zachwalanych Polaków, bo zagwarantował naszej piłkarskiej reprezentacji awans na mistrzostwa świata. A kim jest jego żona? O małżonce selekcjonera polskiej kadry niewiele wiadomo. Wiemy natomiast, że poznali się w dosyć ciekawych okolicznościach.