Lelum.pl > Danuta Holecka

Danuta Holecka

Media huczą o odejściu Danuty Holeckiej z TVP
02.12.2023 17:11 Media huczą o odejściu Danuty Holeckiej z TVP. Niesamowite, co chcą zgotować jej z tej okazji widzowie

Odejście Danuty Holeckiej z Telewizji Polskiej wywołało niemałe zamieszanie w mediach. Teraz widzowie postanowili “uczcić” ostatnie wydanie “Wiadomości” z udziałem dotychczasowej głównej prowadzącej. Niesamowite, co zorganizowali internauci.

Danuta Holecka pod falą krytyki
01.12.2023 22:29 „Jest propagandzistką!” Danuta Holecka pod falą krytyki. To najgłośniejsze odejście od lat?

Danuta Holecka spotyka się ostatnio z masą krytyki pod swoim adresem. Dziennikarka TVP największa popularność zyskała dzięki prowadzeniu kultowego programu informacyjnego “Wiadomości”. Teraz głos na temat jej przyszłości zabrała Karolina Korwin-Piotrowska. Gwiazda nie przebierała w słowach!

Danuta Holecka, pieniądze
30.11.2023 20:26 Zbijała fortunę w TVP. Tyle zarabiała Danuta Holecka, ilość zer może zaskoczyć

Danuta Holeca jest szefową, a zarazem twarzą “Wiadomości” TVP. Dziennikarka pracuje dla publicznego nadawcy już od 3 dekad. Ile w tym czasie zarobiła? Właśnie wyszło na jaw, ile wynosiły jej zarobki. Przeciętny zjadacz chleba może tylko pomarzyć o takiej sumie.

Danuta Holecka
20.11.2023 19:35 TAK ją potraktowali. TVP oficjalnie o Danucie Holeckiej. Wieści o jej przyszłości obiegają Polskę

Od zakończenia wyborów parlamentarnych jednym z głównych tematów dotyczących działalności nowego rządu mają być ogromne, hucznie zapowiadane zmiany w TVP. Chodzi oczywiście głównie o dział informacyjny, którego szefową od paru lat jest Danuta Holecka. Czy dziennikarka może się już pakować?

Danuta Holecka
16.11.2023 16:12 Pilne informacje ws. zwolnienia Danuty Holeckiej z TVP! Jest oficjalny komunikat

Nazwiska pracowników TVP kojarzy większość ludzi w Polsce. W związku ze zmianami, jakie mają nastąpić dzięki rządowi utworzonemu przez nową koalicję, niewykluczone, że wielu z nich straci pracę. Czy wśród tych osób znajdzie się Danuta Holecka?

Aleksandra Kwaśniewska, Danuta Holecka
17.10.2023 12:05 "Będą czystki". Aleksandra Kwaśniewska ostro o TVP, Danucie Holeckiej pójdzie w pięty? Zaczyna się robić gorąco

Po ogłoszeniu oficjalnych wyników wyborów parlamentarnych 2023 już z całą pewnością można stwierdzić, że wygrała w nich opozycja. Zjednoczone rządy Koalicji Obywatelskiej, Trzeciej Drogi i Lewicy to coś, na co z niecierpliwością oczekiwało wielu Polaków. Aleksandra Kwaśniewska właśnie zdradziła, co myśli o zmianach, które zaszły na scenie politycznej w naszym kraju. Nie gryzła się w język! To, co powiedziała o TVP i Danucie Holeckiej, jest zaskaujące.

Danuta Holecka
29.01.2023 15:04 Danuta Holecka zwróciła się do Jurka Owsiaka. Sprzęt WOŚP uratował jej synka, szef TVP musi znieść jej słowa

Danuta Holecka nie szczędziła podziękowań w kierunku Jurka Owsiaka — także tych osobistych. Sprzęt sfinansowany przez WOŚP uratował życie jej synka. Słowa prezenterki TVP robią dziś ogromną furorę w sieci. Po raz kolejny okazało się, że Internet nie zapomina. Od 2015 roku nie było chyba finału WOŚP bez medialnej wojny pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami akcji zbierania funduszy na sprzęt medyczny. Nie jest tajemnicą, że wśród tych drugich znajduje się głównie partia rządząca wraz z Telewizją Polską. A przecież jeszcze nie tak dawno na TVP2 mogliśmy śledzić kultowe „światełko do nieba”.

Danuta Holecka
20.01.2023 11:54 Holecka zarabia kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, na co dzień żyje w bajkowej posiadłości. Dla wielu to marzenie

Mimo, iż jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek, mało kto wie, jak wygląda jej życie poza kamerą. 55-letnia Danuta Holecka żyje jak w bajce, zarobki na poziomie kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie i zachwycająca willa w pięknej dzielnicy Warszawy. Mimo, iż wielokrotnie musiała odpierać ataki i hejt, nie ulega wątpliwości, że najbardziej rozpoznawalna prezenterka TVP osiągnęła w życiu sukces. W latach 90. wyszła za biznesmena Krzysztofa Dunina-Holeckiego, odchowała dwójkę bliźniąt — Juliana i Stefana, zarabia godną pozazdroszczenia sumę, a do tego mieszka jak królowa.

Marta Kielczyk wiadomości
23.09.2022 18:09 Kim jest piękna Marta Kielczyk z TVP? Właśnie została gwiazdą „Wiadomości”. Co z Holecką?

Internauci zwrócili uwagę na nową piękność z serwisu informacyjnego TVP „Wiadomości”. Marta Kielczyk oficjalnie dołączy do grona prowadzących i zadebiutuje na ekranie 1 października tego roku. Czy jest szansa, że zastąpi największą gwiazdę programu — Danutę Holecką? Wygląda na to, że główna twarz programu „Wiadomości” może mieć poważną konkurencję. Do obsady informacyjnego show TVP dołącza nowa dziennikarka, która już teraz wzbudziła żywe zainteresowanie mediów w Polsce. Kim jest?

Danuta Holecka
21.09.2022 09:22 Danuta Holecka zadziwiła ubiorem podczas relacji z pogrzebu królowej. Chciała wyglądać jak Kate lub Markle?

Danuta Holecka jest obecnie szefową głównego programu informacyjnego TVP „Wiadomości”. Wczoraj jednak dziennikarka nie popisała się taktem, choć intencje miała z pewnością jak najlepsze. Prezenterka relacjonowała 19 września wydarzenia, towarzyszące ceremonii pogrzebowej królowej Elżbiety II. Holecka próbowała dopasować się do obowiązującej na pogrzebie etykiety, jednak jej stylizacja nie należała do idealnych.

Danuta Holecka
24.06.2022 00:22 Ekspert przeanalizował zachowanie Danuty Holeckiej. Wytknął ulubienicy Kurskiego jedną rzecz

Danuta Holecka przez niemal 30 lat pracowała w Telewizji Polskiej, by dojść do stanowiska szefa Wiadomości. Dziś jest jedną z najbardziej charakterystycznych dziennikarek w kraju. Jej zachowanie ocenił ekspert od mowy ciała. „Wirtualna Polska” poprosiła specjalistę od tej tematyki, Maurycego Seweryna, by przyjrzał się mimice i gestom Holeckiej. Ten skrupulatnie przeanalizował jej zachowanie i wysnuł dość brutalnej dla dziennikarki wnioski. Szczególnie zwrócił uwagę na jedną kwestię.

Danuta Holecka
18.06.2022 18:08 „Muszę pani coś wytknąć”. Na wizji pomiędzy Steczkowską a Danutą Holecką doszło do wymiany zdań o synu artystki

Justyna Steczkowska pojawiła się na 59. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Przed rozpoczęciem występów Danuta Holecka przeprowadziła z nią krótki wywiad dla widzów. W trakcie niego poruszyła temat syna wokalistki. Syn Justyny Steczkowskiej, 21-letni Leon Myszkowski zaczął tworzyć własną muzykę. O utwory młodzieńca dopytała się Danuta Holecka.

Danuta Holecka
31.05.2022 16:21 Zapadła decyzja ws. dalszej kariery Danuty Holeckiej. Czy musi pożegnać się z TVP?

Czy Danuta Holecka ma powody do zmartwień? Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji składała liczne skargi na brak bezstronności i rzetelności przekazu w TVP. Kilkoro członków Rady Programowej TVP opracowało uchwałę, umożliwiającą zdymisjonowanie jej ze stanowiska. Przewodniczący KRRiT Witold Kołodziejski ogłosił w maju, że niektóre materiały „Wiadomości” nie stosują się do „bezstronnej informacji w rozumieniu art. 21 ustawy […], do którego realizacji TVP SA jest zobowiązana”.

danuta holecka: syn
04.05.2022 10:47 Danuta Holecka w blond włosach. Przeszła uderzającą metamorfozę

Danuta Holecka od lat kojarzona była jako brunetka o delikatnej grzywce. Widzowie oglądali ją w takim wydaniu codziennie, więc przyzwyczaili się i w ogóle nie brali pod uwagę tego, że dziennikarka zdecyduje się kiedyś na zmianę. Ta postanowiła jednak trochę poeksperymentować z włosami. W efekcie zaprezentowała się telewidzom w ostatnim serwisie informacyjnym w zupełnie nowej odsłonie.

Danuta Holecka
24.04.2022 15:13 Widzowie TVP przecierali oczy. Piorunująca stylizacja Danuty Holeckiej

Znana z częstego akcentowania swoich patriotycznych poglądów Danuta Holecka znów zaskoczyła widzów swoją stylizacją. Ostatnio prezenterka TVP prowadziła wiadomości, a oczy wszystkich skierowane były na jej dekolt. Nie tak dawno temu Danuta Holecka na jakiś czas zniknęła z wizji. Zaniepokojonym widzom wyjaśniła, że potrzebowała urlopu. Zdaje się, że wypoczynek w jakiś tajemniczy sposób odmienił szefową serwisu informacyjnego, bo niedługo potem prezenterka zadziwiła wszystkich swoją metamorfozą. Do tej pory jej znakiem rozpoznawczym były idealnie ułożone, lśniące, ciemne włosy i eleganckie, proste stylizacje. Nieoczekiwanie prezenterka postanowiła przeprowadzić serię eksperymentów — zarówno fryzjerskich, jak i modowych. Kolejne stylizacje gwiazdy TVP są coraz odważniejsze, jednak ostatnia sprawiła, że widzowie przecierali oczy ze zdumienia.

Danuta Holecka
17.03.2022 16:47 Danuta Holecka zaliczyła spektakularną metamorfozę. Pozazdrościła koloru i cięcia Monice Olejnik?

Danuta Holecka jest obecnie szefową „Wiadomości” Telewizji Polskiej. Dziennikarka TVP przez lata była kojarzona z jednym rodzajem fryzury. Tym razem zaskoczyła widzów gwałtowną metamorfozą. Holecka jeszcze do niedawna miała niemal identyczną fryzurę: była brunetką, z przedziałkiem nieco z boku głowy. I choć czasem zmieniała styl ubioru, jej wygląd był niczym mundur. Co wydarzyło się teraz?

Danuta Holecka
03.02.2022 14:11 O czym mówiła Danuta Holecka w ostatnich „Wiadomościach” TVP? Padły trzy komunikaty o Donaldzie Tusku

Wczorajsze wydanie Wiadomości opiewało w najświeższe zdarzenia z kraju i ze świata. Prowadząca, Danuta Holecka, przedstawiła trzykrotnie postać Donalda Tuska w ciemnych barwach. Codzienna emisja Wiadomości powinna zapewniać widzom Telewizji Polskiej rzetelne i bieżące informacje z naszego kraju i zza granicy. Za przedstawienie wszystkich wydarzeń odpowiada prowadząca program, Danuta Holecka. Wczorajsze wydanie odbywało się pod znakiem lidera PO, Donalda Tuska. Prowadząca, Danuta Holecka, w trzech przypadkach postanowiła podzielić się z telewidzami poczynaniami polityka. Nie zabrakło także montażu negatywnych wypowiedzi mężczyzny na temat obecnie rządzącej partii.

Danuta Holecka
30.01.2022 21:22 Danuta Holecka nie milczała o Owsiaku. Sprzęt WOŚP pomógł jej synkowi, Jacek Kurski musi pogodzić się z jej słowami

Od kilku lat Telewizja Polska milczy na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy lub krytykuje Jerzego Owsiaka i wymazuje czerwone serduszka ze swoich materiałów. Jednak Danuta Holecka ma wobec WOŚP spory dług wdzięczności. Kiedyś mówiła o tym na wizji w TVP. WOŚP działa od 1993 roku. Jeszcze do niedawna finały Orkiestry były transmitowane przez TVP. Przy okazji jednego z nich Holecka rozmawiała z Owsiakiem w TVP Info, dziękując mu osobiście za to, co robi.

Danuta Holecka
25.01.2022 21:38 Kim jest tajemniczy mąż Danuty Holeckiej? Zarabia wielkie pieniądze w nietypowy sposób

Danuta Holecka to nie tylko kontrowersyjna szefowa „Wiadomości” TVP. To także oddana matka i żona. Rzadko udziela wywiadów, więc o jej prywatnym życiu wiadomo niewiele. Wydało się jednak, na czym zarabia mąż dziennikarki. Holecka i jej mąż Krzysztof wzięli ślub w 1993 roku. W tym samym czasie dziennikarka dostała pracę w TVP, po wygraniu konkursu na prezentera. Jej kariera szybko zaczęła nabierać tempa. A czym zajmuje się mąż Danuty Holeckiej?

Danuta Holecka
23.01.2022 09:30 Danuta Holecka ma nową fryzurę. Niezwykła metamorfoza

Danuta Holecka to najważniejsza dziennikarka Telewizji Polskiej. Jest nie tylko prezenterką, ale i szefową redakcji „Wiadomości”. Nic dziwnego, że media często zwracają na nią uwagę. Tym razem przyciągnęła wzrok widzów zaskakującą metamorfozą. Działalność Holeckiej często jest krytykowana za stronniczość przekazywanych informacji w głównym programie informacyjnym TVP. Tym razem zwróciła jednak uwagę nie tym, co mówiła, ale jak wyglądała na wizji.

danuta holecka
10.01.2022 09:49 Porażka Danuty Holeckiej. Monika Olejnik triumfuje

Danuta Holecka i Monika Olejnik to jedne z najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju. Tabloid „Super Express” postanowił zapytać swoich czytelników, która z pań jest prawdziwą królową telewizji. „Super Express” zrobił internetowe głosowanie, którego wyniki miały wskazać, która z dziennikarek lepiej sprawdza się w swojej roli. W konkursie wzięła udział gospodyni „Wiadomości” TVP Danuta Holecka oraz prowadząca „Kropkę nad i” TVN Monika Olejnik.

Danuta Holecka
31.12.2021 20:20 Kim są dzieci Danuty Holeckiej? Szefowa wiadomości TVP jest mamą bliźniaków

Danuta Holecka to jedna z najważniejszych dziennikarek telewizji publicznej. W 2019 roku została szefową „Wiadomości” TVP. O jej życiu prywatnym wiadomo bardzo niewiele. Mało kto zdaje sobie sprawę, kim są dzieci Danuty Holeckiej. Danuta Holecka i jej mąż, Krzysztof Dunin-Holecki, mają dwóch synów: Stefana i Juliana. Chłopcy są bliźniakami. Wiadomo o nich niewiele, choć niektóre fakty szerokim echem odbiły się w mediach.

TVP
28.12.2021 23:04 Kim jest mąż Danuty Holeckiej? Dziennikarka rzadko się z nim pojawia

Danuta Holecka to obecnie największa gwiazda Telewizji Polskiej. Dziennikarka została szefową „Wiadomości” TVP1. Pomimo tak prężnej kariery w telewizji Jacka Kurskiego kobieta niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Niewiele osób wie, kim jest mąż Danuty Holeckiej. Danuta Holecka poznała swojego męża na studiach. Wzięli ślub w 1993 roku. Doczekali się dwóch synów: Juliana i Stefana. Dlaczego mężczyznę tak rzadko widać w mediach?

Danuta Holecka
05.10.2021 10:17 Danuta Holecka dostała nowe zadanie. Jej kariera nabiera tempa

Danuta Holecka jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek w stacji TVP. Od lat prowadzi główne wydanie Wiadomości. Jak się okazuje, jej profesjonalizm po raz kolejny doceniło szefostwo. Przed nią nowe zawodowe wyzwania. Danuta Holecka w najbliższym czasie nie ma zamiaru przystopować z karierą. Chce rozwijać się dalej i ma do tego wspaniałe możliwości. Poprowadzi dwa programy na TVP 3.

DAnuta Holecka na urlopie
27.05.2021 16:53 Danuta Holecka nagle zniknęła z ,, Wiadomości”. Wyszło na jaw, co teraz robi i jakie ma plany

Danuta Holecka niespodziewanie zniknęła z głównego wydania „Wiadomości”. Teraz już wiadomo, dlaczego tak się stało i czym teraz zajmuje się dziennikarka. Danuta Holecka jest związana z TVP już od ponad 30 lat i bez wątpienia można ją nazwać prawdziwą twarzą „Wiadomości”. Większość osób myśląc o tym programie informacyjnym ma przed oczami właśnie Danutę Holecką. Co prawda dziennikarka nie zawsze prowadziła główne wydanie „Wiadomości”, ale zawsze mogliśmy ją oglądać w tym czy też innym formacie na antenie TVP. Jednak pod koniec kwietnia prowadząca niespodziewanie zniknęła z anteny. Teraz wyjaśniło się, co dokładnie się stało.

Danuta Holecka
19.07.2020 19:16 Danuta Holecka w zarządzie Komisji Etyki TVP. Dobry wybór?

Dantua Holecka w zarządzie Komisji Etyki TVP. Szefowa Wiadomości po raz kolejny zasiądzie w nim obok Stanisława Królaka, Anny Dudy, Mariusza Jarosiewicza, Krzysztofa Nowiny-Konopki, Przemysława Wenerskiego i Krzysztofa Ziemca. Członków powołał Zarząd Telewizji Polskiej.Danuta Holecka po raz drugi została wybrana do Komisji Etyki TVP. Kadencja w komisji trwa dwa lata, a jej zadaniem jest przede wszystkim rozpatrywanie skarg przesyłanych na programy informacyjne i publicystyczne, a także czuwanie nad przestrzeganiem zasad etyki dziennikarskiej w Telewizji Polskiej.

Jacek kurski
18.07.2020 22:27 Nagle na ślubie Jacka Kurskiego pojawiła się znana wszystkim kobieta. Patrzyli tylko na nią

Ślub Jacka Kurskiego odbył się dziś w krakowskich Łagiewnikach. Były prezes TVP gościł wiele znanych osobistości, szczególnie ze świata polityki i mediów. Wśród weselników znalazła się wszystkim znana kobieta, oczy zebranych skupiały się właśnie na niej.Jacek Kurski i jego ślub przyciągnął uwagę mediów, nie tylko dlatego, że jest to już drugi kościelny ślub polityka, ale także z uwagi na to, że wydarzenie zebrało wiele znanych osobistości z areny politycznej i medialnej. Wśród gości znalazła się bardzo rozpoznawalna kobieta, która przyciągnęła uwagę zebranych.

Danuta Holecka
18.07.2020 11:02 Znany pisarz zakpił z Danuty Holeckiej. Do sieci trafiło zadziwiające zdjęcie, ”niech się pakuje”

Danuta Holecka obiektem żartów? Jak się okazuje, popularny polski pisarz postanowił zakpić z jednej z największych twarzy TVP. Do sieci trafiło wymowne zdjęcie z jeszcze bardziej wymownym podpisem, a i sam artysta wcale nie kryje, że zostało ono wymierzone bezpośrednio w dziennikarkę. Niech się pakuje – czytamy.Szefowa Wiadomości TVP, Danuta Holecka, znalazła się pod ostrzałem internautów, którzy wykorzystywali wizerunek dziennikarki do tworzenia prześmiewczych obrazków. Teraz jednak z gwiazdy Telewizji Polskiej zakpił słynny pisarz, znany ze swojego kontrowersyjnego poczucia humoru.

  • 1
  • 2