Lelum.pl > Deynn

Deynn

Deynn
23.08.2018 13:44 Majewski o celebrytach: „Jesteście FAŁSZYWI, interesowni i myślicie tylko o sobie”

Deynn i Majewski zrobili ostatnio coś bardzo dobrego ze swoją sławą — zorganizowali w internecie zbiórkę pieniędzy dla chorej fanki. Ostatecznie udało się zebrać sporą sumę. Fit para zorganizowała zbiórkę pieniędzy dla chorej Oliwii, której groził wózek inwalidzki. Dzięki zebranej sumie możliwy był zakup protezy nogi dla fanki Deynn i Majewskiego.

Deynn
29.05.2018 14:25 Angelika Mucha broni Deynn i Majewskiego. „Nie możemy wchodzić komuś w życie prywatne”

Deynn i Majewski to para, która nie wzbudza szczególnej sympatii wśród internautów. Choć przeszli ogromną metamorfozę, to ich wizerunek wciąż wzbudza niechęć. Co ciekawe, para, która wyjechała, aby prowadzić ubogie życie, może liczyć na wsparcie ze strony rodzimych gwiazdek. Szykuje się kolejna show-biznesowa przyjaźń? To, co zrobiła fit para, do tej pory w wielu osobach wzbudza zażenowanie. Dresowy ślub, nawrócenie i głęboka wiara w Boga, a to wszystko po to, żeby ponownie zyskać sympatię internautów. Niestety, choć Deynn i Majewski sporo zainwestowali w nowy wizerunek, ciężko stwierdzić, czy faktycznie im się to opłacało. Z pewnością zyskali wsparcie, ze strony jednej z najpopularniejszych infulencerek.

16.05.2018 14:05 Majewski napisał książkę o aferze z Deynn. To, co zrobił później, zaskoczyło fanów

Deynn i Majewski to para, która wzbudza zażenowanie w większości internautów. Małżeństwo robi dosłownie wszystko, aby zyskać sympatię swoich obserwatorów i choć trochę naprawić całkowicie zszarganą reputację. W tym celu, co jakiś czas pojawiają się tkliwe posty i wyznania, jednak tym razem, Majewski zaskoczył dosłownie wszystkich. Afera siostrzana, gangsterski ślub i bajecznie biedne życie w Stanach, to tylko namiastka zmian, które zaszył w życiu państwa Majewskich. Oprócz tego para podarowała 20 tysięcy złotych na cele charytatywne, a w imię wiary ich twarze ozdobiły wytatuowane krzyże. W nagrywanych na mediach społecznościowych filmikach nie usłyszymy już wulgaryzmów, a para zawsze stara się kulturalnie odpowiadać na pytania swoich fanów. Teraz okazuje się, że przemiana Deynn i Majewskiego jest dużo głębsza, niż mogłoby się nam wydawać.

Deynn
04.05.2018 12:47 Deynn z nadwagą i przed operacjami plastycznymi. Szokująca metamorfoza

Marita Surma-Majewska, znana w internecie jako Deynn, po „siostrzanej aferze” wróciła na dobre do show-biznesu. Wraz z Majewskim niedawno wzięli ślub i wyjechali do Stanów Zjednoczonych. Zoperowana blogerka postanowiła, że pokaże na swoim Instagramie zdjęcia z przeszłości. Trzeba przyznać, że metamorfoza Deynn jest wyjątkowo spektakularna. Deynn to blogerka modowo-fitnesowa, która swoją internetową karierę zaczęła lata temu. Dziś wytatuowana (również na twarzy) i zoperowana „celebrytka” wygląda zupełnie inaczej.

Deynn i Majewski
12.04.2018 17:04 Wielka MANIPULACJA Deynn i Majewskiego. To wszystko to tylko marketingowa SZTUCZKA

Po wszystkich dramatach, które wydarzyły się w życiu Deynn i Majewskiego, przyszedł czas na ich wielką przemianę, którą przechodzą na oczach swoich obserwatorów. Uduchowiona fit-para postanowiła sprytnie zagrać i przeznaczyć resztki swoich pieniędzy, których podobno nie mają, na szczytne cele. Po ślubie w dresach, krzyżach na twarzy, które są symbolem wiary, przyszedł czas na okazanie dobrego serca. Celebryci robią naprawdę wszystko, aby odbudować swój wizerunek i zyskać utraconą sympatię internautów. Jesteście ciekawi, co wymyślili tym razem?

06.04.2018 14:57 Deynn i Majewski leczyli się u psychologa. Wszystko z powodu afery…

Deynn i Majewski przez ostatnią aferę z siostrą wygasili na moment swoje kariery. Para przeżywała ciężkie chwile, a Daniel wspominał, że Marita jest naprawdę załamana. Problemy chyba już odeszły w zapomnienie, a fit-para znów zaczęła być aktywna w mediach społecznościowych. Na ostatnim livie wyznali, że potrzebowali pomocy psychologa, a cała sytuacja mocno ich uduchowiła. Para, aby nabrać nowej energii, wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Przed wyjazdem zdążyli wziąć tajemniczy ślub w kominiarkach, a na upamiętnienie tego ważnego dnia zrobili sobie sesję zdjęciową w czarnych dresach. Pisaliśmy o tym tutaj. Teraz powrócili i widać, że naprawdę tęsknili za mediami społecznościowymi, ponieważ zasypują swoich fanów nowymi wyznaniami i opowieściami o swoich przemianach, które miały miejsce podczas ich nieobecności. Ostatnio jedna z internautek postanowiła zapytać o to, jak bardzo odbiła się na nich kłótnia z Klaudią Surmą i czy musieli korzystać z pomocy specjalisty. Odpowiedź była dość zaskakująca. Majewski wyznał, że korzystali z pomocy psychologa i uważają, że jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które przechodzą załamanie. Dodał również, że dzięki sesjom z lekarzem mogli inaczej spojrzeć na sytuację, w której się znaleźli.

Deynn
30.03.2018 17:44 Deynn pokazała zdjęcie Majewskiego sprzed lat. Nie wyglądał najlepiej…

Deynn i Majewski wrócili po prawie trzymiesięcznej banicji, na którą wysłała ich siostra Deynn, Klaudia. Od razu można zauważyć, że fit-para stęskniła się za Instagramem i Snapchatem, ponieważ ilość relacji i zdjęć, które obecnie wrzucają, przytłacza. Jedno ze zdjęć zasługuje na naszą szczególną uwagę – możemy zobaczyć na nim Majewskiego z dzieciństwa. Zupełnie nie przypomina siebie! Kim jest Daniel Majewski, czyli chłopak Deynn? Takie pytanie może zadawać sobie wiele osób, które o kontrowersyjnej parze usłyszało całkiem niedawno. Daniela Majewskiego można nazwać chodzącą reklamą jego planów dietetycznych i treningów. Jego wygląd wskazuje na to, że Majewski nie odpuszcza sobie na siłowni i restrykcyjnie przestrzega zasad dietetycznych. Tak jednak nie było zawsze.

Deynn i Majewski wzięli ślub
29.03.2018 17:30 Deynn i Majewski WZIĘLI ŚLUB! (FOTO)

No i stało się! Deynn i Majewski wrócili z grubej rury! Nie dość, że po całej „siostrzanej aferze” mieli odwagę odezwać się ponownie w social mediach to, parę chwil temu na profilu Deynn pojawiła się informacja – Deynn i Majewski WZIĘLI ŚLUB. Trzeba im przyznać, że mają rozmach. Po tym, co stało się kilka miesięcy temu, dosłownie wszystkie media postanowiły ich medialnie uśmiercić. O co poszło? W styczniu starsza z sióstr Marity – Klaudia opublikowała nieprzyjemne fakty dotyczące jej relacji z siostrą. Wyznała, że fit-blogerka pomimo obiecanej pomocy w wychowywaniu 10-letniej Natalki, wcale tego nie robiła i w głównej mierze to na niej spoczywała cała odpowiedzialność. Oprócz tego do sieci wypłynął filmik z udziałem najmłodszej siostry, na którym para wyśmiewa dziewczynkę. Pisaliśmy o tym dokładnie tutaj.

Deynn
13.03.2018 12:21 Deynn ROZPACZLIWIE próbuje wrócić. Założyła Instagrama swojemu… psu

Wygląda na to, że szykuje się to, na co wszyscy czekaliśmy. Ptaszki ćwierkają, że powrót najbardziej znienawidzonej fit-sportsmenki jest bliski. Deynn i Majewski założyli Instagram swojemu psu i zaczęli umieszczać na nim nowe posty. Ich personalne konta społecznościowe nadal milczą. Wygląda na to, że Deynn i Majewski nie potrafią żyć bez mediów społecznościowych. Postanowili wrócić do świata mediów za pomocą konta swojego…psa. Dabbie the french princess śledzi ponad 80 tysięcy osób.

05.03.2018 13:00 To już koniec! Majewski RZUCIŁ Deynn. „Chodziło tylko o pieniądze”

Od wybuchu afery z Deynn minęły niecałe dwa miesiące. W tym czasie Maritę i Majewskiego opuścili wszyscy reklamodawcy, a Polsat zrezygnował z zaproszenia ich do swojego nowego programu o miłości. Może to i dobrze, bo wszystko wskazuje na to, że… nie są już razem. Informację tę podał portal Pudelek.pl Słynna fit-para już dawno zaprzestała jakichkolwiek prób obrony po serii wpisów i oskarżeń opublikowanych przez Klaudię, młodszą siostrę Marity. Ostatni post na Instagramie opublikowany przez Deynn jest z 15 stycznia. Daniel już wcześniej zniknął z mediów społecznościowych, co stało się zresztą podstawą do kilku ciekawych teorii spiskowych. ZOBACZ TAKŻE: Polsat WYCOFUJE SIĘ ze współpracy z Deynn? „Nie promujemy Marity Surmy”

Deynn afera
21.01.2018 12:10 Chłopak Deynn PRZERYWA MILCZENIE! „Deynn stała się WRAKIEM człowieka, grożono mi ŚMIERCIĄ”

Od trzech dni praktycznie cała Polska żyje tą aferą.Na jaw wyszły szczegóły rodzinnych relacji Deynn ze swoimi młodszymi siostrami – 19-letnią Klaudią i 10-letnią Natalią. To właśnie 19-letnia Klaudia postanowiła upublicznić szokujące kulisy ich rodzinnych relacji. Z jej strony padły oskarżenia o brak pomocy ze strony fit-blogerki w opiece nad 10-letnią Natalką, na jaw wyszło też szokujące nagranie na którym popularna para wyśmiewa się z dziewczynki w samochodzie i wszystko relacjonuje na swoim Snapchacie. Sprzeczka pomiędzy rodzeństwem wyszła na jaw 3 dni temu. Całą sprawę opisywaliśmy w poniższych artykułach: ZOBACZ: AFERA! Deynn ATAKOWANA przez młodszą siostrę. „Zostawiła nas SAME” ZOBACZ: Deynn nabija się z 10-letniej siostry? „Masz wszystkie osr*ne majteczki” Fit-para początkowo zdecydowała się nie zabierać głosu w sprawie. Przyjęta taktyka mogła zastanawiać – najpierw usuwano wszystkie niepochlebne opinie na ich kanałach społecznościowych, by ostatecznie zablokować możliwość jakiegokolwiek komentowania. Wszystko wskazuje na to, że długie milczenie nie było dobrą taktyką. Dotychczasowi reklamodawcy zdecydowali się zakończyć lub zawiesić współpracę z Deynn i Majewskim (zrobiła to np. sieć perfumerii z którą współpracowała blogerka).

19.01.2018 12:27 Maffashion OSTRO o DEYNN: „Nie powinno wykorzystywać się dzieci do ocieplenia wizerunku”

Konflikt między Maffashion, a Deynn ciągnie się od dłuższego czasu. Obie blogerki, delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. To nie pierwszy raz, kiedy publicznie dochodzi między nimi do wymiany zdań. Tym razem Julka Kuczyńska, znana pod pseudonimem Maffashion, publicznie zabrała głos w gorącej sprawie, jaką jest konflikt Deynn z jej siostrami. Mimo że obie blogerki swego czasu wrzucały do internetu wspólne zdjęcia, w zeszłym roku coś się popsuło. Deynn publicznie wypowiedziała się na temat relacji, jaka łączy ją z Maffashion: – Od kiedy panna Maffashion jest moją przyjaciółką? Nie była moją przyjaciółką, nie jest i nigdy nie będzie z mojej strony. Ja się otaczam ludźmi, jakimi chcę się otaczać i nie będziemy przyjaciółkami! Mam sztuczne cycki, usta, piegi, ale nie jestem przyjaciółką Maffashion! – mówiła Deynn na swoim Snapchacie

18.01.2018 14:04 Deynn nabija się z 10-letniej siostry? „Masz wszystkie osr*ne majteczki”

To muszą być wyjątkowo trudne chwile dla Deynn. Na jaw wychodzą szczegóły jej rodzinnych relacji ze swoimi młodszymi siostrami – 19-letnią Klaudią i 10-letnią Natalią. Internauci nie pozostawiają na fit-blogerce suchej nitki. Ta zdecydowała się na zablokowanie komentarzy na swoim profilu na Instagramie. Nadal nie odniosła się oficjalnie do całej sytuacji. Całą sprawę opisywaliśmy wczoraj. AFERA! Deynn ATAKOWANA przez młodszą siostrę. „Zostawiła nas SAME”. Wszystkie konta, które zajmują się demaskowaniem profilu Deynn, publikują stare nagrania, komentarze i sms-y, które obrazują relacje pomiędzy siostrami. Na blogu 19-letniej Klaudii możemy zobaczyć SMS-y, które wymieniała ze swoją starszą siostrą – Deynn. Cała notka jest dostępna pod tym linkiem.

05.01.2018 12:59 Czy chłopak Deynn żyje? Zniknął z internetu. „Daniel, co się z tobą dzieje?!”

Trener Daniel Majewski, bardziej znany jako chłopak Deynn, zniknął z internetu. Mężczyzna, który uwielbiał dzielić się swoim życiem prywatnym z fanami, teraz milczy. Co się z nim dzieje? Majewski usunął swojego fanpage’a na Facebooku oraz Snapchata. Nie odpisuje na komentarze, a Deynn nie wypowiada się na temat swojego chłopaka. Trener zamieścił swój ostatni post 2 tygodnie temu i od tego czasu słuch po nim zaginął. – Czas wyruszyć w nową podróż! ? Cofnąć się do zera i uczyć nowych rzeczy! To będzie długi proces, ale z każdym dniem poświęcenia powstanie coś, co zostanie ze mną już na zawsze. Tak działa rozwój! Bądźcie ze mną, czuje, że to będzie mega sprawa ?? #start #100 – napisał na swoim profilu Majewski https://www.instagram.com/p/Bc7EWylH8c9/?taken-by=iammajewski ZOBACZ TEŻ: Internet rozpalony do czerwoności! BRUTALNY atak Linkiewicz na Maffashion