Lelum.pl > Deynn Instagram

Deynn Instagram

ile zarabia deynn
16.02.2019 17:36 Ile zarabia Deynn? Zarobki gwiazdy są oszałamiające

Ile zarabia Deynn? Popularna blogerka zrobiła karierę na podstawie Instagrama, na którym publikuje głównie efekty swojej przemiany! Portale społecznościowe umożliwiają nam szybki i łatwy zarobek, a reklamodawcy chętnie szukają kolejnych osób promujących produkty w sieci. Nie uwierzycie, jakie kwoty można zarobić w Internecie! Od jakiegoś czasu nie jest tajemnicą fakt, że to właśnie Instagram przynosi bardzo duże zarobki, o ile ma się na siebie pomysł. Ulubieńcy młodej widowni to przede wszystkim youtuberzy i blogerki lifestylowe, które opowiadają o modzie, zdrowym odżywianiu, czy kosmetykach. W tej niszy znalazła się Deynn, początkowo prowadząca bloga o ćwiczeniach. Na fali nowej mody postanowiła się przebranżowić, a jej zarobki stały się o kilka razy większe. Reklamy i sponsorzy to dodatkowe tysiące!

deynn
08.01.2019 14:54 Deynn. Jedna z największych gwiazd polskiego internetu. Poznajcie jej historię

Deynn uchodzi za jedną z najbardziej kontrowersyjnych osób w polskim internecie. Jedni ją uwielbiają, inni zaś nie szczędzą wobec niej słów krytyki. Jakie były początki jej kariery? Jak się zmieniał jej wyglad? Jeśli jesteście ciekawi, powinniście przeczytać ten artykuł! Deynn od wielu lat wzbudza kontrowersje. Od mało znanej blogerki modowej stała się prawdziwą królową mediów społecznościowych. Chociaż głośna afera z siostrą odebrała jej wielu fanów, a także intratne kontrakty, influencerka nadal publikuje w social mediach. Jak zaczynała Deynn? Co wiemy na jej temat? Sprawdźcie razem z nami!

Deynn
30.08.2018 13:34 Deynn już została twarzą marki kosmetycznej. Klienci: „To ANTYREKLAMA! Nikt inny nie chciał z wami współpracować?”

Deynn została ambasadorką znanej marki kosmetycznej. Nagrodą w konkursie, który zorganizowała firma jest wyjazd do SPA z influencerką. Nie każdemu się to spodobało. W internecie zawrzało. Czy decyzja o zostaniu twarzą firmy, sprzedającej kosmetyki okaże się dla dziewczyny zbawienna, a może wręcz przeciwnie? Przekonamy się już niebawem.