Lelum.pl > Diety Gwiazd

Diety Gwiazd

dorota wellman: dieta gwiazdy
18.02.2019 12:54 Jak schudła Dorota Wellman? Dieta gwiazdy jest bardzo prosta

Dorota Wellman: dieta gwiazdy. Prezenterka ceniona jest za swoje umiejętności dziennikarskie, a jej figura podkreślała dystans do samej siebie. Choć do tej pory raczej nie stawiała na kuracje, które miałby pomóc w jej walce ze zbędnymi kilogramami, postanowiła dać szansie kilku produtom. Postawiła na proste rozwiązanie- regularne dbanie o sylwetkę weszły do jej codzienności! Zobaczcie, jak wygląda jej metoda na nową sylwetkę! W Dzień Dobry TVN stawia na humor, a tysiące Polek uwierzyły, że można być puszystym i lubianym. Dla wielu osób Dorota Wellman stanowi prawdziwą ikonę! Ostatnio postanowiła zmienieć swój dotychczasowy rozmiar 42, który stał się nierozłącznym elementem jej wizerunku publicznego. Mamy jednak nadzieje, że nie schudnie aż zanadto- sama zresztą często podkreśla, że bliżej jej do Sophii Loren, aniżeli zabiedzonej Kate Moss!

ewa drzyzga schudła
16.02.2019 12:42 Ewa Drzyzga: schudła 11 kg. To wynik poważnej choroby

Ewa Drzyzga schudła 11 kg. Jakiś czas temu prowadząca Rozmów w toku zaskoczyła wszystkich dużo niższą wagą i odmienionym wyglądem. Jednak metamorfozy nie zawdzięcza dietom- jak powiedziała w wywiadzie dla Gazety Wyborczej, spadek wagi to wynik poważnej choroby. Kilka lat temu odmieniona Ewa Drzyzga pojawiła się na prezentacji ramówki TVN zupełnie odmieniona. Wszyscy byli zaskoczeni metamorfozą gwiazdy i zastanawiali się, co spowodowało tak nagłą utratę wagi. Ewa Drzyzga schudła aż 11 kilogramów, czym wywołała zdziwienie mediów.

jak schudła joanna krupa
14.02.2019 11:50 Joanna Krupa, jak schudła? Gwiazda zdradziła JEDEN sekret

Joanna Krupa, jak schudła popularna modelka? Prowadząca polską edycje Top Model wygląda rewelacyjnie, a figury mogą pozazdrościć jej o wiele młodsze koleżanki. Jak ona to robi? Gwiazda zdradziła jeden sekret. Figura supermodelki jest idealna. Osiągnięcie tak spektakularnej figury nie jest wcale łatwe dużo pracy i wielu innych wyrzeczeń. Co robi Joanna Krupa, że jej ciało jest w tak świetnej formie? Joanna Krupa, jak schudła? Gwiazda zdradziła swoje patenty i jeden ważny sekret.

Marta Manowska ma partnera
08.02.2019 10:58 Jak schudła Marta Manowska? Zrobiła bardzo prostą rzecz…

Jak schudła Marta Manowska? Okazuje się, że sposób, dzięki któremu straciła kilka kilogamów był bardzo prosty. Wszystko wskazuje na to, że piękna prezenterka, znana z programu Rolnik szuka żony nie stosowała żadnej z drakońskich diet. Jaki jest sekret jej pieknego wyglądu? Martę Manowską kojarzymy przede wszystkim z programu Rolnik szuka żony. Już po pierwszej edycji wiadomo było, że dziennikarka pasuje do tej roli, jak nikt inny! Empatyczną, wrażliwą i piękna aktorka oczarowała miliony widzów przed telewizorami. Choć zawsze wyglądała dobrze, obecnie nie da się nie zauważyć, że gwiazda TVP znacznie wyszczuplała. Jak schudła Marta Manowska?

małgorzata kożuchowska siostry
31.01.2019 14:10 Jak schudła Małgorzata Kożuchowska? Dieta gwiazdy jest bardzo prosta

Jak schudła Małgorzata Kożuchowska? Gwiazdy stosują najróżniejsze metody na utratę wagi, od restrykcyjnych diet, przez regularne treningi, aż do niebezpiecznych głodówek. Jak się jednak okazało, dieta gwiazdy jest bardzo prosta. Sprawdź, co robi Kożuchowska, by stracić kilka kilogramów! Małgorzata Kożuchowska jest widzom znana głównie z ról serialowych. Aktorka, uwielbiana za jej wieloletnią pracę w M jak Miłość, tym razem ma jednak szansę pokazać się widzom w zupełnie innym wcieleniu. Do tego jednak potrzebne było sporo poświęcenia! Jak schudła Małgorzata Kożuchowska i dlaczego szczupła gwiazda musiała zejść z wagi? Poznaliśmy jej sekret!

  • 1
  • 2