Lelum.pl > Doda 2018

Doda 2018

Doda instagram
03.01.2019 12:37 Doda: Emil Stępień to mąż piosenkarki. Kim jest tajemniczy mężczyzna?

Doda: Emil Stępień to mąż piosenkarki. Po wielu latach nieudanych związków i poszukiwań tego jedynego jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce w zeszłym roku odnalazła szczęście. Jej wybrankiem okazał się Emil Stępień. Kim jest mężczyzna, który uszczęśliwił Dodę? Doda: Emil Stępień to mąż piosenkarki. Para chętnie dzieli się z fanami zdjęciami na Instagramie, które zdradzają kulisy ich udanego życia małżeńskiego. Zanim 34-letnia gwiazda wzięła ślub ze Stępniem, była żoną Radosława Majdana – obecnego męża Małgorzaty Rozenek-Majdan – narzeczoną Adama „Nergala” Darskiego i Emila Haidara. Ostatni związek skończył się wyjątkowo burzliwie: sprawami w sądzie i oskarżeniami o nękanie. Czy nad życiem Dody wreszcie zaświeciło słońce? Sprawdźmy to!

Doda
06.09.2018 13:32 Doda z Emilem na czerwonym dywanie. Pasują do siebie?

Doda pokazała się ze swoją połówką „nierobaczywego jabłka”. Piosenkarka aż promieniała przy swoim niedawno poślubionym mężu. Wygląda na to, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Zresztą… zobaczcie sami! Doda niedawno wrzuciła zdjęcia z czerwonego dywanu, na którym pokazała się ze swoim nowym mężem, Emilem. Piosenkarka wyglądała na szczęśliwą. Oceńcie sami!

Doda
06.06.2018 16:40 Doda majstrowała przy zębach? TO zdjęcie podzieliło fanów. Jest komentarz

Doda, znów dostarcza nam rozrywki. Piosenkarka, która niezmiennie od lat wywołuje wokół siebie medialne burze, znów jest w ogniu krytyki. Jedno zdjęcie, całkowicie podzieliło fanów. Niektóre komentarze, są naprawdę nieprzyjemne. Doda skomentowała! Doda, która jest świeżo upieczoną małżonką, wrzuciła na swoje media społecznościowe nowe zdjęcie. Uśmiechnięta pozuje razem z mężem i dziećmi. Fani jednak zauważyli pewien szczegół, który podzielił ich na dwa obozy. Zauważyli, że ich idolka nieco się zmieniła. Chodzi o jej…zęby! Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, które w dość niepochlebnych słowach komentują jej nowy wygląd. Niektórzy uważają nawet, że artystka zrobiła sobie krzywdę, a jej zęby są królicze! Doda postanowiła odpowiedzieć, na niepochlebne komentarze.