Lelum.pl > Doda Chłopak

Doda Chłopak

21.09.2018 12:35 Doda w butach, które kosztowały fortunę! Nosiła je Kendall Jenner

Doda pokazała się ostatnio na ściance przy okazji ostatniej premiery nowej polskiej komedii. Wokalistka jak zwykle prezentowała się rewelacyjnie. Wzrok wszystkich był skupiony na niej. Jeden element szczególnie przykuł uwagę innych… Chodzi tu o jej ogniste buty! Doda to osoba, którą zna raczej każdy. Wokalistka słynie nie tylko ze swojego talentu, ale również z kontrowersji i ze swoich związków ze znanymi mężczyznami, m.in. z Radkiem Majdanem czy Nergalem! Ta kobieta-dynamit po prostu uwielbia szokować i zaskakiwać. Tym razem znowu jej się to udało. Wzrok wszystkich skupiony był na niej i jej stylizacji.

Doda
30.04.2018 13:54 Doda doi męża z pieniędzy. Wymaga, aby było „bogato i światowo”

Doda to świeżo upieczona mężatka. Mimo że przez ostatnie 2 lata wypierała się relacji z biznesmenem Emilem Stępniem, 14 kwietnia wyszła za niego za mąż. Potajemny ślub odbył się w Hiszpanii. Na uroczystości bawiło się jedynie 50 gości, mimo to, wesele kosztowało ponad 800 tysięcy złotych. Bycie mężem Dody to droga sprawa. Jak donosi informator dziennika Fakt przed Emilem Stępniem kolejne duże wydatki. Małżonek obiecał, że pomoże w finansowaniu nowej trasy koncertowej Dody.

Doda
23.04.2018 19:15 Doda ma poważne problemy ze zdrowiem

Doda niecałe dwa tygodnie temu zaskoczyła wszystkich, biorąc sekretny ślub z Emilem Stępniem. Nie ma wątpliwości, że piosenkarka jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w naszym kraju. Każdy jej ruch śledzony jest przez tysiące fanów, mają teraz oni powody do zmartwień, ich idolka właśnie wróciła ze słonecznej Hiszpanii i niestety okazuje się, że piosenkarka jest poważnie chora. Dokładnie 14 kwietnia Dorota Rabczewska, znana wszystkim jako Doda, wzięła ślub ze swoim przyjacielem, producentem filmowy – Emilem Stępniem. Zakochani wzięli cywilny ślub w Ciechanowie, rodzinnym mieście artystki, natomiast uroczyste zaślubiny odbyły się w hiszpańskim mieście Marbella. Dla wszystkich fanów artystki było to spore zaskoczenie. Doda w wielu wywiadach podkreślała, że nie zamierza się z nikim związać, a Emil jest jedynie jej serdecznym przyjacielem. Okazało się, że zagrała wszystkim mediom plotkarskim na nosie i zdołała ukryć swoje plany przed wszystkimi.

Doda
07.03.2018 10:33 Korwin-Piotrowska ZAATAKOWAŁA Dodę. „NIE ZACZYNAJ ZE MNĄ”

Doda od początku swojej kariery dbała o to, by mieć łatkę skandalistki. Przez całą swoją karierę piosenkarka nie stroniła od kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi. Teraz po bataliach w sądach z Agnieszką Badziak-Szulim-Woźniak-Starak (sami się gubimy w ilości nazwisk tej pani) i swoim byłym chłopakiem, Emilem Haidarem, Doda nieco złagodniała. Znów została sprowokowana, tym razem przez Karolinę Korwin-Piotrowską. Doda, została najnowszą gwiazdą Vivy. Udzieliła długiego wywiadu i zapozowała do sesji okładkowej. Korwin-Piotrowska, która przez wielu określana jest jako po prostu hejterka, postanowiła zaczepić Dodę w mało elegancki sposób.