Lelum.pl > Doda Emil Stępień

Doda Emil Stępień

Doda
14.01.2019 13:39 Ile waży Doda? Gwiazda jest szczuplutka i lekka jak piórko

Doda wygląda naprawdę bardzo szczupło, a jej waga zadziwia! Fani zaczęli martwić się o jej zdrowie. Kobieta postanowiła odnieść się do stawianych zarzutów, ważąc się publicznie przed obserwatorami na Instagramie. Wiedzieliście, że waga piosenkarki jest tak mała, a Doda jest dosłownie lekka jak piórko? Artystka od lat wzbudza wielkie zainteresowanie, a jej zdjęcia są szeroko komentowane. Może pochwalić się nienaganną sylwetką. Doda zachwyca nie tylko anielskim głosem, lecz także perfekcyjną figurą. Niejedna dziewczyna chciałaby wyglądać tak jak ona. Niedawno zdradziła swój sekret i publicznie stanęła na wadze. Jesteście ciekawi, ile waży gwiazda? Sprawdźcie!

Ile lat ma Doda
05.01.2019 15:21 Ile lat ma Doda? Nie uwierzycie, wygląda świetnie!

Ile lat ma Doda? Artystka należy do czołowych postaci polskiego show-biznesu. Chociaż każdy z nas wie, kim jest Dorota Robaczewska, to nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, ile ma lat. Styl bycia i młody duch nie pozwala artystce na starzenie się! Ile lat ma Doda? Kontrowersyjna artystka polskiej sceny muzycznej od zawsze uchodziła za pewną siebie o odważną kobietę. Dzięki temu oraz swojemu talentowi zdobyła szerokie grono odbiorów i fanów. Dla niej wiek nie ma znaczenia, bo niezmiennie od lat, wciąż jest charakterna. Kiedy urodziła się Doda?

Doda instagram
03.01.2019 12:37 Doda: Emil Stępień to mąż piosenkarki. Kim jest tajemniczy mężczyzna?

Doda: Emil Stępień to mąż piosenkarki. Po wielu latach nieudanych związków i poszukiwań tego jedynego jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce w zeszłym roku odnalazła szczęście. Jej wybrankiem okazał się Emil Stępień. Kim jest mężczyzna, który uszczęśliwił Dodę? Doda: Emil Stępień to mąż piosenkarki. Para chętnie dzieli się z fanami zdjęciami na Instagramie, które zdradzają kulisy ich udanego życia małżeńskiego. Zanim 34-letnia gwiazda wzięła ślub ze Stępniem, była żoną Radosława Majdana – obecnego męża Małgorzaty Rozenek-Majdan – narzeczoną Adama „Nergala” Darskiego i Emila Haidara. Ostatni związek skończył się wyjątkowo burzliwie: sprawami w sądzie i oskarżeniami o nękanie. Czy nad życiem Dody wreszcie zaświeciło słońce? Sprawdźmy to!

Doda
02.01.2019 17:15 Doda: ślub gwiazdy był wielkim wydarzeniem 2018 roku. Jak wygladał?

Doda ślub wzięła w kwietniu 2018 roku. Jak na popularną wokalistkę przystało, jej kolejne zamążpójście było w polskim show-biznesie nie lada wydarzeniem. Paparazzi umierali z ciekawości nie tylko dlatego, że piosenkarka słynie z wyrazistego wizerunku i skłonności do oryginalnych kreacji. Dużą zagadką był dla nich też sam pan młody. Doda: ślub gwiazdy wywołał wiele emocji w polskim internecie. Dorota Rabczewska-Stępień ma w naszym kraju status prawdziwej gwiazdy. Choć wielu uważa ją za królową kiczu, negatywne opinie na temat wizerunku piosenkarki w ogóle nie przekładają się na słuchalność jej utworów. Artystka jest też bardzo aktywna na swoim koncie na Instagramie, gdzie regularnie kontaktuje się z fanami.

Doda instagram
29.12.2018 17:53 Doda: Instagram piosenkarki jest bardzo popularny. Przyciąga miliony

Doda: Instagram piosenkarki jest obfity w różnego rodzaju zdjęcia, które potrafią wzbudzić emocje, a także dostarczyć ciekawych przeżyć, kiedy przejdzie się do sekcji komentarzy. Nic dziwnego, że wiele osób, które korzystają z portali społecznościowych, interesuje się życiem tej charyzmatycznej gwiazdy muzyki rozrywkowej! Co skrywa Instagram Dody? Doda: Instagram tej ciekawej bohaterki jest śledzony codziennie przez ok. 575 tys. obserwatorów, natomiast liczba ta powiększa się wraz z każdym kolejnym skandalem z udziałem gwiazdy. Jak ona to robi? Co najbardziej przyciąga obserwujących w instagramie Dody? Jakie treści publikuje charyzmatyczna gwiazda?

Doda
06.09.2018 13:32 Doda z Emilem na czerwonym dywanie. Pasują do siebie?

Doda pokazała się ze swoją połówką „nierobaczywego jabłka”. Piosenkarka aż promieniała przy swoim niedawno poślubionym mężu. Wygląda na to, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Zresztą… zobaczcie sami! Doda niedawno wrzuciła zdjęcia z czerwonego dywanu, na którym pokazała się ze swoim nowym mężem, Emilem. Piosenkarka wyglądała na szczęśliwą. Oceńcie sami!

doda
07.05.2018 13:40 Doda w ślubnym teledysku „Miłość na etat”. Ależ zaskoczenie!

Doda swoim ślubem zszokowała wszystkich! Kiedy artystka deklarowała, że już praktycznie nie jest w stanie uwierzyć w szczęśliwą miłość, nastąpił zwrot akcji i piosenkarka stanęła na ślubnym kobiercu. Po wielu nieszczęśliwych związkach, których konsekwencje ciągną się za artystką do dziś, w końcu znalazła mężczyznę swojego życia. Jak widać, Doda jest bardzo zakochana i wdzięczna swojemu mężowi, ponieważ postanowiła zadedykować mu… piosenkę! W Internecie właśnie pojawił się ślubny teledysk, który Doda dedykuje swojemu mężowi Emilowi Stępniowi. W teledysku widzimy przygotowania Doroty, do najważniejszego dnia w życiu, a oprócz tego zabawę weselną. Trzeba przyznać, że weselna sceneria była bajeczna, a sama Doda wyglądała przepięknie! Piosenka nosi tytuł Miłość na etat, a jak sama artystka przyznaje, kiedy utwór powstawał, była przekonana, że miłość i bliskość drugiej osoby, już nigdy nie pojawi się w jej życiu. Piosenka pochodzi z najnowszej płyty zespołu Virgin – Chroni.

Doda
30.04.2018 13:54 Doda doi męża z pieniędzy. Wymaga, aby było „bogato i światowo”

Doda to świeżo upieczona mężatka. Mimo że przez ostatnie 2 lata wypierała się relacji z biznesmenem Emilem Stępniem, 14 kwietnia wyszła za niego za mąż. Potajemny ślub odbył się w Hiszpanii. Na uroczystości bawiło się jedynie 50 gości, mimo to, wesele kosztowało ponad 800 tysięcy złotych. Bycie mężem Dody to droga sprawa. Jak donosi informator dziennika Fakt przed Emilem Stępniem kolejne duże wydatki. Małżonek obiecał, że pomoże w finansowaniu nowej trasy koncertowej Dody.

Doda
26.04.2018 20:14 Doda wyprodukuje kolejny film! Podpisała kontrakt

Doda zadebiutowała niedawno jako aktorka, a teraz sama postanowiła wyprodukować film! Wraz z mężem podpisała kontrakt. Jesteście ciekawi o czym będzie opowiadał? Może Dorota wyda dokument przedstawiający historię miłości z jej mężem? Niedawno media obiegła informacja o niespodziewanym ślubie Doroty Rabczewskiej, która stanęła przed ołtarzem z Emilem Stępniem. Para zdążyła wrócić z Hiszpanii i już stworzyli wspólne przedsięwzięcie, którym ma być produkcja filmu. Dokumenty zostały podpisane, a Doda uwieczniła ten moment na zdjęciu.

Doda
23.04.2018 19:15 Doda ma poważne problemy ze zdrowiem

Doda niecałe dwa tygodnie temu zaskoczyła wszystkich, biorąc sekretny ślub z Emilem Stępniem. Nie ma wątpliwości, że piosenkarka jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w naszym kraju. Każdy jej ruch śledzony jest przez tysiące fanów, mają teraz oni powody do zmartwień, ich idolka właśnie wróciła ze słonecznej Hiszpanii i niestety okazuje się, że piosenkarka jest poważnie chora. Dokładnie 14 kwietnia Dorota Rabczewska, znana wszystkim jako Doda, wzięła ślub ze swoim przyjacielem, producentem filmowy – Emilem Stępniem. Zakochani wzięli cywilny ślub w Ciechanowie, rodzinnym mieście artystki, natomiast uroczyste zaślubiny odbyły się w hiszpańskim mieście Marbella. Dla wszystkich fanów artystki było to spore zaskoczenie. Doda w wielu wywiadach podkreślała, że nie zamierza się z nikim związać, a Emil jest jedynie jej serdecznym przyjacielem. Okazało się, że zagrała wszystkim mediom plotkarskim na nosie i zdołała ukryć swoje plany przed wszystkimi.

doda
18.04.2018 16:09 Wiemy, ile kosztował ślub Dody. Astronomiczna kwota!

To była niespodzianka dla wszystkich. Doda mimo swoich zapewnień, że nie zdecyduje się na ponowne zamążpójście, kilka dni temu znokautowała wszystkich wiadomością, że właśnie wyszła za mąż. Jej nowym mężem został producent – Emil Stępień. Ślub kościelny odbył się, w Hiszpanii wiemy, ile kosztował! Kwota zwala z nóg! Doda, długo nie miała szczęścia w miłości, piosenkarka była żoną Radka Majda, który jak twierdzi, zdradzał ją z wieloma kobietami. Później był Nergal, który niespodziewanie zerwał z nią przez telefon w Dzień Kobiet, Błażej Szychowski i crem de la crem Emil Haidar, który jak mówi artystka, założył jej kilkanaście spraw sądowych. Teraz Doda znalazła szczęście u boku Emila Stępnia, z którym jak podkreśla, łączyła ją przez długi czas tylko przyjaźń i na tym zbudowali swoją miłość. Ślub zawarli w tajemnicy kilka tygodni temu w urzędzie w Ciechanowie. W miniony weekend zorganizowali jednak jeszcze jedną uroczystość w hiszpańskim mieście Marbella. Udało nam się dowiedzieć, ile kosztowało wystawne wesele. Astronomiczna kwota może zwalić z nóg!