Lelum.pl > Doda Kariera

Doda Kariera

Doda włosy
13.12.2020 12:02 Fani wstrząśnięci, Doda właśnie ogłosiła ostateczną decyzję. ”Występowanie na scenie przynosiło mi więcej frustracji niż radości”

Doda to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w polskim show-biznesie. Nic w tym dziwnego, bowiem 36-latka na scenie muzycznej jest stale od ponad 20 lat. Teraz do mediów dotarły porażające wieści. Wokalistka postanowiła zawiesić swoją karierę muzyczną. W nagraniu, które zostało skierowane do fanów, wytłumaczyła, dlaczego podjęła taką decyzję. Z tego artykułu dowiesz się: Jaką ostateczną decyzję ogłosiła Doda Jakie były kulisy jej współpracy z zespołem Co, według jej fanów, tak naprawdę kryje się za tą decyzją W 2000 roku Doda wygrała casting na wokalistkę zespołu Virgin i jej kariera ruszyła z kopyta. Była, i wciąż jest, jedną z najlepiej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. Czyżby teraz postanowiła nieco odpocząć od sławy? Zobacz także: Jola i Wojtek nie wierzyli, że w swoim wieku odnajdą miłość. Dokument HBO GO przedstawił ich niesamowitą historię

Doda
04.05.2018 12:36 Doda odchodzi na oczach Polaków. Żegna się z fanami

Doda niecałe dwa tygodnie temu zaskoczyła wszystkich, biorąc sekretny ślub z Emilem Stępniem. Nie ma wątpliwości, że piosenkarka jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w naszym kraju. Każdy jej ruch śledzony jest przez tysiące fanów, mają teraz oni poważne powody do zmartwień. Dokładnie 14 kwietnia Dorota Rabczewska, znana wszystkim Polakom jako Doda, wzięła ślub ze swoim przyjacielem, producentem filmowym – Emilem Stępniem. Zakochani wzięli ślub cywilny w Ciechanowie, rodzinnym mieście artystki, natomiast uroczyste zaślubiny odbyły się w hiszpańskim mieście Marbella, luksusowym kurorcie popularnego regionu Malaga.