Lelum.pl > Dominik Abus

Dominik Abus

Dominik Abus Gogglebox
11.09.2022 12:51 Dominik Abus z „Gogglebox” pokazał żonę. Od razu zwrócili uwagę na jej uśmiech, komentarzom nie ma końca

Uwielbiana gwiazda „Gogglebox”, Dominik Abus jednym zdjęciem wywołał prawdziwą burzę komentarzy. Pokazał żonę, a fani zbierali szczęki z podłogi. Zjawiskowa blondynka u jego boku wyglądała niczym gwiazda kina. Dominik Abus zdobył popularność dzięki „Gogglebox. Przed telewizorem” i skrupulatnie wykorzystał swoje 5 minut, stając się prawdziwą gwiazdą w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go blisko 400 tysięcy osób, a nie mniejszym uznaniem cieszy się na Youtube kanał „Strong Ekipa”. „Naturalny kulturysta” jest ojcem trójki dzieci oraz mężem Igi Muszakowskiej. Fani uwielbiają, kiedy blond-piękność pojawia się u boku ukochanego. Także teraz w pod wspólnym zdjęciem posypały się komentarze. Żona celebryty skradła całe „show”.

Gogglebox
15.08.2020 19:10 Dominik z ”Gogglebox” pokazał nieziemsko piękną żonę w bikini. Internauci zgodni: ”Petarda”

Gogglebox. Przed telewizorem przyciąga przed ekrany coraz więcej widzów. Niedawno jeden z uczestników programu TTV wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie z żoną. Fani nie kryją zachwycenia. Fala pozytywnych komentarzy wylała się pod fotografią. Kobieta zachwyca swoim pięknym wyglądem.Jeden z uczestników coraz bardziej popularnego programu Gogglebox. Przed telewizorem postanowił pochwalić się zdjęciem, na którym jest razem z żoną na wakacjach. Mężczyzna nie spodziewał się aż tak pozytywnego odbioru fanów. Kobieta jest wyjątkowo urodziwa.