Lelum.pl > Dzieciństwo Gwiazd

Dzieciństwo Gwiazd

Justyna Żyła
25.12.2020 19:22 Do sieci trafiło zdjęcie Piotra Żyły z prywatnej galerii. Fani zdębieli na widok klęczącego chłopaka, co on wyprawia?

Piotr Żyła dał się poznać Polkom i Polakom nie tylko jako świetny skoczek narciarski, lecz także osoba, która ma dużo dystansu do siebie i uwielbia żartować. Jakiś czas temu sportowiec dodał swoje zdjęcie z dzieciństwa. Trzeba przyznać, że to, co na nim robi, jest dosyć nietypowe. Od lat Piotr Żyła jest w czołówce polskich skoczków narciarskich. W ostatnich miesiącach było o nim głośno nie tylko ze względu na sukcesy zawodowe, lecz także rozwód, a później publiczne pranie brudów z byłą żoną Justyną. Kolorowe czasopisma nie nadążały rozpisywać się o ich kolejnej kłótni w Internecie.

kora
21.11.2019 13:31 Siostra Kory spędziła z nią 5 lat w domu dziecka. Anna Kubczak opowiedziała o trudnym dzieciństwie

Siostra Kory była przy niej zawsze, także w najtrudniejszych chwilach. Razem spędziły 5 lat w domu dziecka, gdzie doświadczyły naprawdę traumatycznych zdarzeń. Anna Kubczak opowiedziała o pierwszych latach życia wokalistki i przemocy, której obie siostry doświadczyły. Będziecie w szoku, co spotkało dziewczynki, gdy miały tylko po kilka lat. Chociaż fani postrzegali ją jako przebojową i pewną siebie, tak naprawdę gwiazda nosiła w sobie wiele tragicznych wspomnień. Siostra Kory opowiedziała o ich trudnych doświadczeniach z pobytu w domu dziecka. Wyjawiła, dlaczego wokalistka już jako dorosła kobieta zachowywała się w taki, a nie inny sposób. Nie do wiary, że ktoś mógł zdobyć się na podobne okrucieństwo wobec kilkuletnich dzieci! Siostra Kory zdradza, jak wyglądało ich dzieciństwo Anna Kubczak i jej siostra trafiły do domu dziecka, ponieważ rodzina nie była w stanie zapewnić dzieciom utrzymania. Zakład w Jordanowie był prowadzony przez zakonnice prezentki. Jak Kubczak wspominała po latach w wywiadzie, były one wyjątkowo okrutne wobec podopiecznych. Siostra zmarłej piosenkarki wyjawiła, że zaraz po przyjęciu do placówki zakonnice zdecydowały się je rozdzielić. Anna Kubczak niejednokrotnie była świadkiem, jak opiekunki stosowały wobec dzieci przemoc psychiczną i fizyczną. Kiedy mała Kora zauważyła Annę i wyciągnęła do niej ręce, została za to uderzona w głowę. Rozwścieczona, że ktoś traktuje w taki sposób jej siostrę, Kubczak sprzeciwiła się zakonnicy, za co została później surowo ukarana. – Nawet nie zapłakała. Skoczyłam wtedy jak tygrysica, dlaczego ta zakonnica bije moją siostrę. […] Tamte doświadczenia odbiły się pewnie na tej ciągłej żądzy miłości Oleńki – wyznała w wywiadzie dla dziennika Gazeta Wyborcza.

gosia baczynska
28.08.2019 13:38 Gosia Baczyńska w dzieciństwie przeszła wiele ciężkich chwil. Była chora, a jej ojciec był alkoholikiem

Ojciec Gosi Baczyńskiej był alkoholikiem i zniszczył jej beztroskie dzieciństwo. Projektantka mody w książce Karoliny Sulej „Modni” zdecydowała się wrócić wspomnieniami do swojego dzieciństwa, które nie było kolorowe. Jako mała dziewczynka dużo chorowała, a ojciec nadużywający alkoholu tylko pogarszał jej sytuację. Projektantka nie miała w życiu łatwo. Gosia Baczyńska jest jedną z bardziej znanych polskich projektantek, a jej talent doceniany jest również poza granicami Polski. Teraz jest wielką gwiazdą, jednak nie pochodzi z bogatego domu i sama musiała sobie na wszystko zapracować. Pierwsze problemy miała już jako mała dziewczynka, ponieważ chorowała, co więcej jej ojciec był alkoholikiem. Gwiazda opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie.

Beata Szydło w dzieciństwie
01.08.2019 12:35 Beata Szydło w dzieciństwie była chłopczycą. Marzyła o zawodzie, który nie ma nic wspólnego z polityką!

Beata Szydło w dzieciństwie była chłopczycą i ani jej się śniło, że kiedyś wyląduje w świecie polityki. Była szefowa rady ministrów marzyła o kompletnie innym zawodzie, który nie ma kompletnie nic wspólnego z tym, czym zajmuje się obecnie. Jesteście ciekawi o czy marzyła i jak wyglądała Beata Szydło, gdy była dzieckiem? Jedno jest pewne. Będziecie zaskoczeni! Beata Szydło jest jedną z ważniejszych kobiet w polskiej polityce. Przez kilka lat była premierem naszego kraju, co więcej to ona stoi za sukcesem Andrzeja Dudy. Wszystkim nam znana jest jako konserwatywna, poważna pani polityk, jednak Beata Szydło w dzieciństwie miała głowę pełną odrealnionych marzeń i pasji. Sprawdź, jak wyglądała i jakie miała plany na przyszłość, jako mała dziewczynka.

małżeństwo
27.07.2019 16:41 Dzieciństwo Anny Dymnej nie było najłatwiejsze. „Żyło nam się nędznie”

Anna Dymna: dzieciństwo kultowej aktorki nie było kolorowe. Gwiazda po wielu latach zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o domu, w jakim dostała. Żyło nam się nędznie – wspomina aktorka. Co jeszcze zdradziła ze swojej przeszłości? Gwiazda kryje w sobie wiele tajemnic. Anna Dymna w swojej biografii dużo miejsca poświęciła swojemu dzieciństwu. Okazuje się, że kultowa już dziś aktorka dorastała w domu, w którym się nie przelewało. W swojej książce opisuje dom rodzinny w Krakowie, w jakim dorastała, a także sytuację materialną, która nie była zbyt dobra, nawet jak na tamte czasy. Anna Dymna: dzieciństwo gwiazdy nie było łatwe, jednak dało jej lekcję, która ukształtowała ją jako dorosłą już kobietę. Aktorka opowiedziała o wielu ciekawostkach, ze swojego życia, o których z pewnością nie mieliście pojęcia. Jesteście ciekawi?

krystyna pawłowicz
26.07.2019 15:59 Krystyna Pawłowicz chodziła do przedszkola z Krystyną Jandą. Posłanka podzieliła się tą wiadomością na Tweeterze

Krystyna Pawłowicz i Krystyna Janda poznały się w dzieciństwie? Posłanka Prawa i Sprawiedliwości wyznała, że chodziła z aktorką do przedszkola! Sprawa wyszła na jaw przy okazji pewnego kontrowersyjnego zajścia. Okazało się, że Janda zapadła Pawłowicz w pamięć z bardzo nietypowego powodu: „Zapamiętałam ją z tego, że często wymiotowała”, napisała na Twitterze. Nie jest tajemnicą, że Krystyna Pawłowicz i Krystyna Janda mają zupełnie różne poglądy. Łączy je fakt, że obie odważnie bronią swoich przekonań i nie obawiają się krytyki, która może na nie spaść z tego powodu. Niewiele osób spodziewałoby się, że posłanka i aktorka kiedykolwiek zamieniły ze sobą kilka słów, nie mówiąc o bliższej znajomości. A jednak! Okazało się, że uczęszczały do tego samego przedszkola! Zaskakujące wyznanie Pawłowicz: „Panią Krystynę Jandę znam od przedszkola w Ursusie…”, przyznała na Twitterze. Dlaczego ujawniła to właśnie teraz? Możecie się mocno zdziwić, co jeszcze powiedziała posłanka.

ewa chodakowska: Halloween
25.03.2019 13:58 Rodzice Ewy Chodakowskiej zapewnili jej cudowne dzieciństwo. Pokazała ich zdjęcie

Ewa Chodakowska: rodzice zapewnili jej cudowne dzieciństwo! Trenerka bardzo dobrze wspomina swoje najmłodsze lata i długą drogę do sukcesu. Chodakowska wiele zawdzięcza rodzicom, pokazała również ich zdjęcie! Trenerka, z której usług korzysta cała Polska, często podkreśla, jak wiele dali jej w dzieciństwie rodzice. Chodakowska była bardzo zdolnym dzieckiem, a dzięki rodzicom czuła, że może się swobodnie rozwijać. Gwiazda pokazała ostatnio zdjęcie mamy i taty. Ewa Chodakowska: rodzice gwiazdy to ważne osoby w jej życiu!

jak schudła martyna wojciechowska
04.03.2019 15:32 Martyna Wojciechowska w dzieciństwie. „Miałam duszę rewolucjonistki”

Martyna Wojciechowska w dzieciństwie. Ceniona gwiazda jest prawdziwie nowoczesną kobietą, chwytającą się wielu najrozmaitszych zajęć. Do portfolio może sobie dopisać takie zawody jak: kierowca rajdowy, alpinistka, dziennikarka, czy bycie ambasadorka firmy jubilerskiej. Czy będąc w szkole podstawowej, już miała ukształtowane poglądy na różne tematy? Miałam duszę rewolucjonistki– mówi o swoich najmłodszych latach! Popularna dziennikarka sama obecnie wychowuje 10- letnią Marysię, dla której jest w stanie poświęcić wiele. Jak wspomina swoje dzieciństwo? Okazuje się, że Martyna Wojciechowska już od przedszkola potrafiła nie dostosowywać się do poleceń, które kolidowały z jej system wartości. Zobaczmy, jak była kiedyś!

agnieszka woźniak-starak
24.02.2019 16:00 Agnieszka Woźniak-Starak miała zrobić karierę w zupełnie innym zawodzie? „Dzisiaj żałuję”

Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie z Piotrem Najsztubem wyznała, że miała zrobić karierę w zupełnie innym zawodzie! Gwiazda nie zawsze marzyła o tym, by zostać dziennikarką. Jaką ważną decyzję podjęła Woźniak-Starak? Dzisiaj żałuję – przyznała gwiazda. Dziennikarka niechętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego, tymczasem portale plotkarskie chciałyby wiedzieć o niej wszystko! Agnieszka Woźniak-Starak robi czasami wyjątki i w wywiadzie z Piotrem Najsztubem dla magazynu Viva opowiedziała co nieco o swoim dzieciństwie i okresie dojrzewania. Wyznała także, że pierwotnie miała zajmować się czymś zupełnie innym!

dorota szelągowska
24.02.2019 12:47 Dzieciństwo Dorota Szelągowskiej nie należało do najłatwiejszych? „To był bardzo trudny czas”

Dorota Szelągowska: dzieciństwo gwiazdy nie należało to najłatwiejszych – tak przynajmniej wynika z wywiadu, którego sympatyczna projektantka wnętrz udzieliła Magdzie Mołek. W programie W roli głównej Szelągowska opowiedziała o wielu trudnych doświadczeniach, z którymi musiała zmierzyć, gdy była małą dziewczynką, a później młodą kobietą. Przyznała, że to był dla niej bardzo trudny czas. Dzieciństwo gwiazd z pierwszych stron gazet nie zawsze było usłane różami. Przekonała się o tym boleśnie Dorota Szelągowska, która przeszła przez wiele trudnych chwil. Projektantka wnętrz w szczerym wywiadzie opowiedziała o swoim dorastaniu Co takiego wydarzyło się w jej życiu? Jakie dzieciństwo miała Dorota Szelągowska?

Kim są rodzice Tomka Karolaka
12.02.2019 12:39 Kim są rodzice Tomka Karolaka? Powiedział o mamie: „Nosiła broń w torebce jak jakiś agent”

Kim są rodzice Tomka Karolaka? Aktor przyznaje, że jego dzieciństwo nie należało do typowych. Zarówno jego mama, jak i tata pełnili bardzo niebezpieczny zawód. W jednym z wywiadów artysta powiedział o mamie: nosiła broń w torebce jak jakiś agent. Karolak wspomina, że jego relacja z rodzicami nie należała do najłatwiejszych. Bliscy nie rozumieli, dlaczego ich syn chce zająć się tak niepoważną pracą. Wspomniał, że po latach są dla niego ogromnym wsparciem i ostoją. Kim są rodzice Tomka Karolaka?

Małgorzata Foremniak: dzieciństwo aktorki nie należało do łatwych. Szczere wyznanie
09.02.2019 14:05 Dzieciństwo Małgorzaty Foremniak nie należało do łatwych. Szczere wyznanie aktorki

Małgorzata Foremniak: dzieciństwo nie było najszczęśliwszym okresem w życiu aktorki. Gwiazda zdobyła się niedawno na szczere wyznanie, w którym wspominała najmłodsze lata. Nie było różowo: musiała bardzo szybko dorosnąć! Wielu ludzi wspomina, że najbardziej beztroskim i radosnym okresem w ich życiu było dzieciństwo. Małgorzata Foremniak niestety nie może tego powiedzieć o sobie. Uwielbiana aktorka przez wiele lat ukrywała swoją sytuację. Dopiero niedawno przyznała, że w domu się nie przelewało, a sama miała masę kompleksów. Jak doszło do tego, że nieśmiała i grzeczna dziewczynka zmieniła się w przebojową gwiazdę? Ta historia chwyta za serce!

Małgorzata Kożuchowska: dzieciństwo
08.02.2019 17:57 Dzieciństwo Małgorzaty Kożuchowskiej nie było łatwe. Gwiazda była biedna

Małgorzata Kożuchowska: dzieciństwo aktorki nie było łatwe. Choć gwiazda znana z serialu M jak Miłość gra sympatyczne postaci, jej życie prywatne nie zawsze było źródłem radości. Obecnie 47-letnia artystka dorastała w ponurych czasach PRL-u co niewątpliwie wpłynęło na jej dzieciństwo. Gwiazda była biedna, co miało duży wpływ na jej późniejsze życie. Jak znana ze swojego wspaniałego tylu gwiazda zdobywała niecodzienne stroje? Blond włosy i szeroki uśmiech to jej znak rozpoznawczy, choć do tej pory nie upubliczniała wątków ze swojej młodości. Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska nie mogła sobie pozwolić na luksusy, a w domu rodzinnym gwiazdy często brakowało funduszy na cokolwiek. Jednak we wspomnieniach z tamtego okresu dominuje jej mama, która okazała się złotą rączką, mogącą wyczarować niezwykłe kreacje!

Kora
16.01.2019 17:19 Kora spędziła dzieciństwo w domu dziecka. To była jej życiowa trauma

Kora: dom dziecka, w którym przebywała gwiazda, odcisnął piętno na jej psychice. Nie jest tajemnicą, że dzieciństwo i dorastanie niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej było wyjątkowo burzliwe. Kora jasno mówiła, że przeżyła prawdziwe piekło. Zobaczcie, co dokładnie ją spotkało! Niewiele osób zna jej traumatyczną historię z dzieciństwa. Druzgocące wydarzenia z dzieciństwa rzuciły światło na resztę jej życia. Kora: dom dziecka był dla niej istnym koszmarem. Z trudem przeszła przez ten trudny okres w życiu, a jej kolejne doświadczenia również nie należały do najłatwiejszych.