Lelum.pl > Eleni

Eleni

Tragiczna śmierć córki Eleni
29.08.2023 15:27 Miał 21 lat, gdy z zimną krwią zamordował córkę Eleni. Co się stało z Piotrem G.? Mrożące szczegóły tragedii

Tragedią, jaka spotkała Eleni w latach dziewięćdziesiątych, żyła wówczas cała Polska. Córka wokalistki została zamordowana przez swojego byłego chłopaka. 21-letni wówczas Piotr G. trafił do więzienia, które opuścił dopiero kilka lat temu. Oto szczegóły jednej z najstraszniejszych historii minionych lat.

Eleni
17.02.2023 17:44 Eleni miała ogromne wsparcie po śmierci córki. Wyznała, kto dał jej miłość

Choć Eleni była wybitną wokalistką, swego czasu było o niej głośno nie ze względu na jej twórczość, a z uwagi na ogromną tragedię, która ją spotkała. Gdy jej córka miała zaledwie 17 lat, została brutalnie zamordowana.To najgorsze przeżycie, jakie jakikolwiek rodzic może sobie wyobrazić. Jak Eleni sobie z nim poradziła?

Eleni
24.02.2022 17:10 Eleni zajmie miejsce Witolda Paszta w „The Voice Senior”? Poruszajace słowa gwiazdy

Witold Paszt zmarł przed kilkoma dniami. Jego śmierć była ciosem dla fanów programu „The Voice Senior”. Kto zastąpi wokalistę zespołu VOX w roli jurora? Śpiewaczka Eleni zdobyła się na szczere wyznanie. Portal Pomponik spytał artystkę, czy chciałaby zostać jurorką w muzycznym show TVP. Piosenkarka odpowiedziała bardzo szczerze, dodała też, co myśli o całym programie.

eleni
24.12.2020 14:56 Tragiczna śmierć 17-letniej córki Eleni. Oprawca jest na wolności, kobieta nie może sobie wybaczyć

Eleni straciła córkę 20 stycznia 1994 roku. Artystka do dziś nie może sobie wybaczyć, że nie ochroniła swojego dziecka przed niebezpieczeństwem. Jak sama zaznacza, wybaczyła już oprawcy, który odbył karę i wyjechał z Polski. Sobie wciąż nie może wybaczyć. Wokalistka straciła swoją córkę 20 stycznia 1994 roku w tragicznych okolicznościach. Do dziś ma wyrzuty, że pozwoliła wyjść Afrodycie z domu i spotkać się z obsesyjnie w niej zakochanym byłym chłopakiem.

27.04.2020 12:53 Eleni kończy dziś 64 lata. Artystka nie miała lekkiego życia, czego jej życzycie?

Eleni, a dokładnie Helena Dzoka, lub jak niektórzy mówią Tzoka, kończy dziś 64 lata. Znana piosenkarka pochodzenia greckiego, urodziła się 27 kwietnia, 1956 roku w Bielawie. Gwiazda nie miała lekkiego życia, po drodze musiała zmierzyć się z wieloma trudnościami. Dziś obchodzi swoje urodziny, czego chcielibyście jej życzyć? Eleni swoja karierę rozpoczęła w 1975, jak członek zespołu Prometheus. Od 1980 roku rozpoczęła karierę solową. Artystka, mimo tego, że w kwestiach zawodowych osiągnęła naprawdę wiele, to równie dużo straciła w życiu prywatnym. 20 stycznia 1994 roku, 17-letnia Afrodyta, jedyna córka artystki została zastrzelona przez Piotra Gruchota, zrozpaczonego rozstaniem z nią.

eleni
01.12.2019 17:18 Eleni dziś ma 63 lata i wciąż wygląda zjawiskowo. Czas się dla niej zatrzymał, co za figura

Eleni dziś ma 63 lata i wciąż wygląda zjawiskowo. Piękna piosenkarka nadal koncertuje, prezentuje się niezwykle promiennie, a jej figura to marzenie wielu kobiet. Czas się dla niej zatrzymał, a niektórzy twierdzą, że z wiekiem wygląda coraz lepiej. Gwiazda zachwyca swoją grecką urodą. Ciemne, falowane włosy to jej znak rozpoznawczy. Ku uciesze fanów ich kolor nie zmienia się od lat i idealnie podkreśla ciemne oczy piosenkarki. Eleni nigdy nie miała problemów z wagą, jej sylwetka zachwyca nas od wielu lat.

Eleni
01.08.2019 12:02 Eleni po 25 latach zwróciła się do mordercy swojej córki. Jej słowa wywołały wielkie poruszenie

Eleni jest znana w całym kraju nie tylko z powodu swojej twórczości artystycznej, lecz także tragicznej przeszłości. Piosenkarka dwadzieścia pięć lat temu straciła jedyne dziecko — kilkunastoletnia Afrodyta została zamordowana przez byłego chłopaka. Gwiazda zdecydowała się zwrócić do mężczyzny, który odebrał jej córkę. O czym rozmawiali? Jej słowa wywołały wielkie poruszenie. Tą sprawą żyły media w całym kraju. Pewnego dnia 1994 roku Eleni, znana w całym kraju wokalistka, zgłosiła zaginięcie swojej siedemnastoletniej córki. Niestety, szybko okazało się, że chodzi o coś znacznie poważniejszego, niż zwykła ucieczka z domu czy spóźnienie. Zaczęło się od telefonów z żądaniem okupu, a skończyło na odnalezieniu ciała i rozpoczęciu dochodzenia w sprawie morderstwa. Szybko okazało się, że sprawcą strasznego czynu jest były partner dziewczyny, Piotr G. Mężczyzna trafił do więzienia — czy nadal przebywa za kratami? Wokalistka zdecydowała się porozmawiać z mężczyzną, który pozbawił życia jej jedyne dziecko. To, co mu powiedziała, zszokowało Polaków.

18.05.2019 16:09 Córka Eleni została brutalnie zamordowana. O tej tragedii mówiła cała Polska

Eleni: córka piosenkarki została brutalnie zamordowana. Ta tragiczna wiadomość wstrząsnęła całą Polską. Gwiazda do dzisiaj nie potrafi pogodzić się z olbrzymią stratą. Co takiego się wydarzyło? Jak doszło do tragedii? Eleni, piosenkarka greckiego pochodzenia, była niezwykle popularna w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. To za jej sprawą do Polski zawitały greckie hity. Chociaż z ust Eleni nie schodzi uśmiech, to niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że słynna piosenkarka przeżyła osobistą tragedię. Córka Eleni została zamordowana w wieku siedemnastu lat.