Lelum.pl > Etiennette Wisniewska

Etiennette Wisniewska

Michał Wiśniewski
14.04.2023 18:12 Jest trzecim dzieckiem Michała Wiśniewskiego. Najpierw dokonała coming outu, teraz zaśpiewała hit "Lady Pank"

Michał Wiśniewski ma niemałe powody do dumy. Jego trzecia pociecha urzekła cały Internet swoim niesamowitym coverem kultowej piosenki zespołu Lady Pank. Kim jest Etiennette Wiśniewska?Młoda wokalistka zadebiutowała na scenie u boku swojego znanego taty. Teraz postanowiła pokazać pełnię swoich możliwości i zaśpiewać dla internautów jeden z największych polskich przebojów - “Kryzysową narzeczoną”.

Michał Wiśniewski
15.08.2022 10:30 Rodzice Etiennette Wiśniewskiej przerwali ciszę po rzekomym coming oucie córki. Świątczak: „staram się wspierać”

Etiennette Wiśniewska prawdopodobnie pójdzie w ślady swoich rodziców, Anny Świątczak i Michała Wiśniewskiego, bo już któryś raz występuje z nimi na scenie, udowadniając swój talent. W ostatnim czasie jednak nie on najbardziej interesował opinię publiczną. Młodziutka wokalistka wrzuciła bowiem do sieci zdjęcie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziewczyny, które przez wiele osób zostało zinterpretowane jako coming out, bo na fotce widniała jej koleżanka. Jak do tego odnieśli się jej rodzice?

Michał Wiśniewski
28.01.2022 19:35 Córka Wiśniewskiego „ukradła” jego Instagram. „Tylko nie mówcie tacie”

Michał Wiśniewski nagrał ostatnio niezwykły utwór, w którym towarzyszy mu jego córka, Etiennette Anna. Piosenka „Jest tak, czyli rozmowa ojca z córką” miała premierę 15 grudnia. Dziś nastolatka „włamała się” na Instagram znanego ojca i zrobiła mu psikus. Etiennette Anna urodziła się 17 września 2006 roku. W tym roku skończy 16 lat. Jest córką Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak. Okazuje się, że ich wspólna piosenka niedługo pobije mocny rekord wyświetleń.

17.12.2021 10:37 Michał Wiśniewski pokazał 15-letnią córkę na poruszającym nagraniu. Etiennette wygląda jak kopia ojca

Michał Wiśniewski nagrał klip do piosenki, którą zaśpiewał razem ze swoją 15-letnią córką. Wideo robi furorę w sieci, a wielu internautów przyznaje, że utwór jest, jak osobista rozmowa między ojcem a córką. 15-letnia Etiennette jest bardzo podobna do swojego taty. Jak widać, powoli kroczy też podobną ścieżką kariery.

Michał Wiśniewski
16.05.2020 16:50 Michał Wiśniewski może być dumny. Jego córka pokazała, na co ją stać, brawo

Michał Wiśniewski nominował swoją córkę do wzięcia udziału w popularnej ostatnio akcji #hot16challenge2. Mimo początkowego sceptycyzmu, po przesłuchaniu krótkiego utworu nastolatki, fani jednoznacznie stwierdzili, że jest genialny! Jak widać, młoda Etiennette odziedziczyła talent po swoim ojcu, a być może nawet go przebiła. Tata zapewne pęka z dumy!Michał Wiśniewski jakiś czas temu opublikował swoją wersję gorącej szesnastki, nominując do wyzwania Wojtka Szumańskiego, Mandarynę, Andrzeja Wawrzyniaka, Reala McCoya i swoją córkę, Etiennette. Eti, ku zaskoczeniu wszystkich narobiła sporo szumu swoimi wersami. Jej tekst jest niezwykle trafny i dojrzały. Fani są zachwyceni!

Córka
11.10.2019 16:03 Córka Michała Wiśniewskiego przeszła ogromną przemianę. Jest bardzo podobna do taty

Córka uwielbianego, polskiego wokalisty postanowiła pochwalić się swoją ogromną metamorfozą. Zmianę pokazała obserwatorom na Instagramie. Internauci jednogłośnie twierdzą, że jest coraz bardziej podobna do sławnego taty! Michał Wiśniewski jest jedną z tych postaci w polskim show- biznesie, której prawdopodobnie nikomu nie trzeba przestawiać. Oprócz muzyki zasłynął również ze swojego bujnego i bogatego życia uczuciowego. Pomimo rozwodów mężczyzna stara się utrzymywać jak najlepsze kontakty ze swoimi dziećmi. Póki, co radzi sobie z tym na medal!

10.01.2018 16:03 Zobacz, jak wyglądają dziś dzieci Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski, lider grupy Ich Troje, nadal cieszy się dużą popularnością. Wokalista ma za sobą dość burzliwą przeszłość związkową. Może się również pochwalić aż czwórką dzieci z różnych małżeństw.