Lelum.pl > Ewa Bilan-Stoch

Ewa Bilan-Stoch

Ewa Bilan-Stoch
14.01.2022 10:29 Ewa Bilan-Stoch błaga o pomoc. Nie chodzi o kontuzję, sprawa jest bardzo zasmucająca

Wydawać by się mogło, że Kamil Stoch ma w tym sezonie tyle problemów czysto sportowych, że kolejne już go oszczędzą. Niestety tak się nie stało, przez co interweniować musiała jego żona, Ewa Bilan-Stoch. Do czego doszło? Jak się okazuje, ktoś zupełnie bezprawnie wykorzystał wizerunek sportowca do celów zarobkowych. Małżonka skoczka nie zamierza tak tego zostawić.

Ewa Bilan-Stoch
25.08.2021 09:32 Szczere wyznanie Ewy Bilan-Stoch: ”Zdarza mi się płakać, gdy widzę Kamila zbitego z tropu, krytykowanego”

Od chwili, w której Kamil Stoch stał się jednym z najbardziej uhonorowanych skoczków narciarskich w historii, uwaga mediów skupiła się na jego żonie – Ewie Bilan-Stoch. Para jest małżeństwem od ponad 10 lat, rzadko jednak opowiada o niezawodowych aspektach życia. Teraz jednak Ewa zdobyła się na szczere wyznanie.

Kamil Stoch
10.07.2021 17:49 Żona Kamila Stocha potwierdziła domysły wszystkich. Ujawniła, że nie chce należeć do świata show-biznesu

Ewa Bilan-Stoch rzadko udziela wywiadów i pojawia się w świecie show-biznesu. Ostatnio jednak żona Kamila Stocha postanowiła zrobić wyjątek i odbyła szczerą rozmowę z dziennikarzem portalu „WP Sportowe Fakty”. Podczas wywiadu wyznała, że nigdy nie chciała i nie chce być celebrytką. Żona Kamila Stocha potwierdziła od dawna snute domysły. Wiele osób domyślało się, że Ewa nie planuje zostać gwiazdą pokroju Anny Lewandowskiej czy Justyny Żyły. Żona skoczka w szczerym wywiadzie przyznała, że „Nie chcę należeć do takiego świata”.

żona
13.04.2021 18:03 Żona Kamila Stocha ma poważne problemy zdrowotne. Przeszła trzy operacje

Żona Kamila Stocha znana jest ze swojej skromności i niechęci do udzielania się w show-biznesie. Mimo tego jest bardzo aktywna zawodowo i wciąż się rozwija. Okazuje się, że ma poważne problemy zdrowotne. Żona Kamila Stocha, Ewa jest prawdziwą bizneswoman. Jest menadżerką i właścicielką marki odzieżowej. Prowadzi też Klub Sportowy Eve-nement Zakopane. Mimo to najchętniej określa siebie jako artystka.

Ewa Bilan-Stoch
04.03.2021 20:29 Ile lat ma Ewa Bilan-Stoch? Mało kto wie, że żona skoczna jest od niego starsza

Kamil Stoch jest w związku małżeńskim z Ewą Bilan-Stoch już od 10 lat. Para ma więc za sobą dość długi staż, mimo tego niewiele wiemy na temat ich życia prywatnego. Super Express jednak zadał sobie trudu i dotarł do informacji na temat daty urodzenia żony skoczka. Okazało się, że jest od niego nieco starsza, czego nie widać na pierwszy rzut oka. Kamil Stoch i jego żona na pierwszy rzut oka wyglądają, jakby byli w jednym wieku. Chyba nikt nie przypuszczał, że piękna blondynka, która 10 lat temu przysięgała polskiemu skoczkowi miłość na wieki, jest od niego starsza.

Kamil Stoch
28.02.2021 18:22 Kamil Stoch: wiek, dzieci, żona

Kamil Stoch jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci polskiego sportu. Skoczek niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, ale z tego, co wiadomo, wyłania się bardzo jasny obraz jego życia. Jak ono wygląda?Co jest najważniejsze dla polskiego sportowca? Ile ma lat i jak wygląda jego codzienność?

Ewa Bilan Stoch
26.01.2021 12:52 Ewy Bilan-Stoch pracuje jako fotograf. Z Kamilem poznała się podczas zawodów w Planicy

Ewa Bilan-Stoch prywatnie jest żoną Kamila Stocha. Kobieta bardzo wspiera męża w przygotowaniach do zawodów i karierze sportowej. Ostatnio pojawiła się informacja, czym zajmuje się ukochana skoczka. Na co dzień Ewa pracuje jako fotograf. Wielu mogłoby pomyśleć, że Ewa Bilan-Stoch pracuje jako menagerka męża i niczym innym się nie zajmuje. Otóż kobieta ma własne pasje, które rozwija.

żona
13.01.2021 10:08 Żona Kamila Stocha zaliczyła wpadkę na gali. Teraz może nieźle na tym zarobić, nowy biznes idzie jak burza

Żona Kamila Stocha podczas Gali Mistrzów Sportu była prawdziwą gwiazdą. Wszystko za sprawą jej baśniowej kreacji, która do złudzenia przypominała Elsę z Krainy Lodu. Ewa Bilan-Stoch została za swój ubiór ostro skrytykowana i według niektórych zaliczyła modową wpadkę, ale odpowiedziała na zarzuty z klasą i zdradziła, że jej biznes tylko na tym zyskał, a sprzedaż „idzie jak nigdy wcześniej”. Stylizacja żony skoczka nie wszystkim przypadła do gustu. W ostrych słowach skrytykowała ją ekspertka modowa Karolina Domaradzka. — W tym przypadku nie ma czego komentować, ponieważ stylizacja Ewy Bilan-Stoch nie jest zagadnieniem dla krytyka mody, a raczej dla terapeuty — napisała na swoim InstaStory Karolina.

żona
10.01.2021 23:58 Żona Kamila Stocha na gali usłyszała zapierające dech słowa. Skoczek zwrócił się do ukochanej, piękne wyznanie miłości

W sobotę 9 stycznia odbyła się uroczysta Gala Mistrzów Sportu, na której wręczono statuetki dla najlepszych polskich sportowców. Organizatorem plebiscytu od lat jest Przegląd Sportowy. Na czerwonym dywanie pojawiła się m.in. żona Kamila Stocha, która odebrała statuetkę w imieniu skoczka. Kamil Stoch ma niebywałe sukcesy na koncie. W tegorocznym plebiscycie Przeglądu Sportowego zajął 3. miejsce, a przemówienie wygłosiła jego żona, Ewa Bilan-Stoch.

żona
10.01.2021 16:36 Żona Stocha ujawniła, dlaczego założyła na głowę diadem. Prawdziwy powód wprost odbiera mowę

Na Gali Mistrzów Sportu żona Kamila Stocha pojawiła się w iście bajkowej stylizacji. Jej suknia oraz fryzura do złudzenia przypominały księżniczkę Elsę z Krainy lodu. Ewa Bilan-Stoch miała nawet na głowie diadem! Okazuje się, że nie bez powodu, który małżonka skoczka postanowiła zdradzić. 86. Gala Mistrzów Sportu już za nami. W trakcie tego wydarzenia przyznano statuetkę dla Najlepszego Sportowca Roku 2020, którą otrzymał Robert Lewandowski. Jednak trzeba przyznać, że to żona Kamila Stocha jest dzisiaj na językach tabloidów. Wszystko przez jej baśniową stylizację. Dlaczego włożyła diadem?

Ewa Bilan Stoch
07.01.2021 19:19 Kim jest Ewa Bilan-Stoch? Mało kto wie o przeszłości żony polskiego skoczka

W ostatnim czasie Kamil Stoch i jego żona Ewa Bilan-Stoch stali się jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego sportu i show-biznesu. Ukochana skoczka zawsze kibicuje mu podczas konkursów. Poznajcie historię ich miłości. Mało kto zna przeszłość kobiety. Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch stanowią dobraną parę. Sportowiec z pewnością dla swojej żony jest w stanie zrobić wszystko, nawet odebrać telefon podczas ważnej konferencji prasowej. Jak się poznali? Okazuje się, że kobieta również ma wielką pasję.

Kamil Stoch
07.01.2021 17:16 Kamil Stoch nagle musiał przerwać wywiad. Dostał telefon od żony „Przepraszam, przepraszam, ale to jest moja żona”

Kamil Stoch od wczoraj jest na ustach wszystkich dziennikarzy sportowych, po tym jak po raz kolejny wygrał Turniej Czterech Skoczni. Cierpliwie udzielał wywiadów, kiedy nagle doszło do niespodziewanej sytuacji. Skoczek musiał przerwać rozmowę, ponieważ dostał telefon od żony. Przepraszam, przepraszam, ale to jest moja żona — tłumaczył się. Ewa doceni ten gest? Skoczkowie z naszej kadry kontynuują sukcesy Adama Małysza. Co rusz wygrywają kolejne zawody, pokazując przy tym, że są niemal bezkonkurencyjni. Jednak wczorajszą gwiazdą był Kamil Stoch.

Kamil Stoch
11.12.2020 11:59 O tym sekrecie Kamila Stocha prawie nikt nie wie. Chodzi o jego żonę Ewę

Kamil Stoch w najbliższy weekend będzie startował w zawodach w Planicy. Miejscowość ma szczególne miejsce w jego sercu, ponieważ to tam wybuchło gorące uczucie między nim a jego żoną, Ewą. Z tego artykułu dowiesz się: W jakich zawodach weźmie udział Kamil Stoch Dlaczego Planica jest ważna dla skoczka Jak sportowiec poznał Ewę Bilan-Stoch Na weekend 11-13 grudnia zaplanowano przełożone z marca mistrzostwa świata w lotach narciarskich. Polacy zadeklarowali, że w Planicy będą walczyć o podium. Miejscowość ta ma szczególne znaczenie dla Kamila Stocha. Zobacz także: Piotr Żyła rozbroił wszystkich. Kibice uśmiali się do łez

żona
28.04.2020 23:40 Żona Kamila Stocha jest przepiękna. Skoczek pokazał najnowsze zdjęcie, nie można oderwać wzroku

Kamil Stoch długo kazał czekać swoim fanom na jakąkolwiek relację. Skoczek chyba postanowił wykorzystać pandemię i wreszcie porządnie odpocząć. Dopiero przed kilkoma dniami na jego Instagramie i Facebooku pojawiło się nowe zdjęcie. Mężczyzna pozuje wraz z ukochaną. Jego żona to przepiękna kobieta.Żona Kamila Stocha z roku na roku jest coraz piękniejsza. Skoczek niedawno wstawił nowe zdjęcie ze swoją ukochaną i trzeba przyznać, że nie można oderwać od niej wzroku. Para pięknie razem wygląda i widać, że świetnie sobie radzą w czasach pandemii. Kim jest wybranka Kamila? Piękna Ewa ma niezwykły zawód.

żona
25.01.2020 11:09 Żona Kamila Stocha robi oszałamiającą karierę. Piękna blondynka właśnie odniosła kolejny sukces

Żona Kamila Stocha to utalentowana i przedsiębiorcza kobieta. To zupełnie zrozumiałe, że jej kariera nabrała oszałamiającego tempa. Piękna blondynka odniosła właśnie kolejny sukces. Uwielbiany polski skoczek ma teraz prawdziwe powody do dumy. Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch są jednym z najbardziej lubianych małżeństwo polskiego show-biznesu. Pomimo tego, że mocno chronią swojej prywatności, a w mediach na próżno szukać ich zdjęć z życia codziennego, każda informacja na ich temat, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem małżonkowie mają kolejny powód do świętowania. Żona skoczka odniosła wielki sukces.

żona Stocha
17.01.2018 17:01 Żona Stocha dostała PRACĘ w TELEWIZJI. Sprawdź, co dokładnie będzie robić

Kilka dni temu pisaliśmy o żonie Stocha, której nie interesuje celebryckie życie i pozowanie na ściankach. Skryta w cieniu osiągnięć męża Ewa postanowiła zaistnieć jednak w telewizji. Czy wyłoni nam się kolejna żona znanej osobistości, która rozpocznie karierę dzięki nazwisku męża? Do tej pory Stoch nie pojawiał zbyt często ze swoją partnerką. Jednak podczas rozdania nagród Sportowca Roku, pojawiła się osobiście, by odebrać statuetkę w imieniu męża. Sportowiec nie mógł jej odebrać, ponieważ w tym czasie zdobywał nagrody na zawodach narciarskich. Ewa Bilan-Stoch podczas uroczystości nie rzucała się specjalnie w oczy. Przyszła ubrana w skromny ludowy strój z czerwonymi koralami na szyi.

16.01.2018 16:58 Żona Stocha odcina się od CELEBRYCKIEGO życia: „Zamiast na ścianki, wolę chodzić z mężem na randki”

Zazwyczaj żony popularnych osobistości robią karierę na plecach męża. Chwalą się w mediach społecznościowych wyjazdami, drogimi ubraniami czy innymi luksusami. Niedawno na salonach pojawiła się nowa partnerka znanego sportowca, która odbiega nieco od typowego standardu polskich celebrytek. Kamil Stoch niedawno brawurowo pokonał wszystkich przeciwników podczas Turnieju Czterech Skoczni. Taki wyczyn bez wątpienia zasługiwał na nagrodę sportowca roku 2017, którą otrzymał. Został liderem Wielkiej Skoczni, zdobywając 723 punkty. Kamil, który został okrzyknięty następcą Adama Małysza, zaczął skakać, gdy miał 9 lat. Już jako 12-latek zawojował narciarskim światem, kiedy podczas zawodów Pucharu Świata, z Wielkiej Krokwi skoczył na odległość 128 metrów. ZOBACZ TEŻ: Makaron i szynka parmeńska. Przepis na zimową sałatkę prosto z Włoch