Lelum.pl > Ewa Demarczyk

Ewa Demarczyk

Ewa Demarczyk
02.06.2023 10:12 Ostatni partner Ewy Demarczyk zobaczył jej grób i wpadł we wściekłość. Skandaliczne, co się tam pojawiło

Ewa Demarczyk byłą wybitną artystką o wyjątkowym głosie. Choć odeszła już niemal 3 lata temu, jeszcze do niedawna nie miała na swoim grobie pomnika, który należycie upamiętniałby jej osobę. Gdy ten wreszcie się pojawił, wzbudził pewne kontrowersje.Największe obiekcje dotyczące nagrobka wyraził ostatni partner Demarczyk. Nie zgadza się z nim jej szwagier.

Ewa Demarczyk
17.08.2022 12:50 Poruszające, jak wygląda grób Ewy Demarczyk dwa lata po śmierci. Dalej nie doczekała się pomnika

Trzy dni temu obchodziliśmy drugą rocznicę śmierci wybitnej polskiej artystki – Ewa Demarczyk zmarła niespodziewanie 14 sierpnia 2020 w swoim mieszkaniu w Krakowie. Opiekę nad jej grobem sprawuje teraz jej siostra. Okazało się, że kobieta rozpoczęła zbiórkę na budowę pomnika dla wokalistki. Ta bowiem nie doczekała się go do tej pory. Przeciwny pomysłowi pani Lucyny jest jednak wieloletni ukochany gwiazdy Paweł Rynkiewicz. To właśnie on był najbliżej artystki do samego końca jej życia, a także przekazał mediom wiadomość o jej śmierci. Mężczyzna uważa, że zarówno projekt pomnika, jak i pomysł zebrania na niego środków za pomocą publicznej zbiórki nie pasują do charakteru zmarłej.

Ewa Demarczyk
09.06.2022 21:07 Polacy ją kochali, nagle zniknęła ze sceny. Mało kto wiedział, jak naprawdę wyglądało życie Ewy Demarczyk

Ewa Demarczyk jest jedną z najbardziej charakterystycznych wokalistek w historii polskiej muzyki. Nie bez powodu porównywano ją do legendarnej, francuskiej śpiewaczki, Edith Piaf. Choć jej kariera była wybitna, życie prywatne nie zawsze było usłane różami. Artystka sama niewiele o sobie zdradzała, ale czasem decydowała się na bardziej otwarte rozmowy. Jedną z nich przeprowadziła chociażby z Edwardem Miszczakiem w ramach programu „Ludzie w drodze”. Miała ona miejsce na krakowskim rynku w 1998 roku.

Ewa Demarczyk
06.03.2021 19:29 Ewa Demarczyk była osobą, która unikała kontaktu z mediami. Jej partner wyjawił powód

Ewa Demarczyk przez lata była enigmą dla mediów. Starała się nie ujawniać żadnych informacji ze swojego życia. Prosiła również swoich przyjaciół, by i oni nie przekazywali informacji o jej życiu do gazet. Jej mąż tłumaczy tę decyzję. Kłamał dla niej również jej wielki przyjaciel, Zbigniew Wodecki, a ona, by nie wzbudzać sensacji, nie pojawiła się na jego pogrzebie. Potem sama odwiedziła jego grób.

Zbigniew Wodecki
03.03.2021 15:20 Zbigniew Wodecki nie zdradził prawdy do samego końca. Dopiero po śmierci wydały się jego tajemnice

Demarczyk była raczej samotniczką i w późniejszych latach życia nie zależało jej na rozgłosie. Zbigniew Wodecki kłamał jak z nut. Nie chciał, żeby ktokolwiek dowiedział się o bardzo bliskiej relacji łączącej jego i Ewę Demarczyk. Był jednym z jej najbliższych przyjaciół, ale ukrywał tę relację. Dlaczego?

prl
07.10.2020 00:21 Zdjęcia grobu Ewy Demarczyk przyprawiają o ciarki. Smutny widok miejsca wiecznego spoczynku wielkiej gwiazdy

Grób Ewy Demarczyk dzisiaj wygląda zupełnie inaczej, niż mogliby się tego spodziewać fani artystki. Trzeba przyznać, że dla wielu osób to będzie z pewnością przykry widok. Nikt się tego nie spodziewał.Grób Ewy Demarczyk wywołuje w niektórych osobach naprawdę przykre emocje. Miejsce jej ostatniego spoczynku sprawia, że łzy same cisną się do oczu. Widok tego miejsca wielu przyprawia o zły nastrój. Porażające, jej fani przecierają oczy z niedowierzania.

prl
08.09.2020 18:49 Ewa Demarczyk przed śmiercią nie zdążyła zrobić jednej rzeczy. Łzy same płyną do oczu

Ewa Demarczyk, wspaniała polska artystka zmarła nagle 14 sierpnia. Wstrząsająca informacja obiegła wówczas media, poruszając tysiące Polaków. Dziś wiemy, jak piękne plany na życie snuła wokalistka. Jej odejście pokrzyżowało wszystko. Łzy cisną się do oczu. Nie zdążyła zrobić jednej, bardzo ważnej dla niej rzeczy. Niezwykle smutne.Ewa Demarczyk na początku lat 2000. podjęła decyzję o wycofaniu się z życia publicznego. Zerwała także kontakt ze znajomymi i przyjaciółmi. Zamieszkała w Wieliczce z mężczyzną swojego życia – Pawłem, który podawał się za jej impresario. To właśnie co do niego artystka miała wielkie plany.

Ewa Demarczyk
17.01.2020 18:34 Ewa Demarczyk kończy 79 lat. Dziś wygląda równie pięknie, co w czasach świetności

Ewa Demarczyk to legenda polskiej estrady, która swoim głosem porusza serca wielbicieli muzyki. Choć artystka ma już 79 lat, wciąż zachwyca urodą, którą urzekała nas przez całą swoją bogatą karierę. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda? Hipnotyzujące spojrzenie i piękny głos – to cała Ewa Demarczyk. Z pewnością kochały się w niej całe pokolenia wielbicieli poezji śpiewanej. Artystka niedawno skończyła 79 lat. Trzeba przyznać, że wciąż wygląda ona doskonale, o czym możemy przekonać się, oglądając zdjęcia artystki publikowane z okazji jej urodzin!

Ewa Demarczyk
19.12.2019 11:11 Ewa Demarczyk dziś zachwyca równie mocno. Gwiazda zniknęła nagle w 1999 roku

PRL był dla niej wyjątkowym czasem. Zaczynała w studenckim kabarecie, a karierę kończyła jako jedna z największych Polskich gwiazd. Z życia publicznego zniknęła nagle w 1999 roku, ale jej historia zachwyca do tej pory. Co dziś dzieje się z Ewą Demarczyk? Jedna z wielkich gwiazd PRL porzuciła karierę, choć miała przed sobą szansę na jeszcze większą sławę i pieniądze. Fani do chwili obecnej wspominają jej niezapomniane występy i nietuzinkową osobowość. Współpraca z nią nie była łatwa, ale efekty przechodziły najśmielsze oczekiwania.