Lelum.pl > Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga
16.03.2023 16:57 Do mediów trafiły informacje o rzekomej sytuacji w domu Ewy Drzyzgi. Atmosfera się zagęszcza?

Do mediów trafiły przykre informacje na temat sytuacji w domu Ewy Drzyzgi. Tabloidy informują, że atmosfera jest niezwykle napięta i nerwowa. Wszystko z powodu jej najstarszego syna, który wielkimi krokami zbliża się do matury.Gospodyni programu “Rozmowy w toku” miała podkreślić, że stara się, aby jej pociecha mogła podejść do tego ważnego wydarzenia ze spokojem i bez zbędnego stresu. 

Ewa Drzyzga
29.01.2023 15:38 Gdzie mieszka Ewa Drzyzga? Mało która gwiazda żyje w podobnych warunkach

Choć jest jedną z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych prezenterek, na temat jej życia prywatnego i domu wiadomo bardzo niewiele. Ewa Drzyzga z całą pewnością nie ma jednak na co narzekać. Prawdziwa ikona TVN lata temu podbiła serca widzów — najpierw jako prowadząca „Rozmów w toku”, a obecnie uwielbiana gospodyni „Dzień dobry TVN”. Ewa Drzyzga nie szafuje jednak swoim życiem prywatnym na prawo i lewo i bardzo ceni sobie swoje domowe zacisze.

Ewa Drzyzga, Mariusz Walter
14.12.2022 08:58 Ewa Drzyzga wstrząśnięta śmiercią legendy TVN. Tak wspomina Mariusza Waltera. „Dziękuję, że we mnie uwierzyłeś”

Ewa Drzyzga w poruszających słowach pożegnała legendę TVN. 13 grudnia w wieku 85 lat zmarł Mariusz Walter, współzałożyciel i były prezes stacji. Dostał od swojej byłej protegowanej wyciskające łzy epitafium. Łączyła ich wyjątkowa więź. Mariusz Walter przez kilka lat stał na czele stacji TVN, zanim pałeczki nie przejął po nim syn. Dziennikarze, którzy związani byli z grupą niemal od samych początków pamiętają, jakim był przełożonym. Należy do nich m.in. gospodyni „Rozmów w toku”.

Ewa Drzyzga
22.09.2022 00:23 Ewa Drzyzga uśmiała się do łez po wizycie hydraulika. Wyjawił jej tajemnicę, jak skutecznie i za darmo ogrzać dom

Ewa Drzyzga opowiedziała swoim fanom o zabawnej sytuacji, jakiej doświadczyła podczas wizyty hydraulika. Gwiazda napisała o rozmowie z fachowcem na swoim profilu na Instagramie. Prowadząca program „Dzień Dobry TVN” nie ukrywa, że słowa mężczyzny rozbawiły ją do rozpuku. Prezenterka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami śmieszną rozmową, jaką odbyła tego dnia ze znajomym hydraulikiem. Mężczyzna poinformował gwiazdę, że właśnie rozpoczyna się sezon grzewczy. Następnie uraczył dziennikarkę pewną radą, o której rozbawiona Ewa Drzyzga opowiedziała swoim fanom.

Ewa Drzyzga
29.08.2022 10:14 Drogi Ewy Drzyzgi i jej mistrza się rozeszły. Opuścił TVN, teraz zabrała głos

Ewa Drzyzga uważała go za swojego mistrza i zabrała głos w sprawie decyzji, którą podjął. Były szef TVN-u i gwiazda „Rozmów w toku” byli w bardzo bliskich relacjach. Teraz ich drogi się rozeszły. Edward Miszczak przez medialnych ekspertów uważany jest za wizjonera, a przede wszystkim ojca sukcesu TVN-u. Nagła decyzja o odejściu ze stacji spotkała się z silną reakcją podwładnych. Gwiazdy z nieskrywanym żalem pożegnały byłego pracodawcę. Nieoczekiwanie głos w sprawie zabrała Ewa Drzyzga.

Ewa Drzyzga
15.07.2022 20:55 Ewa Drzyzga jeszcze nigdy aż tyle nie odsłoniła. Prezenterka „Dzień dobry TVN” pokazała ciało w bikini

Ewa Drzyzga pokazała więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” wylegiwała się na słońcu, mając na sobie tylko piękne bikini. Zaprezentowała opalone ciało, a w komentarzach posypały się słowa zachwytu. Prezenterce brakuje tylko jednego. Ewa Drzyzga to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Jedna z czołowych prezenterek TVN, lata temu zdobyła wielką popularność za sprawą kultowego programu „Rozmowy w toku”. To dzięki niemu została nagrodzona Wiktorem w kategorii „Osobowość telewizyjna”, a także trzema Telekamerami, a nawet Złotą Telekamerą. Od 2020 roku gwiazda współprowadzi śniadaniówkę „Dzień Dobry TVN„. Przez ponad 20 lat swojej aktywności zapisała się świadomości widzów, jako osoba opanowana i elegancka — zawsze w stonowanym stroju, wolała błyszczeć wiedzą, zaangażowaniem i umiejętnością rozmowy, niż własnym ciałem. Tym większe zdumienie wzbudziło wakacyjne zdjęcie, które właśnie zawitało na Instagram.

Ewa Drzyzga
13.07.2022 23:56 Ewa Drzyzga niczym Edyta Górniak? Opublikowała niepokojący wpis. „Euforia, ekstaza”

„Euforia, ekstaza, smutek, ból, rozpacz, codzienność czasem przesłaniają ten dar” – czytamy w najnowszym wpisie Ewy Drzyzgi. Dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie uduchowiony post, który mógł wywołać niemałe zdziwienie wśród obserwatorów. Czytając go, na myśl przychodzą dotychczasowe wypowiedzi Edyty Górniak. Górniak jest już znana z kontrowersyjnych opinii, w których często głoszone są teorie spiskowe i poruszane kwestie dotyczące duchowości. Jednak Ewę Drzyzgę mało kto kojarzy z takimi treściami. Czyżby dziennikarka szła w ślady wokalistki?

Ewa Drzyzga
09.05.2022 17:46 Ewa Drzyzga opublikowała nekrolog. Odszedł jeden z najwybitniejszych Polaków, Andrzej Kotłowski

Ewa Drzyzga przekazała zasmucającą wiadomość. Odszedł Andrzej Kotłowski, wybitna postać i autorytet w dziedzinie medycyny. Dziennikarka zamieściła w sieci nekrolog. Jeszcze zanim na antenę trafił kultowy program „Rozmowy w toku” głos Ewy Drzyzgi był powszechnie znany w Polsce. Kariera dziennikarki rozpoczęła się od pracy w RMF FM, gdzie trafiła prosto ze stażu pod skrzydłami Polskiego Radia w Krakowie. Prowadziła m.in. poranny serwis informacyjny „Obraz Dnia”. Jednak największą popularność przyniosło jej rzeczone talk-show, które przez 16 lat swojej emisji przyciągało przed ekrany tłumy widzów, spragnionych realnego, czasem może aż nazbyt specyficznego obrazu życia w Polsce.

Ewa Drzyzga
02.02.2022 20:00 Co się działo w „Dzień Dobry TVN”? Ewa Drzyzga przyłapana na dziwacznym zachowaniu

Ewa Drzyzga słynie ze swojego stonowanego stylu opanowania i umiejętności przeprowadzania konkretnych i szczerych rozmów. Dziś jednak pokazała nieznaną dotąd twarz. Na Instagramie dziennikarki pojawił się osobliwy wpis, a pod nim — masa komentarzy. Dzisiejszy odcinek „Dzień Dobry TVN” dotykał m.in. tematu roślinności. Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak gościły w studiu florystkę Annę Wojtalę. Rozmowę rozpoczęła informacja, przekazana przez kuratorkę Ogrodu Botanicznego UW. Okazało się, że w ostatnich dniach skradziono rzadki, niezwykle cenny okaz, kolumbijską roślinę Anthurium veitchii. Kobiety rozprawiały nad motywami, jakie kierowały zachowaniem nietypowego złodzieja. Zastanawiały się, czy przypadkiem „pożyczona” roślina nie miała być kreatywnym prezentem na zbliżające się wielkimi krokami Walentynki. Ewa Drzyzga zwróciła m.in. uwagę na fakt, że nieumiejętne obejście się z okazem i niezapewnienie odpowiednich mogło zniszczyć roślinę, co potwierdziła Anna. – My dajemy wciąż szansę tej osobie, która to zrobiła. Jeżeli zrobiłeś to z pobudek miłosnych, albo jakichkolwiek innych, masz szansę zwrócić. Wszyscy się ucieszą i naprawdę będą wdzięczni — apelowała Ewa Drzyzga.

Ewa Drzyzga
23.01.2022 16:52 Ewa Drzyzga pokazała, co stało się z jej twarzą tuż przed rozpoczęciem „Dzień dobry TVN”. „Uważajcie”

Ewa Drzyzga to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Obecnie jest jedną z prowadzących poranny program „Dzień dobry TVN”. To właśnie tam, tuż przed wejściem na wizję, przydarzył się jej dziś bolesny wypadek. Drzyzga stała się powszechnie znana dzięki talk-show „Rozmowy w toku”, za którego prowadzenie była też wielokrotnie nagradzana. Od 2020 roku współprowadzi program śniadaniowy TVN. Co się tam dziś wydarzyło?

Ewa Drzyzga
20.01.2022 16:43 Ewa Drzyzga 18 lat temu wyszła za mąż. Kim jest partner prezenterki?

Ewa Drzyzga to jedna z najpopularniejszych i lubianych prezenterek w Polsce. Najbardziej kojarzona jest ze słynnym talk-show Rozmowy w toku, w którym poruszane były istotne problemy społeczne na podstawie konkretnych historii. Choć prezenterka chętnie dyskutuje o życiu innych osób, o swoim mówi bardzo niewiele. Ewa Drzyzga skrupulatnie dba o prywatność swoich spraw rodzinnych. Choć jest zamężna już od 18 lat, prawie nigdy nie pokazuje się publicznie ze swoim ukochanym. Kim jest jej mąż?

Ewa Drzyzga
24.11.2021 09:25 Ewa Drzyzga w rozpaczy, właśnie dowiedziała się o tragicznej śmierci. „Za wcześnie”

Ewa Drzyzga pożegnała w mediach społecznościowych zmarłego wczoraj Witolda Odrobinę – dziennikarza radiowego i telewizyjnego, przez lata związanego z kanałami stacji TVN oraz radiem RMF FM, gdzie miała okazję z nim współpracować.

Ewa Drzyzga
17.08.2021 21:17 Ewa Drzyzga skrytykowała po wystąpieniu w DDTVN. „Jak uboga krewna”

Ewa Drzyzga po latach prowadzenia jednej z najbardziej znanych produkcji telewizji TVN, a mianowicie „Rozmów w toku”, została gospodynią traktującego o zdrowiu formatu „36,6”. Ten po kilku miesiącach został jednak zdjęty z anteny. Gwiazda szybko znalazła jednak zatrudnienie w śniadaniówce stacji, gdzie występuje u boku Agnieszki Woźniak-Starak. „Kreacja”, którą prezenterka zaprezentowała w jednym z ostatnich wydań, wzbudziła niemałe zainteresowanie internautów (i nie tylko).

Ewa Drzyzga
08.03.2021 22:44 Ewa Drzyzga dodała szczery wpis. Chodzi o jej życie prywatne

Ewa Drzyzga nie ma ostatnio łatwego czasu. Choć o swoim życiu prywatnym opowiada niewiele i broni swoich bliskich jak lwica, strasząc sądem wszystkich bardziej dociekliwych. Jej niedawny wpis zdziwił fanów i część z nich wyjątkowo wzruszył. W kontekście tego, co prezenterka przeżywa na co dzień i z czym się zmaga, ma on wiele sensu. Fani też to zauważyli.

Marzena Rogalska
07.03.2021 20:03 Wydało się, co Drzyzga powiedziała Rogalskiej po jej odejściu z TVP

Marzena Rogalska niedawno odeszła z TVP. Ta zmiana bardzo wpłynęła na nią również psychicznie – mimo wielu słów wsparcia musiała jednak rozstać się ze swoim ukochanym studiem, w którym pracowała przez 12 lat. Zewsząd płynęły jednak słowa otuchy. Niektóre przemówiły do niej bardziej niż inne. Dziennikarka jest również pisarką i podobnie bon moty również pojawiają się w jej książkach. Czy skorzysta w tym wypadku z cytatu ze swojej koleżanki po fachu?

dance dance dance
10.02.2021 21:26 Ewa Drzyzga pojechała rano do studia TVN. Pokazała, co dzieje się w środku

Dziś od samego rana trwa akcja pt. Media bez wyboru, w której stacje telewizyjne, radiowe, prasa oraz portale internetowe protestują przeciwko planom rządu o wprowadzenie podatku od reklam. Ewa Drzyzga miała dziś rano poprowadzić audycję programu Dzień Dobry TVN. W studio panowała grobowa atmosfera. Zarządy największych Polskich wydawnictw wystosowały otwarty list do rządu, a w ramach protestu w całym kraju nie są publikowane treści. Ewa Drzyzga postanowiła uchylić rąbka tajemnicy prosto ze studia Dzień Dobry TVN.

Ewa Drzyzga
21.01.2021 10:30 Ewa Drzyzga pojawiła się w programie Dzień Dobry TVN w stylizacji przypominającej sutannę. Fani nie szczędzili słów krytyki

Podczas jednego z ostatnich wydań programu Dzień Dobry TVN telewidzów i gości w studio po raz kolejny przywitał duet Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak. Fani zwrócili uwagę na dość zastanawiający strój pierwszej z dziennikarek, co spotkało się z ogólnym oburzeniem z ich strony – Wyglądała koszmarnie – pisali internauci w komentarzach pod zdjęciem na Instagramie. Ewa Drzyzga pojawiła się na antenie w stroju, który do bólu przypominał sutannę. O ile Agnieszka Woźniak-Starak zdaniem internautów wyglądała przyzwoicie, tak jej koleżanka została dosłownie skrzywdzona. Na prowadzącą Rozmowy w toku wylała się fala hejtu.

Ewa drzyzga
13.01.2021 14:22 Ewa Drzyzga opuściła studio „Dzień Dobry TVN”. Nerwowo oglądała się za siebie, uwagę zwróciła jedna rzecz

Ewa Drzyzga opuściła studio Dzień Dobry TVN i cały czas nerwowo oglądała się za siebie. W dodatku uwagę przykuwali ochroniarze, którzy towarzyszyli prezenterce śniadaniówki przez całą drogę. Czy dziennikarka ma się czego obawiać? Ewa Drzyzga zdementowała wczorajsze plotki o tym, jakoby ona miała również zaszczepić się przeciwko COVID-19 poza kolejnością. Oznajmiło to w specjalnym oświadczeniu, które trafiło m.in. na jej Instagrama.

ewa drzyzga
11.12.2020 18:48 Media obiegła smutna wiadomość o stanie zdrowia Ewy Drzyzgi. ”Nikt nie wiedział, że było z nią aż tak źle”

Ewa Drzyzga jest dla swoich widzów zawsze uśmiechnięta, pełna energii i chęci niesienia pomocy. Mało kto wiedział, że dziennikarka przez ostatnie lata bardzo cierpiała. Po raz pierwszy Ewa przyznała się do swoich problemów w jednym z wywiadów, później jej słowa potwierdził tabloid: – Nikt nie wiedział, że było z nią aż tak źle. Z tego artykułu dowiesz się: Jaki jest stan zdrowia Ewy Drzygi Dlaczego dziennikarka TVN podupadła na zdrowiu Jakie są aktualne projekty dziennikarki Dziennikarka TVN od początku pracy w stacji zajmowała się pomaganiem innym. W swoich programach Ewa Drzyzga poruszała ważne kwestie społeczne i zdrowotne. Okazuje się, że tak wytężona praca wiele ją kosztowała. Zobacz także: Wielkie oszustwo podczas MŚ w lotach w Planicy, wszystko ujawnione!

Dzień dobry tvn
09.12.2020 12:17 Ewa Drzyzga miała romans z prowadzącym „Dzień Dobry TVN”. Gwiazdor stacji wyjawił szczegóły

Ewa Drzyzga już jakiś czas temu dołączyła do ekipy programu Dzień Dobry TVN. Od 14 września, razem w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak, wspólnie witają widzów na ekranach. Jednak dopiero teraz wyszły na jaw sensacyjne informacje. Okazuje się, że była prowadząca Rozmów w toku, wdała się w romans z gwiazdorem ze śniadaniówki TVN. Mężczyzna zdradził wszystko w wywiadzie dla Dobrego Tygodnia. Z tego artykułu dowiesz się: Z którym obecnym prowadzącym śniadaniówki TVN Ewa Drzyzga miała romans W jaki sposób media dowiedziały się o szczegółach ich relacji Co się dzieje z mężem Ewy Drzyzgi Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak stworzyły pierwszy kobiecy duet w Dzień Dobry TVN. Była prowadząca Rozmów w toku na początku swojej kariery pracowała w radiu. I to właśnie tam wdała się w romans z obecnym gwiazdorem śniadaniówki, do której dołączyła we wrześniu.

Ewa Drzyzga
13.11.2020 23:40 Drzyzga podczas nagrywania programu nagle musiała zostać poddana badaniu. Wszystko nagrały kamery

Na stronie programu pojawiło się dokładne wyjaśnienie zaistniałych okoliczności. Podczas emisji będzie można się dowiedzieć wielu ciekawostek na temat kaszlu, a także jaki ma on związek ze sprzątaniem.Ewa Drzyzga podczas nagrywania programu pt. 36,6, którego jest gospodynią, została poddana badaniu, które miało ocenić stan jej płuc i oskrzeli. Jej gościem był lekarz pulmonolog. W pewnym momencie dziennikarka zaczęła przerażająco kaszleć. Wszystko wyglądało bardzo niepokojąco.

ewa drzyzga
18.09.2020 19:17 Koniec, Ewa Drzyzga jednak nie będzie prowadziła programu w TVN-ie. Niewiarygodne, co było powodem decyzji

Ewa Drzyzga nie poprowadzi popularnego programu TVN. Do mediów trafiła informacja, dlaczego władze stacji zdecydowały się na tak kategoryczny ruch. Powód dosłownie zaskoczył wszystkich widzów.Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga to najnowsza para, która dopiero co podjęła się prowadzenia programu Dzień dobry TVN. Widzowie bardzo polubiły panie w duecie i oczekują kolejnych odcinków. Tymczasem została podjęta zaskakująca decyzja względem Drzyzgi.

ewa drzyzga
05.07.2020 21:45 Ewa Drzyzga nagle zaapelowała do wszystkich Polaków. Gwiazda prosi o jedną ważną rzecz

Były ksiądz i zakonnica robili dzieciom niedopuszczalne rzeczy. W głowie się nie mieści, spowodowali stałe uszkodzenia ciała Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką Ręce opadają. Ujawniono, co mama Madzi robiła ze strażnikami więziennymi Ewa Drzyzga zwróciła się do swoich fanów z niezwykłym apelem. Mateusz Morawiecki znów pokazał, na co go stać, nie mógł sobie odpuścić. „Niech pan odbędzie debatę sam ze sobą” Tragedia, 147 osób nie żyje, w przyczynę trudno uwierzyć. Smutne wiadomości ze świata Trzy przyjaciółki zrobiły sobie pozornie zwyczajne zdjęcie. Dopiero po dokładnym obejrzeniu widać piorunujący szczegół Małgorzata Trzaskowska padła ofiarą podłego oszustwa. Wydała oficjalne oświadczenie Tragiczny finał wycieczki do wesołego miasteczka, nie żyje kobieta. 32-latka zmarła w urodziny synka Masz stary dowód osobisty? Lepiej dokładnie go przejrzeć, jedna rzecz pozwala zgarnąć duże pieniądze – Zanim szefowa, albo szef, w trosce o swój własny biznes, zacznie Cię witać tym przypomnieniem, zadbaj o siebie – zróbmy to sami. Jest ciężej, ale może wystarczy przypomnienie w komórce, ekran powitalny w komputerze, kartka z tym zdaniem na drzwiach. Ile razy chwytasz za klamkę, tyle razy czytasz: Zadbaj o siebie – dodała Ewa Drzyzga. Ewa Drzyzga zaapelowała do wszystkich Polaków. Nagle w mediach społecznościowych uwielbianej gwiazdy pojawił się nietypowy wpis. Jak się okazuje, dziennikarka prosi o jedną, bardzo ważną rzecz, którą powinien zrobić każdy z nas. Nikt nie powinien tego lekceważyć. Wszystko przez słowa, które usłyszała w ostatnich dniach. Ewa Drzyzga, uwielbiana polska dziennikarka znana z takich programów jak Rozmowy w toku czy 36,6°C, zwróciła się do swoich obserwatorów z ważnym apelem. Choć gwiazda nie jest zbyt aktywna w swoich mediach społecznościowych, ta sprawa nie mogła czekać. Ewa Drzyzga apeluje do fanów Ewa Drzyzga postanowiła zaapelować do fanów o jedną, niezwykle ważną rzecz. W tym celu dziennikarka umieściła na swoim Instagramie wymowne zdjęcie, które opatrzyła poruszającym wpisem. Jak się okazuje, do akcji sprowokowały ją słowa, które usłyszała w ostatnich dniach. – Zadbaj o siebie – usłyszałam dziś na początek dnia. Brzmi jak polecenie, zadanie do wykonania, ale wypowiedziane z troską przyjmujesz inaczej i odkładasz na później, bo są inne zadania do wykonania – napisała kilka dni temu dziennikarka – […] zapominasz, że ktoś Ci życzył z serca, byś zadbał o siebie. A gdyby to zadanie uznać za najważniejsze danego dnia? – dodała, nawołując swoich obserwatorów do ważnej refleksji. ZOBACZ TEŻ:Ewa Drzyzga nawołuje do dbania o siebieZOBACZ ZDJĘCIA:Dziennikarka w piękny sposób przypomniała, byśmy zwolnili, zadbali o swoje zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Zadbali o to, by czuć się dobrze.źródło: Instagram

ewa drzyzga
31.03.2020 18:10 Gwiazda TVN padła ofiarą oszustwa. Wydała ostre oświadczenie

TVN: prezenterka stacji twierdzi, że padła ofiarą oszustwa. Stanowczo reaguje na krążące plotki. Wydaje ostre oświadczenie, w którym nie kryje swojego oburzenia zaistniałą sytuacją. Wiele gwiazd chętnie bierze udział w reklamach. Wachlarz polecanych przez celebrytów produktów jest niezwykle wielki. Zdarza się jednak, że wizerunek znanych osób zostaje wykorzystany bez konsultacji z nimi. Ma to wpływ nie tylko na samego zainteresowanego, którego prawa zostają jawnie łamane. Często cierpią też fani, którzy kupują produkty rzekomo polecane przez swoich idoli zostają paskudnie oszukani i naciągnięci.

ewa drzyzga schudła
16.02.2019 12:42 Ewa Drzyzga: schudła 11 kg. To wynik poważnej choroby

Ewa Drzyzga schudła 11 kg. Jakiś czas temu prowadząca Rozmów w toku zaskoczyła wszystkich dużo niższą wagą i odmienionym wyglądem. Jednak metamorfozy nie zawdzięcza dietom- jak powiedziała w wywiadzie dla Gazety Wyborczej, spadek wagi to wynik poważnej choroby. Kilka lat temu odmieniona Ewa Drzyzga pojawiła się na prezentacji ramówki TVN zupełnie odmieniona. Wszyscy byli zaskoczeni metamorfozą gwiazdy i zastanawiali się, co spowodowało tak nagłą utratę wagi. Ewa Drzyzga schudła aż 11 kilogramów, czym wywołała zdziwienie mediów.