Lelum.pl > Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk
07.08.2023 22:41 Ewa Kasprzyk tak dowiedziała się o zdradzie. Jej mąż dostawał SMS-y podpisane męskim imieniem. Prawda była bolesna

Ewa Kasprzyk i Jerzy Bernatowicz przez 36 lat tworzyli pozornie szczęśliwe małżeństwo. Mało kto zadawał sobie sprawę, jaka była przyczyna rozpadu tej relacji. Aktorka po latach w końcu zdecydowała się ujawnić fakty o zdradzie męża. Okazuje się, że ten przez rok dostawał SMS-y podpisane męskim imieniem. Prawda okazała się druzgocząca.

Ewa Kasprzyk
11.05.2023 17:19 Ewa Kasprzyk w żałobie, właśnie poinformowała o śmierci najbliższej osoby. "Zawsze w moim sercu"

Ewa Kasprzyk podzieliła się w mediach społecznościowych bardzo przykrą wiadomością. Odeszła jej wieloletnia przyjaciółka, również aktorka, Krystyna Łubieńska. Artystka w bardzo czuły sposób ją pożegnała. Widać, że były ze sobą bardzo blisko.W sekcji komentarzy jej fani wyrazili ogromne wsparcie. Niektórzy dzielili się swoimi, podobnie przykrymi przeżyciami.

Ewa Kasprzyk
09.03.2023 14:47 66-letnia Ewa Kasprzyk odsłoniła swoje wdzięki za granicą. Tubylcy mieli na co popatrzeć

Ewa Kasprzyk jest znaną polską aktorką. Pomimo wielu lat na scenie teatralnej i filmowej prężnie działa także w mediach społecznościowych, gdzie publikuje szczegóły z prywatnego życia.Aktualnie Kasprzyk przebywa w Tajlandii, gdzie… trenuje muay thai. To tajskie, brutalne sztuki walki. Aktorka stara się pokazać, że swoje pasje i marzenia można realizować niezależnie od wieku i nie ma złego momentu na robienie tego, co się lubi.

Ewa Kasprzyk
14.01.2023 12:03 Ewa Kasprzyk oceniła zachowanie Polaków. Uważa, że jesteśmy zbyt konserwatywnym narodem

Ewa Kasprzyk pojawiła się niedawno na uroczystej premierze swojego najnowszego filmu „Ślub doskonały”. Przy okazji wyznała, jakim narodem są według niej Polacy. Aktorka zdradziła, że pomimo ogromnych zmian, jakie miały miejsce w ciągu ostatnich lat, oraz perspektywy progresu, wciąż jesteśmy narodem konserwatywnym i zacofanym w niektórych kwestiach.

Ewa Kasprzyk
02.10.2022 10:53 Ewa Kasprzyk żegna Edwarda Dobrzańskiego. Pogrążona w żałobie przekazała: „żegnam go ze smutkiem”

Ewa Kasprzyk podzieliła się z fanami bardzo przykrą wiadomością, która szczególnie może dotknąć osoby zainteresowane teatrem i branżą filmową. Przekazała dalej informację o śmierci swojego wybitnego kolegi po fachu. Chodzi o Edwarda Dobrzańskiego. Mężczyzna może i nie należał do najbardziej popularnych artystów, ale wśród kolegów i koleżanek z branży był osobą niezwykle docenioną. Świadczą o tym choćby funkcje, które pełnił.

Ewa Kasprzyk
01.06.2022 15:25 Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia

Ewa Kasprzyk związała się ze swoim obecnym partnerem Michałem Kozerskim po rozstaniu z Jerzym Bernatowiczem, z którym była 36 lat. Jeszcze niedawno planowała ślub. Nagle jednak podzieliła się zaskakującymi informacjami. Aktorka rozstała się z poprzednim partnerem w 2019 roku i szybko znalazła nową miłość. Poznała Michała Kozerskiego w Trójmieście. Kiedy się jej oświadczył, z werwą zaczęła planować ślub.

Małgorzata Socha
08.03.2022 10:30 W bajkowe małżeństwo Sochy nagle wtrąciła się Ewa Kasprzyk. Właśnie wyszło, co się zmieniło w ich życiu

Małgorzata Socha jest od 14 lat żoną, a od 25 – partnerką tego samego mężczyzny: Krzysztofa Wiśniewskiego. Mimo upływu czasu ich relacja kwitnie. Czy pomogła w tym koleżanka Gosi, aktorka Ewa Kasprzyk? Socha i Wiśniewski są małżeństwem od 2008 roku. Mają troje dzieci: Zofię, Barbarę i Stanisława. Ich związek kwitnie, a para wygląda na szczęśliwie zakochanych. Co ma z nimi wspólnego Kasprzyk?

Ewa Kasprzyk
27.02.2021 19:14 Kim jest narzeczony Ewy Kasprzyk? Mężczyzna pracuje jako broker morski

Wcześniej aktorka trzymała w tajemnicy informację o tym, kto jest jej wybrankiem. Zrobiła to na jego prośbę. Ewa Kasprzyk podzieliła się swoim szczęściem w mediach i ujawniła, kim jest jej narzeczony. Zdementowała też plotki dotyczące jego zawodu i zapowiedziała, gdzie wezmą ślub. Kierunek może być interesujący.

Ewa Kasprzyk
20.02.2021 20:45 Ewa Kasprzyk pokazała narzeczonego. Z mężczyzną o tylu zainteresowaniach na pewno nie może się nudzić

Ewa Kasprzyk zdecydowała się pokazać swojego narzeczonego. Okazuje się, że mężczyzna wystąpi u jej boku w nowym show TVN-u. Michał Kozerski ma wiele zainteresowań i aktorka z pewnością nie będzie się z nim nudzić. Czyżby rozpoczął się nowy etap w jej życiu? Ewa Kasprzyk pochwaliła się, kto skradł jej serce. Ona i jej narzeczony wystąpią w nowej produkcji TVN-u pt. Power Couple. Wygląda na to, że aktorka rozpoczyna nowy etap w życiu. Para po raz pierwszy razem pojawiła się w programie Jesteśmy w domu!

Ewa Kasprzyk
04.02.2021 17:59 Ewa Kasprzyk opublikowała zdjęcie, o którym Piaseczny wolałby zapomnieć. Krępująca fotografia ujrzała światło dzienne

Tego się nikt nie spodziewał. Znaleziska, które zalegają w naszych szafach, na strychach i w piwnicach mogą być źródłem nie lada śmiechu. To, co znalazła Ewa Kasprzyk, rozbawi niejednego. Ewa Kasprzyk postanowiła poszperać po domowym archiwum. To, co tam znalazła, zapewne rozbawiło ją do łez. Nie omieszkała umieścić zdjęcia swoje zdobyczy w internecie, by podzielić się radością z obserwującymi ją osobami.

Ewa Kasprzyk
20.11.2020 10:42 63-letnia Ewa Kasprzyk przekazała wspaniałą nowinę. Aktorka się zaręczyła „Zastanawiałam się, czy powiedzieć, ale powiem”

Ewa Kasprzyk przekazała swoim fanom bardzo radosną nowinę. W jej życiu doszło do bardzo dużych zmian. Jak przekazuje Super Express, popularna polska aktorka właśnie ogłosiła publicznie, że się zaręczyła. Wybranek jej życia miał wyciągnąć przed artystką pierścionek na wakacjach w Grecji – Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam – przekazuje słowa Ewy portal se.pl. O zaręczynach 63-letniej aktorki poinformował Super Express. Ewa Kasprzyk miała okazać ogromną radość z powodu wielkich zmian, które zaszły w jej życiu podczas pobytu w Grecji. Mimo wcześniejszych wątpliwości zdecydowała się ogłosić publicznie swoje zaręczyny. Kim jest wybranek gwiazdy filmu Kogel-Mogel?

ile lat ma ewa kasprzyk
18.01.2019 14:03 Ile lat ma Ewa Kasprzyk? Gwiazda wygląda oszałamiająco!

Ile lat ma Ewa Kasprzyk? Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek kompletnie nie przejmuje się swoim wiekiem! Wciąż pokazuje, że niezależnie od upływającego czasu każda kobieta ma prawo czuć się młodo i seksownie. Aktorka jest tego doskonałym przykładem, ponieważ gdziekolwiek się pojawi, wzbudza wiele emocji – nic dziwnego, Ewa Kasprzyk mimo upływu lat zachwyca swoim urokiem i oszałamiającym wyglądem. Aktorkę znamy z wielu produkcji filmowych i teatralnych. Dodatkowo gwiazda często publikuje zdjęcia na swoim koncie na Instagramie. Ciekawi was, jaki jest sekret jej urody? Wiecie, ile lat ma Ewa Kasprzyk? Odpowiedź znajdziecie w naszym artykule.