Lelum.pl > Ewa Złotowska

Ewa Złotowska

Ewa Złotowska
06.06.2023 15:26 Ewa Złotowska przeszła operację mózgu. Polacy kochają ją za głos Pszczółki Mai

Ewa Złotowska dała życie znanej i uwielbianej przez nas Pszczółce Mai, bohaterce popularnej bajki dla dzieci. Jednak niewielu fanów zdaje sobie sprawę, jak ciężkich chwil doświadczyła. Miała niemałe problemy ze zdrowiem.Jak sama o sobie mówi, "Okazem zdrowia raczej nie jestem, zaliczam się jednak do walecznych osób i łatwo się nie poddaję". Ewa Złotowska przeszła w swoim życiu wiele poważnych operacji. Jedna z nich wymagała, by aktorka była świadoma!

Ewa Złotowska
02.03.2021 16:22 Ewa Złotowska walczy z poważną chorobą. Każdy zna ją jako pszczółkę Maję

Ewa Złotowska nie miała lekkiego życia. Choć jej głoś przywodzi na myśl sielskie obrazki z „Pszczółki Mai”, to w rzeczywistości nie było już tak bajkowo. Opowiedziała o swojej niedoli i zaznaczyła, o czym marzy w tej chwili. Przede wszystkim zależy jej na jakiejś roli, by móc pokazać się jako aktywna zawodowo. To pomogłoby jej pozbierać się psychicznie z niezwykle trudnego stanu.

pszczółka maja
08.02.2021 16:10 Dzisiaj kończy 74 lata. Mało kto wie, że podkładała głos w „Pszczółce Mai”

Czy wiesz, że legendarna Pszczółka Maja dziś kończy dziś 74 lata? Jak dziś wygląda Ewa Złotowska, aktorka, która użyczyła swojego głosu Mai? Wiele osób dostrzega podobieństwo aktorki do rysunkowej pszczółki. Pszczółka Maja, czyli Ewa Złotowska obchodzi dziś 74. urodziny! Czy wiesz, kto dubbingował tę kultową postać? Okazuje się, że aktorka, która udzieliła swojego pięknego głosu pszczółce, nie bywa często na salonach, a jej dorobek filmowy jest niewielki.