Lelum.pl > Fabienne Wiśniewska

Fabienne Wiśniewska

Michał Wiśniewski
26.11.2022 12:39 Córka podsumowała Michała Wiśniewskiego w „Pytaniu na śniadanie”. „Poczucie rytmu na poziomie ameby”

Michał Wiśniewski i jego córka Fabienne gościli w dzisiejszym odcinku programu „Pytanie na śniadanie”. Podczas wywiadu poruszyli wątek śmiesznych filmików, jakie w ostatnim czasie zamieszczają na profilu muzyka na TikToku. Nie da się ukryć, że lider zespołu Ich Troje świetnie odnajduje się w roli taty i z wielką radością spędza czas ze swoimi pociechami. Od niedawna piosenkarz zaczął również współpracować ze swoimi dziećmi i wprowadzać je w świat polskiego show-biznesu. W dzisiejszym wydaniu śniadaniówki TVP poruszył watek konta na TikToku, które współprowadzi ze swoją córką Fabienne. Zamieszczane tam filmiki cieszą się ogromną popularnością. Jak swoje zdolności taneczne ocenił sam gwiazdor?

Michał Wiśniewski
02.09.2022 15:59 Córka Michała Wiśniewskiego opuszcza Polskę. Rodzina poruszona, „Fabka, weź nie leć”

Michał Wiśniewski ma dodatkowy powód do dumy. Jego córka właśnie wyruszyła w samodzielną podróż za ocean. Nie obyło się bez rodzinnego pożegnania na lotnisku. Matka i brat patrzyli, jak nastolatka znika w tłumie pasażerów. Xavier będzie musiał obyć się bez siostry. Michał Wiśniewski doczekał się pięciorga dzieci. Podczas, gdy najmłodszy syn, Falco ledwie gaworzy, najstarszy Xavier intensywnie rozkręca karierę muzyczną i również stawia pierwsze kroki — lecz w zupełnie samodzielnym, dorosłym życiu. On i jego siostra, Fabienne pochodzą ze związku lidera „Ich troje” z Mandaryną. 19-latka właśnie dostała się na wymarzone studia. Teraz jednak czeka ją zupełnie inna przygoda. Najbliższy czas spędzi w Mieście Aniołów.

Xavier Wiśniewski
21.08.2022 21:45 Xavier Wiśniewski świętuje urodziny siostry. Łobuzersko podpisał zdjęcie z dzieciństwa

Xavier Wiśniewski pokazał rozczulające zdjęcia z dzieciństwa. Jego młodsza siostra, Fabienne świętuje dziś swoje 19. urodziny. W mediach sypią się gratulacje, jednak to właśnie pierwszy syn lidera „Ich Troje” złożył najbardziej oryginalne życzenia. Podczas, gdy najmłodszy syn dopiero co przyszedł na świat, najstarsze dzieci lidera „Ich Troje” powoli wchodzą w dorosłość. W czerwcu swój jubileusz obchodził Xavier Wiśniewski. Teraz 19. urodziny świętuje jego siostra, Fabienne. W mediach swoje gratulacje przekazało już kilka osób, w tym mama dziewczyny, Mandaryna. Jednak na widok wpisu, który udostępnił brat jubilatki trudno się nie uśmiechnąć. Tylko rodzeństwo mogło złożyć takie życzenia.

17.02.2022 22:09 Córka Wiśniewskiego i Mandaryny zaczęła śpiewać. Ma talent?

Córka Michała Wiśniewskiego ostatnio pochwaliła się swoim głosem podczas przejażdżki autem. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła talent po sławnych rodzicach. Osiemnastoletnia Fabienne jest najstarszym dzieckiem popularnego piosenkarza, Michała Wiśniewskiego. Wokalista Ich Troje w 2002 roku związał się z tancerką i choreografką, Mandaryną. Choć głośne małżeństwo nie przetrwało próby czasu, na świecie pojawiła się dwójka dzieci pary, Fabienne i Xavier. Najstarsza córka Michała Wiśniewskiego nigdy nie zabiegała o zainteresowanie medialne, jednak ostatnio za pośrednictwem Instagramu pochwaliła się, jak śpiewa. Na jej profilu wciąż dostępna jest relacja, którą można oglądać 24 h od momentu publikacji. Słynny ojciec może być dumny z Fabienne.

30.01.2022 13:30 Córka Michała Wiśniewskiego jak Marilyn Monroe? Fabienne przeszła spektakularną metamorfozę

Fabienne to najstarsza córka Michała Wiśniewskiego, a jednocześnie jedna z dwójki jego dzieci z Martą, znaną większości jako Mandaryna. 18-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem jednak to mama nastolatki postanowiła pochwalić się z obserwującymi jej niebywałą przemianą.

Michał Wiśniewski
07.06.2021 22:49 Co się stało córce Wiśniewskiego? Muzyk właśnie przekazał smutną wiadomość o stanie jej zdrowia

Michał Wiśniewski opublikował na swoim profilu zdjęcie Fabienne i swojego najmłodszego synka Falco Amadeusa. Przy okazji podzielił się smutną informacją – okazało się, że Fabka została kontuzjowana po koncercie w Płocku. Michał Wiśniewski doczekał się sporej gromadki dzieciaków. Teraz poinformował o tym, że jego najstarsza córka doznała kontuzji. Nie wiadomo jednak, co dokładnie się stało.

Fabienne Wiśniewska
12.04.2018 13:47 Ależ piękna nastolatka! Zobacz jak wyrosła córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

Dzieci gwiazd nigdy nie mają łatwo. Są w obiekcie stałego zainteresowania mediów i fanów. Tak jest również w przypadku dzieci Michała Wiśniewskiego i Mandaryny – 16-letniego Xaviera i 15-letniej Fabienne Naszą szczególną uwagę zwróciła Fabienne, która wyrosła na piękną nastolatkę. Fabienne kilka dni temu pojawiła się wraz ze swoją mamą i bratem w programie „Dzień dobry TVN”. Na wizji opowiadali o swojej wspólnej pasji – tańcu. Dzieci Wiśniewskich żyją nie tylko tańcem. Xavier marzy o tym, aby być dziennikarzem sportowym, natomiast Fabienne chciałaby w przyszłości prowadzić własne studio tatuażu. Mandaryna w imieniu swoich dzieci zapewnia jednak, że nie chcą one stać na świeczniku i nie interesuje ich kariera w showbiznesie.

10.01.2018 16:03 Zobacz, jak wyglądają dziś dzieci Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski, lider grupy Ich Troje, nadal cieszy się dużą popularnością. Wokalista ma za sobą dość burzliwą przeszłość związkową. Może się również pochwalić aż czwórką dzieci z różnych małżeństw.