Lelum.pl > Filip Bobek

Filip Bobek

Filip Bobek
03.12.2020 08:50 Filip Bobek poinformował o wielkiej tragedii. Aktor prosi o pomoc, ciężko powstrzymać łzy

Filip Bobek za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał wiadomość o wielkim nieszczęściu. W jednej z polskich rodzin trwa właśnie walka o życie 4-miesięcznego dziecka. Sprawa jest pilna i pozostało niewiele czasu. Gwiazdor BrzydUli postanowił prosić swoich fanów o pomoc w zdobyciu funduszy. Z tego artykułu dowiesz się: O jaką pomoc zwrócił się aktor na Instagramie Dla kogo trzeba uzbierać 9 mln złotych Na jaką chorobę choruje 4-miesięczne dziecko W jakim jest stanie Jedna z rodzin ze Śląska potrzebuje pomocy. Ich malutki synek Filipek jest chory na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Postanowili, że utworzą internetową zbiórkę pieniędzy.

Dominika Gwit
09.02.2020 22:21 Dominika Gwit pokazała kolejne zdjęcia ze ślubu. Autorem jest uwielbiany aktor

Dominika Gwit jest szczęśliwą mężatką. Aktorka postanowiła podzielić się z fanami kolejnymi wspomnieniami z tego wyjątkowego dnia i pokazała, jak dotąd, niepublikowane zdjęcia ze ślubu. Kto je zrobił? Okazuje się, że za aparatem stał znany wszystkim aktor. Dominika Gwit to jedna z najbardziej aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych. Aktorka uwielbia dzielić się z fanami kulisami swoje życia zawodowego jak i prywatnego. Nic więc dziwnego, że kiedy wzięło się jej na wspominki, postanowiła zaangażować w to swoich obserwatorów. Szczęśliwa mężatka opublikowała kolejne zdjęcia ze swojego ślubu. Jednak prawdziwym szokiem jest to, kto je wykonał. Dominika Gwit pokazała zdjęcia ze ślubu Dominika Gwit jest szczęśliwą mężatką. Aktorka postanowiła podzielić się z fanami kolejnymi wspomnieniami z tego wyjątkowego dnia i pokazała, jak dotąd, niepublikowane zdjęcia ze ślubu. Kto je zrobił? Okazuje się, że za aparatem stał znany wszystkim aktor. Dominika Gwit to jedna z najbardziej aktywnych gwiazd w mediach społecznościowych. Aktorka uwielbia dzielić się z fanami kulisami swoje życia zawodowego jak i prywatnego. Nic więc dziwnego, że kiedy wzięło się jej na wspominki, postanowiła zaangażować w to swoich obserwatorów. Szczęśliwa mężatka opublikowała kolejne zdjęcia ze swojego ślubu. Jednak prawdziwym szokiem jest to, kto je wykonał. Dominika Gwit pokazała zdjęcia ze ślubu Dominika Gwit pokazała zdjęcia ze ślubu. Aktorka wieczną przysięgę miłości złożyła w lipcu 2018 roku, a jej życiowym wybrankiem jest Wojciechem Dunaszewskim, który na co dzień jest montażystą w jednej ze stacji telewizyjnych. Małżeństwo z prawie dwuletnim stażem, według gwiazdy jest niezwykle szczęśliwe i pełne miłości. Dominika Gwit postanowiła podzielić się na Instagramie kolejnymi zdjęciami z ceremonii. We wzruszającym wpisie aktorka ujawniła, kto wykonał owe fotografie. Okazało się, że za obiektywem stał sławny aktor. Mężczyzna ma smykałkę do zdjęć, a dzięki niemu możemy zobaczyć nie tylko młodą parę, ale również bawiących się gości czy wystrój sali. Pamiętacie piękną policjantkę z Rancza? Dziś wygląda jeszcze lepiej, pochwaliła się figurą Robert Lewandowski pokazał siostrę. Jest piękną kobietą z wieloma sukcesami

m jak miłość
13.08.2019 19:41 Nowy aktor w „M jak miłość” obsadzie! To zabójczy przystojniak. Wszystko wydało się przez jedno zdjęcie

M jak miłość zyska nowego aktora? Przystojniak znany z takich produkcji jak Na dobre i na złe czy BrzydUla najprawdopodobniej dołączy do popularnego serialu TVP. Aktor jeszcze nie potwierdził, ale fani nie mają wątpliwości – zdradziło go jedno zdjęcie! M jak miłość powiększa swoją obsadę? Ostatnio Filip Bobek wrzucił na swojego Instagrama tajemniczo zatytułowane zdjęcie. W tle widać scenografię z planu serialu TVP. Dodatkowo zdradził kilka tajemnic związanych z nowym sezonem serialu.

15.01.2018 18:42 Znamy skład najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”

Polsat zdecydował się na kolejną edycję „Tańca z Gwiazdami”, a w nim będziemy mogli zobaczyć całą plejadę gwiazd. Jest kilka mocnych nazwisk! Zobaczcie całą listę, znacie tych ludzi? Czy „Taniec z Gwiazdami” ma jeszcze prawo bytu?