Lelum.pl > Gdzie Mieszkają Gwiazdy

Gdzie Mieszkają Gwiazdy

Gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
08.04.2019 15:26 Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!

Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Aktorka jest postrzegana przez wielbicieli swojego talentu jako prawdziwa dama, która nigdy nie pokaże się niestosownie ubrana i ma słabość do luksusów. Nic dziwnego, że taka osoba nie mogłaby zadowolić się pierwszą lepszą kawalerką albo domkiem pod miastem. Beata Tyszkiewicz zamieszkała w miejscu absolutnie wyjątkowym. Gdzie? Jak wygląda jej mieszkanie? Tego nikt się nie spodziewał! Beata Tyszkiewicz to arystokratka nie tylko z nazwy, ale także urodzenia. Wyjątkowe korzenie w czasach Polski Ludowej niejednokrotnie utrudniały przyszłej aktorce życie, lecz to właśnie jej maniery i pełen godności sposób bycia, w połączeniu z urodą oraz talentem, pomogły Tyszkiewicz podbić serca widzów w całej Polsce. Gwiazda takiego formatu nie mogłaby mieszkać w byle jakim miejscu! Swój czas dzieli pomiędzy dwa domy: jeden o niewiarygodnej przeszłości i drugi, w którym zatrzymuje się w okresach intensywnej pracy. Gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz? Sprawdź, czy nie jesteś jej sąsiadem!

gdzie mieszka magdalena cielecka
04.03.2019 18:14 Gdzie mieszka Magdalena Cielecka? Dom gwiazda urządziła wraz z ukochanym

Gdzie mieszka Magdalena Cielecka? Dom, w którym mieszka aktorka, robi wrażenie. Jakiś czasu gwiazda temu zdecydowała się na przeprowadzkę. Miała poważny powód: gwiazda urządziła nowy dom wraz z ukochanym. Postanowili wspólnie układać sobie przyszłe życie. Magdalena Cielecka nie bez powodu jest uważana za jedną z najlepszych polskich aktorek. Inteligentna, piękna i odważna, nie boi się próbować swoich sił w trudnych i wymagających psychicznie rolach. W przeszłości łączono ją z różnymi mężczyznami, dziś od kilku lat jest w poważnym związku. To z powodu ukochanego zdecydowała się na przeprowadzkę. Gdzie mieszka Magdalena Cielecka? Dom, w którym mieszka razem z partnerem, to prawdziwy azyl.

gdzie mieszka agnieszka radwańska
02.03.2019 11:18 Gdzie mieszka Agnieszka Radwańska? Tenisistka ma kilka luksusowych mieszkań

Gdzie mieszka Agnieszka Radwańska? Nasza tenisistka na korcie zarobiła naprawdę niezłe pieniądze i mądrze je zainwestowała! Dzięki wieloletniemu poświęceniu dla sportu przebywająca obecnie na emeryturze gwiazda ma kilka luksusowych mieszkań na całym świecie. Sportsmenka na grze w tenisa zarobiła krocie i bardzo mądrze je inwestuje. Nieruchomości to bez wątpienia słabość tenisistki! Radwańska niedawno przeszła na emeryturę, zaznaczyła jednak, że nie żegna się ze sportem na zawsze. Gdzie mieszka Agnieszka Radwańska po zakończeniu kariery? Tenisistka jest posiadaczką kilku apartamentów, także poza granicami Polski!

sylwia grzeszczak z mężem
20.02.2019 15:31 Gdzie mieszka Sylwia Grzeszczak? Wraz z Liberem bardzo chronią prywatności

Gdzie mieszka Sylwia Grzeszczak? Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek nie ma gwiazdorskich zapędów, jest poukładana i bardziej skupiona na pracy niż na bywaniu na salonach. Gwiazda nie mieszka w stolicy i wraz z Liberem bardzo chroni prywatności. Sylwia Grzeszczak pokazuje się na imprezach branżowych tylko wtedy, gdy na nich śpiewa bądź dotyczą bezpośrednio muzyki. Trudno znaleźć jej zdjęcia w kronikach towarzyskich kolorowych magazynów. Nic w tym dziwnego, piosenkarka już kilka lat temu opuściła Warszawę. Gdzie mieszka Sylwia Grzeszczak?

gdzie mieszka paweł domagała
18.02.2019 12:23 Gdzie mieszka Paweł Domagała? Żona artysty stworzyła rodzinne gniazdko

Gdzie mieszka Paweł Domagała? Decyzja aktora zaskoczyła wiele gwiazd. Chociaż nie zdecydował się na przeprowadzkę do willi albo zakup luksusowego apartamentu, mieszkania może mu pozazdrościć większość Polaków. Przeniósł się tam z całą rodziną. Żona artysty ma znanego ojca. Nie lubi ostentacji oraz blichtru, stroni od popisywania się pieniędzmi i nie potrzebuje do szczęścia luksusów. Nad pozory i światowe życie przekłada szczęśliwe życie u boku sławnej żony i dzieci. Pozostał wierny swoim wartościom, gdy nadszedł czas na znalezienie idealnego gniazdka. Gdzie mieszka Paweł Domagała? Nie zobaczycie jego mieszkania w żadnym programie! Udało nam się jednak poznać kilka sekretów aktora. Jesteście ciekawi?

Justyna Żyła
17.02.2019 14:12 Jak mieszka Justyna Żyła? Dom gwiazdy to luksusowa posiadłość

Jak mieszka Justyna Żyła? Wschodząca gwiazda polskiego show-biznesu ma doskonały gust! Dom Żyły to luksusowa posiadłość, którą urządziła w nowoczesnym stylu. Wystrój kosztował domowników mnóstwo pracy i pieniędzy! Justyna Żyła to najgorętsze nazwisko nadchodzącego sezonu. Od zachwycającej sesji w magazynie Playboy, po własny kanał kulinarny na YouTube, aż po udział w kolejnych programach telewizyjnych: wszystko, czego się dotknie, przynosi sukces! To urodzona perfekcjonistka, zarówno w kwestii pracy, jak i innych aspektów życia. Wielką wagę przykłada do wyglądu swojego domu. Jak mieszka Justyna Żyła? Wybrała wyjątkowe miejsce.

Jak schudła Sonia Bohosiewicz?
11.02.2019 13:09 Gdzie mieszka Sonia Bohosiewicz? Aktorka otrzymała w spadku pałac

Gdzie mieszka Sonia Bohosiewicz? Niedawno fani dowiedzieli się, że artystka może poszczycić się szlacheckim pochodzeniem. I to nie byle jakim! Aktorka otrzymała w spadku pałac. Jego historia jest niesamowita. Czy to znaczy, że rodzinę aktorki czeka przeprowadzka? Rodzina Soni Bohosiewicz wywodzi się z niezwykle starego i zasłużonego rodu. Osoby, które sceptycznie odnosiły się do pogłosek o szlachetnym pochodzeniu aktorki, musiały poczuć spore zaskoczenie. Okazało się, że zaledwie kilkanaście tygodni wcześniej otrzymała w spadku okazały dwór. Pieczę nad posiadłością sprawuje… zarządca! Gdzie mieszka Sonia Bohosiewicz i jej rodzina? Czy to prawda, że gwieździe przysługuje tytuł księżniczki?

Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Gwiazda ma spektakularny apartament
08.02.2019 11:43 Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Gwiazda ma spektakularny dom

Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia ze swojego pięknego domu na Instagramie. Jednak do niedawna nie było wiadomo, gdzie dokładnie znajduje się jej dom. Sprawdziliśmy – jej gniazdko, naprawdę jest zachwycające! Jesteście ciekawi gdzie się znajduje? Małgorzata Rozenek-Majdan w ciągu ostatnich kilku lat wywalczyła sobie pozycję jednej z najjaśniejszych gwiazd TVN. Ze swoimi dwoma synami i mężem Radosławem Majdanem żyje w luksusowych warunkach. Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Nigdy nie zgadlibyście, że właśnie tam para uwiła swoje gniazdko rodzinne.

gdzie mieszka jessica mercedes
26.01.2019 16:01 Gdzie mieszka Jessica Mercedes? Gwiazda pokazała ekskluzywny apartament

Gdzie mieszka Jessica Mercedes? Blogerka wreszcie pokazała fanom wnętrze nowego mieszkania! O pracach remontowych słyszeliśmy już od dawna, teraz jednak celebrytka pokazuje, jak wygląda jej nowy apartament. Jessica Mercedes to jedna z najpilniej obserwowanych blogerek w Polsce. Jej poczynania śledzi aż 934 tysięcy obserwujących! Gwiazda dzieli się z fanami nie tylko pomysłami na stylizacje, zdradza również sporo na temat tego, co się u niej dzieje. Już od jakiegoś czasu opowiadała o remoncie nowego mieszkania, jednak wczoraj po raz pierwszy podzieliła się z fanami zdjęciami wnętrza. Zobacz, gdzie mieszka Jessica Mercedes!