Lelum.pl > Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz
28.12.2023 19:37 Tylko u nas: Przyłapali Gosię Andrzejewicz w salonie sukien ślubnych. Menadżer gwiazdy przerwał milczenie

Występy Gosi Andrzejewicz cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów. Wcale nie mniej ciekawi ich życie prywatne artystki, na temat którego nie ma zbyt wiele dostępnych informacji. Okazuje się, że jakiś czas temu fotoreporterzy przyłapali gwiazdę na przymiarkach sukien ślubnych w salonie. Dla fanów artystki to prawdziwa gratka — czyżby piosenkarka szykowała się do sformalizowania swojej relacji? Udało nam się w tej sprawie uzyskać komentarz od jej menadżera. 

Gosia Andrzejewicz
09.04.2023 18:34 Na widok koszyczka Gosi Andrzejewicz niejeden uciekłby z krzykiem. "Mina księdza bezcenna"

W czasie Świąt Bożego Narodzenia celebryci chwalą się swoimi choinkami, a na Wielkanoc z dumą pokazują, jakie przygotowali koszyki wielkanocne. Gosia Andrzejewicz z pewnością zrobiła w kościele furorę. Chyba nikt inny w całym kraju nie miał takiego koszyczka.Sama święconka z pozoru wyglądała dosyć zwyczajnie. To jej zawartość była zupełnie unikalna.

Katarzyna Skrzynecka
07.09.2020 21:28 Katarzyna Skrzynecka nie wytrzymała. Prosto do kamery pokazała gest, którego nikt się nie spodziewał

Katarzyna Skrzynecka dała się ponieść naprawdę ogromnym emocjom. Artystka zdecydowała się pokazać odważny gest wprost do kamery podczas programu nadawanego na żywo. Aktorka jest znana z tego, że nie boi się mówić co myśli, tym razem zaskoczyła jednak wszystkich.Programy nagrywane na żywo stanowią dla wszystkich występujących nie lada wyzwanie. Czasem jednak intensywne emocje biorą górę i na wizji dzieją się rzeczy zupełnie zaskakujące. Tak było w przypadku Katarzyny Skrzyneckiej, którą kompletnie poniosły emocje.

dieta
07.12.2019 17:21 Dieta Gosi Andrzejewicz jest zadziwiająco prosta. Gwiazda schudła dzięki niej już 12 kg

Dieta Gosi Andrzejewicz jest zaskakująco prosta. Gwiazda chce, aby inni również mogli z niej skorzystać, dlatego zdradziła, co stoi za jej sukcesem. Dzięki temu schudła już 12 kilogramów, a jej waga wciąż spada. Ostatnie zdjęcia piosenkarki robią olbrzymie wrażenie i motywują fanów. Gosia Andrzejewicz przeszła spektakularną metamorfozę. Jej figura prezentuje się doskonale, co możemy zauważyć w mediach społecznościowych. Wokalistka chętnie dzieli się aktualnymi zdjęciami i zdradza, w jaki sposób dba o swoją sylwetkę. Dieta, jaką stosuje, opiera się na prostej zasadzie.

metamorfoza
10.11.2019 16:48 Gosia Andrzejewicz przeszła metamorfozę, która odbiera mowę. W życiu byśmy jej nie poznali na najnowszych zdjęciach

Metamorfoza Gosi Andrzejewicz jest zachwycająca. Piosenkarka nie tylko zmieniła fryzurę, ale także zrzuciła kilka dodatkowych kilogramów. Gwiazda dawno nie wyglądała tak dobrze! Gosia Andrzejewicz zaistniała na polskiej scenie muzycznej wiele lat temu. Sławę zapewniły jej takie przeboje jak Pozwól żyć lub Słowa. Wierni fani zauważyli, że w ostatnim czasie najwyraźniej w jej życiu przyszedł czas na wielkie zmiany. Artystka pokazała się całkowicie odmieniona! Piosenkarka zaprezentowała się po metamorfozie na gali Mistera polski 2019. Fani piosenkarki nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli!