Lelum.pl > Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka

grażyna torbicka
29.04.2020 20:24 Grażyna Torbicka przygotowywuje się do nowej roli. Wielkie zmiany w życiu gwiazdy

Z powodu epidemii koronawirusa do domu dziennikarki wprowadziła się jej mama, Krystyna Loska. Ponieważ mąż Grażyny Torbickiej jest kardiologiem i rzadko przebywa w domu przez dyżury, kobiety są dla siebie ogromnym wsparciem. instagram.com/grazynatorbicka Grażyna Torbicka bierze się za własny dokument. Sezon na komary rozpoczęty. Czy mogą przenosić koronawirusa? Czy będzie ich więcej z powodu suszy? Wznowią działalność pełni strachu. Co trzeci właściciel zapowiada obniżenie cen za granicą Jak będzie wyglądać świat po pandemii? Randki przez pleksi, przedziały w samolotach? Wpadka dziennikarza na wizji. Nagrywał ze swojego domu, nie zauważył, co było w kadrze Lekarka odebrała sobie życie. „Próbowała wykonywać swoją pracę i to ją zabiło” Koniec „godzin dla seniorów” w sklepach. Minister Jadwiga Emilewicz oficjalnie zapowiedziała zmiany źródło: wp.pl ZOBACZ ZDJĘCIA: Grażyna Torbicka zdradziła swoje plany na najbliższą przyszłość. Jak się okazuje, epidemia koronawirusa i przymusowa kwarantanna sprawiły, że znana dziennikarka postanowiła zwolnić tempo i oddać się refleksji. Teraz gwiazda przygotowuje się do nowej roli, a w jej życiu już zdążyły zajść wielkie zmiany, informuje Żyjcie na gorąco. Grażyna Torbicka przez epidemię koronawirusa była zmuszona zmienić swoje codzienne nawyki i jak się okazało, zapoczątkowało to nowy etap w życiu gwiazdy. Dziennikarka postanowiła powrócić do dawnych zainteresowań i spróbować swoich sił w zupełnie innej roli. Od tej strony jej nie znaliśmy. Zmiany w życiu Grażyny Torbickiej Jeszcze kilka miesięcy temu Grażyna Torbicka była rzadkim gościem w swoim domu. Gwiazda codziennie udawała się na spotkania, wywiady, czy odwiedziny u mamy. Teraz wszystko się zmieniło, a dziennikarka zrozumiała, co jest dla niej ważne i postanowiła zrealizować marzenie z dawnych lat. Okazuje się, że Grażyna Torbicka od zawsze marzyła o tym, by zostać reżyserką. W rozmowie z Życiem na gorąco zdradziła przyszłe plany. – Siedząc w domu, wreszcie jest czas na to, żeby bez pośpiechu rozejrzeć się dookoła. Rejestrować różne sytuacje rodzinne, ale też w przyrodzie. Na wszystko i na każdego domownika można spojrzeć inaczej niż dotychczas. Dzięki temu może powstać dokument w czasie pandemii, bo zarejestruję jakieś niezwykłe sceny – powiedziała, przyznając, że myśli nad zrealizowaniem własnego dokumentu, ale to nie jedyne zmiany w jej życiu. fot. instagram.com/grazyna.torbicka Dziennikarka może liczyć na wsparcie męża. fot. MARCIN WZIONTEK / SE / EAST NEWS WARSZAWA GALA ROZDANIA NAGROD W PLEBISCYCIE TELEKAMERY 2017 Na czas epidemii, do gwiazdy wprowadziła się mama. ZOBACZ TEŻ:Grażyna Torbicka mieszka z mamą Premier Morawiecki spotkał się z dziećmi. Nikt nie spodziewał się jego słów Minister Emilewicz niespodziewanie zapowiedziała ogromną zmianę. Dotknie wszystkich seniorów Koronawirus: Jest ważny apel Belgów. Jedzcie frytki przynajmniej dwa razy dziennie

krystyna loska
10.02.2020 14:56 Krystyna Loska miała zajmować się czymś zupełnie innym. Los całkowicie pokrzyżował jej plany

Krystyna Loska miała być kimś zupełnie innym! Legendarna spikerka jakiś czas temu zdecydowała się na wspólny wywiad z córką: Grażyną Torbicką, w którym opowiedziała o swoich początkach w telewizji. Zdradziła także, jakie miała wcześniej plany. Okazuje się, że miała ważny powód, by przerwać studia. Grażyna Torbicka jest jedną z najbardziej popularnych prezenterek w Polsce, jednak nie każdy wie, że telewizyjny talent odziedziczyła po mamie, która jest legendą TVP! Krystyna Loska w młodości była jedną z pierwszych gwiazd telewizyjnych w Polsce. Po latach zdecydowała się na wspólny wywiad z córką.

grażyna torbicka
02.02.2020 17:48 Ciężko uwierzyć w jakim wieku jest Grażyna Torbicka. Gwiazda wygląda o 20 lat młodziej

Grażyna Torbicka to ikona polskiej telewizji, a jej twarz przez dekady ozdabiała szklany ekran. Choć od wielu lat gości w telewizji, wciąż pada wiele pytań o jej wiek. Prezenterka bowiem może pochwalić się nieprzemijającym urokiem i czarem, a genetyka sprawiła, że jej rysy wciąż pozostają takie same! Ile lat ma Grażyna Torbicka? Uroda tej charyzmatycznej dziennikarki zupełnie przeczy zmieniającej się metryce. Grażyna Torbicka słynie z nienagannego wyglądu, wspaniałej sylwetki i świetnego stylu. Zobaczcie, jak udało jej się zachować taki wygląd przez lata!

grażyna torbicka
23.01.2020 09:20 Grażyna Torbicka nie dała się zmienić sławie. „Dosyć szybko zorientowałam się, dokąd ta droga prowadzi”

Grażyna Torbicka to prezenterka, która świat telewizji zna od podszewki. Przeżycie w świecie show-biznesu wiele ją jednak kosztowało. Dziennikarka opowiedziała, jak uniknęła konsekwencji związanych ze sławą. Dosyć szybko zorientowałam się, dokąd ta droga prowadzi – powiedziała gwiazda w wywiadzie dla Pani. Grażyna Torbicka przez lata występów w telewizji wyrobiła sobie status prawdziwej legendy. Jej gwiazda świeci do teraz, a prezenterka nie narzeka na brak propozycji zawodowych. Utrzymanie się na powierzchni medialnej gry kosztuje jednak bardzo wiele, na czym często najbardziej cierpią najbliżsi.

Michał Szpak
19.01.2020 18:50 10 najsłynniejszych prezenterek PRL. Widzowie je kochali, czym się dziś zajmują?

Telewizja to medium, które towarzyszy nam od dziesięcioleci. Forma, w jakiej prezentowane są wiadomości, nie zmieniła się diametralnie na przestrzeni dekad. Zmienił się ustrój i prezenterki. Czym zajmują się dziś legendy PRL? PRL to czas, w którym telewizja w Polsce jeszcze raczkowała. Wraz z nią rosły legendy, które widzowie pamiętają do dziś. Wiele z gwiazd czasów poprzedniego ustroju jest aktywna zawodowo po dziś dzień. Czym dziś zajmują się prezenterki, które święciły największe sukcesy w czasach PRL?

Krystyna Loska i Jan Banaś
31.12.2019 10:10 Jak dziś wygląda Krystyna Loska? Legendarna spikerka wciąż zachwyca urodą

Krystyna Loska niestety już nie gości tak często na ekranach naszych telewizorów, jak kiedyś. Legendarna prezenterka Telewizji Polskiej została zapamiętana jako piękna, zawsze elegancka pani z telewizji. Jak dziś wygląda Krystyna Loska? To wciąż urodziwa kobieta – już wiemy, po kim Grażyna Torbicka jest taka piękna. Krystyna Loska swoje pierwsze kroki w telewizji stawiała ponad 50 lat temu. Jak się zmieniała i jak wygląda obecnie? Gwiazda telewizji dziś wciąż zachwyca urodą i elegancją. Zobacz jak ikona polskiej telewizji, wygląda dziś. Mimo że przeszła na zasłużoną już emeryturę, nadal możemy spotkać ją na warszawskich salonach, kiedy to towarzyszy swojej córce – Grażynie Torbickiej.

krystyna loska: mąż
24.12.2019 15:15 Mąż był dla Krystyny Loski całym światem. Dziś spikerka razem z córką spełnia jego ostatnie życzenie

Mąż Krystyny był najważniejszą osobą w jej życiu — oczywiście nie licząc Grażyny Torbickiej! Od śmierci mężczyzny minęły trzy lata. Dziś razem z córką spełniła jego ostatnie życzenie. O co chodziło? Obu kobietom bardzo zależało, żeby zrealizować marzenie ukochanego partnera i ojca. Teraz nareszcie dopięły swego! Jedna z najbardziej znanych polskich prezenterek telewizyjnych, do dziś pozostaje niedoścignionym wzorem dla tysięcy dziennikarek w każdym wieku. Legendarna spikerka, żona i matka — jej córka to Grażyna Torbicka, która zdecydowała się pójść w ślady sławnej rodzicielki. Niestety, codzienność Loski nie przypomina bajki, szczególnie od czasu śmierci ukochanego męża. Henryk Loska zdawał sobie sprawę, że już wkrótce przyjdzie na niego czas. Mężczyzna poprosił dwie najważniejsze kobiety w życiu, aby spełniły jego jedno życzenie. Ogromnie mu na tym zależało. O co chodziło? Dopiero niedawno obie dziennikarki zdecydowały się na wyznanie.

Grażyna Torbicka
09.12.2019 16:20 Grażyna Torbicka podjęła ważną decyzję. Dziennikarka z mężem nie posiadają się z radości

Grażyna Torbicka w końcu podjęła niezwykle ważną decyzję. Uwielbiana dziennikarka wraz z mężem nie posiadają się z radości i już z dumą mogą mówić o kolejnym etapie ich życia. Niestety, może to mieć wpływ na jej karierę. Fani mają powody do zmartwień? Grażyna Torbicka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej telewizji. Programy, które prowadziła, do dziś bliskie są sercom wielu Polaków, a ona sama ma status wielkiej gwiazdy. Ze względu na życie w pędzie właśnie podjęła przełomową decyzję.

grażyna torbicka
07.12.2019 20:02 Grażyna Torbicka na zdjęciach z mamą. Krystyna Loska wygląda jak jej siostra

Grażyna Torbicka i Krystyna Loska przez wiele lat były związane zawodowo z TVP. Mimo że ani matka, ani córka już tam nie pracują, swoje doświadczenie zawodowe zdobywały właśnie na korytarzach Telewizji Polskiej. Niedawno Grażyna Torbicka opublikowała wspólne zdjęcie z mamą. Krystyna Loska wygląda na nim jak jej siostra! Prawie nic się nie zmieniła. Jeden z najbardziej znanych duetów matki i córki w Polsce. Obie panie są szalenie inteligentne i utalentowane, a dzięki ciężkiej pracy stały się prawdziwymi ikonami dziennikarstwa. Na dodatek stanowią zaprzeczenie krzywdzącego stereotypu, że kobieta może być albo mądra, albo ładna — błyszczą zarówno urodą, jak i intelektem. Jakiś czas temu Grażyna Torbicka wprawiła fanów w niemały stupor, publikując zdjęcie z mamą. Wyglądają na nim jak siostry!

stylizacja
26.11.2019 10:15 Grażyna Torbicka w młodości była równie piękna, co teraz. Ujawniono odważne zdjęcie sprzed lat

Grażyna Torbicka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek telewizyjnych. Od wielu lat zachwyca na ekranie widzów. Teraz ujawniono zaskakujące zdjęcie sprzed lat, na którym dziennikarka jest równie piękna, co teraz. Jak wyglądała w młodości? Grażyna Torbicka może pochwalić się długą i spełnioną karierą. Zadebiutowała w Telewizji Polskiej w 1985 roku i od tego czasu jest uwielbiana przez telewidzów. Teraz mają szansę zobaczyć prezenterkę w nowej odsłonie. Agata Młynarska udostępniła wspólne zdjęcie sprzed lat, na którym Grażyna Torbicka urzeka swoją nieprzemijającą urodą.

grażyna torbicka
20.11.2019 16:58 Mąż Grażyny Torbickiej to wybitny lekarz. Gwiazda zdradziła, jak go poznała 38 lat temu

Mąż Grażyny Torbickiej rzadko bywał w centrum uwagi mediów. Jest lekarzem, który raczej stroni od rozgłosu. Teraz jednak prezenterka opowiedziała, jak poznała swojego ukochanego, z którym jest już razem 38 lat. Jaki jest sekret ich szczęścia? Grażyna Torbicka jest szczęśliwą mężatką od 1981 roku. Jej mąż już 38 lat nieprzerwanie stoi u jej boku. Teraz prezenterka zdradziła, jak para poznała się i jak zaczął się ich związek. Co skłoniło ich ku sobie?

stylizacja
08.11.2019 16:36 Grażyna Torbicka zdradziła swój największy sekret. Trudno uwierzyć, że ją to spotkało

Kariera Grażyny Torbickiej nie miała łatwych początków. Dziennikarka usłyszała mnóstwo przykrych słów, przez które wiele osób mogłoby się poddać. Ona jednak była silna i dziś jest jedną z najbardziej uznanych gwiazd polskiej telewizji. Aż trudno uwierzyć, co spotkało ją wiele lat temu. Prawdę powiedziała dopiero niedawno. Mogłoby się wydawać, że kariera Grażyny Torbickiej przebiegała idealnie. Dziennikarka przeprowadziła wiele niezwykłych wywiadów, a jej kunszt podziwiają wszyscy koledzy z branży. Okazuje się, że zanim stała się uosobieniem klasy w swoim zawodzie, musiała bardzo ciężko pracować i mierzyć się z niepochlebnymi opiniami.

Grażyna Torbicka
07.11.2019 19:47 Grażyna Torbicka ma 60 lat i wciąż zachwyca. „Jest Pani jak wino”

Grażyna Torbicka w młodości była naprawdę zjawiskowo piękna. Dzisiaj ma sześćdziesiąt lat i wciąż zachwyca: Jest Pani jak wino, piszą fani! Udało nam się dotrzeć do zdjęć dziennikarki sprzed kilkudziesięciu lat. Trudno uwierzyć, ale naprawdę niewiele się zmieniła! Będziecie w szoku. Jedna z najbardziej lubianych polskich dziennikarek niedawno zachwycała podczas festiwalu w Cannes, gdzie przyćmiła wszystkie młodsze o dekady koleżanki. O jej kreacjach i elegancji rozpisywały się media w całym kraju. Mało kto zdaje sobie sprawę, że gwiazda TVN właśnie obchodzi sześćdziesiąte urodziny! Jesteście ciekawi, jak wyglądała Grażyna Torbicka w młodości? Z wrażenia zaparło nam dech!

grażyna torbicka
19.09.2019 17:48 Grażyna Torbicka zdradziła szczegóły z życia Piotra Woźniaka-Staraka. Jej słowa wzruszają do łez

Grażyna Torbicka zdradziła szczegóły z życia Piotra Woźniaka-Staraka. Jej słowa wzruszają do łez i potwierdzają, że polskie kino straciło prawdziwego wizjonera. Do tej pory mało kto wiedział, jaki producent był na planie filmowym. Grażyna Torbicka doskonale zna twórczość Piotra Woźniaka-Staraka i wie, jakim był szefem. Z jej słów wynika, że tragicznie zmarły na jeziorze Kisajno mężczyzna był niezwykłym producentem i wspaniałym człowiekiem z marzeniami. W umowach zawsze miał zastrzegać jedną, niezwykle ważną rzecz.

stylizacja
07.09.2019 19:30 Grażyna Torbicka na Balu TVN zachwyciła stylizacją. Dziennikarka jest uosobieniem klasy

Stylizacja Grażyny Torbickiej zrobiła furorę na Balu Fundacji TVN. Gwiazda po raz kolejny zachwyciła elegancją i pokazała, że jest uosobieniem klasy! Za suknię odpowiadała projektantka, która tego dnia ubrała wiele gwiazd, jednak to Grażyna Torbicka nie miała sobie równych. Stylizacja, na którą zdecydowała się Grażyna Torbicka, była wyjątkowo szykowna i elegancka. Dziennikarka ostrożnie wybrała kolory, które złożyły się na niezwykle gustowną całość. Odświeżona fryzura dodatkowo podkreśliła jej blask i młody wygląd!

grażyna torbicka
13.08.2019 18:51 Grażyna Torbicka z mężem w tym roku świętują 38 rocznicę małżeństwa. Po tylu latach wciąż są w sobie zakochani

Grażyna Torbicka ma powody do świętowania. W tym roku dziennikarka i jej mąż obchodzą 38. rocznicę małżeństwa! Tak długi staż to naprawdę rzadkość, para jednak jest w sobie zakochana tak samo, jak na początku relacji. Dziennikarka i jej mąż to najlepszy dowód na to, że prawdziwa miłość istnieje! Poznali się zupełnym przypadkiem, w tym roku będą świętować 38. rocznicę ślubu. Jaka jest ich recepta na szczęści i jak trafili na siebie? Grażyna Torbicka ma naprawdę ogromne szczęście!

krystyna loska
28.07.2019 15:28 Krystyna Loska w młodości przerwała studia aktorskie. Powód z pewnością was zaskoczy

Krystyna Loska w młodości przerwała studia aktorskie. Legendarna prezenterka TVP po latach zdecydowała się na wspólny wywiad ze swoją córką: Grażyną Torbicką, w którym opowiedziała o swoich początkach w telewizji, a także studiach, które musiała przerwać z pewnego ważnego powodu. Grażyna Torbicka jest jedną z najbardziej popularnych prezenterek w Polsce, jednak nie każdy wie, że telewizyjny talent odziedziczyła po mamie, która jest legendą TVP! Krystyna Loska w młodości była jedną z pierwszych gwiazd telewizyjnych w Polsce. Po latach zdecydowała się na wspólny wywiad z córką.

grażyna torbicka
23.07.2019 15:11 Grażyna Torbicka to prawdziwa dama. Jej życie wydaje się być bajkowe

Grażyna Torbicka jest pierwszą damą polskiej telewizji. Zawsze elegancka i perfekcyjna gwiazda została przyłapana na zakupach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że siatki do samochodu pakowała jej sprzedawczyni! Grażyna Torbicka może liczyć na specjalne traktowanie nawet w warzywniaku? Fotoreporterzy uchwycili gwiazdę w dość intrygującej sytuacji. Życie gwiazdy jest ekskluzywne nawet przy najmniejszym wyjściu. Wierni widzowie zawsze służą jej pomocą!

Krystyna Loska i Jan Banaś
28.02.2019 14:17 Krystyna Loska miała ZAWAŁ! Jak dziś się czuje?

Krystyna Loska chora. Legendarna spikerka Telewizji Polskiej w sierpniu 2017 roku miała zawał, a jej stan był bardzo poważny. W tym tak trudnym momencie mogła liczyć na wsparcie córki-Grażyny Torbickiej. Jak dziś się czuje prezenterka? Grażyna Torbicka miała wiele powodów do zmartwień ze względu na stan zdrowia swojej mamy. Krystyna Loska chora? Słynna prezenterka w wakacje 2017 roku przeszła zawał, co bardzo mocno odbiło się na jej zdrowiu. Spikerka skończyła w zeszłym roku już 80 lat i musi bardzo uważać na swoje zdrowie.

Grażyna Torbicka z mężem
16.08.2018 13:29 Grażyna Torbicka na RANDCE. Można jej pozazdrościć

Mąż Grażyny Torbickiej zawsze był jej największym przyjacielem. Para pobrała się 37 lat temu. Ich miłość cały czas kwitnie, a uczuciu, które ich łączy daleko do wypalenia. Obydwoje kochają swoją pracę. Ostatnio para widziana była w restauracji na Placu Bankowym w Warszawie. Wyglądali kwitnąco.

Grażyna Torbicka
26.05.2018 11:53 Grażyna Torbicka pokazała zdjęcie na swoje 59. urodziny. „Absolutnie nie wygląda na swój wiek”

Grażyna Torbicka świętuje swoje 59. urodziny. Jej fanclub opublikował na Instagramie zdjęcie z okazji tej uroczystości. Nie uwierzycie, jak dobrze się trzyma! Torbicka to zasłużona dziennikarka telewizyjna. Wielka miłośniczka dobrego kina.

  • 1
  • 2