Lelum.pl > Grzegorz Markowski

Grzegorz Markowski

Grzegorz Markowski
14.10.2023 16:18 Ogromny skandal z Grzegorzem Markowskim. Wydało się, z kim ma nieślubnego syna

Już jakiś czas temu wyszło na jaw, iż Grzegorz Markowski, legendarny wokalista zespołu “Perfect”, po raz pierwszy został tatą w bardzo młodym wieku. Ta wiadomość wywołała prawdziwą sensację, mało kto wiedział, że Patrycja Markowska ma przyrodniego brata. Teraz wydało się, z kim Grzegorz Markowski doczekał się swojego pierworodnego.

Grzegorz Markowski, Patrycja Markowska
13.06.2023 18:02 Smutne wieści dla fanów Perfectu, zespół musiał podjąć decyzję w sprawie Markowskiego. Już nie zobaczymy go na scenie

Doniesienia o pogarszającym się stanie zdrowia Grzegorza Markowskiego okazały się prawdą. Artysta obecnie nie czuje się na siłach, by dalej występować na scenie jako członek grupy Perfect. Zespół zmuszony był w tej sytuacji podjąć trudną decyzję. Na koncercie, który Perfect zagrało 11 czerwca na Dniach Skawiny, rozwiały się wszelkie wątpliwości. Dla fanów zespołu to bardzo smutna wiadomość… 

Grzegorz Markowski
06.06.2023 13:11 Grzegorz Markowski został tatą w wieku 15 lat. Zdradził nieco dokładniejsze kulisy przeszłości

Na światło dzienne wyszły zaskakujące fakty z przeszłości Grzegorza Markowskiego. Okazuje się, że wokalista i frontman zespołu “Perfect” został ojcem w bardzo młodym wieku. W jednym z wywiadów artysta opowiedział o swoim pierwszym dziecku.Tego nie spodziewało się wielu fanów zespołu “Perfect”. Patrycja Markowska nie jest jedynaczką! Wiadomo, kim jest jej straszy brat.

Grzegorz Markowski
25.04.2023 20:00 Złe wieści dla fanów Grzegorza Markowskiego. Przekazano, w jakim stanie jest artysta

Grzegorz Markowski od pewnego momentu coraz rzadziej pojawia się na scenie i w social mediach. Teraz głos zabrała jego córka Patrycja Markowska, który wyjawiła, jak czuje się jej znany tata.Wokalistka udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała, co słychać u lidera grupy Perfect. Gwiazda wspomniała również o tym, jak tam zdrowie muzyka i jego samopoczucie.

Grzegorz Markowski
10.04.2023 10:36 Zmartwili się na widok Grzegorza Markowskiego. Tak teraz wygląda, walczy o zdrowie z całych sił

Nie do wiary, jak obecnie wygląda Grzegorz Markowski. Muzyk już jakiś czas temu postanowił zakończyć swoją karierę i usunął się w cień. Teraz piosenkarz ma poważne problemy zdrowotne.Już jakiś czas temu wokalista poinformował, że nie jest w stanie wyruszyć w trasę koncertową z okazji 40-lecia istnienia grupy Perfect. Teraz jego córka Patrycja Markowska pokazała, jak obecnie wygląda jej znany tata.

Grzegorz Markowski
10.02.2023 14:00 Przykre wieści o zdrowiu Grzegorza Markowskiego. Córka przekazała niepokojące informacje

Patrycja Markowska właśnie przekazała smutne wieści na temat swojego znanego ojca. Lider grupy Perfect czuje się coraz gorzej i traci mnóstwo sił. Czy to oznacza, że Grzegorz Markowski całkowicie porzuci występy na scenie?

Grzegorz Markowski
09.02.2023 14:44 Córka Grzegorza Markowskiego zabrała głos ws. jego zdrowia. Przekazała, jak się czuje

Grzegorz Markowski to żywa legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Nie ma wątpliwości, że przeboje, które wylansował z zespołem „Perfect”, zostaną ważnym elementem popkultury już na zawsze. W jakim stanie jest artysta?Kilka lat temu oficjalnie poinformował bowiem o zakończeniu kariery scenicznej. Wówczas swoją decyzję tłumaczył stanem zdrowia.

19.08.2022 00:18 Ciężko powstrzymać łzy. Gdy Grzegorz Markowski wyszedł na scenę, publiczność natychmiast zrobiła jedno

Ruszył trzeci dzień festiwalu Top of the Top Sopot Festival 2022. Na scenie stanęli m.in. Patrycja Markowska wraz z ojcem Grzegorzem Markowskim. Gdy zgromadzona publiczność zobaczyła ich razem, natychmiast zrobiła jedną rzecz. Koncert niewątpliwie na długo zapisze się w ich pamięci. Chociaż zespół „Perfect” postanowił już na dobre zrezygnować z działalności, to sam Markowski nadal pojawia się na scenie u boku córki. Zgodnie z zapowiedzią pojawił się na festiwalu w Sopocie, jednak wielu obawia się, że będzie to jeden z jego ostatnich koncertów.

Grzegorz Markowski
18.08.2022 18:41 Córka Grzegorza Markowskiego przekazała przykre wieści o ojcu. Nie zobaczymy go już na scenie?

Grzegorz Markowski przez lata na scenie zaskarbił sobie sympatię, a wręcz uwielbienie wśród słuchaczy. Obecnie scenę dzieli ze swoją ukochaną córką Patrycją. Niestety, po występie podczas Top of the Top Festival 2022 wokalistka miała do przekazania wieści, które zasmucą fanów. Top of the Top Sopot Festival jest obecnie jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Do tej pory na scenie Opery Leśnej pojawiły się takie nazwiska jak Kayah, Chylińska czy Szpak. Jednak jednym z głośniejszych występów był ten z udziałem Patrycji Markowskiej.

Patrycja Markowska
05.03.2022 08:27 Patrycja Markowska właśnie przekazała przykre wieści o rodzicach, zwłaszcza o mamie

Patrycja Markowska jest córką Grzegorza Markowskiego, wokalisty zespołu Perfect. W najnowszym wywiadzie artystka opowiedziała, o co ma żal do rodziców, pomimo szczęśliwego dzieciństwa. Grzegorz Markowski w 1973 roku ożenił się z Krystyną, tancerką. Patrycja przyszła na świat w 1979, na rok przed powstaniem zespołu Perfect. W wywiadzie dla „Żurnalisty” opowiedziała, jak wyglądało jej dzieciństwo.

Grzegorz Markowski
15.10.2021 00:28 Grzegorz Markowski niespodziewanie pojawił się na scenie podczas koncertu córki

Grzegorz Markowski, wokalista zespołu Perfect, zrobił niemałą niespodziankę nie tylko swoim fanom, ale i własnej córce. Znienacka pojawił się na scenie podczas koncertu Patrycji Markowskiej i razem z nią wykonał piosenkę! Patrycja Markowska to nie tylko córka Grzegorza Markowskiego, lidera zespołu Perfect, ale samodzielna i uwielbiana od lat artystka. Jej pierwszy album „Będę silna” ukazał się w 2001 roku i przyniósł jej nagrodę Fryderyka w kategorii Nowa Twarz Fonografii. Patrycja Markowska wydała od tego czasu osiem albumów studyjnych. Ostatni – pod tytułem „Droga” – wyszedł w 2019 roku i jest wspólnym dziełem ojca i córki. Krążek zawierający 13 utworów znalazł się na siódmym miejscu na oficjalnej polskiej liście sprzedaży.

Grzegorz Markowski zepsół perfect
25.05.2021 19:18 Przykre doniesienia o Grzegorzu Markowskim i zespole Perfect. Skończyła się pewna epoka

Grzegorz Markowski już w kwietniu ogłosił, że kończy z występami na scenie. Teraz głos zabrali pozostali członkowie kultowego zespołu Perfect. Poznaliśmy smutne szczegóły. Grzegorz Markowski wraz z zespołem Perfect zapisał się w historii polskiej muzyki. Ich kawałki zna dosłownie każdy i do dziś można je usłyszeć na wielu imprezach. Niestety pandemia przerwała jubileuszową trasę koncertową zespołu, która zorganizowana została z okazji ich 40-lecia. Co więcej, w kwietniu za pośrednictwem profilu swojej córki, Grzegorz Markowski przekazał, że kończy swoją karierę. Wtedy też pozostali członkowie zespołu zapewnili, że muzyk może powrócić kiedy tylko będzie chciał, a oni sami będą kontynuować przerwaną trasę koncertową.

Grzegorz Markowski zrezygnował z koncertów
29.04.2021 12:16 Członkowie zespołu Perfect wydali oświadczenie ws. rezygnacji z koncertów przez Markowskiego. Fani podzieleni

Grzegorz Markowski postanowił zrezygnować z pożegnalnej trasy koncertowej zespołu Perfect. Odpowiedź kolegów z zespołu na jego wiadomość zaskoczyła wielu fanów. Grzegorz Markowski bez wątpienia już teraz przeszedł do legendy polskiej muzyki. Kawałki zespołu Perfect słuchane są do dzisiaj, a największe hity zna chyba każdy. Niestety ze względu na pogarszający się stan zdrowia, Grzegorz Markowski musiał podjąć trudną decyzję. Córka wokalisty przekazała, że rezygnuje on z udziału w pożegnalnej trasie koncertowej zespołu Perfect. Do jego oświadczenia odnieśli się również inni członkowie zespołu. Ich słowa nie spodobały się wielu fanom.

Grzegorz Markowski
23.09.2020 22:12 Grzegorz Markowski świętuje dziś urodziny. Czego mu życzycie?

Grzegorz Markowski stał się już prawdziwą ikonką muzyki i polskiego rocka. Na jego piosenkach wychowywały się całe pokolenia. Dzisiaj ta wyjątkowa osobistość świętuje swoje 67. urodziny. Czego mu życzycie?Grzegorz Markowski świętuje dzisiaj swoje 67. urodziny. Ten uwielbiany i ceniony przez wielu polski wokalista obchodzi swój wyjątkowy dzień. Czego najbardziej chcielibyście życzyć muzykowi? Przed nim z pewnością jeszcze wiele wspaniałych lat, które spędzi w towarzystwie dobrej muzyki oraz swojej rodziny.

ciąża
31.10.2019 18:59 Legendarny polski muzyk został ojcem w wieku 15 lat. Szybko zostawił matkę i dziecko

Ciąża dziewczyny zaskoczyła 15-letniego polskiego gwiazdora. Legendarny muzyk nie podołał obowiązkom i szybko zniknął z życia zarówno matki, jak i dziecka. Dopiero po latach próbował odbudować relacje, ale nic nie jest w stanie wynagrodzić utraconego czasu. Informacja o tym, że Grzegorz Markowski ma nieślubne dziecko, wyszła na jaw dopiero po wielu latach. Rodzinną tajemnicą podzieliła się córka muzyka Patrycja. Legendarny gwiazdor przyznaje, że ciąża nie była mu na rękę. Najprawdopodobniej dorosły już mężczyzna do dziś nie zna dobrze bliskich swojego znanego ojca.

Grzegorz Markowski
10.10.2019 19:03 Perfect kończy działalność. ”Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść”

Perfect kończy swoją działalność. Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść — brzmi hasło ostatniej trasy koncertowej. Uwielbiany zespół znika ze sceny po ponad 40 latach koncertowania. Informacja została potwierdzona przez menadżerkę muzyków. To koniec zespołu Perfect. Członkowie grupy pożegnają się z fanami podczas nadchodzącej trasy. Choć pierwsze sygnały pojawiały się jeszcze w ubiegłym roku, to nikt nie spodziewał się, że wszystko rozstrzygnie się tak szybko.

Gdzie pracuje Hanna Lis
18.02.2019 11:47 Ile emerytury dostanie Grzegorz Markowski? Nie ma powodów do radości?

Ile emerytury ma Grzegorz Markowski? Legenda muzyki rockowej w Polsce wciąż jest aktywny zawodowo, koncertuje. Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie rozpieszcza Markowskiego. Artysta nie ma powodów do radości. Grzegorz Markowski wraz ze swoją córką właśnie wydał wspólną płytę. Po promocji krążka ma zamiar przejść na emeryturę. Ile emerytury ma Grzegorz Markowski? Kwota jest zaskakująco niska.