Lelum.pl > Gwiazdy Telewizji

Gwiazdy Telewizji

Krystyna Loska i Jan Banaś
05.01.2020 13:18 Ile lat ma Krystyna Loska? Dziś prezentuje się równie wspaniale

Ile lat ma Krystyna Loska? Dziś wciąż zachwyca naturalnym wdziękiem oraz pogodą ducha. Prezentuje się równie wspaniale, co w latach swojej kariery. Będziecie pod wrażeniem, jak łaskawie potraktował ją czas. Na pewno nie zgadniecie, w jakim wieku jest legendarna dziennikarka TVP?! W czasach PRL legendarna prezenterka wyróżniała się wśród koleżanek z pracy. Utalentowana, zawsze perfekcyjnie przygotowana i obdarzona sporym poczuciem humoru, potrafiła bez trudu zjednać sobie widzów. Chociaż przeszła już na emeryturę, wciąż można spotkać ją, gdy towarzyszy córce podczas oficjalnych wyjść. Za każdym razem zaskakuje wszystkich młodzieńczym wyglądem. Ile lat ma Krystyna Loska? Dziś wygląda jak milion dolarów.

krystyna loska
20.11.2019 16:00 Krystyna Loska w młodości zachwycała urodą. Spikerka zawsze prezentowała się świetnie, jak się zmieniła?

Krystyna Loska w młodości zachwycała urodą i charyzmą. Niewielu wie, że zdecydowała się przerwać studia, które wcale nie były związane z dziennikarstwem. Legendarna prezenterka po latach zdecydowała się na wspólny wywiad ze swoją córką, Grażyną Torbicką, w którym opowiedziała o swoich początkach w TVP, a także zdradziła powód, dla którego zrezygnowała ze studiów. Krystyna Loska była jedną z supergwiazd TVP. Niewielu jednak wie, czym planowała zajmować się pierwotnie. Piękna dziennikarka miała zupełnie inne plany na przyszłość, jednak pewna rzecz zmieniła wszystko. Dziennikarka ujawniła, co to było we wspólnym wywiadzie ze sławną córką, Grażyną Torbicką.

Krystyna Loska i Jan Banaś
15.10.2019 20:44 Jak dziś wygląda Krystyna Loska? Legendarna spikerka wciąż zachwyca urodą

Krystyna Loska dziś wygląda tak samo zniewalająco , co przed laty. Chociaż rok temu ukończyła 81 lat, jej zjawiskowa uroda prawie nie zbladła. Sprawdźcie sami, jak obecnie wygląda legendarna spikerka. Wciąż zachwyca urodą, inteligencją i klasą. W czasach Polski Ludowej mało kto nie zdawał sobie sprawy, kim jest Krystyna Loska: teraz młodzi ludzie niewiele o niej wiedzą, ale starsi nadal pamiętają piękną spikerkę. Wielu się w niej podkochiwało, wielu zazdrościło, a wszyscy podziwiali jej profesjonalizm, warsztat oraz… niecodzienną urodę! Od dziecka miała w sobie „to coś”, co ściągało na nią wzrok innych ludzi. Myślała o aktorstwie, a nawet poważnie zastanawiała się, czy nie wstąpić do zakonu. Na szczęście ostateczne związała swoją drogę zawodową z telewizją. Krystyna Loska teraz: co się dzieje u słynnej dziennikarki? Wciąż zachwyca!

Jak mieszka Katarzyna Zielińska
08.03.2019 13:38 Katarzyna Zielińska zdradziła, która dziennikarka ją inspiruje. To gwiazda TVN

Katarzyna Zielińska zdradziła w mediach społecznościowych, która dziennikarka jest dla niej największą inspiracją. Okazało się, że to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Jak myślicie, kogo aktorka miała na myśli? Powszechnie uważa się, że przyjaźń w show-biznesie nie jest możliwa. Jednak coraz więcej gwiazd otwarcie przyznaje, że czerpie inspiracje z najbliższego otoczenia, a koleżanki i koledzy z pracy są dla nich inspiracją i napędzają ich do działania. Katarzyna Zielińska zdradziła, która dziennikarka jest dla niej największą inspiracją. Poznajcie szczegóły!