Lelum.pl > Gwiazdy W Dzieciństwie

Gwiazdy W Dzieciństwie

Barbara Kurdej-Szatan
16.12.2021 17:06 Rozpoznajesz kto jest na zdjęciu? W ostatnim czasie jest najbardziej kontrowersyjną polską aktorką

Poznajecie tę uroczą dziewczynkę na zdjęciu? Choć wygląda niewinnie, ostatnio stała się najbardziej kontrowersyjną z polskich aktorek, a to wszystko przez jeden post na Instagramie. Jeśli jeszcze nie zgadliście – na fotografii znajduje się Barbara Kurdej-Szatan. Basia Kurdej-Szatan miała ostatnio trudny okres – zwolnienie z pracy i hejt, z jakim spotkała się po krytyce Strażników Granicznych, musiał być wyczerpujący. Wczoraj miała jednak powody do radości.

pola raksa
19.07.2020 22:45 Młoda Pola Raksa wyglądała przeuroczo. Zdjęcia nastoletniej aktorki robią wrażenie

Pola Raksa do tej pory uważana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek w Polsce. Dziś już 79-letnia gwiazda nadal zachwyca. Jej uroda zdaje się po prostu nie przemijać! Kochała się w niej cała Polska: chłopcy marzyli o pięknej aktorce, a dziewczyny chciały wyglądać tak jak ona. Zobaczcie, jak wyglądała gwiazda, zanim stała się sławna. Pola Raksa: młoda aktorka zapierała dech w piersiach!Pola Raksa: młoda gwiazda wyglądała przeuroczo! Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek wszech czasów od zawsze zachwycała urodą. Jej wyjątkowo piękna twarz zapadała wszystkim widzom Czterech pancernych głęboko w pamięć. Jeszcze zanim stała się wielką gwiazdą, Pola Raksa powalała wyglądem. Zdjęcia nastoletniej aktorki robią wrażenie!

michał szpak
17.04.2020 11:39 Do sieci trafił pierwszy wywiad Michała Szpaka. Na nagraniu ma tylko 13 lat, nie poznacie go

Michał Szpak udzielił swojego pierwszego wywiadu, mając zaledwie 13 lat. Już wtedy wiedział, że chce związać swoją karierę z muzyką! Aż trudno uwierzyć, że uroczy nastolatek z nagrania to aktualnie jedna z największych gwiazd. Nie jest łatwo go rozpoznać. Rząd ogłosił, że jest już skuteczny lek na koronawirusa. Świetna wiadomość z Brazylii Zamówienie z domu opieki zaniepokoiło dostawcę, zawiadomił policję. Wtedy straszna prawda wyszła na jaw Agnieszka Woźniak-Starak samotnie spędza urodziny. Pierwszy raz od dawna wspomniała o Piotrze Michał Szpak udzielił pierwszego wywiadu, będąc 13-letnim chłopcem. Do sieci trafiło nagranie, na którym gwiazdor wypowiada się o swoim występie. Ciężko go rozpoznać!Michał Szpak udzielił wywiadu w wieku 13 latDo sieci trafił filmik z pierwszym wywiadem Michała Szpaka. Kiedy miał 13 lat wystąpił w swoim rodzinnym mieście Jaśle. Odbywał się wówczas konkurs, który nazywał się Gim Hit. Chłopiec wykonał piosenkę zespołu T.Love, pt.: Chłopaki nie płaczą. Jego występ spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, to zmotywowało chłopca do realizowania swoich marzeń o karierze muzycznej!Michał Szpak udzielił wtedy krótkiego wywiadu dla lokalnej telewizji. Trudno w nastolatku rozpoznać aktualnego gwiazdora. Jedno się tylko nie zmieniło – artysta od zawsze nosił długie włosy!

03.11.2019 09:02 Katarzyna Dowbor opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. ”Królowa jest tylko jedna”

Katarzyna Dowbor zaskoczyła swoich fanów. Prezenterka opublikowała nietypowe zdjęcie zdjęcie z dzieciństwa. Królowa jest tylko jedna – napisała z przymrużeniem oka. Jak wyglądała mała Kasia? Katarzyna Dowbor z zamiłowaniem korzysta z mediów społecznościowych. Tym razem postanowiła podzielić się zdjęciem z dzieciństwa, na którym trudno ją poznać. Według gwiazdy jednak jedna rzecz się nie zmieniła: królewska pozycja!

Anna Kalczyńska
20.09.2019 16:28 Anna Kalczyńska wspomina tatę we wzruszającym wpisie.”Tej dziewczynce Tata nie powie już jaka jest mądra i dzielna”

Anna Kalczyńska zamieściła na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Na fotografii sprzed lat pozuje wraz ze swoim zmarłym niedawno ojcem. Tata prezenterki Dzień Dobry TVN zmarł 10 września, a gwiazda czule żegna go za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zamieściła wzruszający wpis. Tej dziewczynce Tata nie powie już, jaka jest mądra i dzielna – czytamy w poście. Ojciec Anny Kalczyńskiej zmarł 10 września br. Pogrążona w żałobie dziennikarka nie komentowała śmierci ukochanego taty, aż do dziś. Opublikowała na Instagramie poruszający wpis, do którego dodała urocze zdjęcie z ojcem z dzieciństwa. Prezenterka może liczyć na wiele słów wparcia, także od koleżanek z branży.

jak schudła martyna wojciechowska
04.03.2019 15:32 Martyna Wojciechowska w dzieciństwie. „Miałam duszę rewolucjonistki”

Martyna Wojciechowska w dzieciństwie. Ceniona gwiazda jest prawdziwie nowoczesną kobietą, chwytającą się wielu najrozmaitszych zajęć. Do portfolio może sobie dopisać takie zawody jak: kierowca rajdowy, alpinistka, dziennikarka, czy bycie ambasadorka firmy jubilerskiej. Czy będąc w szkole podstawowej, już miała ukształtowane poglądy na różne tematy? Miałam duszę rewolucjonistki– mówi o swoich najmłodszych latach! Popularna dziennikarka sama obecnie wychowuje 10- letnią Marysię, dla której jest w stanie poświęcić wiele. Jak wspomina swoje dzieciństwo? Okazuje się, że Martyna Wojciechowska już od przedszkola potrafiła nie dostosowywać się do poleceń, które kolidowały z jej system wartości. Zobaczmy, jak była kiedyś!

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie
03.03.2019 11:12 Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie. Gwiazda pokazała urocze zdjęcie sprzed 30 lat

Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie była bardzo chronionym dzieckiem. Jako córka Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego nie mogła sobie pozwolić na to, co inne dzieci. Celebrytka postanowiła podzielić się z fanami na Instagramie starą fotografią. Gwiazda pokazała urocze zdjęcie sprzed 30 lat. Internauci nie mogą wyjść z podziwu i komplementują Kwaśniewską. Córka jednego z byłych Prezydentów pokazała zdjęcie sprzed 30 lat. Jak wyglądała Aleksandra Kwaśniewska w dzieciństwie? Fani są zachwyceni, w komentarzach nie brakuje ciepłych słów z kierunku celebrytki. Zobaczcie jak, zmieniła się Aleksandra Kwaśniewska.

Kora
16.01.2019 17:19 Kora spędziła dzieciństwo w domu dziecka. To była jej życiowa trauma

Kora: dom dziecka, w którym przebywała gwiazda, odcisnął piętno na jej psychice. Nie jest tajemnicą, że dzieciństwo i dorastanie niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej było wyjątkowo burzliwe. Kora jasno mówiła, że przeżyła prawdziwe piekło. Zobaczcie, co dokładnie ją spotkało! Niewiele osób zna jej traumatyczną historię z dzieciństwa. Druzgocące wydarzenia z dzieciństwa rzuciły światło na resztę jej życia. Kora: dom dziecka był dla niej istnym koszmarem. Z trudem przeszła przez ten trudny okres w życiu, a jej kolejne doświadczenia również nie należały do najłatwiejszych.